|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prostitucija
22.9.2010 12:43:49   
veeseelaa
Često su muškarci  pažljiviji puno prema ljubavnicama nego prema svojim ženama, zato se žene ljute iskljuivo na ljubavnice i napadaju ih user posted image user posted image
A zašto je to tako? Nema garantiranosti odnosa temeljenog na bračnom ugovoru, zajedničkoj imovini, djeci  i svemu ostalome što ljude često drži na okupu i onda kada im se veza realno raspala user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2010 12:44:44 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Prostitucija
22.9.2010 12:49:51   
almicch
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Često su muškarci  pažljiviji puno prema ljubavnicama nego prema svojim ženama, zato se žene ljute iskljuivo na ljubavnice i napadaju ih user posted image user posted image
A zašto je to tako? Nema garantiranosti odnosa temeljenog na bračnom ugovoru, zajedničkoj imovini, djeci  i svemu ostalome što ljude često drži na okupu i onda kada im se veza realno raspala user posted image


slažem se

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Prostitucija
22.9.2010 13:13:00   
Nedi
Ne kontam šta treća osoba ima sa nama dvoma? Supružnik ( bilo muz ili zena) je jedini i odgovorni krivac.
Ako ne ide brate svako sebi i mirna Bosna.

(odgovor članu almicch)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Prostitucija
22.9.2010 13:13:42   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Nedi

Ne kontam šta treća osoba ima sa nama dvoma? Supružnik ( bilo muz ili zena) je jedini i odgovorni krivac.
Ako ne ide brate svako sebi i mirna Bosna.



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Prostitucija
22.9.2010 15:24:04   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Kad god se spomene prostitutka nekako meni je odmah bude zao...bez zeze.

A da li prostitutka rastura brak?-Nigdje veze.''ta ona je pozvana usla u neciji zivot(seksualni), gdje ima more problema, pa ih ona malo zamaskira jednoj straniuser posted image



Ovako i ja razmisljam.I slazem se...prostituka ne rastura niciji brak,vec bracni partneri koji to zele.Nije cak ni najvece zlo ovog drustva,ali je bez sumnje negativnost...no njena stvar za koju ce sama odgovarati.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Prostitucija
22.9.2010 20:12:12   
koka i po
Najstariji zanat na svijetu..i to sirotinjski.... jer nijedna dobrostojeca zena nece prodavati svoje tijelo,unistavati svoje smopostovanje i srozavati svoj ugled za sacicu para.
Meni je licno zao tih zena..jer ih gledam svaki dan oko sebe.jer skrivaju svoj pogled od ljudi koji ih znaju .Svjesne su sta rade ali nemaju drugog izlaza...E sad ce neko reci da postoje i drugi nacini da se zaradi,,,postoje svakako,,ali nije svako dovoljno snalazljiv i domisljat da svoj zivot preokrene ka pozitivi na tezi nacin ,i bira "laksi" nacin.A da li je on laksi to one najbolje znaju.
I  ne slazem se sa tvrdnjom da ruse tudje brakove...jer kad brak spadne na taj nivo da se pojavljuje prostitutka kao treca osoba ,on vise ne postoji i nije brak.

< Poruku je uredio koka i po -- 22.9.2010 20:15:23 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Prostitucija
22.9.2010 20:27:51   
Visnja RR
sjetih se...skoro svake zime ista prica...
obicno vrijeme bude izmedju 1 i 3 po noci... ispred moje zgrade na raskrsnici kod salona namjestaja (bivsi standard) , Stup...
jedna mrsava, jadno i oskudno obucena mlada zena (kasnije sam primjetila i da sepa jer joj je jedna noga kraca) ceka svoje musterije... par puta ju je tu  "izbacio" kamion... nekad vidim da udje u neko pvt auto...
tuzno (jako slaba rijec) je gledati je...
kad sam prvi put vidjela nju bila sam tako porazena i tako emotivno slomljena kao zena zbog zivotne sudbne te zene...
ja u toplini doma, mazena pazena od roditelja, muza , prijatelja.... imam sve sto pozelim ( a skormna sam u zeljama) a ona stoji na minus 15 sva se skupila u nekim uskim farmericama i kratkoj koznoj jaknici... i ceka , da zaradi...sta da zaradiuser posted image  user posted image

vidjam je cesto.... na zalost... par puta sam je po danu vidjela , mimoisle smo se... Ima jako lijepo lice... ko djevojcica... sta li je nju to natjeralo da radi touser posted image

ja ne mogu nju da osudjujem... ne znam zasto... jer ocito je velika nevolja natjerala... i svaki put kad je vidim pomislim neka joj Bog da neki izlaz iz svega...

ovaj dogadjaj kad sam je prvi put vdjela je bio jaci cinjenicom da je tih dana bil aktuelna ona prostituka zbog koje se BiH zadrmala ...jer je jadnica umrla od 4 neke "bolescuge" a sida je bila jedna od glavnih... vjerovatno se sjecate tog slucaja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Prostitucija
22.9.2010 21:54:29   
Anoniman
Jeste li citale "Jedanaest minuta" od Paola Kelja?
Jako dobra knjiga...na ovu temu.
Plakala sam ko kisa dok sam je citala. user posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 22.9.2010 21:57:19 >

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Prostitucija
22.9.2010 21:57:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jeste li citale "Jedanaest minuta" od Paola Kelja?
Jako dobra knjiga...na ovu temu.
Plakala sam ko kisa dok sam je citala. user posted image

super knjiga


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Prostitucija
22.9.2010 23:03:19   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sjetih se...skoro svake zime ista prica...
obicno vrijeme bude izmedju 1 i 3 po noci... ispred moje zgrade na raskrsnici kod salona namjestaja (bivsi standard) , Stup...
jedna mrsava, jadno i oskudno obucena mlada zena (kasnije sam primjetila i da sepa jer joj je jedna noga kraca) ceka svoje musterije... par puta ju je tu  "izbacio" kamion... nekad vidim da udje u neko pvt auto...
tuzno (jako slaba rijec) je gledati je...
kad sam prvi put vidjela nju bila sam tako porazena i tako emotivno slomljena kao zena zbog zivotne sudbne te zene...
ja u toplini doma, mazena pazena od roditelja, muza , prijatelja.... imam sve sto pozelim ( a skormna sam u zeljama) a ona stoji na minus 15 sva se skupila u nekim uskim farmericama i kratkoj koznoj jaknici... i ceka , da zaradi...sta da zaradiuser posted image  user posted image

vidjam je cesto.... na zalost... par puta sam je po danu vidjela , mimoisle smo se... Ima jako lijepo lice... ko djevojcica... sta li je nju to natjeralo da radi touser posted image

ja ne mogu nju da osudjujem... ne znam zasto... jer ocito je velika nevolja natjerala... i svaki put kad je vidim pomislim neka joj Bog da neki izlaz iz svega...

ovaj dogadjaj kad sam je prvi put vdjela je bio jaci cinjenicom da je tih dana bil aktuelna ona prostituka zbog koje se BiH zadrmala ...jer je jadnica umrla od 4 neke "bolescuge" a sida je bila jedna od glavnih... vjerovatno se sjecate tog slucaja


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Prostitucija
23.9.2010 11:54:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Jeste li citale "Jedanaest minuta" od Paola Kelja?
Jako dobra knjiga...na ovu temu.
Plakala sam ko kisa dok sam je citala. user posted image

*Koelja

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Prostitucija
23.9.2010 13:53:08   
salmy
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sjetih se...skoro svake zime ista prica...
obicno vrijeme bude izmedju 1 i 3 po noci... ispred moje zgrade na raskrsnici kod salona namjestaja (bivsi standard) , Stup...
jedna mrsava, jadno i oskudno obucena mlada zena (kasnije sam primjetila i da sepa jer joj je jedna noga kraca) ceka svoje musterije... par puta ju je tu  "izbacio" kamion... nekad vidim da udje u neko pvt auto...
tuzno (jako slaba rijec) je gledati je...
kad sam prvi put vidjela nju bila sam tako porazena i tako emotivno slomljena kao zena zbog zivotne sudbne te zene...
ja u toplini doma, mazena pazena od roditelja, muza , prijatelja.... imam sve sto pozelim ( a skormna sam u zeljama) a ona stoji na minus 15 sva se skupila u nekim uskim farmericama i kratkoj koznoj jaknici... i ceka , da zaradi...sta da zaradiuser posted image  user posted image

vidjam je cesto.... na zalost... par puta sam je po danu vidjela , mimoisle smo se... Ima jako lijepo lice... ko djevojcica... sta li je nju to natjeralo da radi touser posted image

ja ne mogu nju da osudjujem... ne znam zasto... jer ocito je velika nevolja natjerala... i svaki put kad je vidim pomislim neka joj Bog da neki izlaz iz svega...

ovaj dogadjaj kad sam je prvi put vdjela je bio jaci cinjenicom da je tih dana bil aktuelna ona prostituka zbog koje se BiH zadrmala ...jer je jadnica umrla od 4 neke "bolescuge" a sida je bila jedna od glavnih... vjerovatno se sjecate tog slucaja
 Sto je nevolja ne natjera da uzme krpu (kao sto masa nevoljom natjeranih cura radi) i kao insan u 1 popodne ne radiuser posted image user posted image user posted image a ne uzet svoju stvar u rukeuser posted image user posted image i u 1 oko ponoci izac na ulicu!!!
Sekunde mi nije zao takvih zena! i treba da se smrzne u tim bas uskim farmericama! CUJ nevoljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Prostitucija
25.9.2010 15:44:08   
sheri
masa zena je prodano! masa zena mora to raditi. zalosno salmy kako razmisljas, a i ti si zenauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Prostitucija
25.9.2010 15:54:14   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

Najstariji zanat na svijetu..i to sirotinjski.... jer nijedna dobrostojeca zena nece prodavati svoje tijelo,unistavati svoje smopostovanje i srozavati svoj ugled za sacicu para.


Koko, slažem se s tobom, u većini tvojih misli, ali moram reći da postoji i prostitucija na visokom nivou, postoji još i iz davnih vremena, poput Dame s kamelijama, kurtizane, što znači da se ne radi o samo sirotinjskom zanatu. Ponekad je to, nažalost, izbor da bi se živjelo na visokoj nozi upravo prostitucija.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Prostitucija
21.2.2011 22:46:30   
malena.
kao sto navede pahuljica...knjiga 11 minuta je predobra...i drago mi je sto ima sretan kraj.procitala sam jos jednu knjigu o tom...neznam tacan naziv...nesto kao "" moze biti tvoja majka,sestra..." neznam zaista...al tu se nalaze ispovjedi bivsih prostitutki...i mislim da nijedna nije svojom voljom postala prostitutka....zaista zalosno,pretuzno...

a kada te muz vara...pa ne kontam zene koje proganjaju ljubavnice ili prate muzeve da vide gdje se sastaju sa ljubavnicama...po meni bi brak u tom momentu bio gotov kada bi saznala da me vara. ne bih se spustila na to da trosim rijeci na njeg poslije toga.naravno uz dobar dokaz o tome...a ne tek tako da mi neka mahalusa kaze...

_____________________________

mamina princeza stigla na svijet 24.8...i od tada mami uljepsava dane...
:-)))))

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Prostitucija
21.2.2011 23:04:45   
N_N
Ne znam da li se spominjao film Trgovina ljudima. Iskrena preporuka da pogledate...... user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu malena.)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Prostitucija
21.2.2011 23:06:02   
teacher75

IZVORNA PORUKA: N_N

Ne znam da li se spominjao film Trgovina ljudima. Iskrena preporuka da pogledate...... user posted image

pravo je dobar!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Prostitucija
21.2.2011 23:07:58   
N_N
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: N_N

Ne znam da li se spominjao film Trgovina ljudima. Iskrena preporuka da pogledate...... user posted image

pravo je dobar!



Danima nisam dolazila sebi user posted image  ali zaista vrijedi pogledti, ooooo itekako!

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Prostitucija
22.2.2011 7:57:18   
Anoniman
jel ovo domaci film ako nije jel moze pls orginalni naziv


a knjiga jeli od paulo c. ili neki drugi autor

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Prostitucija
22.2.2011 8:27:49   
maja78 RR
nije domaci, zove se "Human Trafficking" iz 2005 godine je

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Prostitucija
22.2.2011 8:37:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

nije domaci, zove se "Human Trafficking" iz 2005 godine je


Predobar 

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Prostitucija
22.2.2011 10:47:24   
Anoniman
e hvala zene bas me zaintregira moram ga potrazit po videotekama    samo mi recite jel ovo taj ima trailer http://www.youtube.com/watch?v=t4237pS55h4

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Prostitucija
22.2.2011 10:52:06   
pocahontas
yup..predobar je i tako surov, bez cenzure...meni je muka bila i bilo mi je drago što nemam kćer....jezivo....

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Prostitucija
22.2.2011 23:19:25   
N_N
triputamama, da.... to je taj film.... user posted image  
pocahontas, jezivo kako kažeš ali vrijedi pogledati.....

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Prostitucija
10.3.2011 14:03:36   
Anoniman
gledala sam, nedavno skinula sa neta  a pocahontas  bogme videl i sa muskom decom  se izivljavaju pa zato ne daj Boze nikome  na danasnjicu nema pravila ko musko ko zensko kad je svet pun psihopata user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *