|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1282 1283 [1284] 1285 1286   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:03:02   
minie
IZVORNA PORUKA: mala75

nemam draga, ovo mi je prva i to dugo čekana, 12 godina, i začeta vantjelesnom oplodnjom. a kad sam postavljala tiker nešto mi nije mogao proći onaj sa sadmicama tako da je ovaj ostao a nikad vremena da probam novi napravit. a ja sam ti sada 29/30.


Draga pravo mi je drago sto ste nakon toliko godina uspjeli zaceti bebicu. Stvarno se divim vasem strpljenu i hrabrosti. Svaka cast user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu mala75)
Neposredna veza do poruke: 32076
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:07:27   
animagical
IZVORNA PORUKA: emma.L

Ma i ja ću u Vojnu, a poslije planiram sve fino u mašinu svakako, uključujući i torbe. Mislim da bi trebalo biti ok.
Ovih dana samu sebe ubjeđujem da nema MRSe. Mantram po čitav dan, ali slabo mi uspijeva user posted image .
I čula sam da se ta baterija iznosi u nosu, na koži, to su podloge gdje će opstati, a ne na odjeći, pa me i to malo tješi.


mrse ima i u vojnoj...meni je bris bio pozitivan, zvali sedmicu nakon izlaska iz bolnice, mm otisao u bolnicu, dali mu neke kapi iz njihive apoteke i sad cekam ponovljeni bris...na bebi hB nema nista...u vojnoj samo dobro zataskavaju stvari...mm kad je isao kod njih po te kapi kaze da je sreo jaaako puno muzeva koji su isto tako dosli suprugama po nalaz i antibiotikuser posted image   mi smo se srecom kupali plivaseptom, po preporuci jedne jako fine pedijatrice iz vojne...fino nam zena rekla za svaki slucaj, nece vam skoditi, kupajte sebe i bebu plivaseptom jedno 5 dana...

takodjer u vojnoj pri prijemu ako sami ne urade zatrazite uzv... moj bebi se rodio s dva puta omotanom pupcanom oko vrata, necu ni da mislim sta je moglo biti...bio je sav siv kad se rodio, dobio los apgar...i kako mu pupcana niej dala da izadje, vukla ga, izvukli ga na vakuum... fuseraj pravi...uglavnom obavezno trazite ultrazvuk! sto ne trazite necete ni dobiti...a mene je jos cuveni masic poradjao...pihuser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32077
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:11:24   
pahuljica_25
E ženice drage....evo i mene. Malo sam uzbuđena zbog današnje kontrole,ali na hajjr da bude,valjda mi neće opet pritisak skočiti kad uđem u ordinacijuuser posted image Na pregledu sam u 17h,pišem vam večeras aBd detaljeuser posted image

Gift draga suuuuuper,ti se rješi lijekova i prohoda,sve odjednom,neka masallahuser posted image user posted image user posted image user posted image

Selminja čestitke na ulasku u 9-ti,uhhh to je baš olakšanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 32078
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:15:13   
minie
IZVORNA PORUKA: animagical

IZVORNA PORUKA: emma.L

Ma i ja ću u Vojnu, a poslije planiram sve fino u mašinu svakako, uključujući i torbe. Mislim da bi trebalo biti ok.
Ovih dana samu sebe ubjeđujem da nema MRSe. Mantram po čitav dan, ali slabo mi uspijeva user posted image .
I čula sam da se ta baterija iznosi u nosu, na koži, to su podloge gdje će opstati, a ne na odjeći, pa me i to malo tješi.


mrse ima i u vojnoj...meni je bris bio pozitivan, zvali sedmicu nakon izlaska iz bolnice, mm otisao u bolnicu, dali mu neke kapi iz njihive apoteke i sad cekam ponovljeni bris...na bebi hB nema nista...u vojnoj samo dobro zataskavaju stvari...mm kad je isao kod njih po te kapi kaze da je sreo jaaako puno muzeva koji su isto tako dosli suprugama po nalaz i antibiotikuser posted image   mi smo se srecom kupali plivaseptom, po preporuci jedne jako fine pedijatrice iz vojne...fino nam zena rekla za svaki slucaj, nece vam skoditi, kupajte sebe i bebu plivaseptom jedno 5 dana...

takodjer u vojnoj pri prijemu ako sami ne urade zatrazite uzv... moj bebi se rodio s dva puta omotanom pupcanom oko vrata, necu ni da mislim sta je moglo biti...bio je sav siv kad se rodio, dobio los apgar...i kako mu pupcana niej dala da izadje, vukla ga, izvukli ga na vakuum... fuseraj pravi...uglavnom obavezno trazite ultrazvuk! sto ne trazite necete ni dobiti...a mene je jos cuveni masic poradjao...pihuser posted image



Joj draga, e sad me zabrinu pravo. Ja znam dosta zena koje su se gore porodile i sve je bilo u najboljem redu i zbog toga se i ja odlucila za Vojnu. Moja snaha i rodjakova zena i jos par prijateljica je pravo dobro proslo. Samo moliti dragog Boga da me to zaobidje, nista mi drugo ne preostaje.




_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32079
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:15:55   
Gift
Pahuljice sretno...abd bice sve u redu i kod tebe..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 32080
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:24:30   
animagical
minie samo ti trazi uzv...oni imaju obicaj fuserski pretpostaviti da je kod svake zene moguc prirodni porod...mislim svaka cast na optimizmu, i ja sam zeljela prirodni porod, bas se radovala...ali ne po cijenu da mi zamalo uguse dijete... veoma je neobicna stvar da se niko nije nimalo zabrinuo sto dijete ne izlazi nakon cijelih 6 sati sto sam bila otvorena 10cmuser posted image masic je sam priznao, cim se beba rodila, tj kad su ga malo oporavili kisikom itd. da nije uradio uzv i nije znao kako je beba postavljena i to za pupcanu... a za mrsu...nema neke nauke...pazis koliko je moguce, bebu kupas makar u hipermanganu....mrse ima svuda

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 32081
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:26:36   
Sensia
Uh evo i mene sa ctg-a, malo sam zbunjena al bice dobro ako Bog da. meni se taj ctg ne svidja nikako user posted image
prvo mi neki dr rekao da popijem dvije case hladne vode i da moram ponoviti nalaz, ne znam koji nisam ga vidjela, a onda sestra zovnula moju dr koja me vodi i koja je rekla da je nalaz ok sasvim i da nema potrebe da ponavljam i da dodjem za 7 dana ponovo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja hvala Bogu dobro, bebaru osjetim, nije mi svejedno al necu ni da brinem samo sebi tako skodim. ako dr kaze da je ok onda je ok, vidjecemo za 7 dana sta ce biti

Dzaba pipih ledenu vodu samo ce me grlo sad safatati......... jer sam na to pravo osjetljiva

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 32082
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:27:36   
minie
Hvala na savjetu, to sigurno necu zaboraviti traziti, a nadam se da ce sve, aBd, proci kako treba.

Bas mi je zao sto ste se vas dvoje toliko napatili, ali bitno je da sve proslo i da si sada sa svojim najvecim blagom, i da se mazite.


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32083
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:30:05   
mamina princeza
Ma naravno da mrse ima svuda to je i belaj... a animagical ja koliko sam upratila rjetko kome i rade uzv po prijemu. Ja sam se slicno porodila prije 3 godine i meni je porod bio zavrsen na vakum pupcana nije bila obmotana nego kratka . i tu uzv prije poroda ne bi rekao nista novo a kako nista niko nije rekao tokom trudnoce ne znam. pitala sam kako se nije vidjelo nauzv sutili su. isla sam i privatno i njima i recimo d ami je 7 dana prije poroda radjen uzv.
doduse ja nsiam ni trazila d ami rade uzv po prijemu ... ko zna i bil da jesam....
ma ja opet to gledam da je tako bilo sudjeno - mi nismo imali problema jer j ebeba bila super odmah samo sto su eto mene zeznuli s tim vakumom a eto znas kako je. nadam se da je tvoj oporavak sada laksi nego moj prije 3 godine i isto se nadam da ce moj ovaj drugi ako Bog da biti laksi.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32084
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:30:30   
babilon
Animagical sad procitah tvoj post, bas mi je zao sto ti je tako prosao porod user posted image  nemogu da vjerujem da je preskocio uzv koji traje 2min doslovno.. Boze dragi, najbitnije je sada da ste oboje dobro i da se oporavljate..
a za MRSU ima je i u jednoj i drugoj bonici... ja idem sa pozitivnim misjlenjem jer jedino to preostaje.. ne fasuje svakak porodilja i beba mrsu, pa se nadam da cemo nas  2 biti u toj skupini :D

A taj sampon, je li to u apoteci ad se kupi? Savkako cu uzeti zbog predostroznosti.. zlu ne trebalo..

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32085
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:31:38   
Sensia
IZVORNA PORUKA: animagical

minie samo ti trazi uzv...oni imaju obicaj fuserski pretpostaviti da je kod svake zene moguc prirodni porod...mislim svaka cast na optimizmu, i ja sam zeljela prirodni porod, bas se radovala...ali ne po cijenu da mi zamalo uguse dijete... veoma je neobicna stvar da se niko nije nimalo zabrinuo sto dijete ne izlazi nakon cijelih 6 sati sto sam bila otvorena 10cmuser posted image masic je sam priznao, cim se beba rodila, tj kad su ga malo oporavili kisikom itd. da nije uradio uzv i nije znao kako je beba postavljena i to za pupcanu... a za mrsu...nema neke nauke...pazis koliko je moguce, bebu kupas makar u hipermanganu....mrse ima svuda


zeno to je dokaz da nema pravila i da nema "najboljeg" doktora. Sam se covjek o sebi mora zabaviti, i sto ne pitas i sto ne trazis neces ni dobiti to si dobor rekla. ja ne patim od toga "ko" ce me poroditi niti mi je zelja da to bude dr koja mi je vodila trudnocu.....
A za mrsu se isto slazem ima je svuda, pobjeci se ne moze, moze se samo covjek cuvati koliko moze i uraditi sve da se ne zakomplikuje.......

Hvala Bogu da je dobro proslo i da si sad sa svojom bebarom, kad covjek nema iskustva ne zna ni sta ga ceka.....al svi kazu jedno, pitaj i trazi sta god ti padne na pamet jer to je tvoje pravo

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32086
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:33:11   
mamina princeza
Animagical ako ti nije tesko napisi mi molim gdje si poslije poroda radila bris - ti sama na svoju incijativu i gdje i kome si se obratila kad je bris bio pozitivan.




_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 32087
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:33:18   
minie
Sensia nemoj se brinuti, ako je tvoja doktorica rekla da je OK, onda je to tako, cijelu ti trudnocu vodi.
Kad sam ja bila u Vojnoj znali su neke zene poslati da setaju uz stepenice, da pojedu nesto slatko, jer se beba umiri i onda nesto ne mogu snimiti. Ja sam hB oba puta iz prve snimila i oba su nalaza super. Jesi li radila i UZ?


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 32088
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:38:05   
Anoniman
Najbolja odbrana od MRSA-e vam je da poboljsate svoj imunitet, opste poznato je da ona ide na osobe sa slabim imunitetom. Nadam se da ce svaku od vas zaobici, a vjerujem da hoce samo pozitivno. Poroditi se morate, nazalost morate u jednoj od ove dvije bolnice, u obje ima MRSE ali definitivno je da ne oboljevaju svi, tako drage moje poradite na imunitetu.

Animagical nisam znala da si ti imala u nosu, jesu li ti sva tri brisa zaredom sterilna, jesu li ponovili ukucani briseve?

(odgovor članu minie)
  Neposredna veza do poruke: 32089
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:38:48   
Hannica
Ja cu vjerovatno na prvi CTG kad budem isla na slijedecu kontrolu za 10-ak dana.Bas me znaima kako to ide kad su dvije bebe u pitanju.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 32090
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:39:01   
Sensia
IZVORNA PORUKA: minie

Sensia nemoj se brinuti, ako je tvoja doktorica rekla da je OK, onda je to tako, cijelu ti trudnocu vodi.
Kad sam ja bila u Vojnoj znali su neke zene poslati da setaju uz stepenice, da pojedu nesto slatko, jer se beba umiri i onda nesto ne mogu snimiti. Ja sam hB oba puta iz prve snimila i oba su nalaza super. Jesi li radila i UZ?



Ma nisam radila UZ, joj kriza je taj ctg, po dvije zene udju mene stavila na neki staaaari aparat jer je ova cura sto je usla sa mnom imala neki prob pa nju na novi.....neki covjek-cigo stalno ulazi unutra i viri niko da ga opomene, isto lud ulazi unutra ne znam ni sta hoce
covjeku bas neugodno....meni upola snimka kaze okreni se malo na bok al nema sanse kad ono drzis sve a ruka mi pod glavom da se okrenem.......ma CIRKUS
bas sam se vratila kuci nekakva tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image , al mi je drago da mi je dr bila tu da pogleda snimak.....

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 32091
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 13:47:29   
minie
IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja cu vjerovatno na prvi CTG kad budem isla na slijedecu kontrolu za 10-ak dana.Bas me znaima kako to ide kad su dvije bebe u pitanju.user posted image


U ponedjeljak kad sam ja bila dosla je jedna trudnica koja nosi blizance  i legla je, ali su joj prikljucili ona dva cuda, i jadnica jedva ona ono cuva. Prikljucice ti sva ona, ne znam kako se zovu, ugl bice tvoja oba CTG uredjaja user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32092
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 14:02:02   
Hannica
IZVORNA PORUKA: minie

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja cu vjerovatno na prvi CTG kad budem isla na slijedecu kontrolu za 10-ak dana.Bas me znaima kako to ide kad su dvije bebe u pitanju.user posted image


U ponedjeljak kad sam ja bila dosla je jedna trudnica koja nosi blizance  i legla je, ali su joj prikljucili ona dva cuda, i jadnica jedva ona ono cuva. Prikljucice ti sva ona, ne znam kako se zovu, ugl bice tvoja oba CTG uredjaja user posted image


A sta cuva? user posted image Ja se nesto ne sjecam da sam ista moralacuvati kad sam radila CTG s Hanom.Boga mi meni mozak na rezervi u poslijednje vrijeme,nista mi nije jasno.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 32093
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 14:04:38   
gerberka
olaaauser posted image

moja user posted image  i ja danas napunile 22 sedmice zajedno user posted image  hvala Bogu, ulazimo u 23. sedmicu user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 32094
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 14:14:05   
animagical
IZVORNA PORUKA: mamina princeza

Animagical ako ti nije tesko napisi mi molim gdje si poslije poroda radila bris - ti sama na svoju incijativu i gdje i kome si se obratila kad je bris bio pozitivan.





zvali me iz vojne da jave za bris.rekli da posaljem njima mm po kapi za nos,on otisao dali mu nalaz i kapi na infektoloskom kabinetu,bris nisam ponavljala na svoju ruku nego je tako pisalo na nalazu...pet dana kapi,pa tri dana pauze pa ponoviti bris....uradila u starom gradu preko puta vijecnice

< Poruku je uredio animagical -- 5.10.2011 14:16:07 >

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 32095
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 14:31:02   
Gift
meni dr. rekao da ne trebam ici na ctguser posted image izgleda sa je u Sa i Tz praksa skroz drugacija, a nisam cula jos da i kod nas ima Mrsa-e user posted image il sam ja totalno neupucena..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32096
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 15:03:02   
Vodolija83
Da vam se i ja javnem user posted image
Malo sam vas brzinski citala.Ja evo maloprije dosla kuci.Cijelo jutro nekih obaveza sa mm,pa onda isla na fax da predam neku molbu.
I onda odem do DZ Saraj Polje,dr.Lokmic me primila iako nisam bila narucena.Dala sve uputnice koje su mi trebale,za CTG doduse malu uputnicu.
E ovako,danas je def.provjereno sve oko porodiljskog boovanja. Sto se toga tice ne moze vam nista konkretno reci ni dr.opste prakse gdje uzimate doznake i vodite bolovanje, ni komisija koja radi na produzenju bolovanja.Za to je odg.dr.ginekolog u drzavnoj ustanovi (u DZ).
Meni je dr.rekla da nemam pravo otvoriti porodiljsko na dan poroda,jer sam vec od 21.juna na bolovanju,a od avgusta na komisijskom.Dala mi je uputnicu za dr.opste prakse koja ce mi 11.10.zakljuciti bolovanje,al zato mi je direktor odobrio 3 sedmice neiskoristenog godisnjeg odmora,pa kad zavrsim sa godisnjim,tad otvaram porodiljsko,iako ne mora odmah,moze i naknadno,samo na datum zakljucenja godisnjeg.U slucaju da porod krene prije,godisnji se zatvara i otvara porodiljsko.
Uhhhh...ja ovo vama predetaljno,kao sto to ja inace znam,al nadam se da sam vam fino objasnila.

Sensia,hvala Bogu pa te prestala glavobolja.Nisam ulazila od juce,tek sad citam sve pomalo.Mene je onda kad sam bila prehladjena i imala temp.satrla bol jedan dan.Tad je popijen i jedan jedini paracetamol, jer je bilo neizdrzivo. Zao mi je za lose iskustvo sa CTG-om,al gore ti je sve tako...Nemoj se brinuti,bitno je da je tvoja dr.rekla da je sve ok. user posted image
Hvala na info za posteljinicuuu user posted image

Babilonko,priprema se bebi laganooo user posted image
Selminja,cestitke na ulasku u 9. user posted image Stizemo te ja i Pahuljica u subotu aBd.user posted image
Bebice,drago mi je sto se bolje osjecas,ti to hvala Bogu brzinski preboli user posted image
Minie,na vjezbicama nam babica objasnjavala vjezbe disanja uglavnom...Nisi nista posebno propustila osim gratis Hipp ulje koje smo dobili od predstavnice.

Ostalim user posted image cestitke na novim sedmicama i mjesecima i veeeelikii user posted image


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 32097
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 15:08:40   
Bebica11
Vodolija gdje ti ides na vjezbe?

ma dobro je dok nemam temp hB, al me jos kasalj drzi i promuklost, nisam bas sasvim ozdravila, al dobro je hB

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32098
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 15:16:37   
Vodolija83
IZVORNA PORUKA: Bebica11

Vodolija gdje ti ides na vjezbe?

ma dobro je dok nemam temp hB, al me jos kasalj drzi i promuklost, nisam bas sasvim ozdravila, al dobro je hB


Bebice,ja idem na Otoku,iako mi je blize Saraj Polje.Preko ljeta,dok su bili godisnji nisu se odrzavale u DZ Saraj Polje,a ja se navikla na Otoci i nikad ne bih promijenila user posted image Ides li ti negdje il ces nam se tek pridruziti ?

Ma ta promuklost je dosadna,i mene je dugo zezala,al je meni bilo i slivanja iz sinusa,pa sam stalno imala uzasan sekret za ispuhati.
Proci ce jos malo aBd.Drzi se ! user posted image


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 32099
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe [chat]
5.10.2011 15:24:18   
Bebica11
Ja sam krenula u DZ Saraj polje pa zato te pitam, najblize mi, a i ova nasa sestra Aida je znala drzati na Otoci i u Skerlica, tako da je to sve isto.
Isla sam u prosli utorak a juce nisam htjela, mozda bih ja i izdrzala al da ne zarazim nekog, eno onaj dan kad sam se razbolila bila mi drugarica, njoj termin jucer bio, sad i ona bolesnauser posted image , bas mi zao ako je od mene, al ona kaze da je i prije malo bilo....

A kod mene se prvo muz razbolio u petak, za vikend nam bila zaova, mene i nju u ponedjeljak uhvatilo, kazu kod njih na poslu dosta raje bolesno, valjda je neki virus, svi imaju iste simptomeuser posted image

(odgovor članu Vodolija83)
Neposredna veza do poruke: 32100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1282 1283 [1284] 1285 1286   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1282 1283 [1284] 1285 1286   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *