|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 0:31:25   
narin3
Želimo bebu i ananas_ze, mislim da ste vi iz Zenice?   Ako je tako, ja bih vam preporučila Aidu Idrizbegović, radi u bolnici...ja sam živjela u Zenici jedno vrijeme, dosta sam ih promijenila, ali ona mi se onako učinila, nekako najboljom...opet, naravno svako stekne dojmove na svoj način, pa i ne mora značiti da će vam se svidjeti...ja nisam nikom davala lovu, ali sam nju, nakon nekih rezultatića znala nagraditi nekim sitnim poklončićem koji je koštao 20 - 30KM

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 0:37:37   
ananas_ze
Za bolnicu treba uputnica za koju sam cula da je rijetko ko uspije dobiti. Ima li ta dr u Ze ordinaciju? Cula sam da ima u Travniku. Hvala na preporuci narin

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 0:57:00   
narin3
Ananas, potrudi se da dobiješ uputnicu za bolnicu, posebno, ako ste duže u braku i želiš trudnoću...vjeruj da nama s većim problemima ne pomažu ovi tzv obični ginekolozi...moraš pronaći nekog ko se bavi tom problematikom, sterilitetom...ovako ti pišem, jer sam te upratila negdje u nekoj čekaonici, ako griješim i nemaš ovaj problem, izvinjavam se...ja sam ti, čini mi se negdje i pisala za tu uputnicu...kako sam se ja borila za nju...i izborila...ja sam im dolje u poliklinici nakon godinu dana hodanja, tražila uputnicu, jer mi ništa nisu znali uradit, sem uz i papa testa...i naravno, nisu mi je htjeli dat...a ja se dobro naoštrila, jer sam predpostavila da će tako bit i spomenula im direktora...rekla sam im da ću ići i do njega, ali da mi moraju nešto radit...ne mogu samo sjedit kući i čekat, jer vrijeme prolazi, a bebice nema...a oni ništa ne znaju oko toga...tu možda ima dr koji fino mogu voditi trudnoću, koja se bez problema postiže...fino sam ih prepala i Bgm, dobih ja odmah uputnicu za bolnicu...i to mi preporuči svoju kolegicu Alicu...ne znam, čini mi se da nije ni ona loša, ali sam možda dva puta bila kod nje i otišla ona na bolovanje, a ja nemam pojma kako dođoh onda do Aide...Znam da Aida ima u Travniku, ali za Zenicu ne znam...mislim da nema, ali se opet možeš raspitat...u svakom slučaju ti sretno, da što prije dođeš do ostvarenja svojih ciljeva...i još jednom se izvinjavam, ako griješim...

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 0:57:22   
malena27 RR
zelimo bebu i ananas, za nasu dijagnozu steriliteta tesko cemo naci dobrog ginekologa. obzirom da sam ih dosta promijenila i imam istu dijagnozu kao i vi, jedino bih mogla preporuciti dr. Ribica jer je dobar covjek i Ajanovica koji je dobar dijagnosticar ali nije se bas pokazao humanim, u mom slucaju... ni Sestic nije los...i svi rade u priv. poliklinikama...
i dr. Alica je ok, samo sto niko od nabrojanih nema veze o sterilitetu user posted image

moguce je da vas upute na dr. Cehica i Centar za lijecenje steriliteta-iz kojeg nije dobijena ni jedna beba, nego su samo baceni novci za preglede, pretrage, netacne spermograme i slicno...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.1.2013 1:08:01 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 1:13:13   
narin3
Onda je ovdje najbolji recept, dođite u Sarajevo Godinjaku ili Devleti u Tuzlu...Ja ne znam da li se Alica i Aida bave sterilitetom, ali su jedine u Zenici, koje su me uputile da radim hormone, HSg i spermiogram, dok u poliklinici nemaju veze o tome...glavno i najveće što oni mogu je papa test...

_____________________________

O vjernici, tražite sebi pomoći u strpljivosti i obavljanju molitve! Allah je doista na strani strpljivih..(El Bekare 153)

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 11:16:37   
Zelimo_bebu
Hvala na savjetima meni ne treba strucnjak za neplodnost jer znam da ih ovdje nema ali evo odlucila sam ic u polikliniku radit papa pa dalje trazit sama hormone dok se muzu ne stabilizuje nalaz nakon op...a onda ako ne bude ok naravno idemo u Tuzlu a do tada mi treba jedan dobar da mi da sve to da uradim te nalaze....zato sam pitala za savjet bila sam ja kod Alice i sve bilo ok ali nakon jednog nalaza kako mi ga je ocitala pozeljela sam da je vise nikad moje oci ne vide....

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 17:00:26   
sreca 27
Ja mogu samo reci za Sestica da nije los,u mom slucaju je sve sto je bilo u njegovoj moci uradio preglede,nalaze,spermiogram,laparoskopiju...sve je to sredjeno posteno od njega je bilo kada mi je rekao sve smo doveli u red i to je bilo to sto je on mogao uraditi,i meni je rekao da jos pokusavamo 6 mj.prirodno zabebiti ako nista ne bude a nama se zuri da se obratimo soecijalisti za sterilitet...ja kod njega idem i u bolnicu i privatno...a Ajanovica sam imala priliku upoznati kada sam lezala u bolnici meni nije ni malo bio ni prijatan cak je bio jako odvratan...

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 19:37:27   
Zelimo_bebu
sreca27 cula sam ja za Sestica i rekla mi je i mama, nju je porodio i sa mnom i sa sestrom samo je tada jos bio pocetnik...vidjet cu sta cu i kome cu, najvjerovatnije da cu otic u polikliniku uradit papa i da trazim uputnice za hormone, jer puno bi me kostalo sve to privatno...

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Ginekolozi?
18.1.2013 21:00:46   
sreca 27
Zelimo_bebu ja sam prvi puta kod Sestica otisla privatno i on mi odma dao da vadim hormone i mm spermiogram i ja sa tim odem u nas dom zdravlja i bez problema dobijem uputnice,jest da sam i u bolnici placala 8 km po hormonu a mm 4 km za spermiogram al eto opet nas je jeftinije izaslo nego da smo isli privatno...

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Ginekolozi?
19.1.2013 11:22:40   
Zelimo_bebu
sreca27 gdje bude Sestic privatno ako ipak odlucim ga potrazit,,znas mene su izvozali zadnji put nisu mi u mojoj ambulanti htjeli dati nijednu uputnicu kad su vijdeli nalaz od privatnika, vratili me i ja se naljutim i odem sve odradim privatno sto sam morala, sad bas i nebi jer dajemo pare na tablete i to previse pa mi je svaki dinar dobro dosao...hvala ti na savjetu mila

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Ginekolozi?
19.1.2013 11:32:52   
sreca 27
Zelimo_bebu Sestic ti draga radi u Medicomu,meni su bez problema dali uputnice i to otisla dr.porodicne kaze on meni a sto ne ides ovdje kod nase doktorice ma reko ja sam nekako sigurnija u muske doktore malo se napravim luda hehehe jer ova u nasoj ambulanti je pocetnik svi se zale na njen rad,a ti otidji kod Sestica privatno pa onda poslje se s njim mozez dogovarati kad on bude dezurni u bolnici da mu dodjes tako sam ja radila....

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Ginekolozi?
19.1.2013 11:51:14   
Zelimo_bebu
Dobro draga hvala ti skontat cu se u narednih par dana...trebam skupit snagu za muskog doktora haha

_____________________________

Ne znam što je jače, ta ogromna želja ili bol u duši što mi ta ista želja stvara...?
06.11.test pozitivan
07.11.beta 111,78
Nasa najveca zelja je uslisena...da nam sretno dodjes bebo nasa...
13.07.2017.stigao nas princ

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Ginekolozi?
19.1.2013 12:05:16   
sreca 27
Zelimo_bebu u svakom slucaju sretno kako god odlucis,eto ja licno volim muske dr.nekako im vise vjerujem ustvari zenskom ginekologu nisam nikako ni isla...!!!

_____________________________

Mrvica ljubavi i dobrote vrednije su od tovara blaga i brda mudrosti.

(odgovor članu Zelimo_bebu)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Ginekolozi?
20.1.2013 1:20:51   
ananas_ze
ja nemam dijagnozu steiliteta, u lokalnu ambulatnu kad sam otisla bio je dr Mehemdagic, sve sto sam mu rekla njemu je izgledalo kao da je sa mnom sve ok, ipka mi je dao da izvadim krvnu lsiku i urin, slijedece sedmice idem na papa test,a nalzi su koliko ja vidim ok. Dugo nisam zeljela ici muskom ginekologu ali ako je bolji od zenskog, onda idem preko trnja do zvijezdauser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sreca 27)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Ginekolozi?
20.1.2013 22:16:11   
tanjars
Ja i mm radimo na bebi vec 7 mjeseci i nista... Pa ako neko zna dobrog ginekologa u Prijedoru ili Banja Luci,koga može preporučiti,jer bi htjela otici na sve pretrage?

Unapred hvala


Pozdrav svima user posted image

(odgovor članu narin3)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Ginekolozi?
20.1.2013 22:45:05   
lady_bubamara
Tanjars moja preporuka dr Aleksandra Rodic , radi na Paprikovcu u B.Luci i u klinici Laganin privatno takodje u Banja Luci , Natasa Stosic radi u klinici Deamedica . Ja sam iz Banja Luke i zaista ove dvije zene su jako hvaljene i svi sa kojima sam pricala kazu da su odlicne. Eto moja preporuka user posted image

(odgovor članu tanjars)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Ginekolozi?
21.1.2013 19:47:25   
tanjars
Ninulina : Hvala ti puno na preporuci.....Vjestice ne treba da dodje 26.01,al znam i osjecam da ce ipak doci :(,pa iako kazu da treba bar godina dana pokusavanja da prodje,ja bi ipak da odradim sve pretrage sad,pa da znam na cemu sam,jer ovako svaki put se ponovo razocaram i rastuzim.


Pozzzz user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Ginekolozi?
21.1.2013 21:58:41   
lady_bubamara
Tanjars ne brini potpuno te razumijem, jer muz i ja smo pokusavali pola godine i svaki mjesec kada mi vjestica dodje ja se razocaram, ali evo hvala dragom Bogu uspjela sam i evo user posted image Budi spremna da ce ti svaka doktorica ili doktor reci da se treba zabrinuti tek nakon godinu dana , ali ako ces ti biti mirnija kreni odmah sa svim nalazima. Eto nema na cemu nadam se samo da ce ti moja preporuka biti od pomoci i drzim ti fige da sve bude u najboljem redu user posted image

< Poruku je uredio ninulina -- 21.1.2013 21:59:42 >

(odgovor članu tanjars)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Ginekolozi?
24.1.2013 12:45:05   
Anoniman
ima li iko iskustva s dr Stojkanovicem na GAK-u... kod njega smo slucajno otisli i ne znam dali da ostanem?? cula sam da je jako ljubazan , ali ne tako strucan sto se tice UZ dosta grijesi ali na srecu male stvari kao npr kod pola bebe i tako to... LP svimauser posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
  Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Ginekolozi?
24.1.2013 14:24:39   
grozđe
Anonimna pozdrav...

imam iskustvo sa dr.Stojkanovicem, radio mi je kiretazu u 9 sedmici trudnoce. Slicno kao ti dosla sam sa uputnicom i on je radio taj dan. Meni je ostao u finom sjecanju kao doktor (ruzna situacija jer je kiretaza), mada jos nisam dobila prvu menstruaciju a proslo je 3 mjeseca, nije vjerovatno do njega vec je uzrok veliki strah i stres. Nikakvih problema poslije kiretaze nisam imala, ni bolove, svega sam krvarila jeda dan. Ovo za pol bebe je skroz nebitno jer dosta njih i grijesi oko pola. Tebi sve najbolje i tvojoj bebi.Sretno!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Ginekolozi?
24.1.2013 15:26:50   
Anoniman
hvala i tebi sve najjj, da sto prije prodje sve.... naravno da nije bitno, cak mi je i drago ako mu je to jedina greska... jer stvarno mi se cini fin kao covijek prvenstveno, jako je detaljan sto mi je vrlo bitno....

(odgovor članu grozđe)
  Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Ginekolozi?
24.1.2013 15:41:46   
SREĆNA
Anonimna ja vodim trudnoću kod njegove majke, a on će mi akoBogda raditi carski.Bila sam par puta kod njega na pregledu.Detaljan jeste, obrazovan, jako je pričljiv, za razliku od ovih starijih ginekologa koji samo šute, sve što progovore, ma dobro je to, mlada si ti itd.Ja sam zasad zadovoljna, vidjećemo akoBogda kako će bit na carskom.On se uvijek konsultuje i sa kolegama i sa majkom, tako da ja se plaho ne sikiram zbog njega. Što se tiče spola bebe, meni je rekao da ne voli govoriti dok nije siguran 100%, da se fino vidi sve, mada to je najmanje važno, čak i stari i iskusni ginekolozi pogriješe.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Ginekolozi?
25.1.2013 10:44:39   
Anoniman
ma naravno to je najmanji problem... hvala na informaciji, a tebi zelim sve naj na carskom i da prodje sve kako trebauser posted image

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Ginekolozi?
4.2.2013 8:11:07   
Amyla
Mozda je neko vec pisao, ali da ne citam cijelu temu ako bi mi neko mogao odgovoriti, da li neka od vas svog ginekologa u Domu Zdravlja Stari grad Sarajevo, ja sam prvu trudnocu vodila privatno i na klinici, a karton sam imala na studentskoj poliklinici, sada bih trebala otvoriti karton u domu zdravlja, ali ne znam ko je dobar doktor u ovom mom, pa ako neko ima neka iskustva nek mi pise molim vas?

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Ginekolozi?
4.2.2013 8:51:25   
animagical
pitaj hanadyuser posted image

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *