|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: neugodna situacija
7.2.2011 22:26:01   
veeseelaa
ne mislim ništa, ja sam na distanci s ljudima, moje dijete se neće svakodnevno družiti sa djeverovom djecom, iskreno nikada se ne bi dovela u takvu situaciju kao ti draga S

Prosto bi crkla da mi tako neko djetetu zaključa vrata ispred nosa, jer ja sam takva, zato uvijek pazim da se ne dovedem u višak situaciju

Sori što ja vako direktno al me nerviraju ta preseravanja sa zaovama, jetrvama i ostalima... nikad na dobro takva intenzivna druženja user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: neugodna situacija
7.2.2011 22:46:11   
jasmin
Da dodam...najbolje cemo se osjecati ako nikada ne ocekujemo uzvracanje na dobro koje smo nekome ucinili.Trebamo se sami truditi da uzvratimo na dobro dobrim,ali ne i ocekivati da ce nama biti uzvraceno,jer se covjek cesto razocara i dodje do neugodnih situacija.Ja sam takva,ako bih uzimala djeverovo dijete,ne bih ocekivala da oni uzimaju moje,ja bih se cak izvinula sto sam pustila dijete da `smeta` ispred vrata.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: neugodna situacija
7.2.2011 22:48:24   
veeseelaa
nit bi ga uzimala nit bi svoje davala, čemu to uopće???? s vremena na vrijeme da al svakodnevno haj sine kući svojoj
Mislim ja zaista ne volim takav način življenja, neki su ga htjeli meni nametnuti al nametnuh ga ja njima user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: neugodna situacija
7.2.2011 22:53:27   
N_N
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Draga ja te potpuno razumije vjerujem da ti se u tom momentu pomračio um, i da si u afektu udarila curicu, udarila pa šta, nije smak svijeta, vjerujem da si se pokajala istog momenta, da sda sebe grdiš, kuneš i slino. Nema potrebe da se osjećaš krivom, to što si je udarila, donekle opravdavam, samo eto da si Bogdo ruku malo niže spustila, ali Bože moj. Drugo stanje, je drugo stanje i kao takvo je opisano i objašnjeno i u medicini i u pravu i u sociologiji i sličnim granama. Koliko je to drugo stanje teško i koliko može doći do pomračenja uma, najbolje znaju pravnici,


Dadada brate mudrai si svaka čast, potpisujem ovu tvoju rečenicu.



Nemam šta dodati, mama alma - potpis k'o kuća a posebno za boldirani dio!! user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 0:07:22   
Galicia
Manite se ljudi zajednica. Tu svi problemi pocinju.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 0:21:17   
Hanady RR
udarila pa udarila...kaje se žena.

u trenutku u afektu kad ste mama još nekome dal u stomaku ili kraj vas je dovedete sebe poziciju odbrane drugog djeteta...i desi se to. sad ti se desilo više neće sigurno...meni je jednom i nikada više. još ja ne tučem djecu uopšte...ali u trenutku sam stariju zamahnula spašavajući mlađu da ne lupi glavom od radijator...i djejetu svome sam mogla oko izbiti prstenom. kad umrla nisma al desilo se. ne krivim nikoga do sebe...trebala sam se kontrolisati...al bila sma mama sa dvije bebe u kući, na trudničkom bolovanju i jednostavno omaklo se. Apaurin sma poslije popila al pomago nije...danima sam plakala...ali jedna je sitina starija sad sama kaže seki skloni se do radijatrota nedo bog da se udariš.

a ova situacija...
ja nisma na distanci sa zaovinom djecom ni sestrinom niti bih mogla biti...
ne živimo u istoj kući ali zaista često su nam djeca skupa...
samo kod tebe distanca sa njihove strane postoji i ti bi trebala isto se ponašati...

jer zatvoriti vrata da tvoje dijete nebi RUČALO sa njihovim djeteom meni je strašna...
pa ja i djete od komšinice nahranim ako je tu u igrii bilo, a kamoli zaovinu djecu il ona moju...

Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 8:47:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

udarila pa udarila...kaje se žena.

zatvoriti vrata da tvoje dijete nebi RUČALO sa njihovim djeteom meni je strašna...
pa ja i djete od komšinice nahranim ako je tu u igrii bilo, a kamoli zaovinu djecu il ona moju...

Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.


Potpisujem Hanady, udarila si je ipak trudna si , zena je vise osjecajna , zastitnicki nastrojena, desilo se ipak nikokm nista nije bilo....

Sto se tice djevera opet potpisujem drugaricu Hanady, ja bi se grozno osjecala da neko moje dijete ostavi pred kucnim pragom + da mu nedaju da jede , grozno fakat...Ne mogu da shvatim mogli su je barem kuci donijeti , ali nek ti to bude lekcija svoje dijete uz sebe, sa sobom i ja bi tuzna bila da mi neko zalupi vrata pred nosom na takav nacin....
Pusa za vas troje

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 9:25:04   
sanela.asja
zatvoriti vrata da tvoje dijete nebi RUČALO sa njihovim djeteom meni je strašna...
pa ja i djete od komšinice nahranim ako je tu u igrii bilo, a kamoli zaovinu djecu il ona moju...

Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.

e pa to mi je najvise krivo ja dodjem umorna s posla,muz dodje umoran s posla hop eto nama ajle pozelila asju da se igraju i kako ja maloj da zalupim vrata i ostavim je ispred pustim je pola sata igraju se i onda je snesem i nikom nista..a oni ko da je moje djete majmun hallo djete je to ima 2.5 godine kako da joj objasnim da nece da je puste,ona se baca po plocniku ,vristi i sta da uradim nego da je zgrabim i u kucu ja sebi taj udarac zaboraviti nikad necu iako je asja na to zaboravila ali ni njima nikad zaboraviti necu..jer nisam to zasluzila a ni moje djete..jer njihova je znala i nocit kod nas pa ja s dvoje djece od 2 godine citav dan budem dok oni idu po robnim kucama i razgledaju.mojoj se to nikad nije desilo moja je ostajala kod moje mame..izgleda da sam ja bila jedna velika GLUPACA,a i stim je gotovo.. hvalla na komentarima,savjetima vidim ima razlicitih misljenja naravno tako zato sam i postavila temu da vidim kako ko razmislja...ja sad znam kako cu se postaviti i da nikad necu udarit svoje djete zbog nekog ko nema srca...

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 10:36:37   
ziki
Nema sad sekiracije, probaj da se kontrolišeš sledeći put. Mala je to već zaboravila, oprostila ti je odmh, ti si njena mama. Znam kako ti je jer sam i sama u drugom stanju a imam nemirka od 2,5 god. Znam kako po nekd može da bude naporan i da se baca i da me udara i da budem baš na ivici živaca da ga lupim. I nije tačno da on zna da ako mene šutne može povrijedit bebu, to jednostvno ne konta. To se mora ponavljat i ponavljat i ponavlajt.....
A što se tiče djevera, pa treba poštovat njihovu odluku da se distanciraju ali ne znam kakav to treba da si insan pa da zalupiš djetetu vrata ispred nosa i ostaviš ga da plače, da pustiš ženu za koju znaš da ima rizičnu trudnoću da nosi dijete, bilo koju ženu i bilo koje dijete a ne rodbinu. Ako im je do distance fino prema odraslim se distanciraš a onda oni objasne djeci a ne distanca u vrijeme ručka, fuj, fuj, fuj, daleko im lijepa kuća

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 10:55:59   
mamabb
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne mislim ništa, ja sam na distanci s ljudima, moje dijete se neće svakodnevno družiti sa djeverovom djecom, iskreno nikada se ne bi dovela u takvu situaciju kao ti draga S

Prosto bi crkla da mi tako neko djetetu zaključa vrata ispred nosa, jer ja sam takva, zato uvijek pazim da se ne dovedem u višak situaciju

Sori što ja vako direktno al me nerviraju ta preseravanja sa zaovama, jetrvama i ostalima... nikad na dobro takva intenzivna druženja user posted image




Ovakvo pravilo, u mom slučaju, bi važilo, samo ako je isti odnos s djecom od mog brata/sestre, u suprotnom mi je ogavno. Nikad ne bih mogla biti takava. Uostalom,smiješno mi je djecu razdvajati,pa to su joj braća i sestre, a tako i učim svoju L.
A,ukoliko bih primjetila da neko moje dijete odvaja onda bih i ja okrenula ploču!





_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 10:58:25   
veeseelaa
Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.


user posted image  upravo, mada ne treba čekati i dovesti se u ovakvu situaciju, u par dana po par sati dosta je igre s rodjacima, svaki dan neeeeeee, niti bi imali vremena sve i da hoćemo
I ja imam bratičinu pa se svaki dan ne igra s mojoj kćerkom, ne vodim je na igru kod brata niti mi on dovodi svoje dijete da se igraju
Kad sjednemo zajedno i djeca su s nama, da mi to sve lijepo nadziremo
Ja nisam za to da dijete ostavljam svakodnevno kod nekog da bi se igralo baš iz bojazni da ne dosadi il ne napravi neki kršlus, ne bi da se poslije crvenim il ljutim kao S

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:05:45   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne mislim ništa, ja sam na distanci s ljudima, moje dijete se neće svakodnevno družiti sa djeverovom djecom, iskreno nikada se ne bi dovela u takvu situaciju kao ti draga S

Prosto bi crkla da mi tako neko djetetu zaključa vrata ispred nosa, jer ja sam takva, zato uvijek pazim da se ne dovedem u višak situaciju

Sori što ja vako direktno al me nerviraju ta preseravanja sa zaovama, jetrvama i ostalima... nikad na dobro takva intenzivna druženja user posted image




Ovakvo pravilo, u mom slučaju, bi važilo, samo ako je isti odnos s djecom od mog brata/sestre, u suprotnom mi je ogavno. Nikad ne bih mogla biti takava. Uostalom,smiješno mi je djecu razdvajati,pa to su joj braća i sestre, a tako i učim svoju L.
A,ukoliko bih primjetila da neko moje dijete odvaja onda bih i ja okrenula ploču!





pa naravno, s tim što treba uzeti u obzir da je djetetu ugodnije možda s ovim ili onim rodjakom, njihove približne godine starosti i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:14:39   
Anoniman
ma ja vise svom djetu nikad nebi dozvolila da ide njima i da se igra sa njom tom malom znam djeca nisu kriva al toj bi jetrvi ocitala bukvicu da mi je sestra rodjenauser posted image user posted image uff, kako me nanervira vjestica jedna kako ima duse ako je ima uopce da pusti djete ko cuku pred vratima da place da ju nepusti unutra user posted image .ma svasta bi bila u stanju da im odem na vrata da se posvadjam posteno......


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:17:21   
veeseelaa
ma ne bi joj vala ni riječ rekla, samo dijete ne bi išlo kod njih

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:19:49   
N_N
I na kraju sve po djeci user posted image
Kako sad da ona shvati da odjednom više ne može ići user posted image  
Eh kako me nerviraju ti likovi kao tvoja jetrva, kad im se iz čista mira okrene crijevo na lijevo user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:19:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ne bi joj vala ni riječ rekla, samo dijete ne bi išlo kod njih
user posted image
Ma ja samo kazem nedo mi Bog da zivimo zajedno imam i ja jetrvu ima 2. djece djecak ima 4.god u zivotu svom nisam vidjela vecu barabuuser posted image user posted image Uh kazem samo svakom svacija draga kuca da oni zive dole na spratu a mi gore ja bi se davno iselila.
Inace bi bilo svasta......



(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:24:12   
Blue rose RR
Svako od nas ima neki način života, neki žele da ga nametnu drugima, a neki ne dozvoljavaju miješanje drugih.
Pošujem i jedno i drugo. Ko može sebi dozvoliti luksuz da mu neko nameće način života-odlično, a ko ne da pristupa svom životu-još bolje.

Žao mi je što te djevojčica udarila u stomak, vjerujem da nije namjerno, kao ni tvoj šamar upućen njoj.
Žao mi je što je djevojčici teško palo što joj je rodica ušla u svoju kuću da na miru jede.
Žao mi je što je to sve vama teško palo.

Ali moraš biti svjesna da nismo svi isti. Da neki ljudi žele da imaju svoj mir, i za njena ne pitaju koja je cijena. 
Svom djetetu (nije važno što ona ima 2,5 godine-ako sam dobro razumjela) moraš objasniti, da kada joj rodica bude pozvana od strane roditelja, i uđe u svoju kuću, ona mora da ide svojoj kući.
Nemaš se šta raspravljati ni sa kime. Jednostavno i ti uvedi neka svoja pravila, koja će biti bazirana na tvom i pozitivnom i negativnom iskkustvu.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:33:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N

I na kraju sve po djeci user posted image
Kako sad da ona shvati da odjednom više ne može ići user posted image  
Eh kako me nerviraju ti likovi kao tvoja jetrva, kad im se iz čista mira okrene crijevo na lijevo user posted image


ma znam, i meni je žao djece, ma majke mi velika "druženja" uvijek slično završe
Ja bi svoju malenu sad fokusirala na nešto drugo, da lakše zaboravi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:34:10   
veeseelaa
Ali moraš biti svjesna da nismo svi isti. Da neki ljudi žele da imaju svoj mir, i za njena ne pitaju koja je cijena.
Svom djetetu (nije važno što ona ima 2,5 godine-ako sam dobro razumjela) moraš objasniti, da kada joj rodica bude pozvana od strane roditelja, i uđe u svoju kuću, ona mora da ide svojoj kući.
Nemaš se šta raspravljati ni sa kime. Jednostavno i ti uvedi neka svoja pravila, koja će biti bazirana na tvom i pozitivnom i negativnom iskkustvu.


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:42:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ali moraš biti svjesna da nismo svi isti. Da neki ljudi žele da imaju svoj mir, i za njena ne pitaju koja je cijena. 
Svom djetetu (nije važno što ona ima 2,5 godine-ako sam dobro razumjela) moraš objasniti, da kada joj rodica bude pozvana od strane roditelja, i uđe u svoju kuću, ona mora da ide svojoj kući.
Nemaš se šta raspravljati ni sa kime. Jednostavno i ti uvedi neka svoja pravila, koja će biti bazirana na tvom i pozitivnom i negativnom iskkustvu.





Nismo svi isti neki zele mir ,neki trpe ali ipak smatram da je skroz off zalupiti vrata djetetu od dvije godine i vaditi se na foru da hoce na miru da jedu a dijete im vristi pred ulaznim vratima, mislim halo pa nisu gluvi ko topovi, moglo se to izvesti na kulturniji nacin..

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:45:49   
/MMK/
Sanela to što si udarila dijete se trebaš popričati sama sa sobom.
Nije bitno šta je povod, moglo se desiti, a vjerovatno i hoće da ste u prodavnici i da dijete vrišti zato što mu nećeš kupiti lutku ( kakvih ima 5) ili čokokladu ili će htjeti staviti prste u utičnicu, a ti nećeš dati.

A što se tiče jetrve, ja ne bih kao ona, ali mi ne znamo drugu stranu priče.
Može li hipotetski situacija biti ovakva.
Djeca su se igrala i po njenom mišljenju naigrala, kod njih je vrijeme za ručak, imaju curicu koja slabo jede, uz društvo i igru sa tvojom neće nikako. I u svoj svojoj roditeljskoj brižnosti između toga da ispadne fina tebi, ona bira za dobrobit svog djeteta, kojem je veoma bitan obrok u sezoni gripa i prehlada.


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:49:01   
Hanady RR
Očito je pitanje nas kao ličnosti kako bi se postavili u ovoj situaciji i dali bi uopšte do nje došli.
ja znam i ruku u vatru stavljam da moje zaove nikada nebi mom djetetu vrata zatvorile i eventualno uspostavljel svoj mir na ovakav način.

isto garantujem i za sebe...ja prema djeci zaista imama poseban odnos...meni su djeca mojih zaova i moje sestre sa posebnim mjetsom u mom životu. ja bih za rad njihovog dječijeg mira žrtvovala sve svoje potrebe...a ljubav među njih 7 koliko ih je od zaova, sestre i moje gajim na posebna način. ja želim da oni cijeli život budu braća i sestre i jedni drugima podrška.

Očito je bitno kako se čovjek postavi u startu...
ali po ovokvamo odnosu zatvaranja vrata vidno je da je druga porodica postavila svoja pravila. Tu nema mjesta raspravi, ne treb aništa na silu...ako njima nije bitno kako se osjeća tvoje dijete...ne treba ni tebi biti bitno i ponašaj se u skladu sa njihovim pravilima. Očito je tvja jetrv akao i vesela sa stavom i ako ej to njen izbori njen način života ti ne treba to da zamjeraš. Takvi su kakvi su...uredi svoj život i odgajaj svoju djecu na način da poštuju njihova pravila i samim tim da uspoatvite svoja u ovom odnosu.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 8.2.2011 11:56:58 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:49:14   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: /MMK/

Sanela to što si udarila dijete se trebaš popričati sama sa sobom.
Nije bitno šta je povod, moglo se desiti, a vjerovatno i hoće da ste u prodavnici i da dijete vrišti zato što mu nećeš kupiti lutku ( kakvih ima 5) ili čokokladu ili će htjeti staviti prste u utičnicu, a ti nećeš dati.

A što se tiče jetrve, ja ne bih kao ona, ali mi ne znamo drugu stranu priče.
Može li hipotetski situacija biti ovakva.
Djeca su se igrala i po njenom mišljenju naigrala, kod njih je vrijeme za ručak, imaju curicu koja slabo jede, uz društvo i igru sa tvojom neće nikako. I u svoj svojoj roditeljskoj brižnosti između toga da ispadne fina tebi, ona bira za dobrobit svog djeteta, kojem je veoma bitan obrok u sezoni gripa i prehlada.



I izbaci dijete ko cuku ispred vrata, ma hajde moli te, nema opravdanja, taman da im je na glavi sjedila mogli su se pritrpiti dok joj mati dođe. Stvarno svakakvih ljudi ima, i što je najtragičnije Bože me oprosti svakakvi ljudi djecu imaju.

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:51:21   
/MMK/
Nije izbacila dijete, ono je već bilo napolju sa svojom mamom.

Ja kažem da ne bih nikada to učinila, ali mogu da razumijem da se neko između dobrobiti svog i tuđeg djeteta odluči za svoje.
Na kraju krajeva obrok je malo primarniji od igre, a to što su oni nezainteresovani da animiraju rođaka, sebično ali šta ćeš.


< Poruku je uredio /MMK/ -- 8.2.2011 11:53:53 >


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:52:05   
ziki
IZVORNA PORUKA: /MMK/


Djeca su se igrala i po njenom mišljenju naigrala, kod njih je vrijeme za ručak, imaju curicu koja slabo jede, uz društvo i igru sa tvojom neće nikako. I u svoj svojoj roditeljskoj brižnosti između toga da ispadne fina tebi, ona bira za dobrobit svog djeteta, kojem je veoma bitan obrok u sezoni gripa i prehlada.


i onda dotični roditelji fino jedno uzme svoju curu drugo bratski i raznesu kućama, objasne majci da malena neće da jede ako ima drutvo i zamole da se takvo pravilo poštuje ubuduće i čiča miča gotova priča a ne ko najgori skotovi zalupit vrata djetetu ispred nosa.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *