|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aktivnost za dijete od 3,5god!
12.8.2017 9:05:59   
17.12.2013.
Zdravo, imam djecaka od 3,5 god, kojeg u septembru zelim upisati na neku aktivnost. Dijete ne ide u vrtic, i zaista zelim da provodi malo vremena sa djecom. Stanujem na Dobrinji, ali bila bih spremna i voziti ga dalje (koliko mi to posao omogucava). Dijete voli sve sportove, crtanje, sve igre itd.
To bi mu sluzilo samo kao zabava sa drugom djecom, ne zelim ga forsirati da postane vrhunski sportas sa 3 godine.😃😃😃
Imate li neke prijedloge drage zenice?
Hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Aktivnost za dijete od 3,5god!
12.8.2017 14:04:43   
aidana
Ima univerzalna sportska skola na Alipasinom, tj koriste dvoranu OŠ Fatima Gunic. Meni je takva aktivnost najbolja za taj uzrast jer se uglavnom igraju, ne forsiraju odredjene vjezbe. Teakwondo klub kod Imzit pumpe prima clanove od 3,5 godine.
Imas i Helen Doron na Dobrinji.
Na Alipasinom u sklopu Herman Gmeiner centra su besplatne radionice za djecu jednom sedmicno. Djeca su podijeljena po uzrastima i radionice traju po 3 mjeseca. Na radionice se unaprijed prijavljuje i u jutarnjem su terminu.

(odgovor članu 17.12.2013.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Aktivnost za dijete od 3,5god!
12.8.2017 15:15:50   
Visnja RR
Na Dobrinni imaš i školu karatea u školi Skender KUlenović....s tako malom djecom se radi sve kroz neke njima simpatične igrice.... Imaju dva kluba
KK Sarajevo ZOI84 i
KK Randori

Možda je ovaj drugi podobniji za tako malo dijete
potraži ih na FB

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Aktivnost za dijete od 3,5god!
16.11.2019 20:46:08   
manuela RR
Imam dijete sličnog uzrasta (sad će mu 3 g ) i po meni za njih je najbolje odvesti negdje u prirodu kad je lijepo vrijeme i u igraonicu,da se istrci sat dva sa djecom jednom ili dva puta sedmično bez ikakvih obaveza kako vama vas raspored i radno vrijeme dozvoljava...



_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu annashetty)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Aktivnost za dijete od 3,5god!
22.3.2022 18:51:16   
adamschule85
It should be simple to find appropriate activities for three-year-olds, but it isn't. My kid and I have had a lot of free time this summer. She had more time because she decided to stop napping when she turned three. My attempts to force the matter have been met with defiance now that her brother is out of school for the summer. When her brother returns to school in a month, I'll try again, but in the meantime, she enjoys quiet time, earlier bedtimes, and lots of simple activities like these sprinkled throughout the day. Check out our page with our picks for additional specific games for 3 year olds. Learn how to get better at pc gaming in this article.

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Aktivnost za dijete od 3,5god!
12.9.2023 8:40:33   
ermangoes
its sculptures, park benches, and plenty of dordle boutiques, is a great place to go shopping and eating to get a sense for the city's upscale vibe. Among the local medical facilities are the prestigious Sarasota Memorial Hospital and the state-of-the-art HCA Florida Sarasota Doctors Hospital.

(odgovor članu adamschule85)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *