|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 18:43:05   
Hanady RR
Drage moje
u okviru akcije ''Pomoć za Goražde'' obavještavam vas o sljedećem.

Mi ćemo u ovoj prilici prikupljenu pomoć uručiti dvijema porodicama koje su ostale bez osnovnih životnih sredstava u poplavama koje su zadesile njihov grad.

Kako je procjenjena šteta velika, a mi forumašice ringeraje velikogauser posted image u skladu sa svojim mogućnostima pomoć upućujemo uvijek prvenstveno djeci, ove dvije porodice biće naš doprinos svim građanima i građankama naše zemlje da naš primjer slijede.

Porodice kojima pomažemo imaju djecu  i to
uzrasta 5  i 15 ( dječaci) ... a druga porodica  12 ( djevojčica)  i 7 godina ( dječak).

Prikupljanje pomoću će se obaviti u Sarajevu.
Osoblje frizerskog studija ''Chanel No 1'' nam je ustupilo prostor koje će biti naš centralni punkt.
Frizerski studio''Chanel No 1'' se nalazi, adresa  Krančevićeva br.11, 71000 Sarajevo. (najbliži objekti navedenoj adresi su, Unitic neboderi, Hotel holiday Inn, restoran Stek house bivši Brodaway). Telefon na koji možete dobiti obajšnjenje kako doći do prostora u slučaju slabijeg snalaženja je 033 206 601.

Sa toga mjesta kombi BH Telcoma iz Goražda će po prikupljenu pomoć doći u ponedeljak ujutro.

Pomoć u obliku hrane, toplih pokrivača, gardarobe, posuđa, školskog pribora, manjih tehničkih aparata i novca prikupljat će se u gore navedenom porstoru u periodima kako slijedi:
subota 11.1.21010. godine u vremenu do 15,00 do 18,30 h
nedelja 12.12.2010.godine u vremenu od 11,00 do 18,30 h


Molim vas da svaka koja pomoć želi dostaviti u nekom drugom periodu kontaktira me putem PP-a i ja ću istu preuzeti i odnijeti na centralni pukt u dogovorenim terminima.


U nadi da ćemo i ovu akciju provesti kako i dolikuje dobrim i plementinim ringerajinim članicama sa velikim user posted image sradačno vas pozdravljamouser posted image

RR Tim








_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 20:09:55   
koka i po
uzrasta 5 i 15 ( dječaci)

Ja bih mogla stosta poslati od garderobe,obuce,pokrivace ,posteljinu i masu drugih potrpastina...ali ne znam kako i na koji nacin .....
molim Tuzlanke da se jave....one su mi najblize ...hvala


s obzirom da se Zenica do sada nije javila.....

< Poruku je uredio koka i po -- 8.12.2010 20:12:54 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 20:23:52   
Anoniman
pitanje...mogu li pare uplatiti na ziro racun...ne znam da li cu biti tu preko vikenda? ili da tebi dam...meni je svejedno

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:30:44   
klemzi
E ovako, mama_debeljuca i Zoe su mi predale svoje poklone, ja sam spakovala svoj i od svojih poklon i sutra to dovozim u TZ. Tuzlanke, vidimo se u Mercatoru između 14 i 15h.! Hannan, ako bude promjena javi mi na telefon, neću imati pristup internetu sutra.
Mama_debeljuca i Zoe su superiškauser posted image user posted image , cure drago mi je da sam vas upoznala!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:35:16   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: Hannan

Ma moze, idem kud ti stima :):)

Gdje je mjesto susreta, ja ne znam ni jednu od vas, Breskvu mozda da mogu poznati sa slika??.

Mi se uvijek nađemo kod igraonice i kad smo sa djecom i bez djece (navikauser posted image ), pa sjednemo poslije u onaj restoran odmah do igraonice, pa možemo i sad tako...a za prepoznavanje-ma to je lakouser posted image



Ja sam sutra na simpoziju u hotelu, pa cu probati dotrcati da vas vidim i upoznam. user posted image
Necu ici autom, a i imam distorziju na desnoj ruci (pala smota user posted image ), tako da nisam bas u stanju  nositi nesto. Ali cu rado uplatiti svoj skromni doprinos.

Nadam se da se vidimo sutra. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:36:48   
Hanady RR
joj vidi ih što su se upoznale....
hoću i jaaaaaaaaaaaaaauser posted image

super...

koko baš sve razmišljam kako da ti to dobaciš....user posted image
šta misliš...samo prijedlog dajem da pitaš na stanici bil koji vozač povukao za Sa...pa i ako košta ja ću ovamo da platim preuzimanje...user posted image Šta misliš da probamo i ovu opcijuuser posted image

a račun...samo malo da iskoordiniramuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:39:39   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: klemzi

E ovako, mama_debeljuca i Zoe su mi predale svoje poklone, ja sam spakovala svoj i od svojih poklon i sutra to dovozim u TZ. Tuzlanke, vidimo se u Mercatoru između 14 i 15h.! Hannan, ako bude promjena javi mi na telefon, neću imati pristup internetu sutra.
Mama_debeljuca i Zoe su superiškauser posted image user posted image , cure drago mi je da sam vas upoznala!




zadovoljstvo je obostrano (trostrano znam user posted image ) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:57:09   
Hannan
Oooo, koliko ovdje ima humanosti, koja za sobom vuce i nasa upoznavanja i susreteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Znaci ispred igraonice u, oko 14h.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 21:58:34   
Zoe
IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca


IZVORNA PORUKA: klemzi

E ovako, mama_debeljuca i Zoe su mi predale svoje poklone, ja sam spakovala svoj i od svojih poklon i sutra to dovozim u TZ. Tuzlanke, vidimo se u Mercatoru između 14 i 15h.! Hannan, ako bude promjena javi mi na telefon, neću imati pristup internetu sutra.
Mama_debeljuca i Zoe su superiškauser posted image user posted image , cure drago mi je da sam vas upoznala!




zadovoljstvo je obostrano (trostrano znam user posted image ) user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 22:06:57   
Hanady RR
eh drage moje,
kako ste pitale za račun da izvršite eventualne uplate....

mi smo skontali da to bude račun na koji smo i do sada uplaćivali i na koji je sva pomoć bez problema stizalauser posted image

ako se placa preko UNICREDIT bank:

Tomic Visnja
40325179000

a ako se placa preko druge banke :

3386902116418380
s pozivom na Tomic Visnja 40325179000


obavezno naznaćiti prilikom uplate ''''Pomoć za Goražde''''

sav novac koji do ponedeljka ujutro bude prikupljen na računu ili bude predat meni u ruke na drugi način biće poslan našoj bambiki uz ostalu pomoć isti dan putem vozača.user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 8.12.2010 22:07:24 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 22:13:11   
w.pooh
Pored sve dobre volje tuzlanke drage nisam u mogućnosti da vam se sutra pridružim (a znate i razlog) tako da ću svoj doprinos uplatiti na račun. Ugodno druženje vam želim user posted image

Porodicama iz Goražda želim mnogo zdravlja i nadam se da ćemo im barem jednim dijelom vratiti osmijeh na lice.

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Pomoc za Gorazde
8.12.2010 22:16:49   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Pored sve dobre volje tuzlanke drage nisam u mogućnosti da vam se sutra pridružim (a znate i razlog) tako da ću svoj doprinos uplatiti na račun. Ugodno druženje vam želim user posted image

Porodicama iz Goražda želim mnogo zdravlja i nadam se da ćemo im barem jednim dijelom vratiti osmijeh na lice.


Dusice javi mi jel op prosla i gdje je tm, mogu mu i ja naletiti ako bude nesto trebao. Sreli smo se juce, ne znam jel ti rekao. Pp mi ne rade, sorry za ot. user posted image

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 8:09:56   
Mala Selma
Dobro jutro drage moje zenice,

juce sam pokusala poslati poruku, ali nehtjede da prodjeuser posted image
Samo da vas obavijestim, Služba za lokalnu samoupravu Općine Centar Sarajevo je organizirala javnu akciju, prikupljanja duseka, deka (pokrivaca) i posteljine da stanovnike Gorazda. Akcija traje od 08. do 20.12.2010.godine, i svoje priloge mozete donijeti u bilo koju mjesnu zajednicu (a ima ih 15) od 08,00 do 16,00 sati. Sve prikupljene stvari odnijecemo u Gorazde.
Nadam se da nisam otisla OT i da se moja poraku nece izbrisati, i molim moderatore da je premjeste negdje drugo, ako joj ovdje nije mjesto ( obzirom da se radi o akciji RR-a)!!

A svakako podrzavam akciju RR i nadam se da cemo neduznim stanovnicima Gorazda vratiti osmjeh na lice. Ako nekoga interesuju detalji mogu poslati pp ili pitati javno.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 8:41:15   
Hanady RR
Selma hvala na info.user posted image

Pored opštine centar postoji još manjih i velćih ogranozacija za kolektivnu pomoć.
Lijepo je da se zna da ih ima.

Ako i u nekim drugim gradovima znate za kolektivnu pomoć napištite. Neko možda nije u prilici sa vremenom da u akciji RR učestvuje a želi pomoći pa ima priliku i putem organiziraja lokalnih uprava u gradu u kome žive.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 16:45:36   
MELLI
Šta bi na kraju za prevoz,ima li ikakve šanse da i Zavidovići daju svoj doprinosuser posted image user posted image
Možda ta opcija autobusom do Sarajeva i nije tako loša,samo zavisi koliko bi toga bilo i da li bi i jedan vozač pristao na touser posted image user posted image
Eto KOKA se javila,nekoliko meni bliskih ljudi i ja učestvovali bi takođe,makar u odjeći,hrani,posteljini...
Ako imate kakav prijedlog,uključite i nasuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 17:00:06   
Hanady RR
meli

pa pokušajte se naći recimo sutra i prekosutra i spojiti sve prikupljeno....
nađite soluciju da to ide autobusom...
može recimo da probate uz 2 ili 3 puta poslati...ja ću sačekati na stanici nije problem.

Forumašice iz tuzle čekamo sa kafe da se javeuser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 17:05:36   
MELLI
o.k
hajd vidjeću ja večeras šta ćemo i kako ćemouser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 17:48:08   
koka i po
MELLI....zvrcni me kad budes imala vremena user posted image .

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 18:22:21   
Hannan
Evo ja haman najbrza :) ne znam je li kod vas pada snijeg ali kod nas je toliko jako poceo padati, dok smo kaficu popile ,mogle smo ostati zatrpane:) malo karikirano ali je stvarno bas napadoi  jos pada.

Moje auto je punoooo, da je bilo jos nesto ne znam da li bi moglo stati.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Cure su me odusevile, nisam imala priliku do sad ih upoznati, i malo je reci odusevljena sam....jako mi je zao sto je Klemzi morala d aide, a m ismo malo zakasnile.Nisam odavno srela osobu koja odise tolikom njeznoscu,nekim mirom...Klemzi nadam se da ce biti prilike za jednu duguuuu kaficu.

Breskva, Nunici, Ivana Tz, Manuela, kao da ih znam 100g ...jos ne mogu da vjerujem sa sam te zene tek dana supoznala, i da sam se s njima tako ispricala...i da cemo ako Bog da ubrzo ponoviti "kaficu".

Hanady, veceras ili ujutro javljam kad svekar polazi, kao i mjesto gdje ce te se sresti. De m isamo reci jel tebi mozda vise odgovara npr. kod stadiona Kosevo, Ciglane???

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 18:22:46   
Anoniman
Izvještajuser posted image

Nije nas spriječilo ovo nevrijeme da se okupimo i predamo sve ono što smo prikupile za naše Goraždane. Lijepo smo se družile i drago mi je što sam upoznala još dvije forumašice klemzi i Hannan -veoma fine ženice...
Sve smo spremile u gepek i zadnje sjedište, koje je do vrha puno i pitam se, kako li će naša Hannan doći do kuće???
Zahvalila bih se i forumašicama iz Gradačca koje su također učestovale u ovoj akciji a i mojim Tuzlankamauser posted image .
S obzirom na ovo nevrijeme nadam se da će sve biti ok i da će stići do određene lokacije...
Ivana ima slike pa tako prozivajte je da ih postavi user posted image

p.s ne mogu da vjerujem da smo ja i Hannan pisale post u isto vrijeme user posted image , brža si za par sekundiuser posted image


< Poruku je uredio Breskva -- 9.12.2010 18:29:51 >

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 18:24:44   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bravo ženice....

hannan savršeno mjesto je cigalen ili koševo stadion...to je meni najbližeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 19:23:20   
klemzi
Uh, jedva se iščupah iz Tuzle, ala sniježiuser posted image user posted image user posted image Vrijedne ove moje Hannan i Breskva, cure već podnijele izvještaj... Eto sve su napisale, nemam šta dodati.Tako mi je žao što nisam mogla duže ostati na kafi, ali biće prilika jošuser posted image Curke su superuser posted image Nadam se da će dedo uspjeti odvesti sve ono što smo prikupile. Hvala Zoe i mama_debeljuca, još jednom. Malo OT, papa test mi super, dr rekla slobodno u akcijuuser posted image Breskva, Azra, Hannanuser posted image user posted image
Goraždani user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 19:50:23   
koka i po
user posted image user posted image user posted image zenice..
kuju se planovi i u Zavidovicima....user posted image ..
javim ako sta uspijemo user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 19:51:44   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ma rekoh ja da su Tuzlankeuser posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Pomoc za Gorazde
9.12.2010 20:02:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: klemzi

Malo OT, papa test mi super, dr rekla slobodno u akcijuuser posted image

super držimo figeuser posted image

(odgovor članu klemzi)
  Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *