|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:32:20   
jasmin

IZVORNA PORUKA: sanela.asja

ma cure niste dobro shvatile ne smeta meni sto je ona zalupila ta vrata i sto neda djetetu da udje vec mi je krivo sto mi nije ljepo rekla prije nego ce je uvesti u kucu hej kozo ,kravo ja odo s malom u kucu da jede a ti svoju malo zaigraj dok ja udjem jer ona zna da one placu jedna za drugom..nego iz cista mira scepa djete odosmo mi da jedemo uleti u kucu i zakljuca se..to se sve desilo u sekundi..asja za njima trci poce plakat i haos u dvije minute..
a kad vec pravi distance to je trebala davno reci a ne ja dobra kad se treba djete njihovo cuvat..ona i ja smo zene mogle smo to rjesiti bez toga da se moj i njen muz zakace..
ja sam sad kad mi se ovo desilo svatila da prave distancu neku prije nisam jer je sve bi
lo ok..nisam obracala paznju da moja asja vrlo rjetko silazi njima..


Eto draga,bilo proslo.Ruzno i nezgodno,ali je proslo.Sad si bogatija za jedno iskustvo,okreni novi list.Budi fina i susretljiva ali imaj granicu :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:32:47   
veeseelaa
i ne razglabajte više, vi bi ovako, mi bi onako,





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:33:10   
veeseelaa
Eto draga,bilo proslo.Ruzno i nezgodno,ali je proslo.Sad si bogatija za jedno iskustvo,okreni novi list.Budi fina i susretljiva ali imaj granicu :).


user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:34:44   
sanela.asja
ma ja znam jedno da se nije imala potrebe distancirati zato sto ja nisam nekulturna nikad joj ni nisam sisla na kafu dok me nezovne ili ja nju nazovem pa ona kaze ajde ti sidji meni i slic...
i pile smo tu kafu mozda dva puta u sedmici i djevojcice se super slazu,jedu jos bolje kad su zajedno..tako da nije bilo potrebe za tim zatvaranjem i bjezanjem..al sta je bilo bilo eto mi lekcije za ubuduce

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 12:57:16   
emi7908
joj koliko sam pisala i sve mi ode  :( da ne pišem ponovo jer sam pošizila sad.. Draga Sanela žao mi je što si ovo doživjela ali samo da ti kežem ostavi seljake po strani i ne diraj u njih !!! Za sve ima lijep način da se kaže a ovo je stvarno odvratno što sam pročitala. Jeste draga ovo ti je životna lekcija a tebe molim da se ne spustaš na njihov nivo, budu dama i dalje ih lijpo gledaj u oči i budi fina s njima a njima na sramotu i dušu takvo ponašanje prema djetetu.

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 13:20:47   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

zatvoriti vrata da tvoje dijete nebi RUČALO sa njihovim djeteom meni je strašna...
pa ja i djete od komšinice nahranim ako je tu u igrii bilo, a kamoli zaovinu djecu il ona moju...

Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.



Sto se tice djevera opet potpisujem drugaricu Hanady, ja bi se grozno osjecala da neko moje dijete ostavi pred kucnim pragom + da mu nedaju da jede , grozno fakat...Ne mogu da shvatim mogli su je barem kuci donijeti , ali nek ti to bude lekcija svoje dijete uz sebe, sa sobom i ja bi tuzna bila da mi neko zalupi vrata pred nosom na takav nacin....
Pusa za vas troje



Ja stvarno ne znam kako ste vi skontale da su oni zaključali vrata zato što ne žele dati malenoj da jede!!!!
Moja jetrva izvodi čitav cirkus da nahrani svoju curicu.
Izmedju nje i moje su tri mjeseca razlike.
Kad je vrijeme ručka, doručka, večere - ja svojoj ne dam da ide kod njih, jer malena neće htjeti jesti.
Žena nije ostavila dijete samo u dvorištu, i nije joj zalupila vrata ispred nosa.
Sem toga, dijete je ostalo sa svojom mamom.
Bile su dovoljno dugo skupa vani, zar sada moram ja objašnjavati nekome zašto sam zaključala vrata iza sebe. Možda je vrata zaključala da ne bi njena malena opet izašla vani?

A ti Sanela nisi trebala nositi svoje dijete, i moje se baca, samo treba pustiti da prodju te dvije tri minute, i skrenuti joj pažnju na nešto drugo.

MOžda ja nisam preosjetljiva, ali ja se na svoju jetrvu ne bih naljutila da zaključava vrata od stana. Trebali su mi mjeseci da svom mužu objasnim da ne može samo za šteku i ući kod brata kod hoće, bez obzira što mu brat živi vrata do vrata kod roditelja. Dok djever nije bio ozenjen, nisam nista govorila. Braca su, bolila me briga, ali kad se djever ozenio, e ne moze vise samo tako da se upada s izrazom lica: Ja doso....
Pozvoni ili pokucaj, ili prozovi na tel. pa onda uđi.

< Poruku je uredio hanabanana -- 8.2.2011 13:27:09 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 13:31:17   
veeseelaa
Trebali su mi mjeseci da svom mužu objasnim da ne može samo za šteku i ući kod brata kod hoće, bez obzira što mu brat živi vrata do vrata kod roditelja. Dok djever nije bio ozenjen, nisam nista govorila. Braca su, bolila me briga, ali kad se djever ozenio, e ne moze vise samo tako da se upada s izrazom lica: Ja doso....
Pozvoni ili pokucaj, ili prozovi na tel. pa onda uđi.


user posted image  inače poželjela sam te user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 13:42:47   
hanabanana
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:11:49   
jasmin

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

zatvoriti vrata da tvoje dijete nebi RUČALO sa njihovim djeteom meni je strašna...
pa ja i djete od komšinice nahranim ako je tu u igrii bilo, a kamoli zaovinu djecu il ona moju...

Mislim da ti treba distanca sa vaše strane koju su oni već postavili sa svoje.



Sto se tice djevera opet potpisujem drugaricu Hanady, ja bi se grozno osjecala da neko moje dijete ostavi pred kucnim pragom + da mu nedaju da jede , grozno fakat...Ne mogu da shvatim mogli su je barem kuci donijeti , ali nek ti to bude lekcija svoje dijete uz sebe, sa sobom i ja bi tuzna bila da mi neko zalupi vrata pred nosom na takav nacin....
Pusa za vas troje



Ja stvarno ne znam kako ste vi skontale da su oni zaključali vrata zato što ne žele dati malenoj da jede!!!!
Moja jetrva izvodi čitav cirkus da nahrani svoju curicu.
Izmedju nje i moje su tri mjeseca razlike.
Kad je vrijeme ručka, doručka, večere - ja svojoj ne dam da ide kod njih, jer malena neće htjeti jesti.
Žena nije ostavila dijete samo u dvorištu, i nije joj zalupila vrata ispred nosa.
Sem toga, dijete je ostalo sa svojom mamom.
Bile su dovoljno dugo skupa vani, zar sada moram ja objašnjavati nekome zašto sam zaključala vrata iza sebe. Možda je vrata zaključala da ne bi njena malena opet izašla vani?

A ti Sanela nisi trebala nositi svoje dijete, i moje se baca, samo treba pustiti da prodju te dvije tri minute, i skrenuti joj pažnju na nešto drugo.

MOžda ja nisam preosjetljiva, ali ja se na svoju jetrvu ne bih naljutila da zaključava vrata od stana. Trebali su mi mjeseci da svom mužu objasnim da ne može samo za šteku i ući kod brata kod hoće, bez obzira što mu brat živi vrata do vrata kod roditelja. Dok djever nije bio ozenjen, nisam nista govorila. Braca su, bolila me briga, ali kad se djever ozenio, e ne moze vise samo tako da se upada s izrazom lica: Ja doso....
Pozvoni ili pokucaj, ili prozovi na tel. pa onda uđi.



Bravo curo,falila si na ovoj temi :).

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:13:35   
lepetetka
sanela iskreno mi je žao što si došla u ovu situaciju...
Ove ženice koje napadaju samo da im kažem da je sanela prije par dana postala da je saznala da ima rizičnu trudnoću..i bila je u jaaaaaako teškoj situaciji zbog straha od gubitka bebe!!!!!!!! S tim su upoznati i dotični djever i jetrva.... i tako se ponašaju pa nemogu vjerovati!!!! Ne vjerujem ni da neko ovo podržava?????? Halo, pa ima dosta načina kulturnijih za zatvaranje vrata dok je neko ispred njih!! Pa jesu li oni pozvali malenu slučajno da uđe što bih ja svakako uradila...Pa gorila bih od crveni da kažem eto odosmo mi jesti(a Asja nam zaboga smeta pri tom činu)!!!!!user posted image user posted image  Žalosno. Možda je mala i željela da ruča ono što je strina kuhala???'' Pa mama joj ima rizičnu trudnoću umjesto da joj još pomognu da spremi ručak ili nahrani dijete oni tako...
I  vesela majketi kakve bi to dijete od 2,5 god. trebalo imati aktivnosti...smiješno to zapravo i jeste period kada se što više treba da igra i komunicira sa drugom djecom, bolje da je čitav dan ispred kuće sa rodicom i lutkicama nego da bulji u TV!!! Ja čeznem za kućom i dvorištem, živim u stanu, upravo zbog djeteta..koristim svaku moguću priliku da ga izvedem u park, mojima, na vikendicu samo da je što više vani....DA neće možda prati suđe i kuhati ručak djevojčica..UFFFFF... Zaista jeste dobro da je vani na zraku.

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:27:33   
lepetetka
I da, moje dijete kada neće da jede-NEĆE, bio on sam ili ne jednostavno mu dođe. A nekada i nema vremena kada je sa drugom djecom ali nije skapao od gladi, ako ne jede u 3 jest će za dva sata pa šta???? je li vi nikada ne preskočite obrok? Uostalom neka se uči jesti i u društvu.. Treba djeci ugoditi ali treba imati i mjeru u svemu,zaboga žene gase telefone kada djeca spavaju, šapću..treba im poseban ugođaj da jedu..posebne igračke da se igraju,ma dajte?????
A ti sanela.asja molim te misli na sebe i na bebu, ljubi curicu puuuno i počni joj objašnjavati neke stvari, težak je to uzrast za objašnjavanja ali curica je,naučit će brže od dečkih... A što se tiče tih odnosa već su ti žene rekle jetrva je postavila granicu i to jt to. Ti nađi svojo asji drugo društvo, to će goditi i tebi a i njoj naviknut će se, sigurno okolo ima još djece...ili djece od tvojih prijateljica...Godit će i tebi dok čuvaš trudnoću!! Ne može čovjek sam- nismo vukovi samotnjaciuser posted image  a jetrvino djete ne moraš ostaviti da plače ispred vrata, samo kada je budu htjeli ostaviti kod tebe reci da si nešto planirala za taj dan i da ne možeš, ili da moraš da ležiš-umorna si, čuvaš trudnoću- i svakako im daj do znanja da nisi ni ti budala. Sretno!!!

< Poruku je uredio lepetetka -- 8.2.2011 14:30:43 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:33:12   
Lulu_08
E raja, svi smo mi različiti i drugačije gledamo na privatna dešavanja, a pogotovo kada je ta naša tradicionalna tema "zajednica" u pitanju.

Nezgodno je kada "pravila" ili kodeks međuosbnih odnosa nisu postavljeni i definisani od početka. Nažalost iz Sanelinog primjera ne možemo uvijek čitati između redova i na osnovu svog mišljenja i stava pretpostaviti kako će se i druga strana ponjeti.

Realno govoreći, moje mišljenje je da prema ženi koja je trenutno rizično trudna treba imati razumijevanje. Znači ta prva rodbina sa kojim je do tada imala dobar odnos treba biti tu kao podrška. Naravno ovo nije način da joj se ponudi ta podrška.

Sve u svemu jedino što je meni lično žao zbog djevojčice i mame je taj blesavi šamar.

A ostalo se sve može regulisati. Lijep dobar razgovor sa jetrvom i djeverom, u kojem će "definisati" pravila za ubuduće kako bi se slične situacije bar pokušale izbjeći.

Najvažnije trenutno je da ti lično Sanela pokušaš smiriti svoje emocije, nastojiš skrenuti sebi i svojoj djevojčici pažnju sa tog dešavanja, a sa MM i jetrvom/djeverom obaviš dobar razgovor kako bi riješili problem oko druženja vaše djece!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:34:59   
Lulu_08
A kada je hrana u pitanju ja sam lično imala neugodnu situaciju jer je moj djever odvraćao pažnju mojoj Luni u periodu kada je bila bolesna i nije htjela jesti, i zvao je cijelo vrijeme od stola (a ona jedva dočekala naravno) i to rezultiralo u dobroj svađi, 's tim da ja od početka svim članovima naše porodice dajem do znanja koja "pravila" važe za Lunu, i nedozvoljavam da se odstupa od njih...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:42:57   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: lepetetka

I da, moje dijete kada neće da jede-NEĆE, bio on sam ili ne jednostavno mu dođe. A nekada i nema vremena kada je sa drugom djecom ali nije skapao od gladi, ako ne jede u 3 jest će za dva sata pa šta???? je li vi nikada ne preskočite obrok? Uostalom neka se uči jesti i u društvu.. Treba djeci ugoditi ali treba imati i mjeru u svemu,zaboga žene gase telefone kada djeca spavaju, šapću..treba im poseban ugođaj da jedu..posebne igračke da se igraju,ma dajte?????


Bez obzira šta ja mislim o tome da neko ima poseban ritual hranjenje, spavanja ili igranja sa dijetetom moje je da te rituale poštujem dokle god ne ugrožavaju mene i moju djecu.

Isto kao što ti imaš pravo da pustiš svoje dijete da ne jede u tri nego u pet, moraš da poštuješ i nečije drugo pravi da inzistira da mu dijete jede tačno u pet, isključivo za kuhinjskim stolom.

I mirna Bosna...

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:47:54   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: lepetetka

sanela iskreno mi je žao što si došla u ovu situaciju...
Ove ženice koje napadaju samo da im kažem da je sanela prije par dana postala da je saznala da ima rizičnu trudnoću..i bila je u jaaaaaako teškoj situaciji zbog straha od gubitka bebe!!!!!!!! S tim su upoznati i dotični djever i jetrva.... i tako se ponašaju pa nemogu vjerovati!!!! Ne vjerujem ni da neko ovo podržava??????


Ne primijetih da neko ovo podržava, niti da napada Sanelu, nego da smo svjesni da postoje različiti ljudi, i različiti načini izražavanja svog života.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:48:50   
veeseelaa
vesela majketi kakve bi to dijete od 2,5 god. trebalo imati aktivnosti...smiješno to zapravo i jeste period kada se što više treba da igra i komunicira sa drugom djecom, bolje da je čitav dan ispred kuće sa rodicom i lutkicama nego da bulji u TV!!! Ja čeznem za kućom i dvorištem, živim u stanu, upravo zbog djeteta..koristim svaku moguću priliku da ga izvedem u park, mojima, na vikendicu samo da je što više vani....DA neće možda prati suđe i kuhati ručak djevojčica..UFFFFF... Zaista jeste dobro da je vani na zraku.


pa npr moje dijete ide u vrtić, igraonice, rodjendane, šetnje, na planinu, druži se samnom i sa ocem.... imamo i baštu i vikendicu i bla bla
još malo može i na bazen (kad se riješimo pelene)
ja više volim otići sa svojom Ajšom nakon vrtića na bazen u Terme i sl, mama je odvede na ručak i sl
bezbroj aktivnosti ima zaista, evo juče smo išle kupovati tene, pa naušnice, pa na kolač, super popodne provele, više volim tako nego da idem kod jetrve il snahe, ne bitno
ajd nekad al svaki dan il svaki drugi neeee
ne volim ja ta mahalska druenja, gdje si kono ajd na kafu, ma bjei tamo

< Poruku je uredio veeseelaa -- 8.2.2011 14:51:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:50:01   
veeseelaa
Realno govoreći, moje mišljenje je da prema ženi koja je trenutno rizično trudna treba imati razumijevanje. Znači ta prva rodbina sa kojim je do tada imala dobar odnos treba biti tu kao podrška. Naravno ovo nije način da joj se ponudi ta podrška.


ko da jetrvu zanima njena rizična trudnoća, ne budite smijepne, pa nije joj sestra
eh drage moje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:57:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: lepetetka

I da, moje dijete kada neće da jede-NEĆE, bio on sam ili ne jednostavno mu dođe. A nekada i nema vremena kada je sa drugom djecom ali nije skapao od gladi, ako ne jede u 3 jest će za dva sata pa šta???? je li vi nikada ne preskočite obrok? Uostalom neka se uči jesti i u društvu.. Treba djeci ugoditi ali treba imati i mjeru u svemu,zaboga žene gase telefone kada djeca spavaju, šapću..treba im poseban ugođaj da jedu..posebne igračke da se igraju,ma dajte?????


Bez obzira šta ja mislim o tome da neko ima poseban ritual hranjenje, spavanja ili igranja sa dijetetom moje je da te rituale poštujem dokle god ne ugrožavaju mene i moju djecu.

Isto kao što ti imaš pravo da pustiš svoje dijete da ne jede u tri nego u pet, moraš da poštuješ i nečije drugo pravi da inzistira da mu dijete jede tačno u pet, isključivo za kuhinjskim stolom.

I mirna Bosna...
gasim ja tel. kad moj sin spava navika pa sta ne volim ni ja da me neko prekida u pola sna .
Evo anel prvi nece da jede kad ima tko od djece bilo tko ne zato sto nece vec nemoze od nemirluka njemu je preca igra tada nego jelo.
I par puta sam se nasla u toj situaciji gdje su dosli od jetrve djeca , ja kazem fino ajd molim te sine sjedi pored njega ne skaci dok nejede pa se onda idite igrajte do mile volje.
Seka isto mladja kad dodje kazem , da sjedne pored njega dok jede.
Meni to nije nista lose kad se kaze/uradi na fin nacin.
Na nacin koji je uradila njega jetrva je uzasan!!!
Mislim pa kako bi rekla ajd dodji jedi sa mojom curicom za sto.Mozda bi u drustvu bolje jele ...

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 93
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 14:58:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Realno govoreći, moje mišljenje je da prema ženi koja je trenutno rizično trudna treba imati razumijevanje. Znači ta prva rodbina sa kojim je do tada imala dobar odnos treba biti tu kao podrška. Naravno ovo nije način da joj se ponudi ta podrška.


ko da jetrvu zanima njena rizična trudnoća, ne budite smijepne, pa nije joj sestra
eh drage moje


nisi mogla bolje rec. Meni je moja govorila ma daj kao ko fol i kod mene je bila rizicna trudnoca pa,sam ja radila cistila bla, bla...
Ti to sebi samo previse ko fol umisljasuser posted image user posted image ....mislim baska se vjerovala mi.....


(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 94
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:00:43   
henna ze
izvini vesela..čitam temu..neću da komentarišem..odnos jetrvi..ma rijetko kad funkcioniše...doduše ja sam posebna emotivna budala koja svakom dozvoljava da je zeza..al mi je porodica i familija jako bitna...
ja uživam kad se moja i curica od djevera druže..pa odu kod majke i noće zajedno .razlika je 10 mjeseci...koliko god da meni jetrva ne štima..ili štima.djeca nemaju veze s tim...
sanela bi samo trebala porazgovarati sa svojima..možda žena stvarno ima neki razlog..koji mi ne možemo ni naslutiti..ja sam za očuvanje rodbinskih veza i druzenje..jer to nam je još samo i ostalo...možda ja ovako pričam jer ja nemam nikog svog..
ali ono što me zasmetalo u tvom postu...
draga moja vesela  nema svako novaca da vodi dijete u terme..na ručak..da provodi virjeme kupujući joj stvari..dobro odvojićeš možda jednom mjesečno...ili jednom u 15 dana....a zar nije normalnije da dijete uživa u igranju u avliji sa rodicom nego u šopingu..dijete od 2,5 godine..mislite da prejterujem...
ali stvarno ne vidim veeliki problem..shvatam sanelu sad je ljuta i iznervirana..ali za par dana kad sve prodje vidjeće da sam u pravu..pusti sve..a onda lijepo popričaj i reci šta ti je smetalo i da te jako zaboljelo....

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:06:02   
lepetetka
Koliko sam ja shvatila Sanela je itekako poštovala privatnost tih ljudi, ali oni ni u kojoj mjeri nisu poštovali ni nju ni njeno dijete.Zatvoriti vrata tek tako bez obaziranja... Ašta da je to dijete palo i povrijedilo se a ljudi mirno ručaju???? Kakva kultura!!!zaista.  Ja virim na prozor instinktivno kada čujem bilo kakve strašne zvuke, plač..možda nekome treba pomoći??? Pozvati hitnu? Nemogu baš sjediti mirno i ručati...


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:08:48   
Anoniman
meni se svidja kako vesela provodi vrijeme sa curicom......I zavidim joj al pozitivnouser posted image kod mene jeuser posted image koji nema mira po shopinzima....Samo gleda da belaja uradi....
Da ja mogu kao vesela i ja bi radouser posted image .....to je njen izbor i njihovo zadovoljstvo sto one tako ispunjavaju jedna drugu svidja mi se to :-)))


(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:09:05   
Blue rose RR
Naravno da je poštovala, i tako bi svako od trebalo da poštuje, i svaka joj čast na tome.
Opet ponavljam neka se uči iz svojih grešaka, i neka ne da sebi luksuz da ponavlja iste.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:09:21   
sara.at
Meni ovo vise izgleda kao trenutni izlijev hormonauser posted image
Pa bile su obje jetrve vani Sa djecom,znaci rekla je da idu da jedu,gdje je tu problem,zatvorila vrata "svoje" kuce. Znaci jetrvina mala je usla u miru u kucu jer joj je mati objasnila,tako i Sanela neka objasni svojoj sta se pravi toliki teatar.
Pa imala Sam i ja rizicnu trudnocu,Pa nisam ocekivala niotkog pomoc a svekrva mi je tu,jetrva,moje Strine,rodice,komsinice znaci sama napravila svoje djete znaci sama se staram o njemu, od kog Sam ocekivala pomoc to je Bio mm a ostali ne zive samnom,nedjele rucak samnom a Ni postelju i tornjada. Poslije mi niko nemoze nabiti na nos "pomogao/La Sam ti" nemoze vala.
Uredu su druzenja izmedju djece Al sve treba drzati u nekim granicama (vesela potpisujem Te a i hanabanana)
Ja iskljucujem mobitel da bi moje djete spavalo,kako je volim mir dok spavam tako i moje djete i neznam sta je tu sporno? Mozda bih trebala tv pojacat,mobitel, popaliti sve kuhinjske Apparate user posted image
Djeca moraju da uce da imaju odredjeno vrijeme za obrok, znaci u 4Hse jede i tad ce se jesti. Znam kako je kad djete nece da jede i muku Sam mucila Sa Tim mjesecima i vjeruj isto bih postupila kao jetrva jer u Tom momentu moje djete ima prednost a ne to da ispadnem FINA moje djete nece jesti ma daj koji roditelj jos to dozvoljava???

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:11:18   
veeseelaa
izvini vesela..čitam temu..neću da komentarišem..odnos jetrvi..ma rijetko kad funkcioniše...doduše ja sam posebna emotivna budala koja svakom dozvoljava da je zeza..al mi je porodica i familija jako bitna...
ja uživam kad se moja i curica od djevera druže..pa odu kod majke i noće zajedno .razlika je 10 mjeseci...koliko god da meni jetrva ne štima..ili štima.djeca nemaju veze s tim...


slažem se draga moja, sve je to lijepo al u granicama da ne bi došao u situaciju da nekom dosadiš il da tebi dosade
I moja kći obožava malenu od mog brata i ona nju naravno al nastojim da ne remetim njene aktivnosti kao ni oni aktvnosti mog djeteta
Naravno da je lijepo da se dječica druže, pa kud ćeš bliži rod al sve u granicama i uz poštivanje tudjeg vremena i privatnosti

Lepetetka baš si divna, kako se ona samo nasekira

Meni je žao jer je Sanela povrijedjena, ma svak bio bio, stvarno ružno od strane jetrve al nastojmo da ne dodjemo u takvu situaciju, mislim da nam neko djetetu zatvori vrata ispred nosa user posted image  zato s vremena na vrijeme druženje da al svakodnevno ne jer ljudi eto svašta sebi daju za pravo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *