|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:55:06   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ali moraš biti svjesna da nismo svi isti. Da neki ljudi žele da imaju svoj mir, i za njena ne pitaju koja je cijena. 
Svom djetetu (nije važno što ona ima 2,5 godine-ako sam dobro razumjela) moraš objasniti, da kada joj rodica bude pozvana od strane roditelja, i uđe u svoju kuću, ona mora da ide svojoj kući.
Nemaš se šta raspravljati ni sa kime. Jednostavno i ti uvedi neka svoja pravila, koja će biti bazirana na tvom i pozitivnom i negativnom iskkustvu.





Nismo svi isti neki zele mir ,neki trpe ali ipak smatram da je skroz off zalupiti vrata djetetu od dvije godine i vaditi se na foru da hoce na miru da jedu a dijete im vristi pred ulaznim vratima, mislim halo pa nisu gluvi ko topovi, moglo se to izvesti na kulturniji nacin..


Ali Marina, nismo svi isti. Hvala Bogu.
I ja nikada ovako nešto ne bih uradila.Garantujem da ne bi ni moja jetrva ni zaova, ali ima ih koje ne prežaju ni od čega da bi imale poštovanje svojim "rituala".



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:57:10   
M kao Mama
MMK pročitaj prost od sanele ponovo, ali nije to ni bitno,mala je bila sam pred vratima 5 minuta, dok je mati došla po nju,ne mogu da vjerujem daneko opravdava da dijete sjedi pred nečijim vratima i plače, dok neko tamo iza istih tih vrata mirno ruča. JEl shvataš bit ovog posta, nehumano postupanje. O tome se radi. Vjeruj, ako su bili u stanju da je ovako ostave i slučaju njen plač, sutra će biti u situacijii da je izbace.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:59:17   
jasmin

IZVORNA PORUKA: /MMK/

Nije izbacila dijete, ono je već bilo napolju sa svojom mamom.

Ja kažem da ne bih nikada to učinila, ali mogu da razumijem da se neko između dobrobiti svog i tuđeg djeteta odluči za svoje.
Na kraju krajeva obrok je malo primarniji od igre, a to što su oni nezainteresovani da animiraju rođaka, sebično ali šta ćeš.



Tamam tako.
Cure,polahko...sve razumijemo sanelu i sve se slazemo da je postupak amidze bio ruzan,ali cemu sada praviti belaj oko toga.
Desilo se,covjek zatvorio vrata i zasto mu se uzima to pravo.Ja bih izbjegavala dijete slati dolje.Zasto moj djever mora trpiti moju djecu???Ok,shvatam posjete,ali stalno...pa vjerujte mi nije to jednostavno.Dalje,popricala bih s jetrvom i rekla da mi kaze onda kada dijete biva visak,a ne da je pusti da place i opet se izvinula sto sam je pustila da ide za njima.Cure,mora biti granica u komunikaciji.To sto mi je neko bliznja rodbina ne znaci da mogu da radim sta hocu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu /MMK/)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 11:59:38   
Anoniman
pa mogla je fino zovniti joj mamu i rec ajd dodji po malu oce moje djete da spava/jede pa neka dodje poslije a ne tako uraditi.
I kod nas se desila  bezbroj situacija kad dodju mali baraba ziva mira nema ona nista nehajeuser posted image plus bezbroj puta mi je djete udario namjerno ja bas gkledam ih on ga gura , nagovara na ruzne stvari , otima mu igracke mm nesuti zna rec bratu svom daj kazi mu nemoj da ja galamim vidi sta radi.
Njemu bude krivo kao, pa nista mu neradi cuj neradi il si corav ili se pravis.....
Jednom ga iz cista mira osamario a ona nista mrtva hladna da mu kaze da nesmije da nesto poduzme ma doslo mi je da ja nju zviznem samarom.
Rekla sam joj ,ajd molim te dokazi svom djetu vise mislim nije o.k bolan.


(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:00:28   
Blue rose RR
Ja vjerujem u humanost (kada je u pitanju ponašanje prema mom djetetu i mojoj porodici) samo svoje majke, majke mog muža, donekle svog muža, naravno i svog djeteta kad odraste.
A ostali smo gledaju svojoj gu*ici.

< Poruku je uredio Blue rose RR -- 8.2.2011 12:04:00 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:02:00   
veeseelaa
 
Jel Sanela ostavila dijete na čuvanje jetrvi ili šta...? ja to ništa ne kontam
od kuda dijete samo ispred vrata jetrve i djevera?
apsurd je sada pričati šta bi mi i kako, naravno da većina ne bi nikom tako zalupila vrata a opet ko zna.... možda je jetrvi dosadilo..... haj znaj



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:02:36   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja vjerujem u humanost samo svoje majke, majke mog muža, donekle svog muža, naravno i svog djeteta kad odraste.
A ostali smo gledaju svojoj gu*ici.


Blue sve mi se više dopadaš! pametno i realno a šuplje mi je puna kapa user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:03:36   
/MMK/
IZVORNA PORUKA: sanela.asja

Jao cure kakvu sam sad neugodnu situaciju imala jos ovako bolesna,znam da se netrebam zbog toga sekirati i da ja nisam kriva al mi je tesko...
Bile ja i jetrva sa djecom napolju njena ajla i moja asjja su iste dobi i odvede ona ajlu u kucu,zakljuca vrata,a moja asja poce plakat i ode prema vratima..djete je plakalo jedno 5 minuta pred vratima oni nisu htjeli da otvore i ja sam asju podigla i uznjela uz stepenice( nesmjem nista tesko dizat zbog druge trudnoce moram stroga da mirujem) i kako samje unjela udarila me je nogom u stomak a ja sam je u ljutnji udarila samarom i malo raskrvarila usnicuuser posted image jako mi je zao..al ulazi MM ljut galami na mene neznajuci zasto mala place kad sam ispricala sisao je dole do brata i posvadjao se snjim jer ja njihovu ajlu u pola dana pola noci uzmem da cuvam..a njegov brat je rekao da je nisu pustili u kucu zato da bi mogli da jedu kao nece ajla htjet jest ako ..asja bude..
Sta vi mislite o tome ja sam ogorcena pa zar moje djete od 2.5 god treba da place ispred vrata svog amidze,a sve da bi se igrala s rodicom..zao mije djeteta sto sam je udarila jos nemogu doci k sebiuser posted image zar su tako nehumani a znaju da imam rizicnu trudnocu pogotovo jettrva ona je to sve prolazila u svojoj trudnoci...
Sta vi mislite kako ja sad treba da postupam prema njima,ja znam da ne bi nikad mogla njihovo djete ostaviti da mi place na vratima i muz je jos ljut na mene sto sam asju udarila..user posted image user posted image


_____________________________

09.2010.

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:04:37   
veeseelaa
Cure,mora biti granica u komunikaciji.To sto mi je neko bliznja rodbina ne znaci da mogu da radim sta hocu.


ma naravnno jasmin pametnice moja
ja ne kužim kako neko ima vremena za svakodnevna druženja user posted image user posted image  dijete treba da ima svoje aktvnosti a ne da satima se igra po komšiluku

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:06:47   
ziki
Cure pročitajte pažljivo šta je žena pisala, pa oni su svoju curicu ostavljali kod Sanele i na konak i na cijelodnevno čuvanje dok hodaju po gradu i na kraju takvo nešto urade. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:08:44   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

MMK pročitaj prost od sanele ponovo, ali nije to ni bitno,mala je bila sam pred vratima 5 minuta, dok je mati došla po nju,ne mogu da vjerujem daneko opravdava da dijete sjedi pred nečijim vratima i plače, dok neko tamo iza istih tih vrata mirno ruča. JEl shvataš bit ovog posta, nehumano postupanje. O tome se radi. Vjeruj, ako su bili u stanju da je ovako ostave i slučaju njen plač, sutra će biti u situacijii da je izbace.


naravno da je ovo ružno al da se ne bi došlo u ovakvu situaciju dijete ne treba slati na svakodnevna druženja ni kod koga, osobito bez nadzora majke
ja takodje živim u istoj kući sa djeverom sve i da hoću naša se djece ne mogu vidjati često, pa mi imamo toliko van kućnih aktivnosti da kad smo kući želimo biti sami i posvetiti se nama kao porodici
Jednom u 10 dana je dosta! a i to je upitno obzirom na oabveze ....kad imam vremena ja dijete odvedem na planinu, u igraonicu, u šetnju itd Tu možemo svi zajedno a kad smo kući imamo druge obaveze
Ne opravdavam jetrvu, ne do mi Bog al i Sanela treba da zna da njeno dijete ne treba da svaki dan provodi vrijeme sa djeverovom djecom, meni je to previše

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:10:34   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ziki

Cure pročitajte pažljivo šta je žena pisala, pa oni su svoju curicu ostavljali kod Sanele i na konak i na cijelodnevno čuvanje dok hodaju po gradu i na kraju takvo nešto urade. 


oni su se svi opustili maximalno, za čuvanje ima teta i vrtić, ne do Bog neke vanredne situacije al meni bi onako za šetnju po centrima bilo suludo nekom ostaviti dijete ........

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:12:25   
jasmin
ziki,mila,stoji to na mjestu...no to meni ne bi dalo za pravo da i ja svoje dijete nekome namecem,pogotovo ako vidim da dijete nije pozeljno.A ako bi me boljelo to sto ja njihovo uzimam,a oni moje ne,i ja bih krenula iz nova.Cist racun duga ljubav.Ne branim ja uopce postupak tih ljudi,samo branim zelju da neko ima svoju privatnost.Jeste da bi bilo puno ljepse da je amidza rekao halali,mi idemo jesti,mozes li uzeti Asju sa sobom,medjutim,kada su se vrata zatvorila i zakljucala meni bi to bio dovoljan znak da neko zeli ostati sam,uzela bih dijete odmah,a ne pustila da place.
sanela.asja nemoj se ljutiti molim te,moramo biti realni.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:13:07   
Hanady RR
Joj Bože žene...vi ste nicrpne majkemi...
sve fino piše a vi sad šta ako šta ako....user posted image

user posted image user posted image user posted image

nema tu šta ako....
jetrav je pogriješila...niti jedno dijete ne zaslužuje da plače pred vratima...

al je pogriješila i sanle akkao do sada nije shavtila da je odnos njene jetrve takav....treba uputiti svoje dijete i objasniti da tamo može ići samo kad je zovnu.

Bože...
sda sanela vaka i naka ispade...
a nije....

sanelu je ova sitiuacija smao mogla zaboliti ovoliko jer je svjesna da ona nebi nikada tako nešto uradila.
Ali nismo svi isti...

I ne treba praviti daljnji razdor u familiji radi djece...ali treba uspostaviti odnos koji je obostran i istog intenziteta sa obe strane.

Moja starija je preko vikenda bila kod starije zaove....
njena će kćerka naredni vikend biti cijeli kod mene...
što jednu jedu, što kupim svom djetetu kupim i njenom...
ako idem negdje ide i ona sa nama...
jer to je dijete sestre moga muža...a moje dijete je dijete zaovinog brata...

kako volim ja svoga samija sunce mi ga grijalo tako se odnsoim i prema zaovinoj djeci...
neću sad da mi dijete sa djetetom moje sestre bude bliže i bolje a da zaovinoj djeci zalupim vrata jer tobože ručamuser posted image user posted image user posted image user posted image

I gdje može dijete nečije nekome biti dosadno...svašta....
pa dijete je....


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:13:22   
veeseelaa
user posted image  slažem se sa Jasmin od do

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:15:58   
Lady26
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednom u 10 dana je dosta! a i to je upitno obzirom na oabveze ....kad imam vremena ja dijete odvedem na planinu, u igraonicu, u šetnju itd Tu možemo svi zajedno a kad smo kući imamo druge obaveze
Ne opravdavam jetrvu, ne do mi Bog al i Sanela treba da zna da njeno dijete ne treba da svaki dan provodi vrijeme sa djeverovom djecom, meni je to previše


Ovo prvo, da li tako mislis i kad su od tvog brata djeca u pitanju?
A drugo....
Ne slazem se nikako...pogotovo ako zive u istoj kuci, sta treba da budu kao dva stranca a prve rodice?! Ja sam i dan danas bliska sa skoro svim rodjacima, a pogotovo sa dvoje koji su zivjeli u zgradi do moje a stariji su od mene 3 i 4 godine, rodjaka cak volim kao brata rodjenog...
Mozda ja pogresno gledam na neke stvari ali meni je jako bitno da se Lana druzi sa svojim rodjacima, evo npr. na stranu jetrva ali mi je jako zao sto je mali Luka u drugoj drzavi, Lana kad vidi njegovu sliku nosi mu igracke i prica mu user posted image user posted image ... A ne daj mi Boze da branim djeci da se druze a zive u istoj kuci user posted image



< Poruku je uredio Lady26 -- 8.2.2011 12:17:09 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:17:16   
Nedi
Obzirom da sad znaš kakva je situacija, jednostavno se distanciraj i mirna Bosna. 

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:18:00   
veeseelaa
neću sad da mi dijete sa djetetom moje sestre bude bliže i bolje a da zaovinoj djeci zalupim vrata jer tobože ručam

I gdje može dijete nečije nekome biti dosadno...svašta....
pa dijete je....


eh draga meni je nekad i moje dijete dosadnouser posted image , i ja kao i ti obožavam djecu svog brata al ne šaljem svoju malenu da noći kod njih bar ne dok ne odraste, imaju svoje dvoje još i moja Ajša pa haos bi nastao user posted image user posted image  al mi npr ljetujemo zajedno svake godine al svi smo tu i svak vrši nadzor nad svojoj djecom

Sanela naravno nije kriva, jetvra je ispala đukac al je meni iznerviralo jer se Sanela dovela u situaciju u kakvu se dovela.... dijete joj plakalo, ona je naružila, udarila, iznervirala sebe, posvadjala se sa suprugom, suprug s bratom ..... zašto??? jer je mislila da je ok da njena malena bude kod jetrve, e pa eto nije ok, ljude se odjednom promjene il su oduvijek takvi al vješto prikrivaju
ja ne riskirala, kuća ti kuća mi, sjednemo kad možemo al svakodnevno neeeeeeee


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:22:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Jednom u 10 dana je dosta! a i to je upitno obzirom na oabveze ....kad imam vremena ja dijete odvedem na planinu, u igraonicu, u šetnju itd Tu možemo svi zajedno a kad smo kući imamo druge obaveze
Ne opravdavam jetrvu, ne do mi Bog al i Sanela treba da zna da njeno dijete ne treba da svaki dan provodi vrijeme sa djeverovom djecom, meni je to previše


Ovo prvo, da li tako mislis i kad su od tvog brata djeca u pitanju?
A drugo....
Ne slazem se nikako...pogotovo ako zive u istoj kuci, sta treba da budu kao dva stranca a prve rodice?! Ja sam i dan danas bliska sa skoro svim rodjacima, a pogotovo sa dvoje koji su zivjeli u zgradi do moje a stariji su od mene 3 i 4 godine, rodjaka cak volim kao brata rodjenog...
Mozda ja pogresno gledam na neke stvari ali meni je jako bitno da se Lana druzi sa svojim rodjacima, evo npr. na stranu jetrva ali mi je jako zao sto je mali Luka u drugoj drzavi, Lana kad vidi njegovu sliku nosi mu igracke i prica mu user posted image user posted image ... A ne daj mi Boze da branim djeci da se druze a zive u istoj kuci user posted image




to što žive u istoj kući ne žive u zajednici, da isto važi za sve okolo, i moje i njegove, to uopće nema veze hahahah zašto to povezujeteuser posted image user posted image
Evo meni se snaha porodila 10/01 ja sam Ajšu odvela samo jednom na 20 minuta, jer je nemirna, ne želim da smeta i bla bla Ja sam naravno išla često, čak sam i par dana noćila al dijete nisam vodila, jer je nestašna do bola, a oni imaju bezbroj obaveza
Moja priča nema veze s tim jer je djever/jetrva u pitanju, bilo da je bilo ko isto mislim

Ponavljam nisu u zajednici i da jesu imali bi valjda neki svoj kutak, ne kontam od kud nekom vrijeme da se druži svakodnevnouser posted image  pa ja dodjem kući tek u 17 sati, dok večeru napravim, istuširam se i bla bla vrijeme za spavati .... a svaki dan da mi se dijete druži s rodicama i rodjacima nemamo kad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:22:26   
jasmin
Niko ne krivi sanelu.Ne treba sad pisati price ja i moji rodjaci,amidze i sl....svima je drugacije,ja sa svojima mogu biti opustena,ali neko ne moze.Opet ponavljam,kada mi neko da do znanja da sam visak,prihvatim to normalno,bez ljutnje i niposto ne pokusavam napraviti `belaj` oko toga.Cak stavise,izvini na smetnji,osmijeh i svoja kucica svoja slobodica.Skroz je druga stvar kako bih ja kao strina,kakva sam ja s rodbinom.Nije to poenta.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:24:12   
sanela.asja
ma cure niste dobro shvatile ne smeta meni sto je ona zalupila ta vrata i sto neda djetetu da udje vec mi je krivo sto mi nije ljepo rekla prije nego ce je uvesti u kucu hej kozo ,kravo ja odo s malom u kucu da jede a ti svoju malo zaigraj dok ja udjem jer ona zna da one placu jedna za drugom..nego iz cista mira scepa djete odosmo mi da jedemo uleti u kucu i zakljuca se..to se sve desilo u sekundi..asja za njima trci poce plakat i haos u dvije minute..
a kad vec pravi distance to je trebala davno reci a ne ja dobra kad se treba djete njihovo cuvat..ona i ja smo zene mogle smo to rjesiti bez toga da se moj i njen muz zakace..
ja sam sad kad mi se ovo desilo svatila da prave distancu neku prije nisam jer je sve bi
lo ok..nisam obracala paznju da moja asja vrlo rjetko silazi njima..

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:24:27   
veeseelaa
jedno znam meni i mom djetetu niko nikada neže zatvoriti vrata ispred nosa a ni ja nikom jer smo svi familijarno umjereni i respektujemo tudju privatnost
e sad svak ima svoje
za posjetu postoji najava itd

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:25:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: jasmin

Niko ne krivi sanelu.Ne treba sad pisati price ja i moji rodjaci,amidze i sl....svima je drugacije,ja sa svojima mogu biti opustena,ali neko ne moze.Opet ponavljam,kada mi neko da do znanja da sam visak,prihvatim to normalno,bez ljutnje i niposto ne pokusavam napraviti `belaj` oko toga.Cak stavise,izvini na smetnji,osmijeh i svoja kucica svoja slobodica.Skroz je druga stvar kako bih ja kao strina,kakva sam ja s rodbinom.Nije to poenta.


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:28:12   
veeseelaa
kako ja vidim pisaće se na ovoj temi  i biće još neugodnih situacija
Žene žene user posted image
treba biti umjeren u svemu i svi hepi, a to opuštanje mačku o rep


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:28:38   
M kao Mama
A, najgore u svemu ovome što će ta jetrva ispasti dama mjeseca, e to me nervira, kako pojedine znaju da zakuhaju, pa onda da vladju, fuj.

Ne okrivljujte sanelu i ne razglabajte više, vi bi ovako, mi bi onako, svaka ima svoju kući i brate što kuća ima krov, ne da ne bi kisnula, nego da drugi ne bi vidjeli šta se u njoj dešava, odnosno jedno je pisati po forumu, ja, ja, ja i ja ovako i onako, a drugo je u svoja četri zida, to vam garantujem.

Saneli je dosta, punajoj je kapa, žena trudna, ima rizičnu trudnoću,malo dijete, muž ljut na nju, ona sebe krivi što je malu udarila i još joj mi trebamo sa raznoraznim razglabanjima. Žena je potražila savjet, a možda bolje i da nije.

Prvo načita se svega i svačega, drugo može je glava još više zaboljeti, jer nikada ne znaš ko čita ovaj forum.

Sanela sretno, malo se smiri, ovu situaciju brzo ćeš zaboraviti i u pamet, što kada su "susjedi" sa donjeg kata upitanju.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 8.2.2011 12:36:16 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *