|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
15.7.2014 11:56:51   
bebacha

IZVORNA PORUKA: saritaa


IZVORNA PORUKA: Nedi

Kupili smo ruksak, pernicu (punu) + stadlerov pribor (gumice, siljala, bojice, vodene i vostane bojice, makaze, ljepilo, grafitne olovke, flomastere)... Sveske.

Sutra cu uzeti kolaz papir, blok i okvirove za knjige/sveske.

Sportsku opremu imamo...jesam li sta propustila?


pa zeno vi ste sremni za skolu user posted image user posted image

mi jos nista nismo kupili user posted image user posted image


nismo ni mi
još malo pa cemo počet
prvo trebamo kupit sto radni pa ostalo
a necu nista kupovat napamet

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 801
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:01:31   
mamina princeza
mi smo samo kupili ruksak , dbila je ranije onu kutiju za uzinu i bocicu n apklon i to je to sto imamo za sada...uvijek imam anekih bojica u steku jel moji jako puno boje , inace i gledam da kupujemo stadlerove... i bojice i flomastere i sve . sad za skolu nisam pmaena da te s bijelim krugom onda ganjam , mozda ih i imam moram provjeriti :) trebace mi i ona kesa/torba za fizicko mozda al necu s tim juriti nek uciteljica kaze pa cu kupiti , znam d au nasoj skoli fizicko rade u ucionici i dvoristu do 4 razreda tek onda idu u salu pa ne znam ni sta onda oblace .... isto i te kese za blok - mozda nece ni trebati pa da bezveze ne kupujem . a plastelin tempere i ostale stvari mogu uvijek dokupiti jel tako? ima li nesto onako krupnije sto mi jos treba. izdvojicu nesto love da kupim poslije prvog roditeljskog sta treba ... al d am ine bude samo sok kad odjednom bude trebalo :) valjda nece bar u prvom razredu.....okvirove za knjige n eznam kupiti bez knjiga :) ako ima jos nesto sto bih trebala da kupim do septembra molim vas recite mi :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 802
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:04:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

Nedi, sve razumijem...

Trazi okvire koji se rezu, tj. skrate...
A lijepe se na unutrasnje korice...
Znaci, nemoj one sto se uvlace korice, jer knjige imaju cudne dimenzije...


Joj, sto objasnih...
Valjda si skontala...

Ovo su univerzalni okviri i Svjetlost ih ima...
to da znate domah...
čini mi se 10 okvira 3-4 KM
i super

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 803
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:10:04   
ziki

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

mi smo samo kupili ruksak , dbila je ranije onu kutiju za uzinu i bocicu n apklon i to je to sto imamo za sada...uvijek imam anekih bojica u steku jel moji jako puno boje , inace i gledam da kupujemo stadlerove... i bojice i flomastere i sve . sad za skolu nisam pmaena da te s bijelim krugom onda ganjam , mozda ih i imam moram provjeriti :) trebace mi i ona kesa/torba za fizicko mozda al necu s tim juriti nek uciteljica kaze pa cu kupiti , znam d au nasoj skoli fizicko rade u ucionici i dvoristu do 4 razreda tek onda idu u salu pa ne znam ni sta onda oblace .... isto i te kese za blok - mozda nece ni trebati pa da bezveze ne kupujem . a plastelin tempere i ostale stvari mogu uvijek dokupiti jel tako? ima li nesto onako krupnije sto mi jos treba. izdvojicu nesto love da kupim poslije prvog roditeljskog sta treba ... al d am ine bude samo sok kad odjednom bude trebalo :) valjda nece bar u prvom razredu.....okvirove za knjige n eznam kupiti bez knjiga :) ako ima jos nesto sto bih trebala da kupim do septembra molim vas recite mi :)

sveske mislim da mozes uzet unaprijed. Knjige su stavka koliko ja znam oko 100 km al to ne mozes unaprijed.

I spremit djetetu kutak za ucenje i odjecu.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 804
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:14:23   
mamina princeza
sveskica imam isto dosta mada ne znam koliko treba i jel sve pisanske ili kako ... zar bas toliko knjige i u prvom razredu . pa koliko imaju knjiga u prvom razredu ? znam da ih u nekim skolama dobivaju ... puf koliko onda kostaju knjige za vece razrede kad imaju puno predmeta. bas nisam znala d aje to bas toliko skupo. nista kupovacemo polovne u kasnijim razredima vjerovatno ...

kutak z aucenje jos smisljamo , posto ce ici u produzeni boravak i tu vecinom raditi zadacu i ostalo ni tu ne zurim , sobu nema i nece imati jos dugo , svoj kutak za crtanje vec odavno ima u trpezariji i ne d aga nikom e:... mislila sad mda joj kupim novi sto pa napravimo novi kutak u spavacoj kao bas njen dio ( rotiramo spavacu zimi i ljeti zbog toplote tako da cemo i to rotirati al bilo bi taman uz prozor sa dovoljno svijetlosti) ...ma u svakom slucaju kontam da ne stignemo do septembra nije sad ni to nesto pod obavezno , nek nastavi pisati u trpezariji :)

< Poruku je uredio mamina princeza -- 15.7.2014 13:15:37 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 805
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:18:45   
ziki

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sveskica imam isto dosta mada ne znam koliko treba i jel sve pisanske ili kako ... zar bas toliko knjige i u prvom razredu . pa koliko imaju knjiga u prvom razredu ? znam da ih u nekim skolama dobivaju ... puf koliko onda kostaju knjige za vece razrede kad imaju puno predmeta. bas nisam znala d aje to bas toliko skupo. nista kupovacemo polovne u kasnijim razredima vjerovatno ...


ja sam prosle godine pitala u svjetlosti koliko su knjige i to je cifra, ima nekih radnih listova kijamet, te vjeronauka, te ne znam jos sta mimo tog osnovnog kompleta i ta cifra ispadne. Al valjda se jave mame sa iskustvom pa daju tacno user posted image

Mi treba da se selimo tako da nam to ovaj kutak za ucenje sabotira. Planirali smo da mu nas dvoje napravimo sto al to dok se tacno sve ne vidi na licu mjesta ne mozemo(ne uklapa se u moju ideju)


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 806
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:19:16   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

sveskica imam isto dosta mada ne znam koliko treba i jel sve pisanske ili kako ... zar bas toliko knjige i u prvom razredu . pa koliko imaju knjiga u prvom razredu ? znam da ih u nekim skolama dobivaju ... puf koliko onda kostaju knjige za vece razrede kad imaju puno predmeta. bas nisam znala d aje to bas toliko skupo. nista kupovacemo polovne u kasnijim razredima vjerovatno ...



5 knjiga po 10-15 KM...
(bosanski, matematika, moja okolina, muzicko, vjeronauka)
plus radne sveske, koje mojoj nisu trebale...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 807
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:20:40   
R&T@
Prije dvije godine su svi prvacici u KS dobili udzbenike, prosle godine ne znam...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 808
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:22:29   
mamina princeza
onda cu se ja nadat da dobijamo knjige , a ni ostalo radne listove necu kupovati dok ucitejica ne kaze.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 809
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:23:02   
ziki
R&t@ koje sveske, tj kocke linije, ako su linije idu li sve iste il razdvojeno male i velike?

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 810
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:25:43   
Hanady RR
Nema potrebe da se zalijećete ni za šta....
Recimo mojoj H sveske u prvom polugodištu nisu uopće trebale...
tek u drugom, i tačno po broju, za svaki do predmeta...
U prvom razredu knjige je dobila u školi...mi smo kupovali rande sveske...a u nekim školama nisu ni to...


mamina princezo svaka je knjiga oko 10 KM a radni list ako ga zanhtjeva učitelj oko 8 KM...
to ovi niži razredi....
sad ja sma u drugom kupovala...pa sam potrošila za matematiku, bosanski, čitanka, moju okolinu, 40 KM, radne listove za to troje još 24 KM, ali sma joj kupila i knjigu likovnog i muzičkog a ako ćemo iskreno neka djeca u razredu nisu je imala i može se i bez njih, osobito ovog likovnog...i da kupila sma joj knjigu vjeronauke...
tako da eto ja sma za knjige za drugi dala cca 84 KM

nadalje knjige vam zavise od škole do škole...
eradimo po istim knjigama...
u našoj školi veće godinama su isti izdavači i autori pa je postalo već praksa da se knjige mjenjaju, pordaju povoljnije i kupuju od starijih razreda...
naravno ove radne listove ako učiteljica traži njih nove trebaju...

ja sma hanadine od drugog spremila uredno da ih ne podere i rekla učiteljicama da ćemo ih pokloniti u drugom razredu kome bude trebalo...
nisma u potrebi da ih prodajem ali da jesam za cijenu njih upola kupiti djetetu pribor nije malo...jer za pribor oko 30 -40 KM treba...
tako da dok krenete polako vidite sa starijim razredima mama da utvrdite kupovinu, razmjenu očuvanih udžbenika...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 811
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:27:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

Prije dvije godine su svi prvacici u KS dobili udzbenike, prosle godine ne znam...

i prošle...

i dobili su svi u Federaciji...

ove godine postoje indicije da će novac biti usmjerne za poplave pa da će samo socijalno ugroženi dobiti džabne kako u prvom tako i u starijim razredima...
međutim...sad ta odluka visi, jer prvačićima zahtjeva se da udžbenici budu besplatni kao i djelu starijih razreda socijalnih kategorija

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 812
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:29:02   
R&T@

IZVORNA PORUKA: ziki

R&t@ koje sveske, tj kocke linije, ako su linije idu li sve iste il razdvojeno male i velike?


Nasa uciteljica dozvoljava samo male sveske mehkih korica, zbog tezine...

Sve s linijama, osim za Matematiku...
U prvom polugodistu prvog razreda je trebala bez linija jer su samo bojili...

A one uske i siroke linije nikada nisu koristili...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 813
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:31:47   
mama75
Hanady hajde otvori neku temu za prodaju/razmjenu/poklanjanje udzbenika. Grehota mi da bacam, sve ocuvano, a u skoli kod nas ne primaju, kazu imaju i previse. Doduse to ce biti aktuelno tek u septembru, kada cemo znati sta nam treba, ali eto, mozemo vec sada napraviti spiskove sta ko ima "u ponudi".

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 814
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:34:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady hajde otvori neku temu za prodaju/razmjenu/poklanjanje udzbenika. Grehota mi da bacam, sve ocuvano, a u skoli kod nas ne primaju, kazu imaju i previse. Doduse to ce biti aktuelno tek u septembru, kada cemo znati sta nam treba, ali eto, mozemo vec sada napraviti spiskove sta ko ima "u ponudi".

pa da ti kažem dobra ideja :)

Tačno ćemo staviti fino razred, knjiga, izdavač autor, cijena il poklanjaš il zamjena...

Bravo...

user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 815
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:34:14   
R&T@

IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady hajde otvori neku temu za prodaju/razmjenu/poklanjanje udzbenika. Grehota mi da bacam, sve ocuvano, a u skoli kod nas ne primaju, kazu imaju i previse. Doduse to ce biti aktuelno tek u septembru, kada cemo znati sta nam treba, ali eto, mozemo vec sada napraviti spiskove sta ko ima "u ponudi".


user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 816
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:39:33   
Hanady RR
evo je :)
http://www.ringeraja.ba/forum/prodajarazmjenapoklanjanje-skolskih-udzbenika/m_2256992/mpage_1/tm.htm#2256992

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 817
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:43:23   
mama75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady hajde otvori neku temu za prodaju/razmjenu/poklanjanje udzbenika. Grehota mi da bacam, sve ocuvano, a u skoli kod nas ne primaju, kazu imaju i previse. Doduse to ce biti aktuelno tek u septembru, kada cemo znati sta nam treba, ali eto, mozemo vec sada napraviti spiskove sta ko ima "u ponudi".

pa da ti kažem dobra ideja :)

Tačno ćemo staviti fino razred, knjiga, izdavač autor, cijena il poklanjaš il zamjena...

Bravo...

user posted image

Jesam pametna, jelde? user posted image Prosle god se potrefilo da su nekoj forumasici trebali bas isti udzbenici koje je moja koristila u 2. razredu, tako sam se obradovala kada sam vidjela. Pa kad prvacici dobiju polovne udzbenike od Kantona, sta fali da i mi medjusobno razmjenimo.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 818
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:44:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama75

Hanady hajde otvori neku temu za prodaju/razmjenu/poklanjanje udzbenika. Grehota mi da bacam, sve ocuvano, a u skoli kod nas ne primaju, kazu imaju i previse. Doduse to ce biti aktuelno tek u septembru, kada cemo znati sta nam treba, ali eto, mozemo vec sada napraviti spiskove sta ko ima "u ponudi".

pa da ti kažem dobra ideja :)

Tačno ćemo staviti fino razred, knjiga, izdavač autor, cijena il poklanjaš il zamjena...

Bravo...

user posted image

Jesam pametna, jelde? user posted image Prosle god se potrefilo da su nekoj forumasici trebali bas isti udzbenici koje je moja koristila u 2. razredu, tako sam se obradovala kada sam vidjela. Pa kad prvacici dobiju polovne udzbenike od Kantona, sta fali da i mi medjusobno razmjenimo.

Slažem se...
stavrno si u pravu...
user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 819
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:49:25   
mamina princeza
odlicna ideja ... vi mame starijih negdje napisite pa cemo mi mame mladjih traziti i tako u krug ... pa naravno sto se ne bi nesto ustedilo ako su knjige ocuvane :)

< Poruku je uredio mamina princeza -- 15.7.2014 13:50:35 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 820
   RE: Prvačići
15.7.2014 13:57:46   
mama75

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

odlicna ideja ... vi mame starijih negdje napisite pa cemo mi mame mladjih traziti i tako u krug ... pa naravno sto se ne bi nesto ustedilo ako su knjige ocuvane :)

Vi ste prvacic, vi cete dobiti udzbenike. I ruxak ako ste opcina N. Sarajevo ili Centar user posted image

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 821
   RE: Prvačići
15.7.2014 14:08:33   
Nedi

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: Nedi

Rita bas zato nisam kupila okvirove jer nisam znala dimenzije knjiga, ma sad kad skontam to moze i sacekati kad dodju knjige nije neki vele trosak.


Ode mi moja beba u skoluuser posted image


to je za radost ne za plakanje user posted image user posted image


Ma mama malo udarena u glavuuser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 822
   RE: Prvačići
15.7.2014 14:08:52   
Nedi

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: R&T@

Nedi, sve razumijem...

Trazi okvire koji se rezu, tj. skrate...
A lijepe se na unutrasnje korice...
Znaci, nemoj one sto se uvlace korice, jer knjige imaju cudne dimenzije...


Joj, sto objasnih...
Valjda si skontala...

Ovo su univerzalni okviri i Svjetlost ih ima...
to da znate domah...
čini mi se 10 okvira 3-4 KM
i super


Hvalauser posted image


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 823
   RE: Prvačići
15.7.2014 14:12:05   
ziki

IZVORNA PORUKA: Nedi


IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: Nedi

Rita bas zato nisam kupila okvirove jer nisam znala dimenzije knjiga, ma sad kad skontam to moze i sacekati kad dodju knjige nije neki vele trosak.


Ode mi moja beba u skoluuser posted image


to je za radost ne za plakanje user posted image user posted image


Ma mama malo udarena u glavuuser posted image


nisi, vi sto placete ste u vecini user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 824
   RE: Prvačići
15.7.2014 14:30:10   
M kao Mama
Mi smo prošle godine dobili knjige i sve smo vratili kada smo išli po knjižice, rečeno nam idu u područja poplavljena, radne listove smo maksimalno iskoristili,

fizičko smo radili u sali, ali ima ona podloga za borilačke sportove tako da su čarape nosili, i gledalo se da taj dan budu u helankama ili nečemu sličnom, da nije suknjica,

prvo polugodištre velika sveska sa linijama i tu sve sve radilo, mislim svi predmeti, osim vjeronauke, a drugo polugodište svaki predmet mala sveska, za matematiku računska,

blokova ne znam ni koliko sam kupila, to je trošila luđački, srećom, nisu skupi, hahahahah

okviri za knjige kupila sam neke mačksaste, vinks i ostale po 2 i 2,2 km čini mi se, kupim neke od 30 feninga i samo ih bacim, ništa nisam s njima uspjela, te u svjetlosti ću da pogledam

i nama pape nisu trebale u razredu, oni su u obući bili

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *