|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Jezero, septembar 1985. godine
22.8.2011 9:50:12   
esmasa1
Jučer sam mamu opet pitala za detalje i reče mi da je to bilo '85, ja sam pogriješila u godini, te da  se samo sjeća da je vidjela curicu koju je rodila sa crnom kosom i samo su je pronijeli, a dječaka nije ni vidjela. Samo su joj rekli dječak, pa djevojčica. U međuvremenu, tokom poroda je prolazio dr. Šimić i pitao da li su je porodili, jer joj je stomak bio ogroman. Babica je rekla da jesu iako je moja mama vrištala od bolova. Doktor je prišao i pogledao je te joj pritisnuo  stomak. To je poslijednje što je vidjela jer se onesvijestila, a valjda je poslije doživila kliničku smrt zbog rupture maternice (popucala maternica i dobila unutrašnje krvarenje ). Poslije je bila na intenzivnoj na razno raznim aparatima.
Sjećam se da sam došla sa tatom da je vidim i gledala sam je kroz staklo sa raznim cjevima i kablovima na koje je bila prikopčana. Znam da me je tata izveo napolje jer sam vrištala.
Znam sve je ovo čudno, ja sam bila dijete, 6 godina šta sam znala. Tata mi je govorio kao "mama nije nahraila rodu  pa joj ona nije dala bebe" Za mene u tom vremenu to se činilo kao logičan odgovor.
Sada mi je to stalno na pameti i jednostavno želim da znam. Zato se raspitujem i tražim ima li iko još sa sličnim problemom, pa da stupim sa njim/njom u kontakt, da probamo na neki način doći do adekvatnih informacija.

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 26
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Koliko ste "brzi" na lijekovima
Admin

... naročito kad su djeca u pitanju? Da li lako posežete za onima za koje vam ne treba recept.

Ne, čak i kad ljekar predloži ja preispitujem potrebu za lijekom (42%)

Ne, samo uz medicinsku konsultaciju (13%)

Imam kućnu apoteku, ali pričekam da otkrijem uzrok prije uzimanja/davanja lijeka (13%)

Na svoju ruku samo u situaciji krajnje nužde (8%)

Neke uobičajene lijekove uzmem/dam na svoju ruku (21%)

Uzmem/dam šta god samo da prestane (2%)


Broj svih glasova: 135

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *