|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:14:28   
mamina princeza
ja u subotu naletih na bas snizen targetov ruksak u exlusivu , nije ovogodisnji novi nego iz stare kolekcije ... roza boja vjerovatno ce se prljati al sta cu mojoj curi se tamniji nikada nece svijdeti :) . ima anatomska ledja al nije dole prejak kao sto su mi recimo ovi novi ovogodisnji modeli. kad sam joj jedan taj stavila na ledja bas mi je bio prevelik i pretezak... ovaj nas ima dno jako cvrsto al nije toliko tesko pa cin imi se da ce ga moci nositi. bio je bas snizen i jedan jedini tako da ga nisma mogla propustiti ... :)

evo ga
http://www4.slikomat.com/13/0630/mgn-ruksak.jpg


i Hanady bas ga peres u masini ? ja sam dosada ove vrticke prala rucno pa samo ubacim na ispiranje u masinu s malom centrifugom... mogu bas prati u masini ili po ovom istom principu :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:17:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja u subotu naletih na bas snizen targetov ruksak u exlusivu , nije ovogodisnji novi nego iz stare kolekcije ... roza boja vjerovatno ce se prljati al sta cu mojoj curi se tamniji nikada nece svijdeti :) . ima anatomska ledja al nije dole prejak kao sto su mi recimo ovi novi ovogodisnji modeli. kad sam joj jedan taj stavila na ledja bas mi je bio prevelik i pretezak... ovaj nas ima dno jako cvrsto al nije toliko tesko pa cin imi se da ce ga moci nositi. bio je bas snizen i jedan jedini tako da ga nisma mogla propustiti ... :)

evo ga
http://www4.slikomat.com/13/0630/mgn-ruksak.jpg


i Hanady bas ga peres u masini ? ja sam dosada ove vrticke prala rucno pa samo ubacim na ispiranje u masinu s malom centrifugom... mogu bas prati u masini ili po ovom istom principu :)

naš je kao ovaj što si kupila...
samo izvadi iz leđa one šipke i u mašinu smaog na 30 stepeni, ja smoa detrdžent stavim evenetualno malo veniša....omekšivač ne kkoristim...
izađe ko biljur..
i vrtićek i svvih vrsta ja u mašini perme...ma ja i tene u mašini peremuser posted image sve ja pa šta preživi ponovim šta ne preživi bašim hahah

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:21:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

I mi smo kupili tamniji ruksak, teget-roze kombinacija, lalaloopsy :)


joj gdje si taj našlauser posted image
haj mi kaži ...možeš li ga slikati...da ga kupim mlađoj za sljedeću godinuuser posted image
ona mi kreće aBd iduće godine a luda je za lalaloopsyuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:31:13   
ziki

IZVORNA PORUKA: salmana

A gdje ima dobar izbor Staedtlerovih pernica?

Ima ih u svjetlosti, ja sam u Gracanici kupila u Neutrinu, ne znam koliko ti ovo pomazeuser posted image

Elem bojice koje imaju oko "srca" bijeli sloj su bolje jer se manje lome


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:32:44   
salmana
Na zalost nisam kod kuce ne mogu da ti uslikam sad, a fakat je prelijep, taj teget dio ima srebrne sljokice u tkanju  user posted image

A kupila sam u onoj velikoj knjizari na cosku Titove kod tramvajske okretaljke na Skenderiji (bivsa Veselin Maslesa) ali da znas da nije veliki, ne znam hoce li ti odgovarati za tako veliku curicu, moja je prvacic I mala je, nama je fizijatrica nalglasila da ne kupimo takav ogormni ala targetov za nju :)

Doduse ne tvrdim da nema I veliki kao nas, najbolje da odes I provjeris, imaju super izbor ruksaka.



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:36:30   
salmana
Evo nadjoh online nas:



user posted image

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:38:25   
salmana
E hvala, odem u Svetlost onda I eto :)

Ma sve od Staedtlera je neuporedivo stvarno, u startu platis malo vise ali te bojice (I vostane I drvene) traju I traju, ne mrljaju se po papiru, stolu, namjestaju... :)

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:38:51   
Hanady RR
jojjjjjjjjjjjj...
u šarenom izlogu si kupila...
moja je cura povelika već sadauser posted image
ako ništa odoh da ga kupim za predškolskouser posted image
a možda im i veći...moram da pogledam...hvala tiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:40:06   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

E hvala, odem u Svetlost onda I eto :)

Ma sve od Staedtlera je neuporedivo stvarno, u startu platis malo vise ali te bojice (I vostane I drvene) traju I traju, ne mrljaju se po papiru, stolu, namjestaju... :)


Imaš u Uniticu knjižaru koja ima Staadlerov porgram, jeftiniji od svih u ostatku grada :)))
e da kod njih vam je i hamer najeftiniji u gradu u svim bojama...i to da znate...malo malo neka boja hamera treba u prvomuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:43:27   
salmana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: salmana

E hvala, odem u Svetlost onda I eto :)

Ma sve od Staedtlera je neuporedivo stvarno, u startu platis malo vise ali te bojice (I vostane I drvene) traju I traju, ne mrljaju se po papiru, stolu, namjestaju... :)


Imaš u Uniticu knjižaru koja ima Staadlerov porgram, jeftiniji od svih u ostatku grada :)))
e da kod njih vam je i hamer najeftiniji u gradu u svim bojama...i to da znate...malo malo neka boja hamera treba u prvomuser posted image


E hvala za ovaj info!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:45:18   
bebacha

IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja u subotu naletih na bas snizen targetov ruksak u exlusivu , nije ovogodisnji novi nego iz stare kolekcije ... roza boja vjerovatno ce se prljati al sta cu mojoj curi se tamniji nikada nece svijdeti :) . ima anatomska ledja al nije dole prejak kao sto su mi recimo ovi novi ovogodisnji modeli. kad sam joj jedan taj stavila na ledja bas mi je bio prevelik i pretezak... ovaj nas ima dno jako cvrsto al nije toliko tesko pa cin imi se da ce ga moci nositi. bio je bas snizen i jedan jedini tako da ga nisma mogla propustiti ... :)

evo ga
http://www4.slikomat.com/13/0630/mgn-ruksak.jpg


i Hanady bas ga peres u masini ? ja sam dosada ove vrticke prala rucno pa samo ubacim na ispiranje u masinu s malom centrifugom... mogu bas prati u masini ili po ovom istom principu :)



odlican je,mi smo za sad ovaj zapikali pa vidjet cemo još

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Prvačići
30.6.2014 11:51:40   
Ben 10
I mi imamo super iskustvo sa targetovim rusakom ,kupljen u prvom razredu osnovne skole,a sada je zavrsio 8 razred i uvijek se vraca njemu ,kupovali neke druge ,torbe na jedno rame adidas i opet onaj stari se vrati,kaze da ce ga nositi dok zavrsi srednju skolu jer je super ocuvan.Pribor za skolu nama je mapedov se extra pokazao.
Za malca cemo ove godine takodje traziti targetov rusak ,ali bez nekih vecih slika ,jer nam je o ovaj bez slika ,samo sivo-tamnoplava kombinacija ,brzo oni prerastu slike.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Prvačići
30.6.2014 14:45:36   
mama75

IZVORNA PORUKA: bebacha


IZVORNA PORUKA: mamina princeza

ja u subotu naletih na bas snizen targetov ruksak u exlusivu , nije ovogodisnji novi nego iz stare kolekcije ... roza boja vjerovatno ce se prljati al sta cu mojoj curi se tamniji nikada nece svijdeti :) . ima anatomska ledja al nije dole prejak kao sto su mi recimo ovi novi ovogodisnji modeli. kad sam joj jedan taj stavila na ledja bas mi je bio prevelik i pretezak... ovaj nas ima dno jako cvrsto al nije toliko tesko pa cin imi se da ce ga moci nositi. bio je bas snizen i jedan jedini tako da ga nisma mogla propustiti ... :)

evo ga
http://www4.slikomat.com/13/0630/mgn-ruksak.jpg


i Hanady bas ga peres u masini ? ja sam dosada ove vrticke prala rucno pa samo ubacim na ispiranje u masinu s malom centrifugom... mogu bas prati u masini ili po ovom istom principu :)



odlican je,mi smo za sad ovaj zapikali pa vidjet cemo još

Moja kcerka ima identican, prosle god kupila sebi od bajramluka user posted image I da, perem ga u masini i nista mu se nije desilo, opran je sigurno 4-5x. Bas se jucer osusio i ode u ostavu da ceka septembar aBd.
Sve ove nevedene karakteristike ima: laksi od drugih a dovoljno cvrst. Moja malena ima i Kitty koji je dosta veci ( nije Target nego neka druga marka) i njega isto perem u masini na 30, bez omensicaca i centrifuge.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Prvačići
30.6.2014 15:00:21   
Visnja RR
uskoro cemo imati nešto zanimljivo s Exclusive ...kao i svake godine...user posted image
javim za par dana

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Prvačići
30.6.2014 15:10:21   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uskoro cemo imati nešto zanimljivo s Exclusive ...kao i svake godine...user posted image
javim za par dana


a veselim seuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Prvačići
30.6.2014 15:12:57   
Hanady RR
Nama je Exkluziv izbor u svakom slučaju:)
imaju sve što trebamo, a što trenutno nemaju nabave nam :)
Ja lijepo pošaljem mail sa spiskom knjiga, potrebnim priborom, dođem po pozivu na pult sve preuzmem bez hodanja i potrage...super cijene, super kvalitet, efikasna uslugauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Prvačići
30.6.2014 15:15:21   
Visnja RR
i 10 % popusta i ucesce u nagradnoj igri user posted image ali tek od augustauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Prvačići
30.6.2014 15:22:27   
salmana
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nama je Exkluziv izbor u svakom slučaju:)
imaju sve što trebamo, a što trenutno nemaju nabave nam :)
Ja lijepo pošaljem mail sa spiskom knjiga, potrebnim priborom, dođem po pozivu na pult sve preuzmem bez hodanja i potrage...super cijene, super kvalitet, efikasna uslugauser posted image


A gdje ovo, u Kralja Tomislava ili kod Hitne?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Prvačići
30.6.2014 17:32:29   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: salmana

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Nama je Exkluziv izbor u svakom slučaju:)
imaju sve što trebamo, a što trenutno nemaju nabave nam :)
Ja lijepo pošaljem mail sa spiskom knjiga, potrebnim priborom, dođem po pozivu na pult sve preuzmem bez hodanja i potrage...super cijene, super kvalitet, efikasna uslugauser posted image


A gdje ovo, u Kralja Tomislava ili kod Hitne?

Toje isto dogovorum gdje je blize ja u kralja tomislava pokupim

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:21:48   
Adana
I mi smo u Excluzivu naišli na ruksak koji se maci jako svidio user posted image
Na sniženju, isto prošlogodišnji. Ima anatomaska leđa, nije nešto ni težak, a dobila sam info da je izdržljiv i dobar gotovo kao i Targetovi ruksaci što su... Vidjećemo user posted image
Možda čak negdje naiđemo i na pernicu u istom fazonu. user posted image Iako nije moranje hehe

Evo ga:


user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:29:39   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: Adana

I mi smo u Excluzivu naišli na ruksak koji se maci jako svidio user posted image
Na sniženju, isto prošlogodišnji. Ima anatomaska leđa, nije nešto ni težak, a dobila sam info da je izdržljiv i dobar gotovo kao i Targetovi ruksaci što su... Vidjećemo user posted image
Možda čak negdje naiđemo i na pernicu u istom fazonu. user posted image Iako nije moranje hehe

Evo ga:


user posted image



Cineck, super je, kao i Target, ima čaš pernica i ona vrećica za fizičko u ovom dezenu, baš je lijep,

a ja moram oprati l Hello k targetov, dobro je da pročitah ovo za omekšivač, ja bih još podebljala omekšivaća ko biva da bolji bude,

e, i ja jedva čekam Ekslkuziv da kupimo šta nam treba za II razred abd, a ove štadler sa bijelim krugom su zaista odlične, ja sam 24 komada platila oko 8 KM u našoj lokalnoj K

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:40:44   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: salmana

Evo nadjoh online nas:



user posted image

Koja je cijena ovog ruksaka?

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:49:01   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Adana

a dobila sam info da je izdržljiv i dobar gotovo kao i Targetovi ruksaci što su... Vidjećemo user posted image
Možda čak negdje naiđemo i na pernicu u istom fazonu. user posted image Iako nije moranje hehe



Sigurno ima i pernica...

T. proslogodisnji je ova marka...
Kao da nije ni koristen...


Alma, u kojoj knjizari?
Tamo kod Mimsa ili kod policije?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:52:05   
Adana

IZVORNA PORUKA: mama_alma

Cineck, super je, kao i Target, ima čaš pernica i ona vrećica za fizičko u ovom dezenu, baš je lijep,

a ja moram oprati l Hello k targetov, dobro je da pročitah ovo za omekšivač, ja bih još podebljala omekšivaća ko biva da bolji bude,

e, i ja jedva čekam Ekslkuziv da kupimo šta nam treba za II razred abd, a ove štadler sa bijelim krugom su zaista odlične, ja sam 24 komada platila oko 8 KM u našoj lokalnoj K



Da, i ja sam čula da je Connect gotovo jednako dobar kao i Target,s amo jeftiniji. user posted image

Znaš li gdje ima kupiti pernicu i vrećicu za fizičko u ovom dezenu, jesi slučajno negdje vidjela?! Obraduj me user posted image

Nego, ovo gore podebljano, o čemu pričaš, nisma najbolje razumjela? user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Prvačići
10.7.2014 15:53:43   
Adana

IZVORNA PORUKA: R&T@

Sigurno ima i pernica...

T. proslogodisnji je ova marka...
Kao da nije ni koristen...




Super, znači dobar user posted image

Pernicu sam viđala prošle godine, ove još ne vidjeh... Nadam se da ćemo naletiti, a ako ne, biće neka druga user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Dojenje.
пеперутка16

Koliko dugo ste dojili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *