|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 1:41:30   
milenium
pa ima i korumpiranih žena al bi u svakom slučaju toga bilo manje.user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 8:35:59   
ena23
A ima li ijedna zena u ovoj nasoj politici a da je uradila nesto protiv mitologije u porodilisitima, koja je potpomogla rad vrtica i skola, koja se borila za zenino pravo na porodiljsko bolovanje i mjesecnu porodiljsku naknadu? Pa da mirne duse za nju dam svoj glasic.

Dobro, ovo je vise figurativno pitanje. Znam da nema.



< Poruku je uredio ena23 -- 15.9.2010 8:36:22 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 10:30:15   
Hanady RR
ena ima....
odmah da ti dam odgovor....
ako želiš poslat ću ti na PP ime, datum i mjesto kada je žena iz potlitike to radila....

a sada da odgovrim na temu....

Nikada nebih dala glas ženi jer je žena...ja vjerujem u kvalitet a ne u kvantitet...
Al nemojmo zanemratiti činjeicu da naš izborni zakon zahtjeva da na slistama za izbore mora biti žena kao i da na 1...3...5 odnosno 2...4..7... mjestu mora biti žena....

ovo moranje dovelo je u pozociju političke partije da stavljaju žene koje nisu kompetentne ali su žene...

Rijetko imamo priliku vidjeti da je na listi žena koju poznajemo iz medija kao vrlo pametnu, svetsranu, oštru...takva je prijetnja muškarcu. A liste prave muškarci u svim političkim partijama vjerovali ili ne.

ja sam bila 13 godina žena u politici.
Dosta od mene.
Onoga trenutka kada sma odlučila da budem mama...nisma više bila podobna.
smješno...
Dobar dio žena smatra da žena ne može biti politčarka i imati porodicu...naravno tako misle i muškarci.

13 godina sam ženama držala predavanja kako vijrde, kako mogu, kako trebaju da istaknu svoje kavlitete koje se tiču znanja a ne samo spolne pripadnosti.
Nisam uspjela jer uvijek je tu bila i ona žena koja je smatrala da žena ne može biti dobra mama i političarka u isto vrijeme.

ja sam sigurna da bi veći broj žena kvalitetnih u politici doprinjeo razvitku zemlje...
međutim ....
sve i da je izabaremo takvu kvalitetnu u vijeće, parlamente ona ne govori za sebe nego izsni stav svoje stranke...
nikada neće moći reći nešto o nečemu što nije stav strank inače će je isključiti i gubi oziciju izabrane i tada tek nema snagu da sama kao pojedinac bilo šta promnei.
Dalje...
žene kada su u klupama skupština ikebane su...
koliko je pozicija politička partija bilo koja dala ženama...minstarska mjesta biraju se između sbe iza zatvorenih vrata...
mi ne biramo ministre u kantonima i federaciji....
a samo ta mjesta mogu nam obezbjediti da se nešto mijenja...
koliko žena ima te pozicije..
Nikad im muškarci neće dati ta mjesta...
Nikada....

Elem tema je bila slična ovoj...
ja ponavljam što sam i tada rekla...

Žena u politici nesretno i nespretno gura Sizifov kamen. Nažalost




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 10:32:53   
veeseelaa
žene su bučne u nevladinom sektoru čim se uhvate skupštine, općinskog vijeća ili parlamenta da ne pričam o nekim extra funkcijama postaju iste kao i ostali kolege, korumpirane i gledaju samo sebe, hebe se njima za naše porodiljske naknade i sl
Ima ih i u BiH u politici al ništa nisu za nas žene uradile, ma isti su svi čim se vlasti domognu, bilo žene il muškarci


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 13:00:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: taurus

nije valjda da niko ne zna odgovor na moje pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image




s novom osobnom si premjestena tamo gdje ti je nova adresa,ovo je sigurno al mozes provjeriti,poslat cu ti pp sa stranicomuser posted image

(odgovor članu taurus)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 13:17:31   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ena ima....
odmah da ti dam odgovor....
ako želiš poslat ću ti na PP ime, datum i mjesto kada je žena iz potlitike to radila....

a sada da odgovrim na temu....

Nikada nebih dala glas ženi jer je žena...ja vjerujem u kvalitet a ne u kvantitet...
Al nemojmo zanemratiti činjeicu da naš izborni zakon zahtjeva da na slistama za izbore mora biti žena kao i da na 1...3...5 odnosno 2...4..7... mjestu mora biti žena....

ovo moranje dovelo je u pozociju političke partije da stavljaju žene koje nisu kompetentne ali su žene...

Rijetko imamo priliku vidjeti da je na listi žena koju poznajemo iz medija kao vrlo pametnu, svetsranu, oštru...takva je prijetnja muškarcu. A liste prave muškarci u svim političkim partijama vjerovali ili ne.

ja sam bila 13 godina žena u politici.
Dosta od mene.
Onoga trenutka kada sma odlučila da budem mama...nisma više bila podobna.
smješno...
Dobar dio žena smatra da žena ne može biti politčarka i imati porodicu...naravno tako misle i muškarci.

13 godina sam ženama držala predavanja kako vijrde, kako mogu, kako trebaju da istaknu svoje kavlitete koje se tiču znanja a ne samo spolne pripadnosti.
Nisam uspjela jer uvijek je tu bila i ona žena koja je smatrala da žena ne može biti dobra mama i političarka u isto vrijeme.

ja sam sigurna da bi veći broj žena kvalitetnih u politici doprinjeo razvitku zemlje...
međutim ....
sve i da je izabaremo takvu kvalitetnu u vijeće, parlamente ona ne govori za sebe nego izsni stav svoje stranke...
nikada neće moći reći nešto o nečemu što nije stav strank inače će je isključiti i gubi oziciju izabrane i tada tek nema snagu da sama kao pojedinac bilo šta promnei.
Dalje...
žene kada su u klupama skupština ikebane su...
koliko je pozicija politička partija bilo koja dala ženama...minstarska mjesta biraju se između sbe iza zatvorenih vrata...
mi ne biramo ministre u kantonima i federaciji....
a samo ta mjesta mogu nam obezbjediti da se nešto mijenja...
koliko žena ima te pozicije..
Nikad im muškarci neće dati ta mjesta...
Nikada....

Elem tema je bila slična ovoj...
ja ponavljam što sam i tada rekla...

Žena u politici nesretno i nespretno gura Sizifov kamen. Nažalost





znala sam ja da ce nam hani dati dobro objasnjenje sta je na stvari... slazem se .... nazalost ali sve je tako kao sto si napisala...

a ovo sto sam boldirala je apsolutna istina za sve kandidate ne samo za zene.... tako da inace i kada glasamo- kazemo on je dobar covjek ili ona glasam za njega- nju.... a u stvari oni moraju uglavnom igrati kako stranka svira...

bas poznajem jedan slucaj zene koja je bila ikebana na listi.... pokupila je glasove, usla u opcinsko vijece i trebala dobiti funkciju predsjedavajuceg opcinskog vjeca.... u tom slucaju zena iz druge stranke bila bi nacelnik opcine ( tada se nacelnik nije birao direktno kao sada, nego se imenovao iza zatvorenih vrata).... radovala me cinjenica da ce nam opcinu voditi dvije zene - mlade, pametne, obrazovane, sposobne, jako omiljene u narodu.... medjutim stranka je rekla - NE NE SMIJES PRIHVATITI tu funkciju..... i ona je popustila pod pritiscima, tako da od te kombinacije nazalost nije bilo nista....
to je nasa realnost... nazalost....

takodjer se slazem da ne treba glasati za zenu samo zato sto je zena...

poznajem bas jednu zenu koja ima dvoje male djece, svoju firmu, a politicarka je i puno toga je uradila za svoju opcinu i svoj narod... znaci sve se moze kad se hoce....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 13:17:55   
ziki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


Dobar dio žena smatra da žena ne može biti politčarka i imati porodicu...naravno tako misle i muškarci.

13 godina sam ženama držala predavanja kako vijrde, kako mogu, kako trebaju da istaknu svoje kavlitete koje se tiču znanja a ne samo spolne pripadnosti.
Nisam uspjela jer uvijek je tu bila i ona žena koja je smatrala da žena ne može biti dobra mama i političarka u isto vrijeme.


Žena u politici nesretno i nespretno gura Sizifov kamen. Nažalost





Ovo je diskutabilno, sa malom djecom(1-7god) mislim da se sve ne može uskladit, naročito kad krene kampanja, sa malo većom djecom je ok, zato je moje mišljeje da se u politiku ulazi aktivno posle 40 god, ne vezano sa pol jer je tad osoba potpuno zrela, dokazana u poslu i izživljena da ne dođe u situaciju da ako dobije vlast- moć dođe u situaciju da bruka sebe, svoju partiju i sve ljude koji su mu dali svoje povjerenje.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 13:26:15   
aazra
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ena ima....
odmah da ti dam odgovor....
ako želiš poslat ću ti na PP ime, datum i mjesto kada je žena iz potlitike to radila....




ne mogu da ne odgovorim na ovo...Mozda je bilo nekih pokusaja ali za njih se ne zna, jer pitanje je koliko i ako je bilo takvih pokusaja nekome zaista bilo stalo da nesto promijeni, ili da li te osoba imala mogucnost za tako nesto..Svi se hvale da bi nesto promijenili ali realnost je ovakva:
Zena koja je federalna ministrica obrazovanja je imala bezbroj promasaja, od toga sto se nikad nije "uhvatila" da dovede u red obrazovni program u kojem vlada haos pa nadalje...
Jedna zena u federalnom parlamentu (vlasnica televizije) nikad za dva mandata nikad nije izasla za govornicu, a kamoli da bi uputila neki prijedlog.
Isti slucaj sa jednom poslanicom koja je sa 21-om godinom usla u parlament, nije ni prisustvovala sjednicama nikada nije uzela rijec, itd, itd..
Mislim ne kazem da ne treba glasati za zenu ali ja trenutno ne vidim ni jednu za koju mislim da je u politici i iz drugih razloga  a ne samo radi vlastitih interesa...Ne kazem da nije tako i sa muskarcima, ali kod njih se tu i tamo nađe neko pametan...Ah da zaboravila sam pjevacicu koja nas je predstavljala na evroviziji...user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 15.9.2010 13:27:08 >


_____________________________








(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 13:32:24   
Visnja RR
zena u politici postaje muskarac... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 14:00:14   
frenkoza
slusam nedavno tri nase politicarke - inace poznata imena u bh zdravstvu - kako olajavaju jednu kandidatkinju njihovu stranacku kolegicu - izmedju ostalog kazu kao ma ona je brkata, zato dobro prolazi kod muskaraca u stranki, ipak oni traze samo sebi slicne..... fuj stvarno.... umjesto da je podrze one su ljubomorne i onda izmisljaju i tako je olajavaju.... bas su mi se zgadile....

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 14:02:58   
taurus
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: taurus

nije valjda da niko ne zna odgovor na moje pitanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image




s novom osobnom si premjestena tamo gdje ti je nova adresa,ovo je sigurno al mozes provjeriti,poslat cu ti pp sa stranicomuser posted image



noa hvala unaprijeduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zasto glasati za zenu????
15.9.2010 14:19:00   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zena u politici postaje muskarac... user posted image


upravouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zasto glasati za zenu????
18.9.2010 19:40:20   
mamma mumi
Slazem se sa VišnjomRR.Imali smo mi i zena, a one su bogami opasnije od muskaraca,i mislim da ce i poslije ovih izbora opet sve biti isto nazalost.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zasto glasati za zenu????
20.9.2010 4:53:16   
Anoniman
Zena u politici kao zena u svemiru...user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:25:28   
breskvicaa
Mislim da kad bi bila stranka zena kako treba da bi se i moglo nesto postici moj moto je da se sve moze samo kad se hoce user posted image
Sto se zena u politici tice kod nas vlada onaj zakon da je zenino mjesto u kuci i da treba samo da da o tome vodi racuna tuzno ali istinito nas mentalitet razmisljanuja je cudan user posted image
Dok sam bila u jednoj organizaciji zena koja je vodila moju grupu je jednu pametnu recenicu rekla da najmanje obracamo racuno za koga glasamo da se imalo potrudimo oko toga da saznamo za kakve ljude glasamo u ko su oni u stvari da bi sve bilo drugacije a ne izaci na izbore eto samo da se racuna da smo glasali sto vecina naroda tako glasa ja krenem od svoje porodice pa nadalje jer mi mozemo sve promijeniti kad bi htijeli velike promijene eto to je moje misljenje user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:31:11   
aazra
Djelomicno si upravu ali ruku na srce imamo li mi takvih zena...? Uglavnom vecina kada uđe u parlament razmislja kako da potrosi pareuser posted image  Ja ne volim da se razumijemo Jadranku Kosor ali ona je pravi primjer uspjesne zene u politici kod nas su sve nekako "mlakaste" i tihe, okrenute sebi i svojoj porodici malo koja se uistinu zalaze za to da se neke stvari promijene.

Reci da nisam u pravuuser posted image  

_____________________________








(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:35:11   
breskvicaa
Ja mislim da ima zena iskreno koje bi uspijele jer tu mogu uspijeti samo zene sa jakim karakterom i da narod ne bira jedne te iste nego da se bas potrudimo da napravimo radikalne promijene mislim da mi to mozemo user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:42:53   
Visnja RR
zasto nemamo zena ? jer biti politicarka poed nekog posla kojeg jos obavljaju trazi totalno predavanje samo politici tj karijeri...a nase zene imaju dusu i radie se odlucuju za porodicu nego za govornice i fotke na izbornim plakatima... biti politicarka ne znaci raditi od 8 do 4 ...vec znaci raditi 24 sata ...a gdje su tu djeca, muz... da stvar mentaliteta da nam je porodica vaznija od politike

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:46:02   
frenkoza
aazra, nisam htjela da navodim imena....  da me neko ne shvati pogresno... ali meni je i jadranka jedna od onih karizmaticnih, prodornih, sposobnih zena - znaci ne govorim ovdje o politici koju ona vodi, dal se slazem s njenom politikom ili ne... nego govorim o njenom nacinu na koji se ona bori za ono sto hoce i sto je njeno nacelo....
takvih primjera u svijetu ima mnogo.... mnogo je zena koje su i svoje zivote dale braneci na politicki nacin svoju zemlju....
ali vidim da kod nas cak ni zena zeni ne daje podrsku....
jedna je stvar kod nas jos problem - zene se na liste stavljaju da se zakonski ispuni broj zena.... i tako pokupe zene koje nisu za politiku, koje jednostavno nemaju nista za ponuditi....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:48:02   
frenkoza
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

zasto nemamo zena ? jer biti politicarka poed nekog posla kojeg jos obavljaju trazi totalno predavanje samo politici tj karijeri...a nase zene imaju dusu i radie se odlucuju za porodicu nego za govornice i fotke na izbornim plakatima... biti politicarka ne znaci raditi od 8 do 4 ...vec znaci raditi 24 sata ...a gdje su tu djeca, muz... da stvar mentaliteta da nam je porodica vaznija od politike


u pravu si visnja.... slazem se.... cak je neko spomenuo da je zeni mjesto u politici tek u nekim zrelim godinama... kada je porodica uveliko formirana, djeca velika.... ima i takvih zena u bh politici....


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 13:49:53   
breskvicaa
Ja nemam nista protiv takvih zena i mislim da smo mi bosanci i hercegovci jedan od najmerhametli dusa i ja sam ponosna na to sto sam porijeklom odavde jer sam i ja domacica ali sam isto tako rekla da mislim da imamo zena koje zele imati karijeru i jak kareakter da samo kad bi htijele mogle bi to postici nisam mislila nista lose o tome user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 14:33:10   
Visnja RR
breskvice slazem se...nase zene su jake zene i mogu mnogo toga....
kada bih na listi vidjela zenu koja zadovoljava sve kriterije politicara koje bi nasu zemlju mogle povesti svjetlu a ne tamnom vilajetu narano da bih je zaokruzila... ali nikad ne bih samo zato jer je zena (nesto o tome je vec hanady pisala)... 
al na zalost ne vidim ni jednu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zasto glasati za zenu????
21.9.2010 17:22:18   
breskvicaa
Sa tobom se u potpunosti u ovome slazem i ja tako mislim isto user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zasto glasati za zenu????
22.9.2010 13:59:40   
hanabanana
Meni nije bitno da li stranka kojoj dajem glas ima ili nema dovoljan broj žena u svojim redovima.
Uvijek glasam za program stranke, a ne za one koji stranku predstavljaju.

Ja sam na prošlim glasala za jednu ženu.
Pametna je osoba, intelektualac, profesor i svidio mi se program stranke koju je predstavljala, čak mislim da je bila predsjednik te stranke.

Ove godine je nema na listama...a ja bih opet za nju glasala.

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zasto glasati za zenu????
22.9.2010 14:06:54   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Meni nije bitno da li stranka kojoj dajem glas ima ili nema dovoljan broj žena u svojim redovima.
Uvijek glasam za program stranke, a ne za one koji stranku predstavljaju.

Ja sam na prošlim glasala za jednu ženu.
Pametna je osoba, intelektualac, profesor i svidio mi se program stranke koju je predstavljala, čak mislim da je bila predsjednik te stranke.

Ove godine je nema na listama...a ja bih opet za nju glasala.


I meni je žao što je nema...ali povukla se...sada je porfesor najvrsniji iz svoga predmeta....
jer i sama je shavtila da je politika za ženu u BiH borba sa vjetrenjačama....a njoj je mjesto na predsjedničkom tronu prepustio muškarac. Rijetka pojava kod nas i očito malo i cjenjena.
e to je ono što je tužno...
jer i kada imamo kvalitet kod žene...ne može ići ''daleko'' jer neki kvantitet je ''sroza''...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *