|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovna ili domaca????
14.4.2009 13:31:41   
mama_debeljuca
Ja sam svom pravila domaće, kad bi negdje išli ili kad bi sebe počastila nekuhanjem ručka, kupovali smo hippove kašice. Dosta toga lijepog i pohvalnog sam čitala o hippovim proizvodima, tako da mame koje nisu u mogućnosti da nađu dobro povrće, ili nemaju vremena apsolutno neće pogriješiti sa tim kašicama. Voćne smo kupovali, takođe ponekad, i to najčešće šljivu, ili voće kojeg nema trenutno. Voćne jogurte sam sama pravila, tek kasnije smo ih počeli kupovat. Ja sam imala vremena za sve to, ne radim, ai sami živimo, nemam dodatnih obaveza user posted image .

_____________________________

:-)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kupovna ili domaca????
14.4.2009 13:46:42   
Nedi
Uglavnom svaki vikend negdje idemo i kupim i ponesem Hipp slanu kasicu za rucak. Vidjela sam da se neke mame groze na hippove kasice a ponesu djetetu smoki i cokoladu u vrijeme ruckauser posted image user posted image Dok ja nisam radila jeo je uvijek sve domace, i sad mu teta svaki dan kuha, ali svaki put kad negdje idemo u vrijeme rucka tu je hipp.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kupovna ili domaca????
14.4.2009 15:33:44   
Anoniman
uglavnom pravim hapice, a ako mi je frka ili mi nestane povrća i voća onda hipp. A pravim hape i kad negdje krenemo pa nosim u teglici ili u tupperware-u. Cijedim sokiće, a popila je 2-3 hippova.

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kupovna ili domaca????
14.4.2009 15:52:47   
remzy
ja svojim pilicima vecinom dajem domace!! jedino ako negdje idemo na duze onda im kupujem ...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kupovna ili domaca????
25.5.2009 17:41:40   
Anoniman
I ja svojoj sve pokusavam dati prirodno, domace, BIO, koliko je to moguce...

(odgovor članu remzy)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kupovna ili domaca????
29.6.2009 13:41:43   
*Seve*
Ja svome dajem i kupovne a i ja pravim....Meni kupovne kasice za bebe dodju ono kao i mi kada ubacimo lazan,pizu tak neku gotovu hranu ne brzinu....A dajem mu i kupovne od Nestle Bio...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kupovna ili domaca????
29.6.2009 13:47:45   
daca/maca
ja za SEBE i MUŽA tražim DOMAĆE, al' hajd' znaj više. Živimo u SA, posjetim svaki drugi dan pijace, kupim ovoga i onoga....Nekad me strah pojesti mrkvu i papriku, djejuje kao plastična....al' eto jedemo....maksimalno se trudim skuhati svaki dan ručak ( tip sam koji LUDI za kuhanjem...). Često se pitam da li je taj krompir izrastao kao domaći, a granata u ratu eksplodirala na tim mjestu...ma svašta mi bude u glavi....
MOM DELFINU spremam TO povrće i kašice. Mada sam HIPP dala kao probu i naviku na aromu. Smatram da je HIPP podlijegao kontrolama, kupujem ga u DM-u....
OVA tema je slična izreci: Šta je starije koka ili jaje....
Hajd' budi pametan....
p.s.
razmišljam da počnem sijati baštu, POLJOPRIVREDOM PROTIV RECESIJE.....heheh

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 11:16:04   
mala86
evo da malo aktiviram ovu temu
ja sam L.na pocetku dohrane stalno kuhala,a kupovala na pijaci ili nesto zaledjeno!jedan dan sam uzela piletinu u perutnini i navece mi je povraco,probam opet-isto!citala po netu-govore da se uzima bio povrce i voce-pa gdje cu ja to sad naci,!

vec neko vrijeme mu uzimam kasice kupovne-slane hippove i nekad babylove,a vocne vecinom frutekove,i ubacim keksa u njih,napravim frutolino...

ali sa imam osjecaj krivice sto ne kuham,nije mi mrsko stvarno,ne radim,i kad kuham nama lako mi je i njemu nesto,ali me bas strah!nekako mislim ovako jos koji mjesec,ali se bas nekad osjecam ko najgora mama na svijetu!sjecam se u trudnoci sam uzela bebin kuhar i citala ga sva sretna ,jedva cekajuci da pravim,a sad user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:24:03   
Anoniman
Ja sam svojim curicama davala i kupovno i domaće.Sve ono što mi je bilo dostupno i jednostavno sam pravila,ali moja mlađa je npr voljela od Hippa šip (ne sjećam se jel sam ili još s nečim bude) i od čega da ja njoj to pravim?Naravno nije je jela svaki dan.
Meni teglice nisu bile problem,nisam se osjećala lošom majkom zbog toga,naročito kada smo išli u šetnju ili negdje.
Slane sam starijoj isto kupovala kada bismo negdje išli,a mlađa ih nije htjela.


(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:31:13   
teacher75
ja uglavnom kuham, recimo 90%, ali ako negdje idemo, nemam vremana za kuhanje, onda ubacim hippovu kasicu, gotove kasice sa mesom nikad ne uzimam, jer mi je sumnjivo meso koje stoji toliko dugo, znaci ima konzervansa ili bogznacega... ponekad kupim hippovu kasicu od voca koje nema sada, nije mu sezona, da bi user posted image probala nesto novo i malo promijenila... nismo do sad imali problema sa kupovnim mesom, prvo sam mu pravila od domace koke i teletine, a sad smo uzeli u brojlera pile i isto nema problema. planiramo jos probati puretinu, to jos nismo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:33:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mala8'

evo da malo aktiviram ovu temu
ja sam L.na pocetku dohrane stalno kuhala,a kupovala na pijaci ili nesto zaledjeno!jedan dan sam uzela piletinu u perutnini i navece mi je povraco,probam opet-isto!citala po netu-govore da se uzima bio povrce i voce-pa gdje cu ja to sad naci,!

vec neko vrijeme mu uzimam kasice kupovne-slane hippove i nekad babylove,a vocne vecinom frutekove,i ubacim keksa u njih,napravim frutolino...

ali sa imam osjecaj krivice sto ne kuham,nije mi mrsko stvarno,ne radim,i kad kuham nama lako mi je i njemu nesto,ali me bas strah!nekako mislim ovako jos koji mjesec,ali se bas nekad osjecam ko najgora mama na svijetu!sjecam se u trudnoci sam uzela bebin kuhar i citala ga sva sretna ,jedva cekajuci da pravim,a sad user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne shavtam zasto mu ne kuhas...
koji su bili razlozi povraćanja hrane...
mislim zaista smjesno mi je da pričamo o bio povrću...ja sam jedino sigurna u ono koje ja proizvedem u basti a sve ono sto kupim pa čak i u prodavnici zdrave hrane istog je oblika i mirisa kao na pijaci kod osoba koje prodaju povrće..

Kuhaj djetetu slani ručak svaki dan ili otiđi na postojeće teme tipa ishrana bebe do 12 mjeseci ili iza 12 mjeseci...ima prijedloga jako mnoggo i načina kako su mame uspostavile ritam hranjenja...

naime ja tvoj post nisam skontala...jel ti hoćes reći da nema zdrave hrane da se kupi pa ti zato dajes gotove...

iszvini ja te ne osuđujem i ja sam svojoj djecu u rijetkim trenutcima ponudila ggotovu kasicu...ali nikako ne shavatam zasto sebe moris time da si losa mama...a ne činis nista da to promjenis a mozes. Kuhaj bebi kao i sve odtale mame.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:46:11   
Medić*
Od kako smo poceli sa dohranom kuham, cini mi se da se od sporeta ne odmicem user posted image , jednom prilikom bili vani u vrijeme rucka, kupila malenom hiip slanu kasicu, nema sanse da je htio probati, na prvu kasiku dobio nagon za povracanjem, nikad vise nisam pokusala. Slatke kasice je strasno volio, ali i pored toga spremala mu domace, i dan danas voli hiip sljivu pojesti, s vremena na vrijeme. Nemam nista protiv kupovnih kasica ali mi volimo domace user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:51:09   
jasmin
Moji su oboje poceli jesti tek od svog osmog mjeseca,do tada iskljucivo samo dojenje i voda.Pokusala sam nekad da im dam kupovne kasice,da vidim reakciju,ali nisu htjeli nikako.I naravno...jeli su samo iz mamine kuhinje.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 12:59:09   
mala86
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mala8'

evo da malo aktiviram ovu temu
ja sam L.na pocetku dohrane stalno kuhala,a kupovala na pijaci ili nesto zaledjeno!jedan dan sam uzela piletinu u perutnini i navece mi je povraco,probam opet-isto!citala po netu-govore da se uzima bio povrce i voce-pa gdje cu ja to sad naci,!

vec neko vrijeme mu uzimam kasice kupovne-slane hippove i nekad babylove,a vocne vecinom frutekove,i ubacim keksa u njih,napravim frutolino...

ali sa imam osjecaj krivice sto ne kuham,nije mi mrsko stvarno,ne radim,i kad kuham nama lako mi je i njemu nesto,ali me bas strah!nekako mislim ovako jos koji mjesec,ali se bas nekad osjecam ko najgora mama na svijetu!sjecam se u trudnoci sam uzela bebin kuhar i citala ga sva sretna ,jedva cekajuci da pravim,a sad user posted image user posted image user posted image user posted image

ja ne shavtam zasto mu ne kuhas...
koji su bili razlozi povraćanja hrane...
mislim zaista smjesno mi je da pričamo o bio povrću...ja sam jedino sigurna u ono koje ja proizvedem u basti a sve ono sto kupim pa čak i u prodavnici zdrave hrane istog je oblika i mirisa kao na pijaci kod osoba koje prodaju povrće..

Kuhaj djetetu slani ručak svaki dan ili otiđi na postojeće teme tipa ishrana bebe do 12 mjeseci ili iza 12 mjeseci...ima prijedloga jako mnoggo i načina kako su mame uspostavile ritam hranjenja...

naime ja tvoj post nisam skontala...jel ti hoćes reći da nema zdrave hrane da se kupi pa ti zato dajes gotove...

iszvini ja te ne osuđujem i ja sam svojoj djecu u rijetkim trenutcima ponudila ggotovu kasicu...ali nikako ne shavatam zasto sebe moris time da si losa mama...a ne činis nista da to promjenis a mozes. Kuhaj bebi kao i sve odtale mame.



hanady mene je strah!jer 2 puta kad sam mu dala piletinu perutnininu i ledo carsku mjeseavinu(jer u to vrijeme nije bilo nista svjeze osim mrkve) nakon par sati bi jadan povraco,i to ne jednom,nego svakih 15 min,jadan spava mu se,zaspe i onda odjednom,na kraju vise nema sta povratit,ali ga muci,problijedi ko ziduser posted image user posted image user posted image !toga me strah,zato sam i pocela uzimat,a opet udjem na forum i vidim sve mame kuhaju,a ja user posted image
a bastu imaju moji na selu,a dok to sve nikne trebat ce vremena

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 13:09:37   
Dida79
Ja sam isto jednom probala dati malom carsku mjesavinu koju sam skuhala sa komadom teletine ma djete nakon prvog zalogaja sve ispovracao iz sebeuser posted image
Od tad sam uvijek mu davala da jede sve sto nama skuham ali sam uvijek njemu prvo vadila a nama ostalo dosolila jer mi je zao da mu dajem slano kako nama...kupus,buraniju,grasak,kelj i gotovo svaki dan sam mu kuhala supu na vodi od iskuhane telece koljenice.Kako ne bi svaki dan kuhala koljenicu ja bi fino sve podjeli u plasticne case i onda omotam pvc folijom koje zatim zaledim i vadim kad mi treba.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 13:12:13   
leona81
mi jedemo vecinom domace a ono sto nema u ponudi ili ako smo vani, ili na putu onda kupovno...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kupovna ili domaca????
20.6.2010 13:13:16   
Hanady RR
jesi li se obratila pedijatru za to povraćanje...ipak povraćanje 15 miuta i zelenilo u licu djeteta....
no u svakom slučaju ako je utvrđeno da je to od hrane koju si mu kuhala...postavi to drugačije...

predpodstavljam krenuli ste sa dogranom sa 6 mjeseci...bebiju je sada 8-9 mjeseci...

počni sa voćem...kasice sa voćem......

kupi vode pa skuhaj jabuku, pa mu daj...nađi recete na temi ishrana bebe od 4,5-12 mjeseci

ili tamo pitaj za recept...

nakon uvođenja tog voća kreni sa povrćem...polako...pomjesaj mrkvu sa krompirom...1 mrka i 1 krompir...

uzmi tikvicu...kupi na pijaci sada je ima...

Sada  su pijace pune povrća...ovo je sada najljepse vrijeme za dohranu beba...imas sreće...jer imas obilan izbor svježeg...

nemoj bebi davati meso odmah...moras postepeno...skuhaj povrće na mesnoj vodi...piletina i puretia pa daj bebiju izmiksano kao kasu...

pokusaj sev ali prije toga utvrdi zasto tako povraća...to nije jedan mlaz od gadljivosti...ipak dijete se patilo, posavjetuj se sa pedijatricom...nađi temu kalendar nadohrane...
pocni se česće družiti na temi ishrana od 4,5 - 9 mjeseci...tamo mame divno sveoj bebe hrane i imaju super savjete...
mjesaj tikvicu sa rizinim pahuiljicama...oprobaj proso...mislim ima nasina samo moras postepeno, stalozeno i uvijek budi spremna da beba će nesto odbiti, nesto manje a nesto vise voljeti pojesti, kolicine jela će se razlikovati...ali pokusaj...samo jos uvijek me buni to povraćanje...to je već za pedijatra da se sa njim kosnsultujes.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kupovna ili domaca????
4.1.2011 14:47:07   
leona81
moja beba jede kupovne povrtne kasice, nikakvo domace i svjeze nece, od vocnih kupovne jede samo one sa jogurtom ili kravljim sirom jer su guste a ostalo jede svjeze voce izrezano na komadice...hljeb hoce, i hoce rizin stiropor i misuru...dakle nece nista od povrca, nista od mesa cak ni piletinu i ribu, nece jaje i nece mlijecne proizvode...nece ni cokolesnik i sl...ne znam sta da radim prije je sve jela a sad nece nista i to vec duze vrijeme...zna pojesti uz hljeb malo sira zutog ali to je sve...nece nista da joj se namaze na hljeb...ima skoro 14 mj a jede kao mala beba, plus doji non stop, meni to nije tesko ali mislim da ne dobija sve sto treba...ja joj stalno nudim raznu hranu ali ona nece, nekad cak nece ni ovo pa je moram tjerati, ona pravi facu kao da joj se povraca al bi zato dojila uvijek

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kupovna ili domaca????
4.1.2011 16:25:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

moja beba jede kupovne povrtne kasice, nikakvo domace i svjeze nece, od vocnih kupovne jede samo one sa jogurtom ili kravljim sirom jer su guste a ostalo jede svjeze voce izrezano na komadice...hljeb hoce, i hoce rizin stiropor i misuru...dakle nece nista od povrca, nista od mesa cak ni piletinu i ribu, nece jaje i nece mlijecne proizvode...nece ni cokolesnik i sl...ne znam sta da radim prije je sve jela a sad nece nista i to vec duze vrijeme...zna pojesti uz hljeb malo sira zutog ali to je sve...nece nista da joj se namaze na hljeb...ima skoro 14 mj a jede kao mala beba, plus doji non stop, meni to nije tesko ali mislim da ne dobija sve sto treba...ja joj stalno nudim raznu hranu ali ona nece, nekad cak nece ni ovo pa je moram tjerati, ona pravi facu kao da joj se povraca al bi zato dojila uvijek
idi na temu "mali odbijaci hrane" sve ce ti se "ukazati"user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kupovna ili domaca????
4.1.2011 16:29:56   
many
mi jedemo i kupovne kasice ali i domace.....svako jutro pored flase jedemo neku vocku najcesce bananu,za rucak skoro sve kao i mi ali njoj posebno u odvojenom loncu pravim,s malo soli i bez ostalih zacina....uglavnom tu i tamo se nadje kooj kuovna kasica na jelovniku obicno sljiva kada ima tvrdu stolicu...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kupovna ili domaca????
4.1.2011 16:42:31   
ivanam28
ja se zaista trudim svaki dan da skuham i rijetko rijetko kad mu kupim hipp hranu osim bas kad nemam kad nesto pripremiti ili smo negdje.vocne kasice hoce da jede i to vrlo rado pogotovo neko voce kojeg sada nema (tipa sumsko voce sa jabukom ili borovnica sa jabukom),dok povrce hmm tu i tamo.izgleda da mu vise prija kad mu mama to nesto smuti i napravi.meni su povrtne i mesne kasice stvarno grozne,ne mirisu lijepo nikako ali sta da se radi,nekad covjek zaista nema kad nesto pripremiti i one su onda spas..

_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kupovna ili domaca????
4.1.2011 17:03:45   
leona81
najgore je sto ja pripremim i bacam jer ona nece...nece nekad ni kupovne zavisi od raspolozenja

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kupovna ili domaca????
6.1.2011 22:50:14   
tekja
leona81, kao prvo zao mi je sto se patite...user posted image
 
a sta mislis da fino probas iskuhati tel. koljenicu, pa u toj vodi skuhas neko povrce (mrkva i krompir za pocetak jer su mirisom neutralni) i onda fino u to stavis trecinu ili pola slane kasice koju curica voli...njihov miris je toliko intenzivan da bi je mozda zavaralouser posted image ...ako prihvati ti polako smanjuj kolicinu kupovnih kasica...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kupovna ili domaca????
3.3.2011 17:09:40   
la bomba
Ja svojo bebi ne kuham, uzimam kupovne Hipp kašice, iako nema izbora, al ima šta ima, zasad.
Kad malo poraste, pa kad bude mogla pojest iole neku kolicinu radi koje "vrijedi" kuhat, ... kuhat ću joj, sad mi se ne isplati.


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kupovna ili domaca????
3.3.2011 20:28:48   
leona81
IZVORNA PORUKA: tekja

leona81, kao prvo zao mi je sto se patite...user posted image
 
a sta mislis da fino probas iskuhati tel. koljenicu, pa u toj vodi skuhas neko povrce (mrkva i krompir za pocetak jer su mirisom neutralni) i onda fino u to stavis trecinu ili pola slane kasice koju curica voli...njihov miris je toliko intenzivan da bi je mozda zavaralouser posted image ...ako prihvati ti polako smanjuj kolicinu kupovnih kasica...


probala nekad pojede nekad ne ali u zadnje vrijeme jedva par kasika povrca s mesom...sinoc je probala hrenovke a danas je pojela cak pola kasice od povrca?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *