|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kupovna ili domaca????
19.3.2012 15:49:55   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: la bomba

Ja svojo bebi ne kuham, uzimam kupovne Hipp kašice, iako nema izbora, al ima šta ima, zasad.
Kad malo poraste, pa kad bude mogla pojest iole neku kolicinu radi koje "vrijedi" kuhat, ... kuhat ću joj, sad mi se ne isplati.




user posted image user posted image user posted image
ne isplati se kuhati??????......oko 3 marke hipp slana kasica....200 gr.teletine od buta je 3 marke....pa fino u blender s povrcem....ili skuhat na mesnoj vodi supicu.....Tako i s piletinom....koljenice....puretina...uzimas malu količinu samo za bebu....ili mozes napraviti vecu kolicinu recimo supe teleće pa da svi pojedete....nemoze da se ne isplati.....hipp treba svakom da bude alternativa.....kad si u frci s vremenom ili si u gostima.....

(odgovor članu la bomba)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kupovna ili domaca????
19.3.2012 15:54:49   
reallove
Ja sam uvijek bila za domacu kasicu,ubacim u blender razno voce,ponekad stavim keksic i super..Nazalost,moj Ameen nikad nije bio ljubitelj tih kasica,pogotovo slanih..Priznajem i ja sam kupovala hipp kasice i sokice,ako smo negdje vani pa u ruksak stavim,ali sve sam bacala,otvorim i bacimuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kupovna ili domaca????
19.3.2012 16:09:43   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam uvijek bila za domacu kasicu,ubacim u blender razno voce,ponekad stavim keksic i super..Nazalost,moj Ameen nikad nije bio ljubitelj tih kasica,pogotovo slanih..Priznajem i ja sam kupovala hipp kasice i sokice,ako smo negdje vani pa u ruksak stavim,ali sve sam bacala,otvorim i bacimuser posted image


Ja sam kombinovala...hipp i domace.....i jeo je sve....ali sam prednost davala domacem....jer je frisko napravljeno...nekako mi nelogicno da kasica za bebu ima rok godinu dana...A meso unutra....user posted image user posted image user posted image ...to sam smatrala nuznim zlom...a volio ih je tamanit...Ono hipp je hipp(milioni djece jedu sto ne i moj)ali sam Bogami i kuhala....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kupovna ili domaca????
19.3.2012 16:12:43   
reallove
Ja ako kupujem,uglavnom kupujem one vocne,jednom sam kupila hipp riza i meso,ne sjecam se tacno,ali je imala uzasan miris,naravno nije je htio ni pogledati

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kupovna ili domaca????
19.3.2012 16:23:42   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja ako kupujem,uglavnom kupujem one vocne,jednom sam kupila hipp riza i meso,ne sjecam se tacno,ali je imala uzasan miris,naravno nije je htio ni pogledati


Ja sam kupovala sokice ono bas...ma kupovala sam i kasice uvijek ih je bilo u frizideru(i slanih i slatkih)ali sam i kuhala...pa ono ako zatreba ima hipp,ili nece nesto sto sam mu napravila....Uglavnom treba biti umjeren...nastojati da dijete zavoli domacu hranu a ponekad ga pocastit(ako voli)i hippom...ili priskocit samoj sebi u pomoc sa teglicom hipp-a ako si u stisci s vremenom....ali bas non stop davati hipp....user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 55
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *