|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.4.2013 11:20:20   
deset_a
hmmm....
dr me primi gleda na ultrazvuk, bez ikakvih komentara....na kraju kaze uredu je...
pij prenatal i apaurin.... dođi na pregled za 4 sedmice i to je to..

bez pitanja kako se osjecam, da li me nesto boli ili ne ....
naravno, sama sam joj rekla za mučnine i povračanja svakodnevna...na šta je bio njen komentar..a da, to je normalno....

mozda pretjerujem, ali brinem se za svoju bebu.... a ako postoji nacin da to makar malo olaksam ,ne vidim razloga zasto mi to ne bi rekla...ipak platim za taj pregled... nekako mi djeluje, kao da je samo da skine s dnevnog reda...


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.4.2013 11:26:02   
veeseelaa
sigurno je sve u redu
ali trebaš svojoj dr reći da te zanimaju mjere bebice, postavljaj joj sama pitanja dok radi UZ
i reci joj da se nadaš malo opširnijem izvještaju šta beba radi u pupi i koliko napreduje od pregleda do pregleda
a ako dr i dalje nastavi po istom pa mijenjaj je, nema druge

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.4.2013 11:55:28   
deset_a
da,aBd idući put ću joj  sugerisati da bude opširnija!

hvala ti puno ;-)


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.4.2013 8:53:39   
dincica
ja trebam ici kod nove dr.Karic na ilidzi pa me zanima kakva je sa trudnicama je li iko isao?

_____________________________

pahulja moja Emin stigao 25.11 2008

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Koji vas doktor vodi/o
16.4.2013 16:11:06   
manfri
Prva trudnoca vodio me Dr. Mehmedbasic, porodio Dr. Puzic. Sada Dr. Majda Slakovic (kod Mehmedbasica Privatno) a porod... Ne znam jos user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.4.2013 14:48:46   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: dincica

ja trebam ici kod nove dr.Karic na ilidzi pa me zanima kakva je sa trudnicama je li iko isao?



Ako je to dr. Azra Karić (kao što su mi rekle preko telefona sestre sa kartoteke) i ako je ta ista dr. radila na Grbavici kod dr. Amire Frljak onda sve pohvale za nju. Planiram i ja ovih dana da odem u njenu smjenu po uputnicu.

(odgovor članu dincica)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.4.2013 21:40:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: manfri

Prva trudnoca vodio me Dr. Mehmedbasic, porodio Dr. Puzic. Sada Dr. Majda Slakovic (kod Mehmedbasica Privatno) a porod... Ne znam jos user posted image user posted image user posted image user posted image

nije majda nego majauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Koji vas doktor vodi/o
17.4.2013 21:46:01   
teacher75

IZVORNA PORUKA: deset_a

da,aBd idući put ću joj  sugerisati da bude opširnija!

hvala ti puno ;-)



otidji na jedan pregled kod dr maje slakovic koja radi kod dr mehmedbasica, ona je predivna i jako ljubazna , svidjece ti se sigurno, ja sam do pred kraj vodila obje trudnice kod nje a tek zadnji mjesec-dva presla na jezero kod dr murtezica

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu deset_a)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 10:48:39   
CombatKitten
drage trudnice, evo jedna informacija koju sam dobila jutros.
Naime, zavod za zaštitu žena i materinstva više ne izdaje uputnice za GAK ako trudnoću vodite gore, to sada rade samo doktori porodične medicine.
Pretpostavljam da isto važi i za uputnicu za porod i porodiljno odsustvo.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 13:06:01   
veeseelaa
meni nikad dr opće praske nije htjela dati uputnicu za GAk, vazd ame šalje ginekologu tj u Skerlićevu, gdje imam karton
nekako sam se provlačila na Gak-u al sad mi već mrsko da se bavim tim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 13:34:09   
manfri

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: manfri

Prva trudnoca vodio me Dr. Mehmedbasic, porodio Dr. Puzic. Sada Dr. Majda Slakovic (kod Mehmedbasica Privatno) a porod... Ne znam jos user posted image user posted image user posted image user posted image

nije majda nego majauser posted image

user posted image user posted image ma ja sebi utuvila u glavu Majda user posted image user posted image user posted image ali hvala na ispravki mozda sad konacno upamtim , nakon sto me zena vodi vec 5 mjeseci user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 13:37:27   
manfri

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

drage trudnice, evo jedna informacija koju sam dobila jutros.
Naime, zavod za zaštitu žena i materinstva više ne izdaje uputnice za GAK ako trudnoću vodite gore, to sada rade samo doktori porodične medicine.
Pretpostavljam da isto važi i za uputnicu za porod i porodiljno odsustvo.




Jesu li to toliko zaposleni da nemaju kad ? user posted image

Kod nas samo nesto novo izmisljaju, sad treba skakati i po ambulanti porodicne medicine radi uputnice user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 15:22:55   
deset_a
hvala na preporuci.

haman si me uvjerila da promjenim doktoricu. treba mi malo samopouzdanja i prije svega nekih uputa. Ne bih da mi internet bude navigator :-) al po svemu sudeći do sad jeste...

Ma samo abd da bude sve uredu s bebicom..sve cemo drugo lako.

pozdrav svima

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 15:30:35   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: manfri


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

drage trudnice, evo jedna informacija koju sam dobila jutros.
Naime, zavod za zaštitu žena i materinstva više ne izdaje uputnice za GAK ako trudnoću vodite gore, to sada rade samo doktori porodične medicine.
Pretpostavljam da isto važi i za uputnicu za porod i porodiljno odsustvo.




Jesu li to toliko zaposleni da nemaju kad ? user posted image

Kod nas samo nesto novo izmisljaju, sad treba skakati i po ambulanti porodicne medicine radi uputnice user posted image user posted image user posted image





Ja sam jutros (vjerovatno i pod uticajem hormona) okinula plakati kad su me vratili iz zavoda na ilidži, a nigdje žive duše tamo, ne daju mi uputnicu, a meni stomak do zuba.
sad moram naći gdje mi je karton, htjela sam novi otvoriti u DZ Omer Maslič bliže mi poslu, i od tamo me vratili kazu bolje mi je da odem na Ilidžu tu mi je prebivalište jer ovako neće mi doći patronažna sestra, nađi karton, bla bla bla
UŽASuser posted image

Sad se još trebam tamo sa onim bolesnim starcima gurati, još mi samo fali neka viroza.


(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 15:41:25   
Arminaa
U Omer Maslic su te slagali samo da ti vide ledja, jer to nema nikakve veze, mislim na karton sa patronaznom. Kad se porodis, u bolnici ti uzmu adresu stanovanja i onda spisak porodilja salju u domove zdravlja ovisno o mjestu prebivalista. Meni je karton u centru, a zivim u N.Sarajevu gdje mi je i patronazna dolazila. Oni su bas bezobrazni, tako se odnose prema trudnici.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 21:10:33   
manfri

IZVORNA PORUKA: CombatKitten


IZVORNA PORUKA: manfri


IZVORNA PORUKA: CombatKitten

drage trudnice, evo jedna informacija koju sam dobila jutros.
Naime, zavod za zaštitu žena i materinstva više ne izdaje uputnice za GAK ako trudnoću vodite gore, to sada rade samo doktori porodične medicine.
Pretpostavljam da isto važi i za uputnicu za porod i porodiljno odsustvo.




Jesu li to toliko zaposleni da nemaju kad ? user posted image

Kod nas samo nesto novo izmisljaju, sad treba skakati i po ambulanti porodicne medicine radi uputnice user posted image user posted image user posted image





Ja sam jutros (vjerovatno i pod uticajem hormona) okinula plakati kad su me vratili iz zavoda na ilidži, a nigdje žive duše tamo, ne daju mi uputnicu, a meni stomak do zuba.
sad moram naći gdje mi je karton, htjela sam novi otvoriti u DZ Omer Maslič bliže mi poslu, i od tamo me vratili kazu bolje mi je da odem na Ilidžu tu mi je prebivalište jer ovako neće mi doći patronažna sestra, nađi karton, bla bla bla
UŽASuser posted image

Sad se još trebam tamo sa onim bolesnim starcima gurati, još mi samo fali neka viroza.




Joj mila moja bas mi je zao user posted image user posted image user posted image Stvarno van svake pameti je vozati trudnicu po DZ bilo gdje ako nije predviđen za trudnicxe ... Zaso ce im onda Skerliceva i slicne ambulante ??? Da se mozemo dodatno maltretirati cekajuci na red iako nikada nikoga nema user posted image user posted image user posted image user posted image

Osim toga suvislo mi je traziti od doktora opce prakse uputnicu za porod user posted image user posted image user posted image user posted image Prvo izlazemo sebe i bebce virusima i Bog zna kakvim jos bolestima ( sad se i suga provlaci ) a osim toga ti ljudi nemaju veze nikakve io toku moje trudnoce ili bilo cemu sl.

A sto se tice patronazne to potpisujem Arminaa ne sekiraj se ja sam u prvoj trudnoci bila prijavljena u Starom Gradu porodila se u Opcoj nikad nisam ni vidjela drzavnog doktora nakon 3 mjeseca trudnoce ( jer me je glupaca u Starom gradu dovela do skoro nervnog sloma ) Helem moj bebac hvala Bogu sad 3 god ziv, zdrav, normalan user posted image user posted image user posted image ja nikad vise drzavnom nisam otisla muz pokupio uputnicu u Skerlicevoj nakon sto sam ja vec rodila i patronazna dosla odmah sutradan nakon sto smo izasli iz bolnice

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Koji vas doktor vodi/o
18.4.2013 21:13:58   
manfri
Samo ti nama cucvaj bebce i sebe a patronazna mora doci user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Koji vas doktor vodi/o
19.4.2013 10:40:33   
CombatKitten
Hvala vam za na podršci. Na kraju se sve dobro završilo, karton sam otvorila u mjesnoj ambulanti i tu ću uputnice dobivati. Rečeno mi je da da ću tu vaditi uputnice za ctg i kao i veliku uputnicu za porod. Otvaranje porodiljnog odsustva se ipak radi u zavodu za zaštitu žena i materinstva.
Recepte za lijekove također propisuje dr. porodične med.
Neku sistematizaciju, reformu ili sl. rade pa bi sad svi trebali prebaciti kartone u mjesne ambulante, kako bi se domovi zdravlja rasteretili.

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Koji vas doktor vodi/o
21.4.2013 14:07:23   
manfri

IZVORNA PORUKA: CombatKitten

Hvala vam za na podršci. Na kraju se sve dobro završilo, karton sam otvorila u mjesnoj ambulanti i tu ću uputnice dobivati. Rečeno mi je da da ću tu vaditi uputnice za ctg i kao i veliku uputnicu za porod. Otvaranje porodiljnog odsustva se ipak radi u zavodu za zaštitu žena i materinstva.
Recepte za lijekove također propisuje dr. porodične med.
Neku sistematizaciju, reformu ili sl. rade pa bi sad svi trebali prebaciti kartone u mjesne ambulante, kako bi se domovi zdravlja rasteretili.



user posted image user posted image user posted image Nek se sve dobro zavrsilo Hvala Bogu da se ne sekiras vise ni sebe ni bebu!

_____________________________

Kako oslovljavaš druge i drugi će tebe tako oslovljavati.

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Koji vas doktor vodi/o
22.4.2013 17:59:56   
Medyha
Pozdrav
Ovako,jutros sam zvala vojnu bolnicu da se narucim na kontrolu,sestra me je narucila kod Dr,Nakaša,ali je rekla da od sada mi treba velika uputnica koju cu uzeti u Skerlicevoj jer pripadam opstini Centar,zovem dakle Skerlicevu da se narucim i da uzmem uputnicu,sestra mi odbrusi da tu uputnicu necu dobiti jer se ona samo daje kada krenes na porod,eh sada mozze li mi neko objasniti sta joj je ta VELIKA UPUTNICA i gdje da je uzmem jer u Skerlicevoj je nedaju,a bez nje nemogu na kontrolu,user posted image

(odgovor članu manfri)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Koji vas doktor vodi/o
6.5.2013 12:53:17   
Lalali
Medyha ne znam koji si mjesec trudnoce, veliku uputnicu mozes uzeti samo kad si vec u devetom mjesecu, odnosno pred porod. Kada je dobijes ides s njom na kontrole, ctg i oni ti je uvijek vrate i abd na porod kad krenes nosis je sa sobom.
Ukoliko nisi pred porod dovoljna ti je mala uputnica a mozes je uzeti od dr. opce prakse.
Mala uputnica ti je ona standardna uputnica koju si vjerovatno vec do sad uzimala a velika je uputnica A4 formata i samo s njom mozes na porod. Sretno

(odgovor članu Medyha)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.5.2013 14:26:36   
Mama_Mia

Je li neko ima iskustva sa dr.Rovčaninom? Treba mi hitno dobar doktor na GAK-u..Po komentarima mogu zaključiti da je Sanjin dobar, kada i kako mogu doći do njeg sljedeće sedmice?? Kada ga mogu naći na klinici?

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Koji vas doktor vodi/o
11.5.2013 22:50:51   
Lalali
Za Rovcanina ne znam, dobar je Sanjin i Vahidin Katica, nazovi kliniku i pitaj kada su oni gore, uzmes uputnicu od svog doktora i pravac goreuser posted image

(odgovor članu Mama_Mia)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.5.2013 0:00:13   
ada_
dr.KATICA je na odmoru narednih 15 dana user posted image ,Rovcaninu ne idi ni za zivu glavu,Dekovic je ok,nazovi GAK i pitaj kad je dezurni,dobar je i Murtezic...

(odgovor članu Lalali)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Koji vas doktor vodi/o
12.5.2013 9:03:03   
tratinčicaa

IZVORNA PORUKA: Mama_Mia


Je li neko ima iskustva sa dr.Rovčaninom? Treba mi hitno dobar doktor na GAK-u..Po komentarima mogu zaključiti da je Sanjin dobar, kada i kako mogu doći do njeg sljedeće sedmice?? Kada ga mogu naći na klinici?

Ja sam ovom trudnoćom 2x išla kod njega i....pobjegla sam user posted image Meni se njegov pristup nije svidio, naporan je kao čovjek...i dosadan....a i nije neki stručnjak.
Ima puno boljih doktora od njega. Evo imaš već preporuke...ja samo dodajem još dr.Nikulin. Sretno user posted image

(odgovor članu Mama_Mia)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *