|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
9.6.2014 23:43:48   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako sam ja mrzila ono " pola sata u bunar" u toj igri Care, care...

A koji su jos koraci bili osim konjskih i misijih?

ne mogu se sjetiti da li je još žablji bio,kao da se skačeuser posted image .i to pola sata u bunar,stojiš u mjestu

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.6.2014 23:26:23   
bebaa

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: škorpija

sjeća li se neko kako se igra Zemlje i Care, care govedare koliko ima sati, neki dan sam pokušavala s malcem da igram ali sam zaboravila, samo sam se sjetila Crvene marije kako se igtra

zemlje nacrta se krug i podjeli valjda(ne znam je li na 4 ili pola),klipić se zabode u sredinu i pusti i na čiju zemlju padne taj oduzima onom drugom zemlju,ali samo koliko može tim klipom opisati iz mjesta.i onda kad oduzme briše linije to je njegova zemlja pa može u sljedećem krugu i tu stajati i oduzimati ovom drugom zemlju.a care care jedan je car i govori onim ostalim kako da se pomjeraju,recimo 3 mišja,2 konjska.

user posted image user posted image
jaoooo kako sam ja ovo voljela igrati.....krasne uspomene imamo vala....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Igre iz naseg djetinjstva.....
10.6.2014 23:27:05   
bebaa

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: R&T@

Kako sam ja mrzila ono " pola sata u bunar" u toj igri Care, care...

A koji su jos koraci bili osim konjskih i misijih?

ne mogu se sjetiti da li je još žablji bio,kao da se skačeuser posted image .i to pola sata u bunar,stojiš u mjestu

ovo nikad nisam voljela....user posted image mrzila sam riječ govedar......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 178
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *