|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.5.2011 17:36:44   
mama75
Kod Mehmedbasica

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.5.2011 17:41:59   
R&T@
Hvalauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Koji vas doktor vodi/o
25.5.2011 14:29:15   
Latinka
Drage moje, kako se moze doci do dr.Lejle Imsirije? Citajuci vase komentare, rado bih krenula kod nje.
Ako neka zna, molim vas da mi napise.user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Koji vas doktor vodi/o
27.5.2011 9:21:11   
Latinka
Niko!? user posted image

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Koji vas doktor vodi/o
28.5.2011 13:11:15   
belmica
latinka, nazoves iduće sedmice na 250 285, to ti je UZ jezero, pitas kada je Lejla u smjeni na UZ , taman se vraća iduce sedmice sa puta... tada odes i pitas je da ti ona vodi trudnoću. Divna je ona

_____________________________

Azra ...prva ljubav moja 18.11.2008.g.
druga ljubav akobogda uskoro stiže .... termin 04.07.2011.g

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Koji vas doktor vodi/o
29.5.2011 14:57:45   
Latinka
belmice, hvala ti puno
user posted image

(odgovor članu belmica)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.7.2011 13:57:55   
maj2011
jel zna neko ko vodi trudnocu kod doktorice amre u clarusu koji UZ koristi, 3D il 4D???

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.7.2011 15:51:23   
selmoni
Ja sam vodila trudnoću kod doktorice Lejle Imširije-Idrizbegović i bila sam prezadovoljna super je i slijedeću trudnoću imama namjeru da vodim kod nje.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zdravlje je na prvom mjestu
Mala lopuža stiže 20 septembra 2010 a možda i ranije Akobogda( Bogami stigla ranije i to dobro 25 augsta 2010)

(odgovor članu maj2011)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Koji vas doktor vodi/o
2.7.2011 22:16:23   
BBubica

IZVORNA PORUKA: maj2011

jel zna neko ko vodi trudnocu kod doktorice amre u clarusu koji UZ koristi, 3D il 4D???



najbolje da nazoves clarus i pitas. ja sam proslu godinu vodila pola trudnoce kod nje, bio je obicni ultrazvuk. moguce da je sad nabavila 4D. poslije sam presla na jezero-gore imaju 4D.
inace izvrstan je doktor

(odgovor članu maj2011)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.7.2011 19:20:32   
Anais
ja idem u clarus, ima samo 3D koliko znam, barem mi nikada nije nudila 4D user posted image

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Koji vas doktor vodi/o
3.7.2011 22:49:08   
rose
3 d kod amre ali ona ga odlicno ocitava...nisam nigdje isla na 4 d jer me ona uvjeravala da cu ga skupo platiti a razocarati se slikom..user posted image ...pa mozda je tako a mozda i ne

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Koji vas doktor vodi/o
7.7.2011 16:15:34   
zumbulcica

IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: mama75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: alef

Dr. Maja Slakovic :) Sve pohvale

user posted image user posted image user posted image



I ja sam jako zadovoljna sa dr.Slakovic user posted image user posted image user posted image user posted image


Evo da se i ja potpisem user posted image



Mogu se i ja poDApisatiuser posted image ,
ali bih i da pitam: Gdje ona sad radi?


user posted image user posted image user posted image Dr.Maja je fantasticna.Ja sam promjenila mnogo doktora i dr.Maja je prva koja je pokazala da joj je zaista stalo do pacijenta a ne samo do para.Drugi privatnici su mi bezveze zakazivali preglede svakih 15 dana,fol ovo,ono...a sa bebom sve bilo u redu.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.7.2011 13:46:09   
Vodolija83
Moju trudnocu vodi dr.Divanovic,kod njega sam isla i prije trudnoce i mogu samo da ga pohvalim.
Ako zelite 4 D UZV ,morate malo vise i platiti,ali to je snimak u kojem ustvari uzivate vi roditelji,jer dr.i ostale UZV odlicno ocitava i bitno vam je da znate jel sve uredu sa bebom.Trenutno sam u 24.sedmici,trebam raditi serklaz,pa mi je preporucio dr.Murtezica na Jezeru koji je isto super,prije tacno 2 god,mi je radio konizaciju.

_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.7.2011 14:15:05   
stefania
samo da kazem da je murtezic super, on mi je vodio trudnocu i divan je..uvijek sam od njega nekako okurazena izlazilauser posted image ..uz to jos mi je on radio i ciscenje kad sam imala spontani,  prije ove trudnoce i tu mi je ito bio super...ne brini nista murtezic je super i stvarno je strucan iako nekad izgleda da on to sve na brzinu...na porodu mi nije bio on vec nikulin i katica a murtezic ih je obsvijestio da dolazim u bolnicu kad sam se poradjala i stvarno me primise ko najrodjeniju...fakat...neise, zivio murtezicuser posted image

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.7.2011 16:34:09   
Vodolija83
Eh super,drago mi je da jos neko ima pozitivna iskustva sa dr.Murtezicem.Meni je super,ja nekidan otisla da mi radi serklaz,al nije mogao,jer sam bila nesto prehladjena,pa mi odgodjen za sutra,al me se sjetio jos od prije 2 god.i stvarno je ljubazan.

_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Koji vas doktor vodi/o
19.7.2011 10:10:55   
Anica1
Dr Murtezic, sve pohvale, meni odlicno uradio kiretazu, sve proslo super. Sreca pa su me uputili tada na njega. Ja za 3 sedmice imam pregled da mi dr vidi da li cu trebati raditi serklaz, ako bude trebalo trazicu Murtezica za to da obavi.

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Koji vas doktor vodi
26.7.2011 20:39:43   
aaaaaaaaaa
dr. Haris Idrizbegovic u Travniku

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 10:20:21   
Vodolija83
Anica1,meni je serklaza uradjena 21.07.,dr.Murtezic je odlicno obavio svoj posao,ako budes radila,bez straha...
Zahvat ti traje od 5-7 min.,a anestezija 15 min.
Poslije samog zahvata imala sam bol kao malo jaca menstruaciona,(ispod stiomaka i u krstima)ali je trajala satak vremena.
Otisla u sobu oko 10,tj.nakon sto sam primila infuziju,a vec u 12h sjedila normalno u trpezariji,rucala...Kasnije nista ne boli,niti osjetis ikakvu promjenu,a sto je sigurno,sigurno je...
Nisam imala ni strajfnu sa gazom kao ostale zene kojima su radili drugi dr.,ma sve 5+.
Preporucice ti lezanje najvise,al mozes i sjediti i lagano setati.

_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu aaaaaaaaaa)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 10:49:49   
drznica
Amra Clarus user posted image
Nema 4D, ali ovaj obicni super ocitava, tj.zena je detaljna. Isla sam na 4D u AGram(Bosna Sunce) i nisam bas nesto pretjerano odusevljena, jer i tamo dr.Delić gleda na obicnom UZV sve, a tebi samo sliku prenosi na 4D, tako da to nije pravi 4D gdje sve fino moze da vidi, mjeri...Po meni licno ne isplati se dati 100KM. Ali eto ja bila znatizeljna, htjela DVD sa snimkom...lijepa uspomena.

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 11:08:06   
Nina_Lana
Moju trudnocu vodi dr.Divanovic,kod njega sam isla i prije trudnoce i mogu samo da ga pohvalim.
Ako zelite 4 D UZV ,morate malo vise i platiti,ali to je snimak u kojem ustvari uzivate vi roditelji,jer dr.i ostale UZV odlicno ocitava i bitno vam je da znate jel sve uredu sa bebom.



Vodolija, koliko kosta 4D kod Divanovica? Ja idem kod njega u petak, jer je dr. Masic koji mi inace vodi trudnocu na godisnjem, a ne ide mi se ni jednom drugom dr. u vojnoj...pa me zanima jer sam isla jednom kod Divanovica na pocetku trudnoce, i sad opet koja je razlika u cijeni sa tim 4D UZ???


_____________________________

Mamina princeza 01.10.2008.
Mamin princ 25.12.2011.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 11:19:03   
drznica
Ja sam cula od prijateljice koja vodi kod njega trudnocu da je 4D za "njegove " trudnice 70,00KM i dobijes sliku.

(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 11:24:26   
Nina_Lana
pa ja sam prvi pregled kod njeg platila 70 KM, dobila par slicica, doduse bio je pocetak trudnoce, ali slicice su iste kao i na obicnom UZ...ma nemam pojma, svejedno samo da kaze da je beba ok i da se pravilno razvija...user posted image

_____________________________

Mamina princeza 01.10.2008.
Mamin princ 25.12.2011.

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 12:43:21   
Emina85
dr. Ajanović


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu Nina_Lana)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Koji vas doktor vodi
6.8.2011 12:44:30   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: drznica

Ja sam cula od prijateljice koja vodi kod njega trudnocu da je 4D za "njegove " trudnice 70,00KM i dobijes sliku.


Ovo je tacno...user posted image


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Koji vas doktor vodi
13.8.2011 15:27:07   
Vodolija83
Nina_Lana,ja tek da se javim ponovo na ovoj temi...Ti si vec sigurno i bila na kontroli kod dr.Divanovica.
Meni je uradio 4D "od sebe"na dan kadam sam dobila kontrakcije u 20-oj sedmici,i bas mi je sa razveselio i uljepsao dan,iako mislim da inace kosta 100 KM.Ako si radila vec 4D reci mi koja je tacno cijena,jer sam ja mislila uraditi jos jednom prije kraja trudnoce aBd.Imam kod njega jos otprilike 2 konrtrole i onda prelazim na GAK.Drznica kaze da je cula da je za njegove pac.70 KM,sve je moguce,ja ga stvarno nisam ni pitala,taj dan mi je poklonio 4 D.


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *