|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:34:22   
Hanady RR
kad se ljube kašile i lonci, zašto nebi cure i momci

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:36:51   
sporty mamaa
A da ove simpaticne stihove napisete na temu "spomenari" kad vec postojiuser posted image user posted image Ne bih da ispadne da glumim moderatora, al vidim da ima i materijala sa "spomenare"user posted image user posted image I to kako dobroguser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:38:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kad se ljube kašile i lonci, zašto nebi cure i momci

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image





e ova mi bas na tebe liciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:39:33   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

A da ove simpaticne stihove napisete na temu "spomenari" kad vec postojiuser posted image user posted image Ne bih da ispadne da glumim moderatora, al vidim da ima i materijala sa "spomenare"user posted image user posted image I to kako dobroguser posted image

pa zar je imamo...
treba je spojit sa temom dječije igrie...
a imamo i onu kad sam bila mala...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3 u 1

al meni su spomenati bili igranje...


eno mergud se porbudio i onda moja duga odeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:40:28   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

kad se ljube kašile i lonci, zašto nebi cure i momci

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image





e ova mi bas na tebe liciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


jelde onaj štreberski stih pravouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:45:23   
Anoniman
samo se vi igrajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva platit ces mi za Teufikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad se moram i ja igratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:45:26   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

A da ove simpaticne stihove napisete na temu "spomenari" kad vec postojiuser posted image user posted image Ne bih da ispadne da glumim moderatora, al vidim da ima i materijala sa "spomenare"user posted image user posted image I to kako dobroguser posted image

pa zar je imamo...
treba je spojit sa temom dječije igrie...
a imamo i onu kad sam bila mala...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3 u 1

al meni su spomenati bili igranje...


eno mergud se porbudio i onda moja duga odeuser posted image user posted image user posted image user posted image



Naravno da je imamo!!! Eh koliko smo mi stihova tamo ispisale... Hanady koristi pretrazivacuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma ne, spomenari su nama bili nesto najvaznije i najtajnije u tom periodu, kakva igra, ima tu i ozbiljnih stihovauser posted image Ja nebih da se to spaja... Ovdje me bas zanimaju igre i zaboravljena pravila istihuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:47:52   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noa

samo se vi igrajteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Breskva platit ces mi za Teufikauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad se moram i ja igratiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:48:01   
Skvo RR
Od totalno drustvenih:

1. aberecke
2. izmedju dvije vatre
3. zmire
4. skakavaca
5. ganje
6. cize-blize

Od djelimicno drustvenih

1. skolice
2. gume
3. barbikauser posted image
4. branje vocki (poenta je ko bere, ko cuva strazu)
5. klikera
6. cjevki i fiseka







_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:48:39   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

A da ove simpaticne stihove napisete na temu "spomenari" kad vec postojiuser posted image user posted image Ne bih da ispadne da glumim moderatora, al vidim da ima i materijala sa "spomenare"user posted image user posted image I to kako dobroguser posted image

pa zar je imamo...
treba je spojit sa temom dječije igrie...
a imamo i onu kad sam bila mala...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

3 u 1

al meni su spomenati bili igranje...


eno mergud se porbudio i onda moja duga odeuser posted image user posted image user posted image user posted image



Naravno da je imamo!!! Eh koliko smo mi stihova tamo ispisale... Hanady koristi pretrazivacuser posted image user posted image user posted image user posted image Ma ne, spomenari su nama bili nesto najvaznije i najtajnije u tom periodu, kakva igra, ima tu i ozbiljnih stihovauser posted image Ja nebih da se to spaja... Ovdje me bas zanimaju igre i zaboravljena pravila istihuser posted image


me pada mi na pamet...ja sam moderator šta će mi to...
Biće nako kako ja kažem spojićemo ihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:49:45   
Hanady RR
Sporty po ovom principu mogli bi i temu biblioteke sa ovom spojiti...user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je čitanje lektira lastavica isto bilo igranje....
Ko prije porčita Vojnik drgana i njegovo konjče najbolji u rajiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:50:51   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Sporty po ovom principu mogli bi i temu biblioteke sa ovom spojiti...user posted image user posted image user posted image user posted image
meni je čitanje lektira lastavica isto bilo igranje....
Ko prije porčita Vojnik drgana i njegovo konjče najbolji u rajiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Uzas.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:52:00   
Anoniman
Skvo ovo pod 4 u drugoj grupi je omiljena djecija igra u hercegovini ------ šipci sladunciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:52:26   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Od totalno drustvenih:

1. aberecke
2. izmedju dvije vatre
3. zmire
4. skakavaca
5. ganje
6. cize-blize

Od djelimicno drustvenih

1. skolice
2. gume
3. barbikauser posted image
4. branje vocki (poenta je ko bere, ko cuva strazu)
5. klikera
6. cjevki i fiseka








joj sad se sjetih
Moja dugarica Mediha strašno voljela da bere...a ja joj stražu čuvala....

Kupila joj mama nove pantalone maslinasto zelen i na desnoj strani nekakv mali crnac izvezenuser posted image user posted image user posted image nikad ih neću zaboravit...
ode moja Medi u jabuke al perko ograde namazane toatnom mastiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam dobro stražu čuvala al ona je jadn toliko plakla za pantolama da je gazda izletio...
pita je šta to radiš...a onas ederži na jednoj grani i plačići kaže ''Visim''user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:52:40   
milenium
super temauser posted image baš sam neki dan tražila neke ideje za igre sa svojim user posted image .
trenutno od igara mog djetinjstva mi na pamet padaju :aberečke, sandokana...sjetit ću se još

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:55:43   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: noa

Skvo ovo pod 4 u drugoj grupi je omiljena djecija igra u hercegovini ------ šipci sladunciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:56:14   
milenium
kakvo spajanje,neću ja među mnoštvom stihova morat kopat igrice za svog user posted image sačekajte bar dok ovo prepišem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 0:58:16   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: milenium

kakvo spajanje,neću ja među mnoštvom stihova morat kopat igrice za svog user posted image sačekajte bar dok ovo prepišem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nemogu vjerovat...
majketi jel te to telefonom zvala da joj sapisš temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa majka mu stara valjda se i ja zezat mogu....
vidiš da sam rekla i biblioteke da se spoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 1:04:40   
Hanady RR
Joj ja sam se sad sjetila da sam i krivično dijelo počinila u djetinstuuser posted image
ukrala sam čak 2 gajbe iza loklanog granapa...da napravimo sličure....

Kako su letile one žute boje, gajba od Ski sokauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 1:14:04   
sporty mamaa
dajte nek mi neko objasni igru limuna i narance please... Znam da imaju dvije ekipe, crta se neki plan i sad znam da se ovi sakriju, ovaj crta gdje su se sakrili... Cilj je izbrisati plan... Ali.... Ostalo mi je nejasno...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 1:26:10   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

kakvo spajanje,neću ja među mnoštvom stihova morat kopat igrice za svog user posted image sačekajte bar dok ovo prepišem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nemogu vjerovat...
majketi jel te to telefonom zvala da joj sapisš temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa majka mu stara valjda se i ja zezat mogu....
vidiš da sam rekla i biblioteke da se spoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



je,taman mi sad zvonilo sveki mi se javilauser posted image
ne znam čemu sad bockanjeuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 1:41:00   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: milenium

kakvo spajanje,neću ja među mnoštvom stihova morat kopat igrice za svog user posted image sačekajte bar dok ovo prepišem

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja nemogu vjerovat...
majketi jel te to telefonom zvala da joj sapisš temuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa majka mu stara valjda se i ja zezat mogu....
vidiš da sam rekla i biblioteke da se spoje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja tek sad ovo skontah..... Ma nismo telefonom, cule smo se preko fejsa kako znasuser posted image user posted image user posted image Ko kad mi je svaku do sad spasila od zakljucavanja, pa reko i ovu ce, dok je jos aktivnauser posted image user posted image user posted image user posted image
Salu na stranu, meni su stvarno bile zanimljive igre u nase doba, a i sad bi volila da mi neko predlozi neku zanimljivu drustvenu igru koju bi ja i mm mogli igrati... Osim remija, to igramo ponekaduser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 3:31:19   
veeseelaa
ko prije do meneeee dobi nešto od meneeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 21:24:16   
Anoniman
Mi smo do neizmoglosti igrali "zaleđive" i "skakavaca", a bila je i ona igra "trokut" sa gumom, al'''' veze nemam kako se igra.  Sjecam se da se tokom igre guma podizala sve vise i vise, i da je bilo ba tesko preskocit je : ))

< Poruku je uredio pingpong -- 19.9.2010 21:26:04 >

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
19.9.2010 22:59:35   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa


Salu na stranu, meni su stvarno bile zanimljive igre u nase doba, a i sad bi volila da mi neko predlozi neku zanimljivu drustvenu igru koju bi ja i mm mogli igrati... Osim remija, to igramo ponekaduser posted image user posted image



Eh draga, ja sam ti ekspert za drustvene igre, mi smo ludi za njima i zarazili smo sve prijatelje pa se stalno necega igramo user posted image ... Moje omiljene su: risiko, tabu, pictionary i uno karte. Risiko imas kupiti gdje god ima drustvenih igara, strateska igra, super je, tabu i pictionary imas kupiti u turbo limachu, tabu je pantomima rijecima (moras svom igracu objasniti rijecima neki pojam a ne smijes reci tabu rijeci koje su vezane za taj pojam, npr. dobijes pojam casa a tabu rijeci su staklena, voda, piti, kristalna i sl. pa ti bez tih rijeci svog igraca moras navesti da kaze casa) a pictionary je pantomima crtanjem, dobijes neki pojam i moras ga svom igracu nacrtati za minutu; i uno karte su super igra...
Nadam se da sam dobro objasnila user posted image ...
I da, na prvom nam je mjestu ipak  poker, texas hold''em, imamo ono koferce, cipove i to, to nam je No.1 user posted image

I jos nesto, rijetko se koja drustvena igra moze igrati u dvoje, ili moze ali nije zanimljivo ali zato nadjite par prijatelja i uzivajteuser posted image


< Poruku je uredio IvanaTz -- 19.9.2010 23:00:27 >


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *