|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 11:20:17   
R&T@
lost, prestat ce kad se prvi put izborite s temperaturom bez antibiotika...
Znam da zvuci cudno, ali je tako...jer stalno upadate u zacarani krug...
ona pokupi virus, dobije temperaturu, ukljucite antibiotik, opadne joj imunitet i "zakaci" se novi virus...

Palachinker, nije prirodni pripravak, ali ja vjerujem u Omegu 3...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 151
   [Obrisana poruka]
27.7.2012 14:22:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 152
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 14:26:07   
djoisa
iman, jel pomjesas to dvoje..tahin nisam probala, jedl dodat secer u to? kakv je okus? znam da je to pasta od susama

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 14:40:53   
palachinken
Uključit ću mu i ovaj sok, iako do sad nije pio sokove, pa ne znam kako će reagovati, a što se tiče omega3, svakako mu mislim uvesti pojačane količine maslinovog ulja, Imanin tahin i plavu ribu, svi su bogati omega 3 kiselinama.
Med smo probali, sve prošlo dobro, jede ga s sezonskim voćem.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 154
   [Obrisana poruka]
27.7.2012 14:45:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 14:48:05   
henna ze
moja alergična na med..jedino da probam onako samo..
palačinko gdje si kupila tahin

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 14:54:20   
palachinken
IZVORNA PORUKA: henna ze

moja alergična na med..jedino da probam onako samo..
palačinko gdje si kupila tahin

Nisam još nigdje gledala, ali ako ne nađem, napravit ću ga, sjemenke susama se blago ispeku i ohlađene samelju u mlinu za kafu i u to se doda maslinovo ulje.
http://www.cupcakeproject.com/2009/01/tahini-that-doesnt-come-from-jar.html

< Poruku je uredio palachinken -- 27.7.2012 14:58:06 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 157
   [Obrisana poruka]
27.7.2012 14:58:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 14:59:43   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: henna ze

moja alergična na med..jedino da probam onako samo..
palačinko gdje si kupila tahin

Nisam još nigdje gledala, ali ako ne nađem, napravit ću ga, sjemenke susama se blago ispeku i ohlađene samelju u mlinu za kafu i u to se doda maslinovo ulje.
http://www.cupcakeproject.com/2009/01/tahini-that-doesnt-come-from-jar.html

Imas Tahin Klasov u svim njihovim prodavnicama


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 15:01:21   
selebriti
Palačinko, .. voli li bijeli luk? On je odličan user posted image Masline, kažu, da su super u borbi s virusima i uvijek dosta vitamina C.



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 15:03:35   
palachinken

IZVORNA PORUKA: selebriti

Palačinko, .. voli li bijeli luk? On je odličan user posted image Masline, kažu, da su super u borbi s virusima i uvijek dosta vitamina C.



Voli, mislim, pojede ga sa šinatom recimo ili u pilećoj supici, i jedan i drugi luk, a da veze nema šta je pojeo. Masline ono tvoja mala tamani, jelde? NBaš ću mu cijelu dati da vidim kako će reagovati.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 15:04:53   
djoisa
i ja sam vidjala tahin pastu po svim vecim samoposlugama, obicno stoji u frizideru, pa potrazite..

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 15:09:13   
canim
U onim DP marketima uvijek je bilo Tahina, pa pogledajte tamo klas proizvodi a ako imate gdje naci tahin iz turske on je super, ima u Sarajevu po turskim radnjama.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: vrtić i imunitet
27.7.2012 15:10:56   
selebriti

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: selebriti

Palačinko, .. voli li bijeli luk? On je odličan user posted image Masline, kažu, da su super u borbi s virusima i uvijek dosta vitamina C.



Voli, mislim, pojede ga sa šinatom recimo ili u pilećoj supici, i jedan i drugi luk, a da veze nema šta je pojeo. Masline ono tvoja mala tamani, jelde? NBaš ću mu cijelu dati da vidim kako će reagovati.


Ma moja pretjeruje s maslinama ... evo sada me MM pita koje da joj ovaj put kupi user posted image user posted image posto je otisao u nabavku...
Čitala sam da su dobre u borbi protiv virusa. E sad, .. neki dan smo MM i ja prebolovali onaj virus, a ona nije, ... moRe bit, a i nemora, al' nije je hB zakačio.


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: vrtić i imunitet
1.8.2012 9:12:41   
selebriti
http://www.krenizdravo.com/zdravlje/kako-ojacati-imunitet-kod-djece-u-deset-koraka

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: vrtić i imunitet
1.8.2012 11:15:49   
mala86
ima tahina u dp-u sigurno user posted image neki dan nam je stigo i trazi se bas dosta user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: vrtić i imunitet
1.8.2012 11:16:22   
palachinken

IZVORNA PORUKA: mala86

ima tahina u dp-u sigurno user posted image neki dan nam je stigo i trazi se bas dosta user posted image

De ostavi jedan tatrane, navraticu ja danas s posla

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: vrtić i imunitet
1.8.2012 11:21:27   
mala86

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: mala86

ima tahina u dp-u sigurno user posted image neki dan nam je stigo i trazi se bas dosta user posted image

De ostavi jedan tatrane, navraticu ja danas s posla


oki!ajd vidimo se,ja sam druga smjena i tako user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: vrtić i imunitet
10.8.2012 18:40:43   
Halimaa
Ima li neko za preporučit sirup ili kapi za jačanje imuniteta, nešto što je barem malo učinkovito, mi se pripremamo za vrtić! Hvala!

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: vrtić i imunitet
10.8.2012 21:37:49   
škorpija
preporučujem imunoglukan sirup nama se pokazao kao odličan, jeste skup, oko 40 Km, ali može trajati mjesec jer se daje djetetu po kilaži, ja ga kombiniram sa sanostil vitaminskim sirupom bez željeza jer je tako ukusnije za piti, imuniglukan sirup je prilično bljutav

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: vrtić i imunitet
10.8.2012 22:07:07   
Halimaa
znam za taj, i mi smo uzimali poslije upale pluća, uf al sad bi nešto jeftinije, da li su dobri sirupi i kapi na bazi propolisa?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: vrtić i imunitet
10.8.2012 22:10:49   
madam x

IZVORNA PORUKA: Halimaa

znam za taj, i mi smo uzimali poslije upale pluća, uf al sad bi nešto jeftinije, da li su dobri sirupi i kapi na bazi propolisa?


Ja sam davala Propol baby, nije ni on loš, ali mislim da je blag. Ja sam davala matičnu mliječ u ampulama, pola ampule dnevno i odlično su djelovale. Sad ne dajem ništa , ali ih planiram uskoro uključiti, jer smo od septembra opet u vrtiću.

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: vrtić i imunitet
10.8.2012 22:33:24   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Halimaa

znam za taj, i mi smo uzimali poslije upale pluća, uf al sad bi nešto jeftinije, da li su dobri sirupi i kapi na bazi propolisa?


Imas ovaj Natura mix

http://www.google.ba/imgres?q=natura+mix&num=10&hl=bs&tbm=isch&tbnid=2RGJBfiVTz7mvM:&imgrefurl=http://www.andopharm.com/index.php%3Foption%3Dcom_content%26task%3Dblogcategory%26id%3D0%26Itemid%3D2%26limit%3D9%26limitstart%3D9%26lang%3Den&docid=Zg-Ljr_twsGRrM&imgurl=http://www.andopharm.com/images/stories/aboca_natura_mix.png&w=430&h=260&ei=FW8lUOfuAs2LswbOg4DADg&zoom=1&iact=hc&vpx=107&vpy=169&dur=386&hovh=132&hovw=219&tx=166&ty=92&sig=101286462779013445967&page=1&tbnh=125&tbnw=207&start=0&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0,i:66&biw=1024&bih=641

U kutiji je 20 komada, ali mozes kupovati pojedinacno kesice...

Mojim djevojcicama najvise prija ovaj sirup Omega3 medex:



http://www.google.ba/search?um=1&hl=bs&biw=1024&bih=641&tbm=isch&sa=1&q=omega-3+medex&oq=omega-3+medex&gs_l=img.3...4350.10356.0.10617.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.ykRUWb7ewek


On je oko 20 KM...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: vrtić i imunitet
11.8.2012 0:14:58   
škorpija
ja natura mix za djecu ne mogu da pronađem u sarajevu već godinu dana, tajra jesi li ga ti našlauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: vrtić i imunitet
6.9.2012 10:28:22   
Halimaa
Ja sam svome počela davati Propolis sirup sa C vit. petnaestak dana prije vrtića, a sada pije SANOSTOL sirup, 5 ml. dnevno ( vitamini plus željezo) i prije vrtića mu dadnem Propolis u spreju. Jedan-dva šprica ujutru, to sam čula od komšija koji rade u Pharmamedu. Naravno, već drugi dan dužeg ostajanja dobio je temperaturu, ali osim slinica, za sada je sve ok, četvrti nam je dan, jede kao i obično. Usput, mi smo u Aladinu.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *