|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uniforme u školama?
27.11.2010 23:55:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: N_N

dadada, bravo za temu!!
Baš bi me radovalo kad bi se i kod nas "uvele" uniforme u školama. Moja S od I razreda (sada je III) nosi kecelju odnosno mantil - sako ne znam ni kako bih ga nazvala, obaveza je da nose i učenici i uposlenici u njihovoj školi. Nikako mi se ne sviđa taj mantil, izgledaju kao masovno okupljanje domara (djevojčice u ljubičastim mantilima, dječaci u tamno plavim). Nemam ništa protiv tog zanimanja user posted image  al baš im ružno stoje user posted image . Ne znam koja im je svrha kad su ti mantili kratki i, uglavnom, raskopčani pa im se opet vidi majica, donji dio odjeće naravno. Stvarno ne znam koji je cilj tih mantila user posted image user posted image
dadada, izvini, znam da je tema uniforme user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:00:34   
amela2208
ja nısam nesto skontala ovdje jel se ovdje raspravlja  o djecı bas djeci ili onoj malo visoj djeci tj.srednjoskolcima.

Ovdje kao sto sam rekla imaju unifore d predskolskog pa do zavrsetka srednje skole.
Naravno da postoje i pravila oblacenja profesora tj klasıka - pantalone na poglu, suknja, kosulja, ne smıje se kratko ne smıje se otvoreno itd itd.


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:02:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: amela2208

ja nısam nesto skontala ovdje jel se ovdje raspravlja  o djecı bas djeci ili onoj malo visoj djeci tj.srednjoskolcima.

Ovdje kao sto sam rekla imaju unifore d predskolskog pa do zavrsetka srednje skole.
Naravno da postoje i pravila oblacenja profesora tj klasıka - pantalone na poglu, suknja, kosulja, ne smıje se kratko ne smıje se otvoreno itd itd.

od osnovne pa do fakultetauser posted image ...barem sam ja zauser posted image

(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:11:48   
Dida79
Kecelje ne ali uniforma svakakouser posted image
Prosle godine se u nasoj skoli uveliko pricalo o uniformama cak smo i na anketu odgovarali ali na moju zalost i zalost vecine roditelja koje poznajem to jos uvijek nije zazivjelouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:14:41   
Hanady RR
dadada super tema.
baš sma prije 2-3 večeri gledajući šeherzadu sa djecom skonatal da curice nose narandžaste jaknice i shavtih to im uniforme u školi...i sjetim se svoje plave kecelje...
i ja sma imala bijelu topeldo kragnicu...
moja kecelja je bila najljepša u razreduuser posted image
elem ovo najljepša pokazuje kako kecelja i nije rješenje svih probelma koji su se željeli riješiti istom.

Jednoobraznost u školama bi bila savršena samo u slučaju odjela kompletnog...od cipele do ttorbe, majice, pantaolan ili već košulje.

zaista sada je mnogo drugačije nego kada sam se ja školovala, takmičenje djece u garadrobi i riditelja u istom na svojoj djeci prešlo je granice normalnoga....
spremanje u školu djece postalo je modna pista markiranih stavri...lijepo je djecu srediti ne kažem...svaka mama je ponosna ali.....klasna razlika je očita i to zna biti jako frustrirajuće za dijete koje nije u istoj poziciji. Dalje pravila da se uvedu...curice nam u školu idu u štiklama, ja nikako ne shavtama kako su tako brzo do štikel stigleuser posted image ...meni su Martinke bile vrh a štikla jedva na maturi neka da se malo foliramuser posted image

Uglavnom ja sam ZA unifrome....
iz svih do sda navedenih razloga...
i ja sam ZA ukidanje mobitela u školama...
i ja sam ZA uvođenje obavezne iste užine u školama....






_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:16:21   
amela2208
ja se slazem sa n_n, znam kad sam bıla na praksi kod ucenıka 3 ceg razdreda srednje skole nosıle su sve cure suknje alı neke su bıle duze neke krace, kosulje ısto neke otvorene neke zatvorene svaka podesava  po meraku. 

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 0:23:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada super tema.
baš sma prije 2-3 večeri gledajući šeherzadu sa djecom skonatal da curice nose narandžaste jaknice i shavtih to im uniforme u školi...i sjetim se svoje plave kecelje...
i ja sma imala bijelu topeldo kragnicu...
moja kecelja je bila najljepša u razreduuser posted image
elem ovo najljepša pokazuje kako kecelja i nije rješenje svih probelma koji su se željeli riješiti istom.

Jednoobraznost u školama bi bila savršena samo u slučaju odjela kompletnog...od cipele do ttorbe, majice, pantaolan ili već košulje.

zaista sada je mnogo drugačije nego kada sam se ja školovala, takmičenje djece u garadrobi i riditelja u istom na svojoj djeci prešlo je granice normalnoga....
spremanje u školu djece postalo je modna pista markiranih stavri...lijepo je djecu srediti ne kažem...svaka mama je ponosna ali.....klasna razlika je očita i to zna biti jako frustrirajuće za dijete koje nije u istoj poziciji. Dalje pravila da se uvedu...curice nam u školu idu u štiklama, ja nikako ne shavtama kako su tako brzo do štikel stigleuser posted image ...meni su Martinke bile vrh a štikla jedva na maturi neka da se malo foliramuser posted image

Uglavnom ja sam ZA unifrome....
iz svih do sda navedenih razloga...
i ja sam ZA ukidanje mobitela u školama...
i ja sam ZA uvođenje obavezne iste užine u školama....

i ovo sve poDApisujem
iako sam ja pohadjala skolu u kojoj je maltene sve dopustenouser posted image ...ja sam za uniforme..pogotovo u gimnazijama (mozda se moja skola moze i preskocitiuser posted image ...ipak bi bilo malo cudno....njima su dovoljne i kecelje...svakako ih nose tj. kombinezoneuser posted image ...zavisi koji si odsjek...ja sam nosila kombinezonuser posted image ...Ali gimnazije trebaju biti uniformisane...i sve osnovne

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 6:41:00   
leli§
Da da da i da uniformama!!!
[color=#000000 size=3] 
Ja sam u srednjoj skoli u sarajevu a i ovdje nosila uniformu. Bili smo jedina coedukativna srednja skola u sarajevu koja je tada nosila uniforme. I nase su bile jako lijepe. Djevojcice su imale sive “tregersluse” (haljina tregerslus) ispod koje smo nosili kosulje bijele, sive ili crne i teget sakoe a djecaci sive hlace i teget sakoe. (tako je bilo u mojoj gerenarciji poslije su uveli neke mnogobrojne kombinacije). Cak su nam i cipele bile uniformisane :) uniforme je sio Alhos po nasim mjerama a cipele pravio Edo isto po nasim mjerama. Ukupna cijena uniforme je iznosila oko 250km. cijena jeste malo visoka ali mi smo bili vec srednjoskolci (a mislim da smo svi ulijetali po nekih 30km jer smo skupljali novac za onu raju u razredu kojima roditelji i nisu bas mogli dovojiti 200+ km) tako da je moguce da je uniforma ziasla na nekih 220km. ali moja mama kaze da ju je to spasilo. znala je da smo svi jednaki, da nikome dupe ne ispada kada se sagne itd. najveca mana je bila ovaj sako. Morao se bar jednom u dvije sedmice nositi na hemisjko ili da mama riba :( :(  zahtjevali su da se u uniformama dolazi u skolu ali se ispostavilo da zima i prevoz u JGS i nisu bas najbolji prijatelji tim nasim uniformama pa smo imali priliku u skoli se presvuci (ko je tako htio naravno)
[color=#000000 size=3] 
Mislim da se uniformama u skoli rijesavaju mnogi problemi i da se djeca uce necemu lijepom (mozda ce biti cudno ali je meni uniforma jedan oblik uvodjenja reda I discipline). Zar nije lijepo djecu od malena nauciti necemu drugacijem. A sem toga u toj uniformi su malo sputaniji da se fizicki obracunaju. Ja sam za jedno veliko ZA i osnovcima i srednjoskolcima... za individualni style postoji vrijeme poslije skole... pa ni mi na posao ne idemo svakakvi...nemamo uniforme ali ima neki dress code koji pratimo...

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 6:45:02   
leli§
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Uglavnom ja sam ZA unifrome....
iz svih do sda navedenih razloga...
i ja sam ZA ukidanje mobitela u školama...
i ja sam ZA uvođenje obavezne iste užine u školama....




user posted image user posted image user posted image
ja bih pored ovo iste dodala i kvalitetne uzine

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 9:15:07   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada super tema.
baš sma prije 2-3 večeri gledajući šeherzadu sa djecom skonatal da curice nose narandžaste jaknice i shavtih to im uniforme u školi...i sjetim se svoje plave kecelje...
i ja sma imala bijelu topeldo kragnicu...
moja kecelja je bila najljepša u razreduuser posted image
elem ovo najljepša pokazuje kako kecelja i nije rješenje svih probelma koji su se željeli riješiti istom.

Jednoobraznost u školama bi bila savršena samo u slučaju odjela kompletnog...od cipele do ttorbe, majice, pantaolan ili već košulje.

zaista sada je mnogo drugačije nego kada sam se ja školovala, takmičenje djece u garadrobi i riditelja u istom na svojoj djeci prešlo je granice normalnoga....
spremanje u školu djece postalo je modna pista markiranih stavri...lijepo je djecu srediti ne kažem...svaka mama je ponosna ali.....klasna razlika je očita i to zna biti jako frustrirajuće za dijete koje nije u istoj poziciji. Dalje pravila da se uvedu...curice nam u školu idu u štiklama, ja nikako ne shavtama kako su tako brzo do štikel stigleuser posted image ...meni su Martinke bile vrh a štikla jedva na maturi neka da se malo foliramuser posted image

Uglavnom ja sam ZA unifrome....
iz svih do sda navedenih razloga...
i ja sam ZA ukidanje mobitela u školama...
i ja sam ZA uvođenje obavezne iste užine u školama....







Isto ovako, ljeti baletanke, a zimi moje drage martinke. Nikako se nisam mogla zamisliti u skoli na stikli i sad kad idem na fakultet idem u ravnoj obuci.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 10:33:16   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

dadada super tema.
baš sma prije 2-3 večeri gledajući šeherzadu sa djecom skonatal da curice nose narandžaste jaknice i shavtih to im uniforme u školi...i sjetim se svoje plave kecelje...
i ja sma imala bijelu topeldo kragnicu...
moja kecelja je bila najljepša u razreduuser posted image
elem ovo najljepša pokazuje kako kecelja i nije rješenje svih probelma koji su se željeli riješiti istom.

Jednoobraznost u školama bi bila savršena samo u slučaju odjela kompletnog...od cipele do ttorbe, majice, pantaolan ili već košulje.

zaista sada je mnogo drugačije nego kada sam se ja školovala, takmičenje djece u garadrobi i riditelja u istom na svojoj djeci prešlo je granice normalnoga....
spremanje u školu djece postalo je modna pista markiranih stavri...lijepo je djecu srediti ne kažem...svaka mama je ponosna ali.....klasna razlika je očita i to zna biti jako frustrirajuće za dijete koje nije u istoj poziciji. Dalje pravila da se uvedu...curice nam u školu idu u štiklama, ja nikako ne shavtama kako su tako brzo do štikel stigleuser posted image ...meni su Martinke bile vrh a štikla jedva na maturi neka da se malo foliramuser posted image

Uglavnom ja sam ZA unifrome....
iz svih do sda navedenih razloga...
i ja sam ZA ukidanje mobitela u školama...
i ja sam ZA uvođenje obavezne iste užine u školama....







Slazem se u potpunostiuser posted image

Malo OT,ali ovo za uzinu pogotovo,kad ih vidim da za uzinu kupuju kolu i cips,slicice itd. smuci mi se zivot...I onda kazu(roditelji) moram mu svaki dan dati marku za skoluuser posted image
Pa napravi mu zdrav sendvic za tu istu marku,i pazi malo na ishranu svog djeteta,gruser posted image

Ja sam ZA uniforme i ZA uzinuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 12:57:33   
koka i po
Takodje sam za uvodjenje uniformi u skolama.
Tako bi se izjednacili "klase i stalezi" koji su itekako primjetni po skolskim hodnicima.
Kad sam bila dijete svi smo nosili iste uniforme i nije se ralikovalo dijete radnika od djeteta direktora.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 13:43:31   
idana_85
I ja sam za...svakako danas nja djeca pretjeruju, kako u oblacenju tako i pokazivanju drustvenog ili bolje reci socijalnog statusa na svaki moguci nacin.jec
Moja mama radi te mantilice za skole. Mada bi meni licno bile bolje uniforme,ali ni ti mantilici nisu losi. Cuvaju odjecu i nekako izjednacavavaju djecu. Mislim da za nastavnike placa kanton, a da djeci roditelji sami placaju. Vrstu materijala i boju boju biraju roditelji. I rade se (bar ove za koje ja znam) od finog pamuka.


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 18:32:08   
Anoniman
Definitivno sam ZA... nevele ste već predhodno razloge da se ne ponavljam

npr. ova uniforma kao na slici meni je idealna, i za dječake i za djevojčice, za sve uzraste... pamučna majica i tole ma ljepota, ne volim one suknjice nikako

user posted image

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Uniforme u školama?
28.11.2010 21:36:06   
Emmy
Kratko i jasno DA za sve uzraste!!!!!user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 9:07:02   
henna ze
u školi moje kćerke postoje samo gornji dijelovi..ljubičaste boje nešto izmedju košuljice i sakoa..na desnoj ruci imaju izvezeno ime  škole i neki znak..ljeti se rukavi mogu zavrnuti pa budu kratki sada zimi su dugih..dječaci imaju plave..ona je sada treći razred osnovne škole...jedina su škola u zenici koja to ima..super ih je vidjeti takve..voljela bih da ima nabave i hlačice ili suknjice...ali u situaciji kakva je sada teško je i to..i ovo 20 Km je nekom puno ako ima dvoje troje djece...
u svakom slučaju sam ZA

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 9:44:02   
Skvo RR
Ja nisam za uniforme..To mi je oblik unifikacije koji mi se ne dopada. Sve probleme "oblacenja i vrste oblacenja" su odgovornost roditelja..pa ja na faksu nisam isla u minjaku i nasminkana...dakle, stvar je odgoja djeteta..i pravila kod kuce...dakle veliko NE. Odgoj dolazi od kuce, nastavlja se u skoli...dakle nisam ja mogla ni doci nasminkana na faks, jer je jedna rahmetli profesorica lijepo vracala sa ispita. user posted image  



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 9:59:13   
veeseelaa
neznam šta bi rekla user posted image user posted image  zamislite user posted image user posted image user posted image
mislim da je problem jer se dječica ne oblače adekvatno a roditelji baš i nemaju uvida kakva im djeca idu u školu
Ja sam u srednjoj imala drugaricu koja bi se presvlačila u toaletu u odjeću koja se njoj dopada, kad krene kući opet obuče odjeću u kojoj je i došla do škole
Do duše ono u čemu je dolazila je stvarno bilo user posted image  roditelji su joj bili strogi a ona je htjela izgledati moderno kao i ostale djevojke iz razreda, bar većina

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 12:18:31   
bebbe RR
Moja je kćerka išla u međunarodnu školu i nosila je uniformu koju je, naravno, iz srca mrzila. To je bilo u inostranstvu. Za roditelje olakšanje, ali za djecu izvor trauma. Zato su bili opsjednuti cipelama, odnosno, tenama, svi skupa. Ta uniforma je bila standardna, ništa joj nije falilo, kupovala se je samo i jedino u školi i billa je do bola skupa, daleko skuplja od markiranih krpica, tako da taj aspekt jednakoosti nisu ni mogli zadovoljiti roditelji bez para, pa odpada. Generalno, nisam pobornnik uniformi. Meni je lijepo to da smo svi različiti. A odgoj... E  o tome bi se dalo pričati. Da roditelji nisu inficirani predstavnici potrošačkog društva ne bi bila ni djeca.
Inače,, moja haman 16ogodišnja kćer ide sad u drugi razred gimnazije i bez neke drame i rasprave zna šta se nosi u školu, a šta ne, i zna da se za školu ne šminka i kraj priče. lakše mi je nego u vrijeme kada je svako jutro plakala zbog uniforme.
Ovdje sva djeca imaju ručak u školi koji djelom plaća država, dijelom roditelji i to je super.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 12:32:28   
mama75
Naravno da je sve do roditelja i nacina odgoja, kako usmjeravamo dijete i ucimo ga da se dobro osjeca zbog onoga kakvo je a ne u cemu je. Evo 1 primjer: ja mojoj kcerki ne dozvoljavam da oblaci suknjice u vrtic. Samo trenerkice. Jer znam da joj je u tome udobnije, toplije itd. Suknjice su samo za rodjendan, praznike i sl. I mada je njena najbolja drugarica skoro svaki dan u suknjici, moja vise ne trazi da obuce suknju u vrtic. Ali zato na rodjendan ili kad krenemo kod nekoga u goste nema sanse da ide u hlacama user posted image
Ali i dalje mislim da su uniforme lijepe i ako bi se ja pitala sigurno bih uvela to u skole.


< Poruku je uredio mama75 -- 29.11.2010 12:37:35 >

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 12:50:39   
ziki
Ja sam za uniforme, razlog: jedan klipan i uobraženko mi je jednom u 2 srednje u povjerenju rekao da se po tome ko nosi tad aktuelnu "mont" jaknu koja je koštala oko 180 km vidi kakav je ko i koliko je "jak". Zgadila mi se i jakna a i on. Zato lijepa uniforma, niti moje da plače što nema nešto što i tamo neko, niti da bude uzrok plača nekog djeteta. Jeste da se odgoj od kuće nosi ali ne odgajaju se u svim kućama djeca kako treba, u nekim im se na žalost prezeniraju krive slike da se kroz mateijalnu prizmu posmatra i vrednuje svijet. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 14:29:56   
Anoniman
Pa svi smo svakako razlicitiuser posted image ..cak i jednojajcani blizanci nisu isti
a ako cemo o unifikaciji...ja bogami nesto ne primjecujem sarolikost kod ove danasnje mladezi (uh kako ovo staro zvuciuser posted image )...moze se mozda primjetiti beneton i benetton...je li napisano s jednim t ili dva...uglavnom su to uske farmerice...one sto ne ostavljaju prostora da dises s niskim strukom, da se tange vide...i neka majica...onako da se pupak vidi... neke na petu cizme ili ugsice...to je to...ja odavno nisam vidjela pankera, darkera, skejtera...

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 14:52:54   
veeseelaa
a joooj dadada podsjeti me na moji omiljenu jakvu iz osnovne, vijetnamku

user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 29.11.2010 14:53:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 15:11:17   
Lejla Ka
pankera, darkera, skejtera...

Dadado, pa oni su isfurani user posted image

Preslatka mi je bila, a ujedno i totalna mudrost rečenica u novoj Graciji, u članku o porodici Seksan: "Uvjek smo željeli biti cool roditelji, ali smo sad shvatili da za tinejđere takvi roditelji ne postoje. Naša nam je desetogodišnjakina rekla da je muzika koju slušamo (U2) isfurana."


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Uniforme u školama?
29.11.2010 16:37:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a joooj dadada podsjeti me na moji omiljenu jakvu iz osnovne, vijetnamku

user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *