|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija
20.8.2008 13:46:58   
lirči
Ćao cure
Ja sam nova na forumu
Interesuje me ukupna cijena IVF postupka u Sarajevu

Ja imam 35 a MM 40 godina
Kod njega je sve OK a ja sam u januaru izvadila lijevi jajnik i jajovod a sad se spremam na IVFuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 13.7.2010 14:34:36 >

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: INSEMINACIJA
21.8.2008 16:41:48   
bugaboo
tek sam sad vidila da sam gore napisala tht umjesto tsh. nema veze, naravno da vrijedi pokusati inseminaciju, i ja tebi od srca zelim da ti uspije, nemoj se strasiti, nista ne boli i za cas je gotovo. a ja idem opet cim dobijem nalaze od ciste na jajniku-misle da je folikularna, to ce biti za nekih 20 dana pa ti se svakako javim. drzim nam fige zauser posted image ijavim se cim obavim inseminaciju. pusa i GOOD LUCK!!

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: INSEMINACIJA
22.8.2008 11:08:10   
iva1974
IZVORNA PORUKA: lirči

Ćao cure
Ja sam nova na forumu
Interesuje me ukupna cijena IVF postupka u Sarajevu

Ja imam 35 a MM 40 godina
Kod njega je sve OK a ja sam u januaru izvadila lijevi jajnik i jajovod a sad se spremam na IVFuser posted image

gdje planiras?
nedan jajnik je sasvim dovoljan glavu gore.Kakvi su ti hormoni?sta si radila još od pretraga


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu lirči)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: INSEMINACIJA
27.8.2008 10:48:48   
Mia75
ja sam nova ovdje. skoro 3 godine mm i ja pokusavamo. bilo je tu folikulometrija, hsg, stimulacija... mm je radio spermiogram, koji nije bio sjajan (komentar dr-a je bio da je idealan za inseminaciju). kod mene PCO i jako zavaljena maternica. pokusavali smo sve do sada "prirodno", ali najnovija nasa odluka je da idemo na inseminaciju. ima li neka od vas iskustva sa inseminacijom kod dr. mehmedbasica? koliko vremena treba da se dobije termin za inseminaciju i koje pretrage prije toga treba napraviti?

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: INSEMINACIJA
28.8.2008 20:13:10   
Lilly
Draga Mia, dobro dosla na forum i sto prije otisla kao user posted image
Sto se tice inseminacije najbolje je da nazoves i pitas sve detaljno. Znam samo da su guzve ali gdje nisuuser posted image . Moja rodica je tamo radila inseminaciju, nakon hsg-a, ali nazalost nije uspjelouser posted image . Tebi zelim uspjeh i dvijeuser posted image . SRETNO!
http://www.mehmedbasic.ba/?jezik=bos


< Poruku je uredio Lilly -- 28.8.2008 20:14:14 >

(odgovor članu Mia75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: INSEMINACIJA
4.9.2008 12:08:44   
bugaboo
Dobrodosla Mia,

ja sam radila inseminaciju u zagrebu, pa ti mogu reci samo da ja nisam radila nikakve pretrage, samo ulrazvuk, te stimulacija s klomifenom, inekcijama gonala f i jedna inekcija ovitrelle, nazalost meni nije uspjelo user posted image , pa se sad spremam za drugu.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: INSEMINACIJA
5.9.2008 14:51:50   
bugaboo
Cure, evo da vam javim, dobila sam danas nalaze biopsije ciste. Ipak je folikularna, dobila sam tablete da ona nestane, i tablete od kojih ce folikuli puknuti, a ne se pretvoriti u cistu.
Doktor mi kaze cak da on vjeruje da bi mogla i prirodno zatrudniti, da moze necu opet na inseminaciju!

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: INSEMINACIJA
5.9.2008 15:32:29   
budućamama
Bugaboo, to su odlične vijestiuser posted image user posted image user posted image
Baš mi je drago da je tako ispalo. Biće bebica uskoro, aBduser posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: INSEMINACIJA
5.9.2008 16:08:39   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: INSEMINACIJA
5.9.2008 19:41:49   
Lilly
Divne vijesti!user posted image user posted image user posted image Nadam se da ces nas uskoro obradovati sa user posted image kao i mi tebeuser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: INSEMINACIJA
5.9.2008 19:55:49   
bugaboo
Cure moje, da, stvarno super vjesti nakon dugo vremena, presretna sam izasla iz klinike, dr mi daje 3 mjeseca pokusavanja i kaze da ce sigurno uspjeti user posted image user posted image user posted image , a ako ne tek onda opet na inseminaciju.
Drzim fige i sebi i vama user posted image i kad bude promjena, bilo kakvih, se javim.
Pusa i user posted image za sve.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: INSEMINACIJA
6.9.2008 1:28:51   
Aquarius
Super! Baš mi je drago zbog tebe. Nadam se da ćeš uspjeti !!!
Navijamo ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: INSEMINACIJA
6.9.2008 7:57:14   
mamy Sabina
Navijamo zauser posted image  iz sveg srca!

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: INSEMINACIJA
6.9.2008 8:12:38   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: mamy2

Navijamo zauser posted image  iz sveg srca!


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: INSEMINACIJA
6.9.2008 14:27:26   
sabas
djevojke ja idem kod dr godinjaka i bila sam kod njega prosli mjesec cekale smo ga dugig 6 sati i razgovarale smo i razmjenjivale iskustva forumasica koja je pitala za dr mehmedbasica ono sto sam ja cula da nije temeljit da je bolje na klinici jer sve ispitaju i otklone eventualne probleme i tek onda inseminacija ili nesto drugo a dr memedbasic samo nazovimo odradi postupak pa je veliki procenat neuspjeha zbog loseg hormonalnog statusa koji ako se tretira povecava sanse
ja se nadam uskoro inseminaciji
svima sretno puse

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: INSEMINACIJA
6.9.2008 17:27:00   
Lilly
Da, bas sve ispitaju. Ja sam prezadovoljna. Uskoro ce godina kako sam na Kosevu i tek sada znam nacisto na cemu sam. Ako Bog da, tek sada nakon svih pretraga cu da dobijem odgovarajucu terapiju i pocinjem sa inseminacijom. Prije toga sam uzgubila par godina lijececi se na mjestima gdje te odmah na startu truju ljekovima i ubacuju u postupak a bez prethodno provjerenih osnovnih pretraga kao hormonalnog statusa, spermiograma, briseva i ostalog, pa kod koga upali, upali, racuna se uspjehomuser posted image .

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: INSEMINACIJA
7.9.2008 11:08:45   
bugaboo
Ja sam radila SVE pretrage (i muz isto) prije hsg, laproskopije i histeroskopije, a nepuna 3 mjeseca nakon toga sam radila inseminaciju, buduci da su nalazi pretraga bili svjezi, nisam radila vise nikakve pretrage prije inseminacije,nisam imala vise sta raditi, a i ins. mi je radio doktor koji me operirao.

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: INSEMINACIJA
7.9.2008 11:55:40   
memsi
slazem se s tobom sabas.ja sam išlla kod mehmedbašića i nejre pašić,rekli mi papa test u redu.poslije drugog nalaza na koševu ja zaglavim na konizacij.na biopsiji cin1 i cin3.jeli mozda neko misli da je to normalno,ja ne.svaki nalaz kod privatnika košta mnogo više nego na klinici,a razlika je u tome što neznaš dali će privatnik tvoj uzorak poslati na analizu jer mora platiti,dok na klinici to moraju uraditi jer neide iz njihovog dzepa.

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: INSEMINACIJA
9.9.2008 12:19:53   
Mara
i

< Poruku je uredio Mara -- 9.9.2008 12:25:32 >


_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: INSEMINACIJA
12.10.2008 7:04:58   
bugaboo

Pozdrav cure, evo samo da se javim, nisam pisala mjesec dana. Prije tri dana sam bila na kontroli, cista se super smanjuje, bila je sedam cm velika, smanjila se za tri, dobila sam tablete za jos jedan mjesec da skroz nestane i onda cu dobiti stimulaciju i inekciju da folikuli puknu i nadati se user posted image . pusa svima

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: INSEMINACIJA
18.10.2008 22:00:40   
natence
Zdravo svima! Nova sam na forumu iako vas citam od ranije. Iz Makedonije sam pa oprostite ako budem gresila user posted image . Imam 29 a MM 30, godinu dana se trudimo, ja bila na terapiji Cikloproginova, dabroston, jasmin, i na kraju Klomifen. Inace imam policisticne jajnike. Bila sam 1 mjesec na Klomifen, pred tri dana bila na pregled, dr rekao da imam jedan folikul, odma sam primila Olvetrille(zato sto nisam mogla naci Pregnil, a to je nesto kao zamjena) i vec sutra dan su mi zakazali inseminaciju. Jucer se sve desilo, proces je prosao ok, nije bas najprijatnije, ali izdrzi se 5 min. Doslo mi je nekako sve brzo, pa sad sam malo uzbudzena zbog svega, znam da su sanse jako male zatrudnjeti pri prvoj inseminaciji i da ne treba se razocarivati...ali sta mogu, toliko zelim user posted image .
Pozdrav svima i zelim va sto prije da postanete user posted image

(odgovor članu bugaboo)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: INSEMINACIJA
18.10.2008 22:16:18   
mamy Sabina
Prvo da ti zaželim dobrodošlicu u našu veliku porodicu!user posted image user posted image user posted image
Naravno i da postupak završi user posted image !
Sretno!!!!!!!!!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu natence)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: INSEMINACIJA
18.10.2008 22:28:19   
Lilly
Natence, dobro dosla!user posted image user posted image user posted image Zelim ti sve najbolje i da tvoj test uskoro bude pozitivanuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: INSEMINACIJA
19.10.2008 9:50:54   
Lilipop
 natence dobrodosla!
nadam se da ces za 15 dana ugledati to sto svi mi zelimo da vidimo + ili  user posted image  ili user posted image  sto i nije tolko bitno samo da user posted image  bude zdrava ! Drzim fige da bude kako ti zelis, evo malouser posted image user posted image user posted image i da malo navijamo za tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: INSEMINACIJA
19.10.2008 18:25:21   
natence
Thanx ladys! Javim vas cim ima bilo kakvih novosti! Puno srece!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilipop)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *