|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: alergija....
23.7.2013 18:16:58   
Visnja RR
ma meni isto ovako kao kod InLove ali skoncentriano na nekih 15 x 15 cm po rebrima.... sve kontala mravi me izujedali na plazi jer sam na toj strani zaspala pored asje na plazi a ispod kamenje ...ima i mrava (morskih user posted image ...)
neozbiljna sam sto nisam poslusala MM ali juros mi se ucinio da je proslo do maloprie kad se nesto iznervirah i zaboravih i počeh se češati po tom djelu i naparvih havariju...ja kad najnjezije pređem preko kože ko da me neko bičevao....

a ko zna mozda tjelo odmorno od odmora pa koza tek sad izbacuje đavla iz mene user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.7.2013 18:20:11 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: alergija....
23.7.2013 23:00:40   
Blue rose RR
Višnja je kako ti izbacuje na koži?
Meni se nakon onog prvog otoka usne, možda poslije mjesec dana počelo po tijelu pojavljivati plikovi,bubuljie, oteknuća...isto kao kad komarac ujede, prvo malo pocrveni pa natekne, a onda polahko poraste, i bude kao zadebljano od otoka, svrbi i crveno je.
Radila alergo test iz krvi i pokazao alergiju na : pelin, mušku bokvicu i sobno bilje...sve sam izbacila iz stana od "travuga", ali neovisno o tome, meni s vremena na vrijeme iskoče te bubuljice.
Što se tiče liječenja, u početku su mi dali Flonidan, kasnije sam prešla na Allegru (eto kao malo jače od Flonidana), i neke tablete (ne mogu se sjetiti naziva) za umanjenje stresa, a pored toga uvijek u torbi imam Fenistil gel - ako postane kritično.
Iako iskreno sumnjam u testove jer sam nekako ubijeđena da mi je od strea i određene hrane (sit trapist, konzervans iz sokova), gledam da što manje unosim gore rečeno i da se ne nerviram bezze.
Nadam se da će proći alergija, kako je i došla.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: alergija....
28.7.2013 20:54:25   
InLove

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Višnja je kako ti izbacuje na koži?
Meni se nakon onog prvog otoka usne, možda poslije mjesec dana počelo po tijelu pojavljivati plikovi,bubuljie, oteknuća...isto kao kad komarac ujede, prvo malo pocrveni pa natekne, a onda polahko poraste, i bude kao zadebljano od otoka, svrbi i crveno je.
Radila alergo test iz krvi i pokazao alergiju na : pelin, mušku bokvicu i sobno bilje...sve sam izbacila iz stana od "travuga", ali neovisno o tome, meni s vremena na vrijeme iskoče te bubuljice.
Što se tiče liječenja, u početku su mi dali Flonidan, kasnije sam prešla na Allegru (eto kao malo jače od Flonidana), i neke tablete (ne mogu se sjetiti naziva) za umanjenje stresa, a pored toga uvijek u torbi imam Fenistil gel - ako postane kritično.
Iako iskreno sumnjam u testove jer sam nekako ubijeđena da mi je od strea i određene hrane (sit trapist, konzervans iz sokova), gledam da što manje unosim gore rečeno i da se ne nerviram bezze.
Nadam se da će proći alergija, kako je i došla.

Meni je isto tako, samo oskoci nova a pojma nemam kako, ni od cega... Danas 7 dana kako sam prvu dobila, i jos uvijek iskacu ,a stare ne prolaze, cak osjecam da su mi noge bas otekle jer ih najvise imam po nogama.. a nisu komarci, bar bi jednog vidjela do sad.

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: alergija....
23.9.2014 9:57:51   
salmana
Zna li neko da li dr. Aida Omercahic-Dizdarevic sa pedijatrije (alergoimunologije) radi negdje privatno?

I znate li dobrog pedijatra alergologa (osim prof Saracevic koja prima djecu samo do 15h) da radi negdje privatno I u popodnevnim satima?

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *