|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:16:31   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: felix

meni se svidja kako vesela provodi vrijeme sa curicom......I zavidim joj al pozitivnouser posted image kod mene jeuser posted image koji nema mira po shopinzima....Samo gleda da belaja uradi....
Da ja mogu kao vesela i ja bi radouser posted image .....to je njen izbor i njihovo zadovoljstvo sto one tako ispunjavaju jedna drugu svidja mi se to :-)))




hvala mila, ja se trudim da nas dvije budemo drugarice, da joj uljepšam popodne, kupim neku sitnicu i onda nas dvije ko prave gospodjice pijemo sok u kafiću user posted image  a cijeli dan je svakako s djecom u vrtiću, mislim da kvalitetno proveden dan djeteta i majke je nezamjenjiv
Jedva čekam da još malo poraste pa da zajedno idemo kod frizera i sl
sad za sad ide nam ovako a druženje s rodjacima i rodicama dosta jednom sedmično
a mm jedva čeka da malo poraste da je upiše na plivanje user posted image  kud će joj veća zabava a onda njen babuka nju i drugarice pravac nek vodi na ručak gdje cure žele user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:18:28   
lepetetka
Ja sam također sada htjela da napišem da nema svako para za terme,svakodnevne izlete ljudi žive prosječnim životom..neki.. Možda ne bi trebalo da imaju djecu zato što im nemogu priuštiti vikendicu, terme, šoping itd.? A ima ih dosta nažalost... A Sanela sve i da ima sve to sa rizičnom trudnoćom teško da može skakati po gradu.
Ja lično jesam za porodicu i kao i Sanela uvijek sam pri ruci , bar onim najbližim...Ne živim u zajednici ali iskreno ne mogu opisati radost kada vidim sjaj u očima svoga djeteta i djece jetrve kada se sastave..Nemogu opisati njihovu sreću, pa ta djeca mene zovu u petak naveče da vide hoće li im braco doći sutradan...a i moj sinčić čim vidi da smo svi kući galami da ga vodimo djeci... I mislim da je puuuuuuno sretniji sa svojim rođacima nego da sam ga odvela da kupi nešto ili bilo gdje drugo. Evo ako želi ko god hoće neka ga upita hoće li ići rođacima ili negdje drugo on će izabrati djecu..Uvijek.

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:22:49   
veeseelaa
Ne živim u zajednici ali iskreno ne mogu opisati radost kada vidim sjaj u očima svoga djeteta i djece jetrve kada se sastave.


jer se ne vidjaju svaki dan user posted image user posted image user posted image  zajednica jadnica, tu tikva pukne kad tad
a za onaj dio o termama i sl si u pravu, al takve aktivnosti ne moraju biti česte, nek je jednom u 10 dana suuuupeeer, jednom u deset dana djeverova djeca, jednom u deset dana daidžina il tetkina, malo kuća, malo nana i svi sretni, niko nikom na teretu nije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:24:43   
veeseelaa
Evo ako želi ko god hoće neka ga upita hoće li ići rođacima ili negdje drugo on će izabrati djecu..Uvijek.


naravno al to ti je isto kad je pitam hoćel salame, uvijek hoće user posted image
al od malena treba znati da zna kad je neko zauzet, ima obaveza, neke druge aktivnosti i sl treba poštivati tudje vrijeme i privatnost, pa ne možemo svaki dan kod rodjaka, zar ne?
i tata bi sine

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:26:00   
henna ze
i još nešto sa očeve strane imam 9 rodjaka i samo jednu rodicu..sa mamine strane imam 6 rodica i jednog rodjaka...dozivljavam ih sve kao svoju braću i sestre..i ako im treba bilo kakva pomoć..utješna riječ ja sam tu...i znam da me svi iskreno vole jer pokazali su mi to kad mi je najteže u životu bilo..ja ih zovem moji A pozitivni..nema tog šta bi moglo to zamijeni...roditelji treba da provedu što kvalitetnije vrijeme sa djecom slažem se...ali nekad roditelji neće moći da pomognu djetetu koliko bi trebalo..iz bilo kakvih razloga..a onda tu nastupaju svi ostali...
iz tog razloga...ja želim da se moja princeza druži sa rodicama..pa i sa djecom mojih A pozitivnih..
i zato govorim ...razgovor riješava sve...ne treba sad naravno trpiti poniženja ne daj bože..ali riješiti svakako da...pa i sama kaže kako curice plaču jedna za drugom..

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:26:52   
ziki
lepetarka slažem se sa tobom, i ja sam za distancu al zna se kad i kako se distanca postavlja, nikako preko dječijih leđa

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:27:15   
Hanady RR
jjoj preljevanja iz šuplje u prazno...user posted image

radim ja radi muž, djecau mama čuva, ne živim blizu zaova ni pod razno...
djecu ovdim na sva mjesta grada, svjeta, putovanja, šhoping...kupujem i obavljam sve i više nego što treba...al jarane poštujem zaovu i volim joj djecu i brinem ako imaju rizične trudnoće. pa majka mu stara nije ni meni zaova sestra al pomažem koliko mogu čuj da se distanciram...ja bih u slučaju jetve sanleine sama rekla hajde idi malo lezi odmori neka nje sa nama. pa nisu od juče...blizu žice svašta se preživjelo do sada...vi savjete dajete koda je jetrva juče došla tu i ima pravila neka i sanela namjerno ne poštuje ih.
žena lijepo napisla da djeca bolje jedu kad su zajedno...što je slučaj sa menim moje zoav...on kod nas jede i kamenja čini mi se a kod kuće slabije...ja ga maksuz sa posla povedem na ručak i kolačće kod sebe...igraju se pa spavaju pa ga ujutro istresem prije posla njegovoj mami.
E aman...user posted image a baška što bila zaovina jdeca ne bila ovdje ja povedem sve njih i u igraonicu i na planinu i igraju s eu bašti i na kolače i ćevape u grad....pa gdje ima za moju djecu ima i za njihovu.

ja baš budala ispadoh...ne distanciram se...a majkemi sad opet da biram ama isto bih birala.

sad mi se družimo sa djecom uže i bliže familije pa vljaljda nismo dober mame svojoj djeci.user posted image


dajte ba...
nebi ženo teško palo da u susprotniom slučaju do sada drugačije bilo nije...
pa nije jestrav od juče tu u blizini vidite da je i ona rodila id ijete ima i bila trudne i jedna i druga...

ja da se stalno distanciram sa svima živima sa muževe strane...tačno bi me muž pito a majketi kako se i do mene distanciraš vidm niko ti moj po volji nije.




user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:29:28   
hanabanana
Ja bih još samo nešto nadodala.
Nije vezano za Sanelu i njenu pricu, ali jeste za relaciju jetrva-jetrva.
Ja sam imala divnu strinu. Nažalost iznenada je preselila na ahiret, ima tome 14 mjeseci. I dan danas mi jednako nedostaje, i ona i njen topli pogled, i poziv.
Bila je jedna divna žena.
Vrijedna svakog divljenja, poštovanja i ljubavi.
Bila je stub na koji sam se mogla nasloniti.
I jako sam je voljela.
I to ne bi sigurno bilo tako da je moja mama nije voljela...i ona moju mamu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:33:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja bih još samo nešto nadodala.
Nije vezano za Sanelu i njenu pricu, ali jeste za relaciju jetrva-jetrva.
Ja sam imala divnu strinu. Nažalost iznenada je preselila na ahiret, ima tome 14 mjeseci. I dan danas mi jednako nedostaje, i ona i njen topli pogled, i poziv.
Bila je jedna divna žena.
Vrijedna svakog divljenja, poštovanja i ljubavi.
Bila je stub na koji sam se mogla nasloniti.
I jako sam je voljela.
I to ne bi sigurno bilo tako da je moja mama nije voljela...i ona moju mamu.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:36:27   
veeseelaa
e pa neznam, nek svak radi kako mu je ćejf i kako smatra da je najboje za njegovo dijete
Po meni ovo zatvaranje vrata djetetu ispred nosa je ružno i tu ja ne vidim razlog za dalje druženje, pa šta još da uradi???? mislim, užas
Kažem da je ranije druženje razvodnjeno ne bi do ovoga došla, očito se jetvra utripovala da može reći i uraditi šta god hoće, eto i uradila je i šta se ima ko ljutiti, pa one su dobre, neka bude ko da joj je i majka zalupila vrata i nek se sve zaboravi i krene ponovo jovo na novo sve do ponovne "neugodne situacije"




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:37:39   
lepetetka
ma neznam ja ko voli zajednicu, mada znam i primjere gdje lijepo funkcionišu...mada sanela i nije u nekoj zajednici da jeste djeca bi jela zajednouser posted image user posted image  i ja je u potpunosti razumijem što se nasekirala jer je ona bila uz jetrvu kao što je negdje napisala kada je ova imala rizičnu trudnoću... I čuvala je njihovo dijete puno puta..Ali samo želim da kažem da je to nekulturno krajnje, ne zatvoriti vrata, nego na takav način zatvoriti vrata, bez upita treba li joj pomoć oko djeteta, i mirno slušati kako se dijete baca po pločniku.. To se da uraditi na puno ljepši način i bezbolniji.
sara sačekaj dok još poraste pa ćeš vidjeti oko tog sa hranom kažem ti kad neće neće...kada smo sami ja i on, niko mu ne smeta, ali zato naredni obrok pojede mašala... i ne pojačavam zvuk na TVu ne pravim namjernu buku, ali ne gasim tel. i ne šapućem brate mili...kasnije se ta djeca probude na svaki šum..pa čemu to? Znala sam usisavati popodne kuću, bezbroj puta je zaspao uz zvuk usisivača.. Poslušaj me u vezi ovoga kasnije će ti biti lakše inače ćeš stvoriti sebi problem u vezi uspavljivanja djeteta... user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:38:09   
veeseelaa
... i do neke nove svadje na relacji muž - djever..... sve zbog ...??? ljubavi??? sloge???? tako nekako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:39:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: felix

meni se svidja kako vesela provodi vrijeme sa curicom......I zavidim joj al pozitivnouser posted image kod mene jeuser posted image koji nema mira po shopinzima....Samo gleda da belaja uradi....
Da ja mogu kao vesela i ja bi radouser posted image .....to je njen izbor i njihovo zadovoljstvo sto one tako ispunjavaju jedna drugu svidja mi se to :-)))




hvala mila, ja se trudim da nas dvije budemo drugarice, da joj uljepšam popodne, kupim neku sitnicu i onda nas dvije ko prave gospodjice pijemo sok u kafiću user posted image  a cijeli dan je svakako s djecom u vrtiću, mislim da kvalitetno proveden dan djeteta i majke je nezamjenjiv
Jedva čekam da još malo poraste pa da zajedno idemo kod frizera i sl
sad za sad ide nam ovako a druženje s rodjacima i rodicama dosta jednom sedmično
a mm jedva čeka da malo poraste da je upiše na plivanje user posted image  kud će joj veća zabava a onda njen babuka nju i drugarice pravac nek vodi na ručak gdje cure žele user posted image
Nisam ni sumnjala drugacije zato sam to rekla sto jesamuser posted image Jer znam da radis ,i kad imas slobodno naravno da se dopunjavate kako vama pase.,i godi i to mi je superr da i ja radim mislim na poslu vjerovatno bi radila kao ti uzivala ....

Meni cesto dodju djeca od jetrve i nesmetaju me nimalo nikad ,kad nesto nije pravo kad baca ,rastura znam i zagalamiti(rekao mi otac njegovo slobodno naruzi ga ako neslusa)user posted image Moram i svog naruzim ili se lijepo igrajte ili ti malac kod sveki dole anel ovdje kad zaratujuuser posted image

Kad sta A. jede vecinom slatko,monte cokoladica ako nema za dvoje ja popolovim uvjek oni su kod mene ko kod kuceuser posted image strina ja gladna/gladan recimo ja ih pitam sta ce i napravim il pomazem krisku...I moj anel odma trazi snjima u drustvu.

Nebi imala srca da im nedam ili kazem nemam.
Moj anel je mali jos nikad nije otisao sam kod jetrve al sta ce biti i kakav ce ona biti kad on poraste vidjecemouser posted image

Netrazim zajam nicega samo trazim postenje ....i da ga smatra kao svojim djetom kao ja njihovu djecu.



(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:42:30   
veeseelaa
Netrazim zajam nicega samo trazim postenje ....i da ga smatra kao svojim djetom kao ja njihovu djecu.


naravno, ti to i zaslužuješ

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:46:13   
Anoniman
sara sačekaj dok još poraste pa ćeš vidjeti oko tog sa hranom kažem ti kad neće neće...kada smo sami ja i on, niko mu ne smeta, ali zato naredni obrok pojede mašala... i ne pojačavam zvuk na TVu ne pravim namjernu buku, ali ne gasim tel. i ne šapućem brate mili...kasnije se ta djeca probude na svaki šum..pa čemu to? Znala sam usisavati popodne kuću, bezbroj puta je zaspao uz zvuk usisivača.. Poslušaj me u vezi ovoga kasnije će ti biti lakše inače ćeš stvoriti sebi problem u vezi uspavljivanja djeteta... user posted image
IZVORNA PORUKA: lepetetka

ma neznam ja ko voli zajednicu, mada znam i primjere gdje lijepo funkcionišu...mada sanela i nije u nekoj zajednici da jeste djeca bi jela zajednouser posted image user posted image  i ja je u potpunosti razumijem što se nasekirala jer je ona bila uz jetrvu kao što je negdje napisala kada je ova imala rizičnu trudnoću... I čuvala je njihovo dijete puno puta..Ali samo želim da kažem da je to nekulturno krajnje, ne zatvoriti vrata, nego na takav način zatvoriti vrata, bez upita treba li joj pomoć oko djeteta, i mirno slušati kako se dijete baca po pločniku.. To se da uraditi na puno ljepši način i bezbolniji.
sara sačekaj dok još poraste pa ćeš vidjeti oko tog sa hranom kažem ti kad neće neće...kada smo sami ja i on, niko mu ne smeta, ali zato naredni obrok pojede mašala... i ne pojačavam zvuk na TVu ne pravim namjernu buku, ali ne gasim tel. i ne šapućem brate mili...kasnije se ta djeca probude na svaki šum..pa čemu to? Znala sam usisavati popodne kuću, bezbroj puta je zaspao uz zvuk usisivača.. Poslušaj me u vezi ovoga kasnije će ti biti lakše inače ćeš stvoriti sebi problem u vezi uspavljivanja djeteta... user posted image
al moras i ti da shvatis da nijedno djete nije isto imaju neke svoje navike od malena....
Ja sam ista Sara ,.Ajd sad ti meni kazi kako da ja njemu promjenim neke navike zasto zbog cega pa,kad meni nesmeta .zasto onda???
Nemogu sad odjednom ja njemu neke stvari da rusim.
A. zaspi ja gasim tel.fiksni.
Nema vani vriske kad dodju jetrvina djeca njemu pod prozor ja fino kazem,sine anel spava nemoj samo vristat derat se bezzz ....Kad on ustane recu ti pa cete se igrati na lijep nacin mu objasnim.
Sto bi usisavala kad spava ja tad odmaramuser posted image user posted image ja radim kad je on budan ja i on zajedno ,user posted image i on se zaigra oko usisavaca.
Kad je vrijeme jest tad je , nema trte -mrte--jedino ako bas bas pravi face na gadjenje o.k al ako nece da jede od nemirluka i to se moze rijesiti.


(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 15:54:54   
lepetetka
Hanady bravo user posted image user posted image  I ja djecu svoje jetrve volim i kupujem im kada god šta im lijepo zraknem, kao i svome dječaku.. I vjeruj da me to jaaaako usrećuje!!!!! Kamo sreće da mogu još i više!!!!! Šta ću volim ih, ali ima neki red, pa ja kada ružim svoga ružim i njih i oni se ne ljute, ne tuku se, lijepo se igraju, zajedno jedu, sve... Moj nekada neće da ide kući!!!user posted image user posted image  Evo ljetos kontam da odem na vikendicu (zajedničku), oni imaju troje ja jednoga aBd dobiću i bebu pa možda mi bude lakše...jer on zaista hoće vani i voooooli tu djecu a i oni njega::: I ja ovo dvoje jetrvinih starijih sam teglila uz sebe kada sam god bila u prilici i ne kajem se nimalo..
hanabanana i ja imam dvije strine i volim ih ovu jednu pogotovo, ali vjeruj zato što nas je dobro prihvatala u djetinjstvu, a i mama njenu djecu.. Volim ih više nego tetke rođene (krvno vezane).. Sve kako se ko postavi...po zaslugama user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:03:29   
Anoniman
ja imam jednu jakooooooo dragu strinu koju volim skoro kao svoju mater ....Jer me ona odhranila strina volim te jedva cekam ljeto abd. da nam dodjes .....user posted image user posted image user posted image ........

(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:04:55   
Visnja RR
svi smo različiti i svi imamo različite navike...
smješno je da ubjeđujem nekog u ispravnost mog stila življenja...jer taj neko je neko a ne Ja...
Ja mogu da kazem da ne volim ta stalna druzenja s familijom... a ni sa prijateljima... jer i MM i ja volimo naš mir i da život organizujemo kako mi želimo a ne da nam svakih malo zvrcne telefon s rečenicom "eto nas na nešto"...

Cak i da stanujem u istoj zgradi sa nekim članom rodbine postoji telefon da se nazove i pita šta se radi , i kad se družimo... hvala Bogu i svi meni bliski imaju isti stav pa nikad nismo upadali u glupe situacije... a red treba da se zna i kod djece... u početku budu ta bacanja i plač al će onda naučiti da ne može ici kod nekog uvjek kad hoće...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:10:31   
lepetetka
Sto bi usisavala kad spava ja tad odmaramuser posted image user posted image ja radim kad je on budan ja i on zajedno ,user posted image i on se zaigra oko usisavaca.
Kad je vrijeme jest tad je , nema trte -mrte--jedino ako bas bas pravi face na gadjenje o.k al ako nece da jede od nemirluka i to se moze rijesiti.
Kada je budan idemo vani,crtamo, igramo se,itd. a kad apava stignem i uraditi i malo se odmoriti svakako nemam običaj da spavam po danu. Kada mužić stigne s posla on nastavi igru a ja rad.
A ne bih ga tjerala na jelo izuzev ako bašššš slabo jede, pa ni mene niko ne može tjerati ako nisam gladna, nisam...

< Poruku je uredio lepetetka -- 8.2.2011 16:11:02 >


_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:13:09   
Anoniman
postujem svacije misljenje tako i tvoje i vase navikeuser posted image
Ja imam svoje i nemenjam ih.
Za sve se nadje vremena dug danuser posted image ....
Za jelo anel je uvjek bio skrt na tome, i tezak ja i kad ga ostavim sveki nezna snjim da ga nahrani .....
Neznam sto, al nema veze.....
Nije da nece vec nece da mirujeuser posted image

(odgovor članu lepetetka)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:22:49   
lepetetka
Izvinjavam se nije tema ali ne sekiraj se zbog toga mali je, tek se uhvatio noge pa istražuje...Inače meni ga je najlakše bilo nahraniti dok nije prohodaouser posted image user posted image  A ovaj moj obilno jede za doručak što mi je i drago, a kasnije već slabije ali vjeruj da je i napredniji od dosta svojih vršnjaka tako da ga stvarno pokušavam ne ganjati ako neće...
A i ja svakako poštujem tuđe običaje svako ima svoj način života...
ali me ovo stvarno izbacilo iz cipela jer je žena par dana prije plakala na forumu da se boji da će izgubiti bebu, a oni su joj tu najbliži, pa i da nisu rod OK je pomoći.cccccc

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:22:56   
sabinos
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

jjoj preljevanja iz šuplje u prazno...user posted image

radim ja radi muž, djecau mama čuva, ne živim blizu zaova ni pod razno...
djecu ovdim na sva mjesta grada, svjeta, putovanja, šhoping...kupujem i obavljam sve i više nego što treba...al jarane poštujem zaovu i volim joj djecu i brinem ako imaju rizične trudnoće. pa majka mu stara nije ni meni zaova sestra al pomažem koliko mogu čuj da se distanciram...ja bih u slučaju jetve sanleine sama rekla hajde idi malo lezi odmori neka nje sa nama. pa nisu od juče...blizu žice svašta se preživjelo do sada...vi savjete dajete koda je jetrva juče došla tu i ima pravila neka i sanela namjerno ne poštuje ih.
žena lijepo napisla da djeca bolje jedu kad su zajedno...što je slučaj sa menim moje zoav...on kod nas jede i kamenja čini mi se a kod kuće slabije...ja ga maksuz sa posla povedem na ručak i kolačće kod sebe...igraju se pa spavaju pa ga ujutro istresem prije posla njegovoj mami.
E aman...user posted image a baška što bila zaovina jdeca ne bila ovdje ja povedem sve njih i u igraonicu i na planinu i igraju s eu bašti i na kolače i ćevape u grad....pa gdje ima za moju djecu ima i za njihovu.

ja baš budala ispadoh...ne distanciram se...a majkemi sad opet da biram ama isto bih birala.

sad mi se družimo sa djecom uže i bliže familije pa vljaljda nismo dober mame svojoj djeci.user posted image


dajte ba...
nebi ženo teško palo da u susprotniom slučaju do sada drugačije bilo nije...
pa nije jestrav od juče tu u blizini vidite da je i ona rodila id ijete ima i bila trudne i jedna i druga...

ja da se stalno distanciram sa svima živima sa muževe strane...tačno bi me muž pito a majketi kako se i do mene distanciraš vidm niko ti moj po volji nije.




user posted image user posted image user posted image user posted image


isto ovako
curica od zaove mi je u srcu do mog Ajdina,volim je i sta cu?da bogdom mogu da kupujem i vise ali mi finansije ne dozvoljavaju nazalost.user posted image
i ne mogu da se dinstanciram.i necu.jos to malo ljudskosti imamo.ne moze se zivot zivjeti sam sa sobom brate dragi
svoje dijete ucim da mu je to sestra
sutra ce moja sestra dobiti dijete pa cu tako i sa njenim djetetom,ha ja?


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 16:25:44   
lepetetka
user posted image user posted image Sada da se odjavim samo još jednom da dam podršku Saneli.... dušo živi svoj život i ne daj da te uznemiri bilo ko, čuvaj asju i bebicu u stomaku!!!user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 17:04:19   
sara.at
lepetetka ja namam problema sto se tice bebinog spavanja,njemu je od rodjenja utisnuta navika da je u 19h spavanje i tako se tog drzi i dan danas, on zaspe i probudi se jednom da jede i gotovo..
nemas potrebe mi objasnjavati spavanje mog djeteta jer moje ne ide u 00h u krevet nego svako vece u isto doba i spava do ujutro..
ne galamim i nedam da mi se galami kad bebi spava jer kako god ja zelim mir tako zeli i beba jer necu da se budi nenaspavan jer je meni bio cejf da usisam il tv gledam il nesto i tako mi djete nervozno i kenjka cjeli dan on svoj mir a poslije ga imam i ja...
koliko toliko smo se ustabili sa ishranom i vec je bolje al moje djete je ima prednost, da sad ne ispadne da nebih zovnula tudje/rodjakovo djete da jede to je banalno jer kako god bi svom dala tako bih i tudjem al Sanela je ostala sa svojim djetetom vani,jetrva je razlucila sta je za nju boje i ko sam ja/mi da diskutujemo??
 

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 21:31:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svi smo različiti i svi imamo različite navike...
smješno je da ubjeđujem nekog u ispravnost mog stila življenja...jer taj neko je neko a ne Ja...
Ja mogu da kazem da ne volim ta stalna druzenja s familijom... a ni sa prijateljima... jer i MM i ja volimo naš mir i da život organizujemo kako mi želimo a ne da nam svakih malo zvrcne telefon s rečenicom "eto nas na nešto"...

Cak i da stanujem u istoj zgradi sa nekim članom rodbine postoji telefon da se nazove i pita šta se radi , i kad se družimo... hvala Bogu i svi meni bliski imaju isti stav pa nikad nismo upadali u glupe situacije... a red treba da se zna i kod djece... u početku budu ta bacanja i plač al će onda naučiti da ne može ici kod nekog uvjek kad hoće...


potpisujem, drugačije neznam i ne bi mogla


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *