|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vitamini za trudnoću
25.5.2015 11:05:38   
rose

IZVORNA PORUKA: LILLO

Da li neko koristi orthomol natal? Dobila sam preporuku za njih da su dobri vitamini narucito za mlijeko i dojenje..u prvoj trudnoci sam pila prenatal od nw i omegu 3 isto nw..kontala sam opet uzeti te ali mi hvale i preporucuju ove pravo..nisu nesto ni jeftini..user posted image



ja ga pijem..skup jeste al meni je dobar...nemam nikakvih nuspojava..doduse nisam imala ni s prenatalom u prvoj tridnoci..mada zene kazu da deblja a jesam nabila 20 kg user posted image a sada em mi se apetit ne povecava em mi je probava redovna...svako jutro prije 7 user posted image , natjera me da ustanem iz kreveta user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Vitamini za trudnoću
25.5.2015 22:37:52   
LILLO
Uzela sam i ja da probam jedan mjesecuser posted image ..nekome kazu odgovara nekome ne..kao probavu nekome uspori..za debljanje nisam cula a mislim da se od tih vitamina ne mozes udebljati..svi su oni u sustini isti samo ovaj orthamol ima par minerala vise nego ostali..ja sam sa prvim dobila 9 kg na porod otisla sa 69 kg..cijelu trudnocu sam pila sve vitamine i jela sam 3 puta dnevno i rodila sam bebu od 4 kg..doduse slatko nisam jela ali voca sam kamion pojela..i vode sam pila svaki dannpo 2 l..stalno sam bila zedna..kontala sam da nije secer medutim svi nalazi su bili uredu..jednostavno mi organizam trazio..

_____________________________

Beba je nešto što u sebi možeš nositi devet mjeseci, na svojim rukama tri godine a u srcu do smrti......

22.04.2014..21:41..rodilo se mamino sunce..moj Arijan
27.11.2015..očekujemo seku ili bracu abd

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Vitamini za trudnoću
27.5.2015 2:07:55   
Bella.88
Ja mislim da nije do prenatala,nego do kasike Bogami
Ja ga pijem vec 3godine bez prestanka
U prvoj trudnoci dobila 31kg,à sad jedva 15kguser posted image
Istina je da otvara apeti zato sto ima puno B vitamina,e sad do nas je hocemo li navalit na milku ili jabukuuser posted image
Mae bih na milkuuser posted image

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu LILLO)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Vitamini za trudnoću
27.5.2015 19:41:50   
rose

IZVORNA PORUKA: Bella.88

Ja mislim da nije do prenatala,nego do kasike Bogami
Ja ga pijem vec 3godine bez prestanka
U prvoj trudnoci dobila 31kg,à sad jedva 15kguser posted image
Istina je da otvara apeti zato sto ima puno B vitamina,e sad do nas je hocemo li navalit na milku ili jabukuuser posted image
Mae bih na milkuuser posted image



ma ja sam inace zlohrana malo jedem...kod mene je bila voda 10kg otislo na porodu i jos 5 u prvih 7 dana user posted image i jesam jela cokoladice...sad slabo i slatko jedem a ni vodu ne zadrzavam user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Vitamini za trudnoću
9.9.2015 11:28:24   
Skvo RR
PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: manka

Da li je neka koristila neke od ovih vitamina...imam preporuke za obe, ali ne mogu se odluciti?

Do kraja 12tj sam pila Folacin, sad mi je ukljucen MG Direct s B Complex, i trebala bih krenut s vitaminima.

Hvala


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Vitamini za trudnoću
9.9.2015 12:32:48   
manka

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

PRENOS POSTA

IZVORNA PORUKA: manka

Da li je neka koristila neke od ovih vitamina...imam preporuke za obe, ali ne mogu se odluciti?

Do kraja 12tj sam pila Folacin, sad mi je ukljucen MG Direct s B Complex, i trebala bih krenut s vitaminima.

Hvala




Ovdje mislim na razliku izmedju Hipp mama i Natal Ortomol..

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Vitamini za trudnoću
9.9.2015 12:35:03   
Emica_sa
svi su ti vitamini isti,uzmi koje god hoces..



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu manka)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Vitamini za trudnoću
10.10.2015 10:09:34   
cukica
Zdravo, nedavno smo kupili 2 kutije Bayerovog Elevit Pronatal u Ljubljani. Dodje 100 tableta u jednoj kutiji a piju se 1 na dan. Rok trajanja je 11.2016 a kupljene su u septembru ove godine. Mogu se kupiti pojedinacno ili zajedno. Platio sam ih €45 a prodao bih za 80km pojedinacno ili 150KM obe kutije. Molim vas javite mi na privatnu poruku ukoliko ste zainteresovane.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Vitamini za trudnoću
16.2.2016 9:16:43   
Angelica
Meni ginekolog uključio hipp mama, a sa prvom trudnoćom sam pila folnu kiselinu i prenatal.

(odgovor članu cukica)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Vitamini za trudnoću
5.3.2016 17:05:17   
Enisa1989

IZVORNA PORUKA: Angelica

Meni ginekolog uključio hipp mama, a sa prvom trudnoćom sam pila folnu kiselinu i prenatal.


hipp mame i prenarala sastav je isti :)

_____________________________

19.06.2016.

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 160
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *