|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 3:37:16   
MELLI
IZVORNA PORUKA: MELLI

Evo mene sa friškim vijestimauser posted image

Pravimo dogovore oko organizacije humanitarne utakmice za Sanitu.
Novac od ulaznica išao bi njoj.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne znam detalje još uvijek,pa se javim kad vidim šta ćemo i kako ćemouser posted image


eh evo još "friških vijesti"
Humanitarna utakmica,održat će se u petak u 18h ,u sportskoj dvorani Zavidovići.
Uspjeli smo ugovoriti okršaj između rukometaša i fudbalera.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prihod od ulaznica bit će namijenjen zna se već kome,a tebe koko molim da preneseš roditeljima, pa ne bi bilo loše da i oni budu prisutni, kako bi novac preuzeli.
Ako ne ,dogovorićemo se nas dvije kako ćemo i šta dalje.user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:01:13   
koka i po
Dobro vece..
sta reci nakon danasnjeg dana...ja nemam rijeci.....
toliko humanosti na jednom mjestu.....ponosna sam na vas.....
Sakupljeno je 212 KM i novac je predat majci.
Bravo djevojke moje....
ostavile ste me bez rijeci .....user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:03:33   
Hanady RR
koko user posted image
drago mi je da si uspješno kući došlauser posted image
nadam se dijete je bolje,
a sanita i mama u našim su mislima zauvijekuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:09:07   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala ringeraja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:10:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
hvala ringeraja



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:11:58   
sporty mamaa
SVACA CAST ZENEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam imala namjeru poslati po nasim mostarkama, ali buduci da nismo uspjeli org.kavu uplacujem na ZRuser posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 19:48:51   
koka i po
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: MELLI

Evo mene sa friškim vijestimauser posted image

Pravimo dogovore oko organizacije humanitarne utakmice za Sanitu.
Novac od ulaznica išao bi njoj.user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne znam detalje još uvijek,pa se javim kad vidim šta ćemo i kako ćemouser posted image


eh evo još "friških vijesti"
Humanitarna utakmica,održat će se u petak u 18h ,u sportskoj dvorani Zavidovići.
Uspjeli smo ugovoriti okršaj između rukometaša i fudbalera.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prihod od ulaznica bit će namijenjen zna se već kome,a tebe koko molim da preneseš roditeljima, pa ne bi bilo loše da i oni budu prisutni, kako bi novac preuzeli.
Ako ne ,dogovorićemo se nas dvije kako ćemo i šta dalje.user posted image




Draga MELLI ...sve je dogovoreno dolazimo ja i Indira user posted image .
HVALA .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Svjetlost za Sanitu
14.11.2010 20:25:21   
Anoniman
Zvato, a ako Bog da sutra i uplaceno.
Tek vidjeh ovu temu, uh user posted image , koko, a i sve ostale mame svaka cast. Dusa me boli za ovom djevojcicom, citam vase postove i suze mi ne prestaju. ne mogu ni da zamislim kako je njenim roditeljima, mojoj djevojcici su prije par mjeseci ustanovili totalno ostecenje sluha i ta dijagnoza je da kazem bila "aktivna" 15-ak dana, pa sam bila van sebe, ne mogu ni da zamislim kako je njima.

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Svjetlost za Sanitu
15.11.2010 0:57:02   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: koka i po

Dobro vece..
sta reci nakon danasnjeg dana...ja nemam rijeci.....
toliko humanosti na jednom mjestu.....ponosna sam na vas.....
Sakupljeno je 212 KM i novac je predat majci.
Bravo djevojke moje....
ostavile ste me bez rijeci .....user posted image



user posted image user posted image user posted image  tako sam sretna... pa opet plačemuser posted image
ovaj mali curetak je stalno u mojim molitvama...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Svjetlost za Sanitu
15.11.2010 7:49:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: MELLI

Racuni za pomoc:
Raiffeisen Bank ,Filijala 550220
Ziro racun br.:1610550000000032
Broj stednog racuna:09550249943


090-291-052




Svjetlost za Sanituuser posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Svjetlost za Sanitu
15.11.2010 10:06:45   
Dalil@
Kako mi je ovo promaklo? user posted image Tek sinoc ugledah..Bit ce nesto i od nas, aBd..

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 15:59:44   
DobraVila
Mojoj sestri je ime Sanita i kad sam ovo procitala odmah se sjetim nje user posted image ...da li jos uvijek mogu slati novac na ZR koji stoji gore?

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 16:03:07   
Visnja RR
dobravilo naravno da možeš user posted image
hvala!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 16:39:54   
MELLI
dali se moze preko westen uniona poslati,,,, i na koga od srca cu pomoci toj preljepoj djevojcici ,,,, daj te mi informaciju na koga da se posalje unprjed hvala ,,,


ovo je pitanje koje sam dobila na FB ,ajd ako ko zna nek hitno odgovori

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 17:02:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

dali se moze preko westen uniona poslati,,,, i na koga od srca cu pomoci toj preljepoj djevojcici ,,,, daj te mi informaciju na koga da se posalje unprjed hvala ,,,


ovo je pitanje koje sam dobila na FB ,ajd ako ko zna nek hitno odgovori






salje se recimo na njenu mamu,treba ime,prezime i adresa i onda te iz poste obavjeste i tamo dignes pareuser posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 17:42:58   
DobraVila
koka i po poslala sam ti pp user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Svjetlost za Sanitu
16.11.2010 21:03:49   
koka i po
DobraVila ..i ja sam tebiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Svjetlost za Sanitu
17.11.2010 13:35:30   
koka i po
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: MELLI

Racuni za pomoc:
Raiffeisen Bank ,Filijala 550220
Ziro racun br.:1610550000000032
Broj stednog racuna:09550249943


090-291-052




Svjetlost za Sanituuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Svjetlost za Sanitu
18.11.2010 18:57:15   
koka i po
Na zahtjev pojedinih forumasica iz inostranstva otvoren devizni racun za slanje novca iz inostranstva...




UNI CREDIT BANK DD MOSTAR
BOSNA I HERCEGOVINA
 
SWIFT KOD UNCRBA22.
 
FALJIC NERMIN
DONJA LOVNICA BB
ZAVIDOVICI 72220
BOSNA I HERCEGOVINA
ACCOUNT 40146786101(EUR)
 
IBAN BA39 3384 2028 1436 8047
 
Racun je otvoren na ime Sanitinog oca.

Hvala .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.11.2010 10:10:36   
DobraVila
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.11.2010 20:05:35   
koka i po
Dobro vece moje dame.
Cast mi je da javim da je odrzana humanitarna utakmica za nasu Sanu.
Rukometni klub Krivaja je odigrao prijateljsku utakmicu sa Malonogometnim klubom Libero u kojoj su kombinovane obje sportske discipline,
Veliko hvala pomenutim klubovima,kaficu Atlantis i diskoteci Monako...
Veliko hvala MELLI sto je pokazala da na ovom svijetu jos uvijek postoje dobri ljudi.
"Veliko hvala"  celnicima nase opstine sto se niko nije udostojio da svojim prisustvom barem malo pomogne ovoj djevojcici...."Valja nama preko rijeke prijeci "....ne zaboravite...porucuje vam vasa KOKA.
I na kraju zelim vam poruciti da je sakupljeno 618 KMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
 
user posted image

user posted image

"Dugo sam te Sano gledala i nesto sam procitala u tvojim ocima".......a to zelim podijeliti sa vama koje ste mi dale snagu da se borim i aBd izborim do kraja.


Moje oci vas gledaju......
user posted image
Ja jos uvijek imam nadu.....
user posted image
Ja cu da USPIJEM aBd......
user posted image
Neka Bog pomogne meni i mojim roditeljima.....
user posted image
user posted image

Jos jednom hvala Rukometnom klubu Krivaja i Nogometnom klubu Libero,Japi,Melisi i diskoteci Monako...
user posted image
Indira vam porucuje...HVALA RINGERAJA..
user posted image

Video zapis ce vam objaviti MELLI user posted image
 
 

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu DobraVila)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.11.2010 20:34:24   
Visnja RR
hvala dobrim ljudima user posted image
nadam se da će te okice progledati i da će naša Sana biti vesela i razigrana djevojčica...
ljubim je bezbroj puta...



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.11.2010 21:04:03   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prelijepo

Moje oci vas gledaju......
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Svjetlost za Sanitu
19.11.2010 21:38:21   
M kao Mama
Uh, majko mila, da joj dragi Allah podari svjetlost, da njene okice vide ovaj svijet. AMin ilahi jarabi

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Svjetlost za Sanitu
20.11.2010 11:33:26   
MELLI
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo ja još uvijek sređujem utiske od sinoć.Koliko sam se samo brinula hoće li iko doći,hoće li iko imati sluha.
Onaj momenat kada su roditelji ušli sa malom Sanom u dvoranu,ostat će mi zauvijek urezan u pamćenje.Koliko je samo emocija bilo u zraku.Koliko je to malo biće milo i drago.
Koliko malo treba da se onaj njen osmijeh upotpuni.user posted image user posted image user posted image

Osjećam veliku potrebu da se i ovdje zahvalim svima koji su učestvovali i pomogli u prikupljanju novca,da se zahvalim svima koji su se odazvali na utakmicu,svima koji su na bilo koji način učestvovali u organizaciji.
Da se zahvali upravi RK Krivaja i njenim igračima kojima ovo nije prvi put da izdvajaju novac za ovu djevojčicu,MNK Libero,diskoteci Monacco,osoblju Atlantisa (na svim prodanim humanitarnim karticama) Štampariji Kompa.
Osjećam veliku potrebu da se zahvalim i našoj Koki ,zato što je započela ovu akciju.Koko da nije bilo tebe ni ova utakmica se ne bi odigrala.

Posebnu zahvalnost osjećam prema mom dragom mužu  koji je stao iza mene i pomogao da se ove moje ideje realizuju.

Slike i video zapis objavit ću nešto kasnijeuser posted image user posted image



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *