|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.10.2012 19:58:05   
amra_sa
Moja djevojčica je u posljednje vrijeme oduševljena crtićem "Maša i medvjed" , samo što nisam uspjela naći prevod, pa ga gledamo na ruskom jeziku.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
7.10.2012 22:55:45   
reallove

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Moja djevojčica je u posljednje vrijeme oduševljena crtićem "Maša i medvjed" , samo što nisam uspjela naći prevod, pa ga gledamo na ruskom jeziku.

i moj je jedno vrijeme gledao ovaj crtani,lijep je pravo,samo,eto nema prevod,Ameen poceo da ih imitira,samo mu jos ruski fali da uciuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.10.2012 12:03:02   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: amra_sa

Moja djevojčica je u posljednje vrijeme oduševljena crtićem "Maša i medvjed" , samo što nisam uspjela naći prevod, pa ga gledamo na ruskom jeziku.



ovo je stvarno predivan crtani,mi ga porodicno gledamo user posted image a nije ni potreban prevod jer se vrlo lako moze shvatiti radnja,a dosta toga se i razumijeuser posted image evo i link za sve one koji nisu gledali masu
http://www.youtube.com/watch?v=ibWCCv0FQao&feature=related

(odgovor članu amra_sa)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Muzika i crtani filmovi za djecu
8.10.2012 12:31:43   
reallove

IZVORNA PORUKA: gvendolina


IZVORNA PORUKA: amra_sa

Moja djevojčica je u posljednje vrijeme oduševljena crtićem "Maša i medvjed" , samo što nisam uspjela naći prevod, pa ga gledamo na ruskom jeziku.



ovo je stvarno predivan crtani,mi ga porodicno gledamo user posted image a nije ni potreban prevod jer se vrlo lako moze shvatiti radnja,a dosta toga se i razumijeuser posted image evo i link za sve one koji nisu gledali masu
http://www.youtube.com/watch?v=ibWCCv0FQao&feature=related
pravo je sladak crticuser posted image


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 204
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *