|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Izgovaranje glasa "R"
21.11.2010 14:58:27   
acudesa
Moj malac ja poceo izgovarati R, kad i druge glasove, nista posebno, ali on imitirajuci mene, zna zasuskati neke druge glasoveuser posted image , pa mu skrenem paznju da: mama nekad kiksa u izgovoru, a on to ne treba raditiuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Izgovaranje glasa "R"
21.11.2010 15:47:11   
amdi

IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: taurus

moj R ima 5 godina i ne izgovara R ni u jednoj riječi, već ga mijenja sa L
user posted image user posted image user posted image user posted image


Nemoj stavljati zalosne smajlije, jer nemaš razloga. Naučiće on to odjednom, baš kao i djevojčica moje najbolje prijateljice, preko noći. A mama ju je već htjela voditi logopedu, razmišljala je da nema prekratak jezik (to se operativnim zahvatom ambulantno popravlja, malo se razreže resica pod jezikom), i svašta nešto. A sad joj i samoj smiješno.



Slazem se sa bebbe R - kao sto sam gore napisala moj sin je sa 5 godina naucio i to preko noci, cak je dosta rijeci nepravilno izgovarao i recenice sastavljao nepravilno. Ja se nisam pretjerano brinula, i proslo je samo od sebe - poceo je da pazi kako prica i ispravlja se...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Izgovaranje glasa "R"
21.11.2010 17:42:57   
Anoniman
Ja, NARAVNO, kao i većina mama, strogo vodim računa o pravilnom izgovoru riječi.  Moja maca izgovara neki glas između J i R... njoj će uskoro puna 22 mjeseca.
Djeca će to naučiti vremenom, nemojte da vas to brine!

(odgovor članu amdi)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Izgovaranje glasa "R"
21.11.2010 21:50:18   
Crvena
IZVORNA PORUKA: tweety

IZVORNA PORUKA: Crvena

IZVORNA PORUKA: tweety

Sin sa 4,5 godine a kćerka još nije.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ženo jeli se ovo naša djeca prate  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Izgleda da je takouser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Izgovaranje glasa "R"
22.11.2010 11:05:19   
amdi
Ipak smatram da neko je bolji u ovom, a neko u onom, tako da ne bi trebalo da se brine sto se tice izgovora. Moj sin je, recimo, malo kasnio u razvoju govora, ali zato danas ga pohvalila uciteljica kako je on dobar "matematicar". Zna dijete sabirati i oduzimati dvocifrene brojeve...zato no sikiriki...

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Izgovaranje glasa "R"
22.11.2010 12:24:34   
mamina princeza
Moja curica ima 2 gosine i 4 mjeseca i vec dva tri mjeseca govori R. Naucila je preko noci i sad ga bas naglasava ono RRRRR

Al zato ponekad zasuska na nekim drugim slovima kao ŠSČc i slicno posebno zato sto ima razmaknute zubice pa malo zasusti al ne uvijek


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Izgovaranje glasa "R"
22.11.2010 17:07:48   
bebbe RR
I naše se R pojavilo u riječi, odnosno, imenu Lorena. Za sada imamo tri riječi s R, u ostalim na zamjenjuje L uspješno:)

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Izgovaranje glasa "R"
8.12.2010 1:18:28   
bebbe RR
samo da kažem da se je R začas ustabililo i sada je svuda gdje treba.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Izgovaranje glasa "R"
9.12.2010 15:35:02   
emma.L
Ema je ljetos na moru govorila moRe, i to pritisne pa odzvanja. Poslije mora, nikad više user posted image . Kod nas je j ili l, pa je "balon lužan", a "juha je vjuća". Najslađi su mi oni sa V user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *