|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 15:56:13   
Mika
user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka čast Lulu i potpuno s slažem! Uskoro ćemo vidjeti koliko su hrabre naše žene da se suočimo sa koševskom mafijom!!! Ja idem PRVA a vidjećemo koliko će ih biti spremno slijediti!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:00:00   
Lulu_
Samo naprijed...pojedinci pisu historiju. Da Bog da da te ljudi zapamte,tebe i tvoja dva andjela

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:22:48   
Laka
Totalno ste me izbezumile... nakon toliko privatnih ginekologa i toliko problema, sad kad sam konacno trudna i kad sam pomislila da sam nasla doktora u kog se mogu pouzdati procitam ovo....  katatrofa, pa kome vjerovati... zene ako pretjerujte, imajte milosti molim vas....user posted image  

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:30:17   
Lulu_
cao Laka. ne znam odakle si ali u ovom slucajo se bojim da ne pretjerujemo.
odakle si
ja sam i ze i mogu samo reci rjeci pohvale za doktore i sestre koji su se brinuli za mene.
ja sam jedva ostala ziva i to njihovom pomocu...evo ako si pazljivo citala i ovdje ti je ista stvar neko vako neko onako.
mene je poradjao dr.Sahovic koji je prije nekoliko godina zaboravio makaze ili gazu u zeni skupa sa jos nekim doktorom i zena je dobila sepsu i umrla...
ali ja mu zahvaljujem sto sam ziva i sto ponovo mogu imati djecu jer je drugi doktor usred svih komplikacija htio da se maternica odstrani jer se nije grcila i stvarala je velika abdominalna krvarenja...tacnije umalo sam im iskrvarila
iskustva su drukcija
ne moze se bas ni reci da ako dadnes kovertu ce se biti ok
ja poznejm i jako siromasne zene koje nisu imali nista i nisu dale nista i isto im je neki doktor spassio bebu a isto tako poznajem i zene koje masno platile pa cak po 800 km i grozno prosle...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Laka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:30:22   
Skvo RR
A problem izbora ginekologa je kod svakoga aktuelan. Mene je vodio Dr. Divanovic do 8 mjeseca, a onda je preuzeo Dr. Nikulin...Treba da me porodi. Kod njega sam po preporuci, jer mi je porodio dvije rodice...vidjet cemo kako cu proci na porodu, ali za sada sam zadovoljna sam njim, dosta je detaljan, svaka 2 dana sam na kontrolama, ljubazan je, totalno pozitivan....

(odgovor članu Laka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:37:54   
Laka
Ja sam iz Sarajeva...
sa Dr. Divanovicem sam imala katastrofalno iskustvo, drugi doktori se izbezume kad prepricam anamnezu i onda me dalje samo prepadaju... dr. Nikulin je do sada na mene djelovao ako nista umirujuce... takodjer sam kod njega po preporuci, poradjao je moju sestru, sestrinu prijateljicu... komplikovani porodi....
znam da je dozivljaj potpuno individalan od slucaja do slucaja, ali sam ja zbilja nakon dvije godine u takvom strahu da me informacija poput doktor kod koga tenutno  idem nekome "ubio" djecu zbilja baci u ocaj.... znam da se na formumia rijetko pisu lijepe stvari i zbilja ne znam zasto je to tako... puno se rjedje na gotovo svim temama javljaju mame/zene koje su imale pozitivna iskustva..... ili se ja samo tjesim

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 16:41:31   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Laka

Ja sam iz Sarajeva...
sa Dr. Divanovicem sam imala katastrofalno iskustvo, drugi doktori se izbezume kad prepricam anamnezu i onda me dalje samo prepadaju... dr. Nikulin je do sada na mene djelovao ako nista umirujuce... takodjer sam kod njega po preporuci, poradjao je moju sestru, sestrinu prijateljicu... komplikovani porodi....
znam da je dozivljaj potpuno individalan od slucaja do slucaja, ali sam ja zbilja nakon dvije godine u takvom strahu da me informacija poput doktor kod koga tenutno  idem nekome "ubio" djecu zbilja baci u ocaj.... znam da se na formumia rijetko pisu lijepe stvari i zbilja ne znam zasto je to tako... puno se rjedje na gotovo svim temama javljaju mame/zene koje su imale pozitivna iskustva..... ili se ja samo tjesim


Pa Laka forum i sluzi da bi se napisala i razmjenila razlicita iskustva....nemoj da te baca u ocaj svaki negativan stav o nekom ginekologu, eto npr. ja imam ultra pozitivno iskustvo sa dr Divanovicem, dok eto ti nemas...kazem ti sve je to individulano...

(odgovor članu Laka)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr. Boris Nikulin
3.10.2008 17:00:26   
Laka
Potpuno si u pravu draga Skvo... trudim se user posted image ali je ponekad lakse reci sam sebi ne brini nego to sprovesti u djelo... odoh kakav film gledat... user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr. Boris Nikulin
6.10.2008 10:47:10   
Mika
Drage moje Laka i Skvo,

Žao mi je što vas je pisanje par nas toliko uznemirilo, ali ja sam se nekad kajala što nisam više pažnje obraćala na sve te negativne priče, nego sam vjerovala da ću biti ona od sretnih koja će dobro proći na GAK-u. Svakako da je doživljaj ginekologa individualan i ovdje možete vidjeti da je to tako. Nekome je Nikulin bio ubica a nekome spasitelj. Ako vam je do sada ok onda bi to trebalo biti tako i dalje. Imajte hrabrosti da pitate i tražite i nedajte se da vas šaltaju gore. Ako smatrate da vas se treba pregledati zahtjevajte to odmah i ustrajte u tome. Ja sam dozvolila da me sestre zamajavaju jer u stvari doktori nisu dali da ih se budi. S druge strane ja nisam gore bila ni preko koje štele niti sam kome dala kovertu pa je to možda jedan od razloga što sam stradala. Nemojte se sikirati sve će biti OK samo budite istrajne u svojim zahtjevima.

Sretno!

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Laka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr. Boris Nikulin
6.10.2008 16:51:18   
nensy
MIKA TAČNO SI REKLA NITI SI IMALA ŠTELE NITI SI DALA KOVERTU PA SI STRADALA . JA SAM IMALA ŠTELU KOD ČUVENOG DR BEGIĆA JER MI JE ON I BIO PROFESOR GIN. I AKUŠERSTVA U SREDNJOJ ŠKOLI PA MI NIJE BILO LOGIKE DA MU JOŠ PARE DAJEM JER ME JE DOBRO ZNAO. A ONDA VIDIM JEDNOM NA UZ KAŽE MORA DO OPĆINE NEŠTO MAMI DA ZAVRŠI I OSTAVI ME NA STOLU NAMAZANU BEZ IKAKVOG NALAZA I OBJAŠNJENJA SAMO IZAĐE PA ONDA DRUGI PUT MORA SINA UPISAT NA FAKULTET I ISTA SITUACIJA A TREĆI PUT TREĆE SEDMICE VEĆ JE BILO KASNO ŽAO MI JE NEĆIJU SE OTKUCAJI SRCA BEBA, JE MRTVA. DA BI KAD SE DOGODIO POROD, A ON NARAVNO NIJE BIO TU, NEGO JE DOŠAO NA GOTOVO IZ MOJE SOBE IZAŠAO SA KOMENTARO SVI SE RODIMO DA BI SMO UMRLI ONDA TI NEMAM ŠTA VIŠE REĆI.    TO JE BAGRA SAMO TAKVA ZNALA SAM TO I RANIJE PA TAKO ONO ČEGA SAM SE NAJVIŠE BOJALA I OSTVARENO. SADA NEMAM ŽIVOTA I NIČEMU SE NERADUJEM NA OVOM SVIJETU. SAMO SAM REKLA DA BOG DA IH SVAKA NAŠA SUZA STIGLA.user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr. Boris Nikulin
6.10.2008 16:53:26   
nensy
ŠTO SE TIČE GINEKOLOGA NA GAK-u DA ZNATE BEZ KOVERTI NEMOJTE NI IĆI. SVI SU KORUMPIRANI I NADAM SE DA ĆE VEĆ NEKO TOME STATI U KRAJ . 

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr. Boris Nikulin
6.10.2008 17:41:09   
Mika
Eto nensy vidiš slučajnosti! I mene je Begić koštao moje djece jer me je privatni ginekolog dr. Vernes Begović poslao baš njemu sa naznakom da mu dam kovertu. Ali pošto ovaj nije radio za vikend...dalje se zna, moja trudnoća nije mogla čekati njegovu guzicu da se dovuče da Bjelašnice user posted image (izvinjavam se na ružnim riječima!)

_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 15:46:01   
nensy
DRAGA MIKA DR.BEGIĆ JE BIO MOJ PROFESOR U SREDNJOJ ŠKOLI I UVJEK SAM GOVORILA TEORIJA +5 A SALA NEDO BOG NIKOME. TE I KADA JA BUDEM TRUDNA DA ME NI ZA ŽIVU GLAVU ON NEĆE VODITI. A MOJI NAJVEĆI STRAHOVI POSTALI SU STVARNOST

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 15:49:37   
nensy
DA STVAR BUDE GORA NIKAD NE RECI NIKAD. JA U 4. MJESECU PROKRVARIM I SPREMIM SE NA GAK KAD ONO ON DEŽURNI user posted image user posted image user posted image  VUČE LIK NOGU ZA NOGOM I KAŽE OVO AKO KRENE NIKO NEĆE ZAUSTAVITI. JER TRUDNOĆA MI JE BILA JAKO NISKO. OSTAVI ME U BOLNICI 12 DANA KLJUKO  TADA VEĆ DRUGOM DOZOM ANTIBIOTIKA KAO URINARNA INF. A JA JU DOBILA 5 DAN NA GAK-u

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 15:54:30   
M kao Mama
Hvala dragom Allahu pa sam se na vrijem iščupala iz njegovih ruku, kod njega sam došla na privi pregled kada sam bila trudna 7 sedmica, preko silne štele, jedne dr. koja je s njim dobra, a meni je ona tetka, helem sve ona kaže ko sam, šta sa, ona malo tamo, vamo eto trudnoća, dođite za mjesec i po sa nalazima krvi i kilažom, doviđenja.

Kada smo izašli iz onog podruma, kažem ja moja nona više neće dr. begiću, i tako je i bilo, prebacim se kod Mašića, i nikada se nisam pokajala.
Na žalost, šta se dešava sa Koševom, stvarno nemam riječi

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 15:54:33   
nensy
nakon toliko dana ležanja kaže dođi početkom septembra a to je bio 7 mjesec. JA ZAPREPAŠTENA ŠTO ME UOPĆE OTPUSTIO SA 14000 LEUKOCITA AL HAJD DOBRO SE OSJEĆAM, JAVIM SE SVOM GIN U DOM ZDRAVLJA IST BEGIĆuser posted image NIHAD PREGLEDA ME I KAŽE DA DOĐEM SA NALAZIMA ZA 20 DANA user posted image user posted image user posted image . DA NIJE ŽALOSNO BILO BI SMIJEŠNO. NALAZI URINOKULTURE SVE U NAJBOLJEM REDU AL TI LEUKOCITI OPET VISOKI PA PREPORUČUJU OVAJ PUT CEPOREX.

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 15:59:23   
nensy
DOŠLA SAM 1 SEPTEMBRA JER JE GOS. BIO NA GODIŠNJEM I KAO MOGLA SI DOĆI SUTRA PA NISI MORALA BAŠ DANAS A JA CIJELU TRUDNOĆU PILA APAURIN I BEBU JEDVA DA SAM OSJETILA PA JE TIH DANA BILA STRAŠNO NEMIRNA I TA 2 DANA PRED PREGLED UŽASNO MIRNA. JA SVA ISPREPADANA A ON KO TE J.... ŽENO DRAGA MORA ON MAMI NEŠTO ZAVRŠITI U OPĆINI I SVE JE U REDU I OSTAVI ME NAMAZANU NA STOLU I PREKO VRATAuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 16:04:22   
Anoniman
nensy... javna opomena sad: molim te ne pisi velikim slovima!

p.s. procitaj nekad privatne poruke

LP user posted image

(odgovor članu nensy)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 16:04:24   
nensy
U SLEDEĆU SUBOTU JAKO SAM SE RUŽNO OSJEĆALA U NEDJELJU MI SE POJAVIO SAMO MALO SMEĆKASTOG ISCJEDKA U PONEDJELJAK KAD SAM GA UHVATILA ZA MOJU BEBICU JE VEĆ OFDAVNO BILO KASNO. NJEGOVO MALO SRCE VEĆ ODAVNO NIJE KUCALO AL ON JE REKAO SURA ĆEMO TE PORODITI.MA HADE DA SE VODE NAPIJEMOuser posted image user posted image user posted image . I ONDA ME OSTAVI U BOLNICI CIJELU DAN I NOĆ SA SAZNANJEM DA JE MOJA BEBA MRTVA U MENI. U UTORAK MI DADNU GEL I OSTAVE U KREVETE PUNA 4 SATA NIKO NIJE NI DOŠAO DA VIDI JESAM LI ŽIVA .

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 16:10:07   
nensy
DA NEDUŽIM VIŠE ON JE NA SMJENU TREBAO DOĆI U 15 SATI A REKAO DA ME U SALU DOVEDU U 18. NA MOJE INSISTIRANJE PREGLEDAO ME DR.KATICA I REKAO DA JE TO SASVIM DOVOLJNO ZA POROD OD 30. NED. TAKO SAM JA RODILA U 11 SATI  I KAD JE GOS.DOŠAO NA SMJENU SVE JE BILO GOTOVO. I NA KRAJU KOMENTAR BIĆE DJECE A SVI SE RODIMO DA BISMO UMRLI. user posted image user posted image user posted image  I NEMA SE TU ŠTA REĆI NJIMA NIKO NIKAD NEĆE STATI U KRAJ.

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 16:15:06   
nensy
A TI MAMA ALMA HVALA ALLAHU DA TE POGLEDAO I POKAZAO TI PRAVI PUT, JA IM VIŠE NEIDEM NI DA UMIREM. ŠTO BI JEDNA STARA SESTRA SA GAK-a REKLA VIŠE OD POLA IH NEBI NI BILO TU DA NIJE BILO RATA.                                     

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dr. Boris Nikulin
7.10.2008 17:46:26   
mamin sin
Je li to dr. Kerim Begic ili ima i neki drugi na Kosevu?

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dr. Boris Nikulin
8.10.2008 15:53:51   
nensy
jeste jedan jedini nam primarius

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dr. Boris Nikulin
8.10.2008 15:57:48   
M kao Mama
Drage moje ne zanosite se tom titulom primarijusa, to je zaista titula koju dr. dobija na konto rada, ta titula se ne stiče kao što je doktorat ili magisterij, ustvari to je počasna titula, nadam se da nisam zapetljala, a htjela sam kazati da danas imamo primarijusa na pasja preskakala, te da ako je neko prim. dr. ne mora značiti da je i vrhunski stručnjak,

(odgovor članu nensy)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dr. Boris Nikulin
12.10.2008 21:53:02   
mivica
Evo ja sam vodila trudnocu na GAK-u i nikakve koverte mi nisu bile uslov za vodjenje moje trudnoce!!! Da li je to ocekivano od mene ja ne znam, ali ja sam uspjesno porodjena bez ikakve koverte hB!!! Cak sam imala stvarno "lagan" porod!!! Dosla u bolnicu na kontrolu bez ikakvih bolova, dr Nikulin ustanovio da sam vec dosta otvrena, uputio me odmah u salu, dali mi infuziju i za sat vremena ja se porodila :))) Zao mi je svih koji su imali negativna iskustva u toj ustanovi, ali evo da ne demoralisemo buduce porodilje, nije sve tako crno ima i pozitivnih slucajeva! A to da se daju koverte to sam cula, ali to nije slucaj samo na GAK-u, toga ima svugdje i nadam se da ce uskoro i kod nas otpoceti kao u Hrvatskoj sa kaznjavanjem onih, koji to rade!!!  

_____________________________

Bakir, 21.06.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *