|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc za Gorazde
4.12.2010 23:44:32   
Anoniman
Drage moje RR-ice...
Kao sto ste i same upoznate o desavanju u mom Gorazdu ovih dana, evo dozvolila sam sebi da otvorim ovakvu temu... Obzirom da znam za par porodica kojima je stvarno, ali stvarno potrebna pomoc, pomislila sam da bi mozda bili zainteresovani da pomognete tim porodicama finansijski...
Da kazem treba im ovo treba im ono, previse je tih stvari koje su potrebne ljudima koji su ostali bukvalno bez igdje icega... Bez krova nad glavom, bez hrane, bez odjece, bez kreveta za spavanje...
Srecom, nacelnik je danas obezbjedio smjestaj za one kojima su kuce srusene, namjestaj za one koji su ostali bez istog, bijelu tehniku i tako te krupne stvari...
Medjutim, postoje i one sitne stvari... Ali da ne bi gomilali duple ili mozda sad manje bitne stvari, predlozila bih ako je neko zainteresovan, da mi se javi na pp, gdje bi se dogovorili kako i sta...
Bila bih vam jako zahvalna, jer ja sama ne mogu puno pomoci, ali sa "porodicom" bih pomogla puno...
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 6:36:18   
koka i po
Bambi user posted image  blinka ti koverta u cosku user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 19:28:07   
Anoniman
Draga Bambino, ja fakat nisam ovu temu vidjela...nemam jednostavno naviku da otvaram link gdje su nove teme vec samo onaj gdje izlista one top teme...ali to vise nije ni bitno

Ja sam naravno za...citacu i vidjecu sta se predlaze...a na kraju ucestvovati onoliko koliko je u mojoj moci



(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 19:33:55   
Anoniman


Ja sam naravno za...citacu i vidjecu sta se predlaze...a na kraju ucestvovati onoliko koliko je u mojoj moci



Potpisujem, sorry sto kasnim sa ukljucivanjemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 20:44:00   
mila81
Takoder, potpisujem prethodne hanume, samo konkretno i u realizaciju, koliko god i šta goduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 20:58:03   
Anoniman
ja isto pratim temu i zanima me sta konkretno saljemo,novac,kucne potrepstine itduser posted image

(odgovor članu mila81)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 21:43:58   
Hanady RR
Bambi šta je konkretno...
dali imaš porodicu da me spojiš s anjom...hrana, odjeća, novac....kako da idemo u korodinaciji...
Ja sam za...samo me zanima...šta predlažeš konkretno.

sad ja tebi na PP ovo poslati mogu...ali sve kontam....sigurno imamo i kod sebe nešto za podjeliti sa onima koji su ostali bez kuće...jedna deka ambasador pomoć je u ovim zimsim danima...ko nema love sada ima garant neki jorgan, ima toplu gardarobu ....
daj molim te kaži jel i ovo ideja....

Ja bih recimo da napravimo akciju ko šta može da se skupi na jednom mjestu ( kao onda u igraonici Dobrinja) pa bi ti sigurno mogla onaj kombi poslati...i napravi ti raspodejlu tamo, sad si na poslu sigurna sam možeš imati i neke kolege za pomoć oko toga.....

hajde kaži jel i ovo idej, hrana, osnovne namjernice, toplije stavri...vreća brašna od 20 Km nekome je sada golema....

Bambi samo javi jel može...idemo u akciju pomoći ko može i koliko može.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.12.2010 21:44:18 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:00:48   
Niobe
prvi put vidim temu user posted image
Bambi, u ovom trenutku mogu samo pruziti moralnu podrsku, jer nisam u situaciji da mogu pomoci.
Pokusat cu prosiriti ovo na prijatelje, pomoglo bi kada bi bio neki ziro racun ili slicno.

Ne dajte se.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:04:34   
Hanady RR
Evo nema nam bambi on line...al na njenom statusu vidim ima žiro računa za pomoć...sad ću ga ja copy...nadam se neće se ona ljutiti pa da svaka od nas i na status stavi može biti od pomoći :))))

ZA POMOĆ - Svoje uplate za pomoć ugroženom stanovništvu Općine Goražde
možete izvršiti na broj žiro računa:1325002002934572. Žiro račun za
zaštitu i spašavanje Općine Goražde otvoren je kod NLB banke. Čekamo da
bude otvoren i devizni žiroračun... HVALA PRIJATELJI!!!


user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:08:44   
Anoniman
Iako sam sada u situaciji kada sam finansijski istrosena do maksimuma(rjesavanje stambenog pitanja) podrzacu akciju.
Mozda na Visnjin racun da saljemo novac(koliko ko moze, i 5KM je golemo kada se odazovemo u vecem broju) i naznacimo na uplatnici "pomoc za Gorazde", a onda ti i Visnja vidite  sta i kako dalje?

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:10:22   
Anoniman
Aaaa Hani je poslala post dok sam ja tipkala. OK, ovako je vec nesto konkretno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:20:40   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Aaaa Hani je poslala post dok sam ja tipkala. OK, ovako je vec nesto konkretno.

user posted image

Mislim da je ovako i najboljeuser posted image
no naravno mi možemo skupiti pa poslati Bambi da ona nekome ugroženom oko sebe preda...
zašto da ne...
u potpunosti si u pravu i 5KM je golemo kad ostane čovjek bez svega u minutiuser posted image

ja ista recimo imam sigurno 5 deka ambasodorica...ja ih ne koristim radi djece sve sam štep delam zamjenila...ali nekome te deke ko je ostao bez svega u poplavi mogu monogo da znače u ove zimske dane....

Imama jakni zimskih...krojevi i dezeni su možda demode sada ali bile su hit prije 5-6 godina....
nekome te monta jakne ove zime u goraždu mogu značiti toliji dan....

ama da svaka od nas 1 kg brašna kupi i poaljemo tamo da se podjeli i to je veliko...

Tugo mojaa....gradiš, praviš, djeci obezbjeđuješ i onda te kiša i voda iz toga istjeraju na ulicuuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:22:08   
iv@ncica
evo  i   mene  tek  sad  na  rr  ..bambi ocekivala  sam  da  ce  biti  nesto pokrenuto cim sam  vidjela  one  snimke  neku  vece, ali  nisam  imala  kad  pratiti  juce  i danas sve,  naravno  i pomoci  ce  mo...samo  da vidimo  jos  dogovore  ovdje  sto  mozemo  poslati..aaa  da  vidim  i ziro   racun....reci  onda  koji  je  bolji  nacin,  da  se  i  mostarke  organiziraju....ljudi  ostadose  bez  svega  po  ovoj  zimi, tako  mi  je  zaouser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:25:19   
iv@ncica
ljudi  svi  imamo nesto, ako  nemamo novaca..treba  pomoci...hajde  da  se  sve to  fino  organizira

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:25:48   
Anoniman
tek procitah da je Bambi danas vjerovatno u afektu napisala ono sto je napisala na temi ''moram da vam kazem'' pa mi sad ovi nasi postovi djeluju licemjerno al ja sam zaista spremna pomoci koliko moguuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:26:45   
Apotekarka
Nisam ni ja u bas sjajnoj financijskoj situaciji trenutno  ali pomogla bi onoliko koliko mogu...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:40:02   
iv@ncica
draga  noa, ja  ne  procitam  pola niti  znam  sto  je  bilo,  sigurno  su  je  dobro naljutili...ja upadam vecinom  uvece  s  preskocima  od  svoje  guzve  i  posla tako  da   mi  promaknu  dnevni  problemi negdje..ali  nikad  ne  preskacem  vazne teme..i  naravno  da  pomazem  gdje  god  mogu...tako  ce mo  i  ovdje  pomoci

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:45:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

draga  noa, ja  ne  procitam  pola niti  znam  sto  je  bilo,  sigurno  su  je  dobro naljutili...ja upadam vecinom  uvece  s  preskocima  od  svoje  guzve  i  posla tako  da   mi  promaknu  dnevni  problemi negdje..ali  nikad  ne  preskacem  vazne teme..i  naravno  da  pomazem  gdje  god  mogu...tako  ce mo  i  ovdje  pomoci




znam da je tako al ispade da smo se javile nakon njene reakcije na drugoj temi pa zato pisem...

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:49:21   
Hanady RR
ja ma drugoj nekoj to ne vidim...user posted image
bambi mi PP-om reče malo je tužna bila...
ma neću ni da tražim...
kakav afekt...
pusti.....

nego hajmo mi fino radit...samo zajedno možemo nešto učinit...
zrno po zrno pogača....

pusti ljutnje, rasprave i nebuloze naše...
hajmo mi fino da se dogovramo

bambi javi se mila molim te...
tamo  narod bez svega ostao...user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:55:57   
Anoniman
nisam zeljela rasprave i gluposti samo sam htjela da se Bambi javi kad se odljuti i da odradimo jos jednu uspjesnu akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Bambi nemoj da se ljutis plizzz ako nista zbog tih ljudi kojima je pomoc potrebna...

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 22:55:59   
iv@ncica
hanady ,  noa-  tako  je..nego  hajmo  mi  pomagat  , a  pustit  ostalo  ;)))) a  naletit  ce  i  bambi

< Poruku je uredio iv@ncica -- 5.12.2010 22:56:49 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 23:04:57   
Niobe
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

draga  noa, ja  ne  procitam  pola niti  znam  sto  je  bilo,  sigurno  su  je  dobro naljutili...ja upadam vecinom  uvece  s  preskocima  od  svoje  guzve  i  posla tako  da   mi  promaknu  dnevni  problemi negdje..ali  nikad  ne  preskacem  vazne teme..i  naravno  da  pomazem  gdje  god  mogu...tako  ce mo  i  ovdje  pomoci




znam da je tako al ispade da smo se javile nakon njene reakcije na drugoj temi pa zato pisem...



Pa ja se i jesam javila zato sto je pisala tamo, jer da nije, ovo ne bih ni vidjela user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 23:07:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: iv@ncica

draga  noa, ja  ne  procitam  pola niti  znam  sto  je  bilo,  sigurno  su  je  dobro naljutili...ja upadam vecinom  uvece  s  preskocima  od  svoje  guzve  i  posla tako  da   mi  promaknu  dnevni  problemi negdje..ali  nikad  ne  preskacem  vazne teme..i  naravno  da  pomazem  gdje  god  mogu...tako  ce mo  i  ovdje  pomoci




znam da je tako al ispade da smo se javile nakon njene reakcije na drugoj temi pa zato pisem...



Pa ja se i jesam javila zato sto je pisala tamo, jer da nije, ovo ne bih ni vidjela user posted image

ni ja

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 23:26:31   
Visnja RR
obzirom da postoji vec ŽR za pomoć Goraždu na taj račun i šaljite ko kolko može ... mi nismo u mogućnosti rješavati jednu tako veliku nesreću pa je najbolje ko koliko može neka uplati na ŽR

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Pomoc za Gorazde
5.12.2010 23:30:30   
Dida79
Zao mi je sto se je Bambi uvrjedila ali stvarno ja nisam smatrala da se trebam javiti na ovu temu, jer sam vidjela broj ziro racuna za pomoc ugrozenim na fb i mislim ovih dana da uplatim koliko mogu

Bambi zao mi je sto se osjecas izdanomuser posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *