|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  383 384 [385] 386 387   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 16:49:53   
animagical
dobro nam doslauser posted image nadam se da ce se prosirenje povuci i da ce sve biti ok 

(odgovor članu Pepita)
Neposredna veza do poruke: 9601
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 16:56:21   
Selma.A.M
Pepita i ovdje dobro došla user posted image ,sad nam se redovno javljaj user posted image .....A bit će aBd sve ok sa bebicama....

Ej žene MalenaRR dobila jastuk user posted image user posted image user posted image  ajmo sve u glas ČESTITAMO !!!! A poručila sam joj nešto i na onoj tamo temi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9602
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:05:26   
animagical
znamo hehe cestitale smo joj sve juce, nesto su je zezali da je stelauser posted image user posted image user posted image kakva stela ljudi, pa ta se ne gasi :Puser posted image ovaj mjesec se moram i ja javiti, sad sam u pravim sedmicamauser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9603
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:08:27   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: animagical

znamo hehe cestitale smo joj sve juce, nesto su je zezali da je stelauser posted image user posted image user posted image kakva stela ljudi, pa ta se ne gasi :Puser posted image ovaj mjesec se moram i ja javiti, sad sam u pravim sedmicamauser posted image


Hahahahahah a ja kao da me neko baci na ovaj RR samo pročitam post iznad mene i kuckam user posted image user posted image .trudnički glupitis pa hajde user posted image user posted image .........................

Ma kakva štela, ona je zaslužila samo što se nije prijavila na natjecanje hahahahahahahahahah ........Jaoj ubit će me.....A što je nema danas nikako ?

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9604
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:10:09   
animagical
ne znam, da ne pere prozore?user posted image mislim da joj je palachinken dala jutros neke idejeuser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9605
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:36:08   
Skvo RR
Sad cu se ja u maju prijaviti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9606
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:40:41   
animagical
eno, nepostena konkurencijauser posted image moracu te necim zabaviti da manje pisesuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9607
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 17:56:09   
Skvo RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9608
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 18:43:35   
sweet insanity
Drage moje kako ste?
Pepita, dobro nam doslauser posted image
Ja vam cijeli dan hodam. Tako sma se najela oko 14h (makarone, gulas od junetine napravila, zelenu salatu i čaša cjedjenog soka od narandze, al pojedoh tanjir i poluser posted image ). Odem hodat sa drugaricom oko 15 h i onda samo nastavim hodat sa mm oko 16:30 pa sve do sad. Kazu dobro je nabijat kondiciju pred porod, a vala i da se to jelo ne lijepi za meneuser posted image Sad sam s epocastila sa dvije čaše Kole i kapak, poslije cu da pravim sutliju da se zasladimuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9609
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 18:58:14   
animagical
ovo nije humano, ja sad gladnauser posted image  

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9610
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:00:22   
sweet insanity
Pa hapi, sad ce vrijeme veceriuser posted image Ja vala sumnjam da cu ista puno moc, toliko sma se najela (sastavila dorucak i rucak)al mozda pojedem neku supicu poslije.....Trazi mi se slatko, u tom je štosuser posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9611
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:02:52   
animagical
ne smijem nista sto bih voljela, ja sam debelauser posted image zabrannio cika druser posted image imam za veceru kuhano povrce(grasak, mrkva, kukuruz, paradajz...) s curryem,pa cu malo toga...

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9612
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:05:42   
Selma.A.M
Ja a pored svega još nas izazivaš i sa ovom kolom user posted image ...Kod mene je danas 7up iz limenke,prosto mi zamirisala u prodavnici da nisam mogla odoljeti user posted image ....................
Ali kod mene je danas ultra light jelo sataraš ......A u stvari nije poenta u tome koliko pojedeš,već koliko hljeba unosiš dnevno.....Ja da nakon porođaja nisam izbacila hljeb mislim da bi ostala  na onih 80 i nešto kila,ali mi je patronažna odmah sutra dan sošla i rekla jedi sve samo izbaci hljeb ih kako mi je bilo teško prvih dana uvijek gladna ....Ali kasnije se jedva vratih na bilo šta tjestano,ali vrući slanci iz pekare su probili led user posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9613
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:12:43   
sweet insanity
Al ja jela makarone, to je opet tjestenina al sta cu kad volim tjesteninu al bit ce i meni poslije poroda malo smirit s hranom, A sataraš,mmmmmmmmmmmmmmm meni vec dugo mirise al ja ga nisma prije pravila pa nemam pojma kak bi mi isp'o iako u sustini  nije nis tesko, jos ga pokajmačit, uhhhh al vala i povrca nije bilo zimus za njeg osim onog sto djeluje kao plasticno. Vidis, mozda bih mogla sutra probat napravit. Jel ga ti pravis sa ili bez rize??

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9614
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:25:46   
Selma.A.M
Sweet ja sam ovaj pravila bez riže,a komotno možeš i sa nj. Ja npr zimi pravim taj sa rižom jer preko ljeta ostavljam u zamrzivač 2-3 kese proprženi paprika,patlidžana,pa onda zimi to izvadim,propržim malo luka,istresem to i dodam šoljicu riže .........

A ovo sam pravila samo za sebe i malca jer suprug ne smije zbog čira,pa sam onda ubacila sve po dvoje....Dvije crvene paprike,dvije bijele,paradajz i luk.....Patlidžan nisam jer mi je potežak za stomak user posted image

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 11.5.2011 19:26:17 >

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9615
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 19:34:12   
sweet insanity
Sutra cu ja aBd da pravim satarasuser posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 9616
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 20:05:50   
animagical
vidi mogla bi i ja satarasauser posted image ja vecerala, sad se lakse dise, tj teze,al bar nisam gladnauser posted image danas sam bila vriejdna, usisavala, brisala plocice, prala kupatilo, kuhinju, kuhala, sad upalila store da operem...ako padne snijeg da znate zasto padauser posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9617
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 20:14:07   
Silver
drage moje, mozda je pitanje na pogresnom mjestu ali, da li neka od vas ima iskustva sa dr. frljak amirom , idem sutra kod nje na prvi UZV pa me zanima kakva je?

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9618
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 20:28:51   
Anoniman
Vidim pisete o ishrani user posted image , ko o cemu trudnice ili o hrani ili o sexu user posted image . Ja mislim da je sve to od metabolizma. Ja dnevno pojedem cijeli hljeb i plus ostalo. Ja i sa tjesteninom jedem hljeb pa sam 3kg +. Zato zene kod mene veceri slane pohovae palacinke i slatke sa eurocremom i plazmom pa bujrum user posted image , a ima i sladoleda i jagodauser posted image

(odgovor članu Silver)
  Neposredna veza do poruke: 9619
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 20:37:12   
animagical
hhehe jelo svi smo razliciti u trudnoci narocitouser posted image ja sam prije trudnoce standardno bila mrsava, dzaba sto sam jela ko prosjecan konjuser posted image a sada evo trenutak nepaznje i kila goreuser posted image a koliko cujem i jedna te ista zena je drugacija u dvije trudnoce, sama si pricala koliko si dobila s tom maleckom a sada nista...drugacije organizam reaguje, ne znam bas jel ti se mogao metabolizam promijeniti.... mislim da meni jos uvijek smeta utrogestan, nikako da regulisem probavu ni s velikim kolicinama magnezija...bas sam nekakva teska, usporena... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9620
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 20:56:18   
enči80
Evo i mene malouser posted image Mi smo danas jeli zapečeni grah by Selma (hvala na receptu) i najela sam se pravo ali me sad žgaravica muči.A što se tiče hljeba ja ga izuzv sa varivima ne jedem haman 10 godina ali što Jelena kaže imam dugaricu koja pojede dnevno hljeba nego ja za godinu ali je kao čačkalica,Valjda joj metabolizam takav.

Bila sam u Azel francu i nema vala Selma nikakvih lijepih trudničkih hlača,imaju nekakve farmerice sa umetnutom gumom kao da se proširio kada oblačiš ali brate ružneuser posted image .Kupila sam nekakvu suknju do ispod koljena na gumu može poslužoti(20KM).

Jel vama bude mučno u stomaku kada vam se beba okreće?
Meni je danas nešto tako težak stomak,pogotovo ova lijeva beba nemirna,uopšte mi neda spavati na boku a ova desna mirna(na mene) samo se ponekad javi da je živauser posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 9621
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 21:32:39   
Anoniman
Animagical ja sam sa Anom dobila toliko kg jer sam ja pila u trudnoci i za apetit tablete i sirup cijelu trudnocu jer sam ja u pocetku gubila kilograme, a bila sam strasno anoreksicna 47 kg na 167 visine.  Bila sam spala u cetvrtom mjesecu na 43 kg. Ja bih voljela i sada da dobijem toliko jer ja imam uvijek manjka kilograma i nek jedan obrok preskocim ja smrsam, a nek pet pojedem ja se ne debljam. Ja redovno nocu ustajem da veceram i obavezan je hljeb.

(odgovor članu enči80)
  Neposredna veza do poruke: 9622
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 21:50:37   
sweet insanity
Pa gdje ste zenice, kaj ste se usutale. Mm kad odara nigdje nikog, a jel on za kompom ovdje 10 strana za 2 sata sijevneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9623
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 22:00:49   
sanela.asja
Ev i mene malo da se javnem ja danas malo svrljala kakva ja i mirovanje napolju sunceuser posted image sta cu malo setala s Asjom otisla do pijace uzela nekih dzigabeza bezveze ionda mami malo na livadu da odmorim mozakuser posted image ..a danas mi pritisak opade 100 /40 mantalo mi se magla mi pred ocima i sestra mi izmjeri sta vi radite ako koja imanizak pritisak da ga podignemuser posted image user posted image ..kaze meni kuma upali bona film za odrasle odma ce ti skociti pritisakuser posted image user posted image user posted image
Sta ima kako ste debele vi provele dan ja cjeli dan pazim sta jedem,a sad sam bogami (ne mogu da odolim)popila pola case piva ukrala od MM dok je skokno do wc-auser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9624
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe
11.5.2011 22:01:07   
animagical
evo mene, mm cini mi se upratio neki rukometuser posted image

(odgovor članu sweet insanity)
Neposredna veza do poruke: 9625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  383 384 [385] 386 387   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  383 384 [385] 386 387   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *