|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:47:15   
veeseelaa
a šta kažete na odsjecanje nosa nevjernim ženama birvaktile? niko ništa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:51:07   
Visnja RR
ne volim nevjerne zene user posted image  al ipak je pregrub nacin kaznjavanja user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:52:02   
veeseelaa
meni se dopadaju Kineskinje one cap carap ...... kad ih muž/momak prevari user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:52:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a šta kažete na odsjecanje nosa nevjernim ženama birvaktile? niko ništa user posted image user posted image user posted image user posted image




a sto nosa valjda da ih unakazeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sad zene same sebi kidaju od nosa jos placaju za touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:53:38   
veeseelaa
nekad se mislilo da je nos ukras lica
a koja je imala nosinu ko Bob Rock iz Alana Forda dobro joj došlo, mahsuz išla u zijan user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 22:54:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:54:13   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR



Inače, po pitanju tena, nanina sestra u ono doba radila u apoteci u B. POlju, prije 50 i nešto godina, i pričala je da su uvijek druge djevojke mislile da sestrama pravi neku specijalnu kremu, jer su bile tako čistog tena i bijelog lica, ali očito su korjeni čudo, hahaha.

Eto baš pitaj mamu, mora znati nekoga od mojih, mislim prosto je nemoguće da ne zna.




ja se s ovim ne slažem pa odavno je taman ten IN a bijela put user posted image
nikad nisam čula da se neko divi blijedoj puti, stvarno nisam uz dužno štovanje


pa draga moja sve zene s dvora su imale i imaju bijelu put...jer se tamna put veze za obicne ljude...po tome se plemstvo razlikuje od nas sirotinje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:54:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR



Inače, po pitanju tena, nanina sestra u ono doba radila u apoteci u B. POlju, prije 50 i nešto godina, i pričala je da su uvijek druge djevojke mislile da sestrama pravi neku specijalnu kremu, jer su bile tako čistog tena i bijelog lica, ali očito su korjeni čudo, hahaha.

Eto baš pitaj mamu, mora znati nekoga od mojih, mislim prosto je nemoguće da ne zna.






ja se s ovim ne slažem pa odavno je taman ten IN a bijela put user posted image
nikad nisam čula da se neko divi blijedoj puti, stvarno nisam uz dužno štovanje


pa draga moja sve zene s dvora su imale i imaju bijelu put...jer se tamna put veze za obicne ljude...po tome se plemstvo razlikuje od nas sirotinje user posted image


oh pardon, tek sad vidjeh da je alma rekla da je to bilo prije 50 godina


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 22:55:06 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:55:24   
Hanady RR
ma nema šta nema...i nije smao prije nego i sada u nekim djelovima svijeta....
a nekada tako nama blizu...
Ja kad sam morala polagati knjigu dekana pravnog fakulteta Anatimija ( narod jedne pripadnosti) destruktivnosti, prosto me bilo strah kad je sve čovjek nailaziona odurne prikaze.user posted image U šta se sve vjeruje...pa se tome moli...pa u čast tome ženu maljem spucaš u nekoj crnogorskoj vrleti...užasuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 22:56:12   
veeseelaa
hahahahah Hanady 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:00:56   
Hanady RR
Evo sve se čudim što mi ten hvale godinama....ja svijetlija biti ne mogu od ovoga što jesam.
Sad se sjetih jedne divne žene moje porfesorice koja mi je pričala o plavoj krvi, kraljvkoj, i rijetkosti...a toliko nas je naslijedi bijelim tenom....user posted image

Šteta...i kate moos i sindy kraford sram ih bilo blijede a popularne. Užas ovaj svijet je postao strašan pa ne znaju ni šta je IN.user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:03:37   
amela2208
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e to ne kontam, al hajd
mislim to je isto kao da bi Hrvati koji ive u BiH rekli da nisu Bosanci, ne kontam



Muslimani u Cg, se pišu Bošnjaci. Mi jesmo crnogorski državljani, ali smo po nacionalnosti Bošnjaci.user posted image Prvo to da kažem, a vidim i da se tema zahuktala. Mama Alma, amela, obije ste u pravu što se tiče običaja vezanih za svadbe, ima svakakvih primjera, od najotmenijh svadbi do samog živog kiča i seljakluka, ali ja ne bih sudila o tome, svakom svoje. Moja mama se udala (1976) u bijeloh haljini, vjenčala se u prelijepom kostimiću (i sad joj stoji u ormaru), kat je obukla na svadbi, to je ipak dio naše tradicije, ne znam da li je ko primorao na to user posted image . Ja sam također obukla kat na svojoj svadbi, zato što sam ja to željela. Iz kuće izašla u vjenčanici i vala se više nisam presvlačila user posted image


mama_debeljuca To care..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Rozajko djevojko nek ti İbar kaze moje usne tebe zele moje usne tebe traze...(pjesma naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )
vesela ja da sam na tvom mjestu nebi nastavljala sa blatnjenjem porijekla svoga ali eto ti bolje znas pa izvoli forum je tvojuser posted image user posted image user posted image user posted image . Da ti odg Ja i ti smo se raspravljali jos na nekoj temi na kojoj si isto tako pisala neke stvari o Sandzaku (koje ne znas ocito se vidi) zato ne bih nastavljala i na ovojuser posted image .
İ jos ovo ja nisam crnogorka niti cu ikada biti kao sto je mama debeljuca napisala mi smo bosnjaci.

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:05:16   
veeseelaa
ma ne, činjenica je da svi sada teže tamnoj puti
znam ja da je nekad bila svijetla put na cijeni al ja pričam šta je sad IN
Sindi Kraford je prelijepa nema govora al činjenica je da su prelijepe i Penelopa Cruz, Salme Hayek itd
To je nešto drugo, daleko od toga da nema lijepih žena i sa svijetlim i tamnim tenom, samo sada žene više teže da budu tamnije, pa ne razvaljuju džaba ovoliki solariji i nisu izmišljeni bezveze, mislim da se i Sindi rado kvarca a ona mi nešto i nije bijele puti il sam ja pobrkalauser posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 23:06:12 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:05:41   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Evo sve se čudim što mi ten hvale godinama....ja svijetlija biti ne mogu od ovoga što jesam.
Sad se sjetih jedne divne žene moje porfesorice koja mi je pričala o plavoj krvi, kraljvkoj, i rijetkosti...a toliko nas je naslijedi bijelim tenom....user posted image

Šteta...i kate moos i sindy kraford sram ih bilo blijede a popularne. Užas ovaj svijet je postao strašan pa ne znaju ni šta je IN.user posted image




monika beluci...jedna od naljepsih zena sa mlijecnim tenom....user posted image

i taman ten pada u "kako se zivjelo nekad"...to je bilo IN prije 15, 10, 5 godina...sjetite se gorge hamiltona user posted image user posted image user posted image ...horor od tamnog tena
u zadnjih 5 g opet se vraca sve na prirodan ten...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:07:39   
veeseelaa
pa ja i govorim o prirodnom tenu, ne budite rasisti user posted image crn il bijel ako si pep pep si
a evo i Monike, nije nešto ni ona bledunjava na ovoj slici
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:a_EktgTO8Yq7AM:http://www.srbijanet.rs/images/stories/estrada/Estrada-strana/monika-beluci-498.jpg&t=1

a evo je ovdje je svijetlije puti

http://www.ekapija.com/dokumenti/monika_beluci1_290307.gif


< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 23:10:28 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:09:59   
Visnja RR
kad neko ima taman ten to je lijepo i ok... prelijepe su npr. meleskinje...ali kad neko tezi biti taman e to odavno nije IN...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:11:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad neko ima taman ten to je lijepo i ok... prelijepe su npr. meleskinje...ali kad neko tezi biti taman e to odavno nije IN...


ma naravno, slažem se
Kad je žena lijepa najmanje je bitno koje je puti zaista



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:15:49   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne, činjenica je da svi sada teže tamnoj puti
znam ja da je nekad bila svijetla put na cijeni al ja pričam šta je sad IN
Sindi Kraford je prelijepa nema govora al činjenica je da su prelijepe i Penelopa Cruz, Salme Hayek itd
To je nešto drugo, daleko od toga da nema lijepih žena i sa svijetlim i tamnim tenom, samo sada žene više teže da budu tamnije, pa ne razvaljuju džaba ovoliki solariji i nisu izmišljeni bezveze, mislim da se i Sindi rado kvarca a ona mi nešto i nije bijele puti il sam ja pobrkalauser posted image user posted image


pa ženo one su druge raseuser posted image   a bijela rasa mi o njoj pričamo zar ne? ili sam ja sda nešto pobrkalauser posted image
user posted image
a ovo ako je tamnoputo ...onda si u pravu ja sam pobrkala....

Solarij? no koment...
svoje tijelo ne izlažem kancerogenim utjecaijama da bih bila eventualno IN.







_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:16:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja i govorim o prirodnom tenu, ne budite rasisti user posted image crn il bijel ako si pep pep si
a evo i Monike, nije nešto ni ona bledunjava na ovoj slici
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:a_EktgTO8Yq7AM:http://www.srbijanet.rs/images/stories/estrada/Estrada-strana/monika-beluci-498.jpg&t=1

a evo je ovdje je svijetlije puti

http://www.ekapija.com/dokumenti/monika_beluci1_290307.gif


e sad idkerno na kojoj slici je ljepša...
mani na drugojuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:18:54   
Visnja RR
sad se ne mogu sjetiti jesam li to sanjala ili je monika u stvari prirodan plavusa user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:19:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kad neko ima taman ten to je lijepo i ok... prelijepe su npr. meleskinje...ali kad neko tezi biti taman e to odavno nije IN...

e vas dvije sad da vam ispričam ovo....
noaaa ide OT gdje siuser posted image user posted image user posted image user posted image
mi u Igalu...i žena iz dobija...bijela ljudi bijelja od mene ako je to moguće na ovome duanjluku....
Ona se cvarila 5 dana na direktnom suncu...
sve je muž zove i sinovi ( po nekih 10-tak) godina da se skloni...a ona gori...meni se činilo da i dim vidim više...al jok.
kad u neko doba komšinica ide njena iz doboja...a ona skoči pa izbaci butinu ''ha vidi kako sam pocrnila'' a nigdje crnila...žena rak crvena...hej pola plaže se smijalo...mene suze zalileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:19:09   
veeseelaa
ja govorim općenito
a Sindi mi je ljepša na ovoj slici

http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/10_oktobar/17/zabava/sindi-x.jpg

ja bi uvijek kad sam bila djevojka našla na plaži najsvijetliju djevojku i sjela kraj nje a zamolila nekog od raje da nas slika hahahah to mi je uvijek bilo šega
Koji kontrast user posted image



< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.9.2010 23:21:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:20:58   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja govorim općenito
a Sindi mi je ljepša na ovoj slici

http://www.blic.rs/_customfiles/Image/slike/2009/10_oktobar/17/zabava/sindi-x.jpg



gdje će ovedje našminkana bit ljepša...
žena bez šminke je ljepota...
meni je rpva bolja...ni šminke ni ništa njen prirodan look a ljepotica do bola sa djetetom u naručjuuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:21:36   
Anoniman
user posted image


nu ove ljepoteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:21:49   
Hanady RR
sad vesela navalila tražit slike gdje su na revijama pod svejetlima raznim...nebil sve nakvaracen bile...al žene su bona bijele i In su.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako se nekada zivjelo
28.9.2010 23:22:19   
veeseelaa
vala neke nek se ne pojavljuju bez šminke user posted image user posted image user posted image user posted image al odosmo mi skroz OT



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *