|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
5.7.2016 17:39:53   
AMHA
Možda je prerano, user posted image ti još ne kasni? Meni kasni a test negativan(da, da, ipak nisam izdržala)! Ne znam šta da mislim.. Koliko sam bila sretna što user posted image nema, toliko me test bacio u realnost.. Još se nadam čudu al bolje što manje očekivati..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3401
   RE: Inseminacija
6.7.2016 8:19:57   
Pcelica86
Amha mislim na tebe danas ❤

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3402
   RE: Inseminacija
6.7.2016 8:25:13   
AMHA
Hvala ti, draga moja ali ja sam ti morala žuriti na posao, ništa do sutra! Menge nema, čitala sam da zna kasniti zbog utrogestana. Ne znam ništa, baš sam si glupa ovih dana!user posted image Ti, dobila?

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3403
   RE: Inseminacija
6.7.2016 8:58:06   
Pcelica86
Nisam jos. Nema je. user posted image

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3404
   RE: Inseminacija
6.7.2016 15:48:56   
Moon1
Cure moje mislim na vas cijelo vrijem..stvarno zelim da vam uspije..koliko sam ja upucena beta manja od 5..ne predstavlja trudnocu..utrogestane ginekolozi obicno poslije neg.bete ukinu i menstruacija krene..a sad sve opet ovisi o puno toga..drzim fige da bude najbolje..ako ne ovaj put drugi onda..nekad mora..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3405
   RE: Inseminacija
6.7.2016 21:37:23   
AMHA
Hvala ti, draga moja Moonuser posted image ! Danas sam uspješno zaobilazila ljekarne, razmišljala sam o testu al eto uspjela sam izdržati! Skroz sam cool, nadu sam svela na minimum. Malo sam detaljnije čitala o utjecaju utrogestana na ciklus i objasnila sebi da se ne smijem puno nadati.Treba podić spomenik svim ženama koje su prošle po nekoliko postupaka. Bože daj nam snage i strpljenja do user posted image i user posted image !

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3406
   RE: Inseminacija
7.7.2016 13:10:32   
AMHA
Loš mjesec za trudilice! I moja bete je preniska. Idemo dalje, ljubim vas!

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3407
   RE: Inseminacija
7.7.2016 13:15:04   
Moon1
AMHA draga, zao mi je...bas sam se nadala da ce uspjeti..bice aBd uskoro svima namauser posted image ..😘

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3408
   RE: Inseminacija
7.7.2016 19:11:37   
Pcelica86
Amha i moon i sve ostale glavu gore idemo dalje 😘😘😘

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3409
   RE: Inseminacija
7.7.2016 21:10:17   
Moon1
user posted image user posted image user posted image nema predaje..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3410
   RE: Inseminacija
8.7.2016 9:36:37   
AMHA
Naravno da nema predaje, idemo do user posted image user posted image ! Nemojte misliti da sam jučer plakala pa se nisam javljalauser posted image , bila sam u nekim drugim obavezamauser posted image ! Što se tiče daljih koraka, moj muž zapeo da idemo na IVF, šanse za IUI su nam zaista male.. Oprosti Pcelice, možda si već pisala a meni promaklo, u čemu je kod vas problem ili je problem što problema nema? Kod nas se sudaraju prilično loš spermiogram i AMH.

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3411
   RE: Inseminacija
8.7.2016 10:23:44   
nanaca
Koliki ti je amh?

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3412
   RE: Inseminacija
8.7.2016 10:27:27   
AMHA
0,48 ng/mL

(odgovor članu nanaca)
Neposredna veza do poruke: 3413
   RE: Inseminacija
8.7.2016 12:02:29   
Pcelica86
Kod muza sve ok. Meni pcos, desni jajovod zacepljen i hipertiroza koja je sada pod kontrolom. Tsh mi je bio 5.44 pa pijem euthyrox.

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3414
   RE: Inseminacija
8.7.2016 15:14:22   
Pcelica86
Amha jel ti stigla user posted image ? Meni ide nesto smedje nikako krv da krene i to smedje ide jako slabo.

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3415
   RE: Inseminacija
8.7.2016 15:18:24   
AMHA
Nema još ništa, Pcelice. A što se tiče nalaza, kod svih različito, za neke stvari nisam ni čula do prije nekoliko mjeseci. A cilj, cilj je svima isti user posted image user posted image user posted image ..

(odgovor članu Pcelica86)
Neposredna veza do poruke: 3416
   RE: Inseminacija
11.7.2016 12:02:38   
Emma26
Pozdrav svima, novi sam clan foruma, i drago mi je sto sam vas pronasla! Citam vas vec dugo i odlucila sam se i ja pridruziti. Moram da Vas pohvalim, divne ste bas! U braku sam 3 godine, prosli mjesec sam bila na prvoj inseminaciji na Gak-u i nazalost bila je neuspjesna. Pila sam Klomifen od 8 dana ciklusa i primila stopericu. Jucer sam dobila mjesecnicu i dr. mi je dao da pijem Femaru! Ovo je prvi put da je pijem i zanimaju me iskustva onih koji su je pili! Prije inseminacije je radjen hsg, brisevi, hormoni, spermiogram!Sve je uredu osim sto imam blago policisticne jajnike i kod mog muza nalaz nije bio najbolji, ali smo ga popravili pred inseminaciju. Pio je Alfa Aktiv tablete na biljnoj bazi i nalaz mu je duplo bolji, za samo 15 dana! Sad se psihicki pripremam za drugu inseminaciju, i moram priznati da sam bas u depresiji,gubim nadu i mislim da cu morati na VTO uskoro, da od inseminacije nema nista.. user posted image

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3417
   RE: Inseminacija
11.7.2016 12:33:12   
AMHA
Dobro došla! Ne mogu vjerovati koliko nas ima! Da je barem jednoj uspjela prva iui, da ohrabrimo koju novu trudilicu.. Jako si me obradovala s ovim Alfa Aktivom, baš ti hvala, probat ćemo i mi! Mi ćemo si dati ciklus—dva pauze, pokušati popraviti spermiogram pa vidjeti što dalje..

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 3418
   RE: Inseminacija
11.7.2016 12:46:03   
Emma26
Hvala! Ja sam pila femisan A kapi i tako sam vidjela reklamu za Alfa Aktiv! Uglavnom dr. nam je rekao da moj suprug pije ProFertil, nalaz mu nije bio los, ali nije ni sjajan. Te tablete nismo mogli priustiti tako da smo pokusali s Alfa Aktivom! Kad smo ponovili spermiogram dr.je rekao sta je god pio da nastavi! I mi smo se bas iznenadili da se nalaz može popraviti u tako kratkom rok, jos su na biljnoj bazi.. Nema ih bas svugdje kupiti, ja sam nasla u Tomu, Crvena apoteka i cijena im je 46KM!Pakovanje moze biti mjesec dana!Svima ih preporucujem!

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3419
   RE: Inseminacija
12.7.2016 15:07:34   
Ninani
Zdravo zene,ja sam nova ovdje... :) Mi vec godinu dana pokusavamo dobiti bebu.. Muz ima malo losiji spermogram,ali kako doktor kaze, dovoljan za inseminaciju... Danas mi je to predlozio. Planira prvo neku terapiju da mi ukljuci i tri mjeseca da prati to,pa da mi izazove ovulaciju.. Ima li ko da je radio to i kakva su vam iskustva? Poznaje li bar neko nekog kome je to uspjelo? user posted image

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3420
   RE: Inseminacija
12.7.2016 15:15:13   
Emma26
Cao, i kod mene je to problem. Spermiogram nije loš, ali moze i bolji, preporučujem ti Alfa Atkiv za supruga. To su kapsule na biljnoj bazi i sigurno ce mu se nalaz jos malo popraviti... Ja imam problem s ovulacijama, tj. nemam ih nikako, pa sam pila klomifen, ali slabo reagujem na njega, pa mi je dr. uključio Femaru.Tek mi je drugi dan da je pijem pa cemo vidjeti. Prva inseminacija mi nije bila uspješna, a kolilo znam slabo kome je uspjelo iz prvog puta! Zelim ti svu srecu i da barem tebi odmah uspije! Ako nije tajna gdje radis inseminaciju?

(odgovor članu Ninani)
Neposredna veza do poruke: 3421
   RE: Inseminacija
12.7.2016 15:25:10   
Ninani
Kod doktora Fetahovica u Baru... Ma ja imam policisticne jajnike pa i meni preskoci ovolucaiju.. Danas sam bila na folikulometriji,ali nema jos nikakvih naznaka da ce biti..U petak idem ponovo pa cemo vidjeti.. Muz kad je radio spermogram prvi put je imao samo 5 miliona pa je poceo piti neke cajeve i posle 2 mjeseca je porastao broj na 18 m. Te cajeve je kupio kod nekog travara ovdje u CG i nisu bili bas jeftini..Platili smo te cajeve i neke biljne napitke 120 e. Kao terapija traje 3 mjeseca,za par dana se zavrsava pa ce ici ponovo da radi nalaze. ja se iskreno nadam da ce sada biti jos bolji..

(odgovor članu Emma26)
Neposredna veza do poruke: 3422
   RE: Inseminacija
15.7.2016 11:13:38   
Moon1
Cure moje dobro dosle...ja ne poznajem nikog da mu je iui uspjela a kamoli prva..eto ni meni nije iako doktori kazu da smo oboje zdravi zdravi..da nemamo nikakvih prepreka a user posted image nema i nema i tako vec godinama..no mi nesto do sad i nismo zurili s tim imamo 28god.oboje..pa smo mislili jos smo mladi i doci ce..ali ne ide..i kad se samo sjetim kad smo prije 4 god.odlucili raditi na bebi..da je uspjelo sad bi se setali za rucice..al nije..vjerujem da ce svima uspjeti jednog dana pa i nama..sigurna sam da Bog zna sto radi..ako i nije sudjeno valjda nije..samo ja se s tim ne mogu pomiriti i s tim zivjeti..naprosto ne mogu..dodju tako dani kad je psiha jaca od svega..sad sam pocela umisljati da bi muz s nekom dr.imao bez problema bebu..i da mu mozda samnom nije sudjeno..ali..proci ce me brzo..nadam se..sama sebe tjesim..i nadam se da cemo brzo ugledatiuser posted image jer ne znam koliko cu dugo jos moci muciti i sebe i njega i gledati ga kako se svaki put raznjezi kad vidi malu bebu..a kad sta hoce sve okolo trudnice i bez problema ostale i rodile divne user posted image ..ali valjda i nama uspijeuser posted image ..vama cure puno srece sa svim..

(odgovor članu Ninani)
Neposredna veza do poruke: 3423
   RE: Inseminacija
15.7.2016 11:25:04   
AMHA
Draga moja Moon, sad si me rasplakala.. Mi smo tek godinu dana u ovome a već nije lako gledati sretne obitelji s user posted image i odgovarati na pitanja! Mislim da svaka od nas nekad pomisli bi li naš muž s drugom partnericom imamo problema.. Kod nas je specifično što oboje imamo po problemčić koji zajedno čine velik problem. Možda bi i jedno i drugo s nekim drugim odmah imali uspjeha. Ali priznaj: s nekim drugim ne bi ni bila! S nekim koga ne volim ovoliko ništa od ovoga ne bi ni mogla ni htjela, ni imala snage..Naši strpljivi mužići nam daju smisao, kao i mi njimauser posted image ! Priznaj!user posted image

(odgovor članu Moon1)
Neposredna veza do poruke: 3424
   RE: Inseminacija
15.7.2016 11:40:25   
Moon1
PRIZNAJEM😉..S nekim dr.ne bih ni htjelauser posted image ..ali naisli su tako teski dani..jedina mi utjeha da smo oboje ok..nedaj Boze da je samo u meni problem..evo ne znam..tesko se sad nosim s nicim..a da imam nesto a on ok..mislim da bih poludjela..ljubav pobjedjuje bas sve..vjerujem u to..8 god.smo zajedno od toga 5 u braku..i sve se nekako nadam da ce uspjeti..al me neki strah spopao..iskreno mi se ne svidja..da muzici su tu uvijek i zauvijek..da moj nije toliko smiren i optimistican po pitanju svega ja ne znam gdje bih bila..pokusacu sa jos jednom iui i ako ne uspije slijedi ivf ako i to ne uspije..dizem ruke od svega..jer sva ta pitanja sta jos cekamo..jel imamo neki problem..sto se ne lijecimo..a svi su pogledi usmjereni prema meni..ispadam krivac ja..a krivca nema..i samo mi bude jos gore..da bar imam neki problem da mogu reci to je uzrok tome..al ni to nemam..jednostavno nece i nece..iii hvala amha na potpori..bice sve ok aBd

(odgovor članu AMHA)
Neposredna veza do poruke: 3425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *