|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  380 381 [382] 383 384   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 22:01:57   
Gift
upravo sam dobila napad gladi i evo tamanim sve sto ima u kuci...odo ja u helacuser posted image user posted image primjetila sam u zadnje vrijeme mi se nesto vise jede slano nego slatko...posebno tjestenina u svakom obliku..

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9526
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 22:03:49   
Anoniman
Hajte vi drage sto imate viska kg prebacite meni user posted image , ja sam 102 dana pred porod i dalje sam 3+.

(odgovor članu Gift)
  Neposredna veza do poruke: 9527
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 22:17:41   
ziki
Vece , sta se radi?Mersiha sretno, da sve prodje u najboljem redu i da sto prije ugledas svoju bebicu,Jelena ako moze na pp poslacu ti svoj visak vrlo rado.MM pokusava da uspava nemirka, polako se pripremamo, uskoro ocekujem vrisak "ja vise nemam moju mamu", to mu je sad fora kad me ne vidi

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9528
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:03:42   
sporty mamaa
Evo ja cekam muza da mi donese pizzu a maloprije pojeli sladoled u gradu. Neko bi rekao u meni sto kila, al nece kila na mene.... Al nije mi zao, jer stalno nesto jedemuser posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9529
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:18:57   
animagical
gdje steuser posted image evo i mene,nije me bilo...imala ispit jutrosuser posted image pa isli na babine veceras, sad dosli...
odo da vas citam..usput jedem palentuuser posted image dijetalna sam nema stauser posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 9530
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:22:11   
sporty mamaa
I ja volim palentu, mmljac jos ono kad istopim maslaca i prelijem, pa onda jogurtauser posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9531
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:26:59   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: drznica

I sama sam takva bila ove 3 sedmice do danas...ma sve mi previse psihicki sebe opteretimo...ali vidjeces aBd poslije pregleda kad cujes bebu, i vidids da je sve na svom mjestu...neopisivo. Meni je od pocetka nizak pritisak, pa se i navikla.
Kad ides na pregled?


U subotu bih trebala al posto sam isla u prosli utorak pomjericu za ponedjeljak aBd, do tad mi treba bas strpljenja...opet se pojavio smeckast iscjedakuser posted image al izguracu uz Boziju pomoc

Mersiha sretno!!! sad ce touser posted image

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 9532
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:27:44   
ziki
Ova palenta kod sporty je pravo dijetalnauser posted image , odoh ja krisku mazat(takodje dijetalnuuser posted image ) pa na spavanje, u 4 imam zakazan dernekuser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 9533
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:31:26   
sporty mamaa
Sta ces ziki, ma palenta je dijetalna sta god da stavis u nju, pa ja kakva mi je to hrana olgadnis od nje za satakuser posted image


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9534
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:31:52   
animagical
sporty ja oplaka na tu tvojuuser posted image user posted image user posted image moja je neslana s malo pavlake i feta sira, na neslanoj sam dijeti...i nemasna je isto, s kap maslinovoguser posted image ccc sta ja jadna jedem...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9535
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:34:43   
enči80

IZVORNA PORUKA: animagical

gdje steuser posted image evo i mene,nije me bilo...imala ispit jutrosuser posted image pa isli na babine veceras, sad dosli...
odo da vas citam..usput jedem palentuuser posted image dijetalna sam nema stauser posted image



Samo da vas pozdravim i odoh spavati.Bila kod mame i haman zaspala dok nije mm došao po mene,ne znam što ali se meni ovih dana samo spavauser posted image user posted image user posted image

Animagical znaš šta ja mutim za taj holesterol i pomaže mi?Uzmem one lanene sjemenke,pokiselim ih navečer tako što stavim cca kašiku sjemenki u šolju i prelijem vrelom vodom i ostavim do ujutru i popijem to prije jela.Jedino sa tim skinem mada ja pojma nemam od čega mi je povišen jer masno uopšte ne jedem.

Mersiha77 SRETNO!!!

Bebice user posted image i bit će to sve aBd uredu.

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9536
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:42:53   
animagical
enci proklijacu vise od sjemenkiuser posted image ma nije mi neki strasan holesterol uopste, prije sam pila vasilip a sada ne...nego me malo zeza pritisak bio mi 110/100 pa me dr bacio u neslane vode...i naruzio da sam naglo dobila na tezini pa sad lagano samo veceram, palenta, jogurt, jabuka, salata tako nesto...deveram
tebe kile nece jeluser posted image svaka castuser posted image ono lezanje me unistilo, e nece vise....

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 9537
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:53:16   
enči80
Ne znam ni ja šta se sa mnom dešava ,doduše u prva tri mjeseca sam dosta mijenjala kilažu te se udebljam te smršam zavisno kako su mi mučnine bile ali do sada sam prezadovoljna.Bebe uglavnom napreduju a to je i najvažnije a i krv mi uopšte nije loša ,mene je čak iznenadio rezultat za KKS.

Odoh sad na spavanje,jer ne mogu da gledam ačekam ponoć da popijem gynipral.

Laku noć i slatke snove vam želim!!!

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9538
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
10.5.2011 23:56:06   
animagical
hehe i ja ga pijem u ponocuser posted image laku noc

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 9539
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 6:56:51   
mersiha 77
JUTRO ZENICE!
hVALA VAM OD SRCA NA SVIM LIJEPIM ZELJAMA ALI JA JOS CEKAM.
Rekla je babica da bi moglo mozda jos koji dan da potraje a mozda i ne.
a svakako cu vam javiti kad bude i kako je bilo,i ja vama od srca zelim svima brz i sto laksi porodjaj.
PUSA!

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9540
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:16:15   
mea29
jutro!!!! mersiha 77 drzimo ti fige user posted image

evo i mene na poslu, danas sam nikakva, jedva gledam, umorna sam, kao da cu se razboliti, a i nesto me stomo boli. Ja i dalje kao da se sirim user posted image user posted image user posted image Kakve vi to pojaseve nosite? Mene ponekad boli i donji dio stomaka, kao da me jajnici bole, mozda bi mi taj pojas trebao.

Ja sam izgleda jedina trudnica kojoj je doktorica rekla da se ne farba, kad sam bila na pregledu u 13 sedmici, ja pitam, i kaze ona "nemojte jos" i tako ja hodam kao strasilo, kosa na sve strane, inace sam tamno smeđa a boja mi je riđa skoro, sa veeeeelikim izrastom i sijedim (nisam se farbala od jabuara). Ja sam htjela kupiti onu prirodnu bioakp u apoteci, ali eto sacekat cu do sljedeceg pregleda 1. juna.

I ja pijem Hipp i odgovara mi okus i to sto ne primjecujem nikakve nus pojave, medjutim brine me sto malo promjeni bolju do zadnje mjerice, kad otvorim bude lijepo zut, a krajem sedmice nekako promijeni boju.







< Poruku je uredio mea29 -- 11.5.2011 8:17:15 >


_____________________________

Sunce mamino 24.10.2011.g

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 9541
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:17:18   
sanela.asja
Jutro zenice ajmo dizite se ovako ljepo jutro :-))))))))
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu mersiha 77)
Neposredna veza do poruke: 9542
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:29:18   
sweet insanity
Jutrooo! Sanela vidim pristavila kafu, ja cu zamislit da je kakao pa se posluzituser posted image Nesto mi se nije dalo vise spavat.....


(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 9543
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:33:00   
ziki
Jutro i od mene. Hvala za kahvu Sanela, baš mi legla nisam jutros popila. Em sam prispala em Nemirko kako je oči otvorio počeo da plače da ne idem na posao. Iskiha mi ono što ga mm sinoć uspavo, njemu je falilo to maženje. Ne znam kako smo jutros krenuli, plakao je pola sata da ja ne idem, da ispretimo mm pa će on tad ić u kupatilo na jutarnju toaletu.....
Mersiha biće to brzo ako Bog da, samo bez panike.
Mea ja sam u apoteci uzela neki pojas Romed mislim, crn kao suknjica od elastina, da pridržava stomak. Nije bilo tog rozkastog sa trakicama koji mi je dr preporučila, sestru sama zvala da mi poruči kod je u apoteci međutim i ona mi rekla da ih već neko vrijeme nema, tj ne stižu bez obzira što poručuje. Ovaj nije loš, mada mu ja neku pretjeranu funkciju pridržavanja stomaka ne vidim al bar drži potkošulju da mi nisu gola leđa.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 9544
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:40:25   
palachinken
Evo i mene, umorna, čoeku mi rođendan, pa sam ga probudila jutros na kraljevski način user posted image user posted image user posted image Sad na poslu hoću lipsat, kao da sam maraton pretrčala user posted image user posted image user posted image user posted image

A sinoć sam u pola dva tortu završila, rodila me majka vrijednu. Daj mi sanela tu čontru kafe, da progledam!!!



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9545
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:42:19   
sweet insanity
Sretan rodjendan tmuser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9546
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:45:15   
malena27 RR
jutro cure.... i ja sam nesto bezveze, lose sam spavala, tacnije kasno sam legla... evo ni 2. kafa od jutros me ne razbudjuje...
kako ste mi vi?

mersiha, sretno mila da ti bude i da nam uskoro javis lijepe vijesti user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 9547
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:47:08   
sanela.asja
Sretan Rodjenda Muzu da bude ziv i zdar i da te pazi jos 1000 godina user posted image user posted image user posted image kaku zenu vrjednu ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Samo pijte ima ba kafe user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9548
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:48:11   
palachinken
Mene šefica pustila na trudne vježbe, saopcila sam joj upravo. Jeeeee user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9549
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 8:49:39   
malena27 RR
palachinken sretan rodjkas tm user posted image user posted image user posted image user posted image   a sta si mu to jutros radila? user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 9550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  380 381 [382] 383 384   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  380 381 [382] 383 384   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *