|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 21:40:59   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svi smo različiti i svi imamo različite navike...
smješno je da ubjeđujem nekog u ispravnost mog stila življenja...jer taj neko je neko a ne Ja...
Ja mogu da kazem da ne volim ta stalna druzenja s familijom... a ni sa prijateljima... jer i MM i ja volimo naš mir i da život organizujemo kako mi želimo a ne da nam svakih malo zvrcne telefon s rečenicom "eto nas na nešto"...

Cak i da stanujem u istoj zgradi sa nekim članom rodbine postoji telefon da se nazove i pita šta se radi , i kad se družimo... hvala Bogu i svi meni bliski imaju isti stav pa nikad nismo upadali u glupe situacije... a red treba da se zna i kod djece... u početku budu ta bacanja i plač al će onda naučiti da ne može ici kod nekog uvjek kad hoće...


Jos jedan potpis!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 21:55:25   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: sanela.asja

asja je hiperakitvo djete i jako je tvrdoglava tako da se pocela bacat po plocniku i stvarno je nikad nisam udarila a sad sam morala nosila sam je uz stepenice,a ona se bacala i vristala sta da smo pale obje,sta da mi je ispala jednostavno to sto sam je udarila jeste nepromisljeno,ni ja sam neznam kako sam to mogla da uradim al kad me je udarila nogom u stomak refleksivno sam je udarila..a nije fer da se djete pred vratima place i baca se i cuju da se ja snjom borim a da nista ne urade..kolko ja puta njeno plaklo za mojim djetetom pa iako imampuno posla uvedem malu da se igraju skupa pa nek ruse sve djeca su to..


Hiperaktivnost je bolest. Žalosno je kako puno ljudi olako upotrijebi ovaj termin. Hiperaktivnost ne može dijagnosticirati roditelj, već ljekar, i ta se bolest riječi raznim tretmanima i lijekovima.
Drugo, ponašanje koje si opisala je tipično ponašanje dvogodišnjaka. Dakle, sa tvojom djevojčicom je sve u redu. Nemoj me pogrešno shvatiti, meni je zaista žao da imaš rizičnu trudnoću i iskreno se nadam da će sve izaći na dobro, ali, iskreno mislim da je taj problem banalan i nepotreban. Imaju ljudi pravo zatvoriti vrata svoje kuće. I, iza toga nema "ali". Ne bih ni ja voljela živjeti tako da nekome iz nekih razloga moram otvarati vrata kada želim imati svoj mir, pa makar to bilo dijete nekoga meni veoma dragog i bliskog. Oni, zaista, nemaju ništa s tim što se ti, kako kažeš, boriš sa svojim djetetom ispred njihovih vrata.
Žao mi je što si izgubila živve i ošamarila svoju kćerku.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 23:17:33   
veeseelaa
Ne bih ni ja voljela živjeti tako da nekome iz nekih razloga moram otvarati vrata kada želim imati svoj mir, pa makar to bilo dijete nekoga meni veoma dragog i bliskog


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 23:18:33   
veeseelaa
e super da nisam jedina koja voli ovakav način življenja
Bila sam se za se prepala user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: neugodna situacija
8.2.2011 23:28:19   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

e super da nisam jedina koja voli ovakav način življenja
Bila sam se za se prepala user posted image


mi nemamo bratica ni sestrica pa ne mogu komentarisati na ovu temuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 0:00:57   
myb@by
Potpisujem Hanady u svemu. Ja sam odrasla sa svojim rodicama i rođacima. volim ih kao braću i sestre i život bez njih mi ne bi bio zanimljiv.
Imam zaovu i njenu curicu iskreno volim i nastojim da se moje dijete sto vise druzi sa tom djevojcicom. sa druge strane imam i braticnu i presretn asam zbog toga sto moja A ima dvije drugarice.
Nikada ne bih zalupila vrata djetetu. Ja i cigancetu dam cokoladu a kamoli da ne nahranim dijete iz porodice. To mi ej bas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 0:26:10   
Miau
Radite znanost od jednih zatvorenih vrata. Da je ispalo ruzno ispalo je, al zena ima sigurno svoje razloge zasto je to napravila. Ne znas ti Sanela sta nju muci i sta se u njihova 4 zida dogada, a ona nije htjela da vidis, mozda uopce nije stvar u rucku. Kako god sad ti je jasno da niste tako bliske kako si mislila i drugi put ces pametnije.

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 0:41:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: myb@by

Potpisujem Hanady u svemu. Ja sam odrasla sa svojim rodicama i rođacima. volim ih kao braću i sestre i život bez njih mi ne bi bio zanimljiv.
Imam zaovu i njenu curicu iskreno volim i nastojim da se moje dijete sto vise druzi sa tom djevojcicom. sa druge strane imam i braticnu i presretn asam zbog toga sto moja A ima dvije drugarice.
Nikada ne bih zalupila vrata djetetu. Ja i cigancetu dam cokoladu a kamoli da ne nahranim dijete iz porodice. To mi ej bas user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


a joj pa i ja volim svoju bratanicu al takodje poštujem njihovo vrijeme kao i oni moje, ja sam o tome govorila a nikako da ne treba da se volimo i družimo naravno u skladu s mogućnostima koje nam ovaj ludi vakat pruža


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 8:51:43   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Realno govoreći, moje mišljenje je da prema ženi koja je trenutno rizično trudna treba imati razumijevanje. Znači ta prva rodbina sa kojim je do tada imala dobar odnos treba biti tu kao podrška. Naravno ovo nije način da joj se ponudi ta podrška.


ko da jetrvu zanima njena rizična trudnoća, ne budite smijepne, pa nije joj sestra
eh drage moje


Ne znam, ja nemam sestru, a ni jetrvu, ali ipak smatram da treba imati razumijevanja prema bilo kome ko se nalazi u rizičnom a posebno drugom stanju. Ali to je samo moje mišljenje!

Što se tiče provođenja vremena sa djetetom, tu se slažem u potpunosti. Jer ja lično nastojim da okupiram svoje dijete kako ona ne bi ovisila ni o neni, ni o rodbini ni prijateljima. Sve u granicama i redovno raspoređeno, ali na taj način da većinu vremena nas 2 organizujemo same svoje slobodno vrijeme. Čak i kada imam lične obaveze (juče konsultacija kod ginekologa) ona ide sa mnom pa nakon toga idemo u šetnju, i window shopping ako ništa...

Nezgodno u ovoj "neugodnoj situaciji" je to što pravila nisu jednaka bila za obje "partije".

Kao što sam ranije rekla, mislim da je najbolje i najbezbolnije za ubuduće bilo da se jasno dogovore na koji način će funkcionisati ubuduće, i tako će bar ublažiti ovakve ispade...

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hvala mila, ja se trudim da nas dvije budemo drugarice, da joj uljepšam popodne



Tu je caka...user posted image  I ja isto praktikujem i jako sam zadovoljna sa rezultatom! Lunina 2 omiljena mjesta su vrtić i njena kuća, i svi se pitaju zašto ona voli svoju kuću? Pa zato što ja glumim glavnog animatora kod kuće a ona uživa u igri u svom carstvu!

IZVORNA PORUKA: Hanady RR
dajte ba...
nebi ženo teško palo da u susprotniom slučaju do sada drugačije bilo nije...
pa nije jestrav od juče tu u blizini vidite da je i ona rodila id ijete ima i bila trudne i jedna i druga...

ja da se stalno distanciram sa svima živima sa muževe strane...tačno bi me muž pito a majketi kako se i do mene distanciraš vidm niko ti moj po volji nije.




user posted image user posted image user posted image user posted image


I ovo je istina, ali vraćam se na ono što sam ranije pisala, očigledno ovdje nisu važila ista pravila za obje "stranke" (ovo počinje zvučiti kao slučaj na sudu hahahaha...), i najbolje ubuduće napraviti jednostavna pravila koja se moraju poštovani a svom djetetu pokušati objasniti kako će ubuduće biti...

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Netrazim zajam nicega samo trazim postenje ....i da ga smatra kao svojim djetom kao ja njihovu djecu.


naravno, ti to i zaslužuješ


I opet baš u ovome je caka, "čist račun duga ljubav"..Kada se pravila postave, i poštuju odmah se i nesuglasice velikim dijelom izbjegavaju!

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

svi smo različiti i svi imamo različite navike...
smješno je da ubjeđujem nekog u ispravnost mog stila življenja...jer taj neko je neko a ne Ja...
Ja mogu da kazem da ne volim ta stalna druzenja s familijom... a ni sa prijateljima... jer i MM i ja volimo naš mir i da život organizujemo kako mi želimo a ne da nam svakih malo zvrcne telefon s rečenicom "eto nas na nešto"...

Cak i da stanujem u istoj zgradi sa nekim članom rodbine postoji telefon da se nazove i pita šta se radi , i kad se družimo... hvala Bogu i svi meni bliski imaju isti stav pa nikad nismo upadali u glupe situacije... a red treba da se zna i kod djece... u početku budu ta bacanja i plač al će onda naučiti da ne može ici kod nekog uvjek kad hoće...


POTPISUJEM SVAKU RIJEČ!!!user posted image user posted image user posted image  
 
 
DOSTA više hahahaha...napisah roman čitav, ali šta ću kada se pronalazim u svemu pomalo ihihihi...

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 9:26:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

kreno mislim da je taj problem banalan i nepotreban. Imaju ljudi pravo zatvoriti vrata svoje kuće. I, iza toga nema "ali". Ne bih ni ja voljela živjeti tako da nekome iz nekih razloga moram otvarati vrata kada želim imati svoj mir, pa makar to bilo dijete nekoga meni veoma dragog i bliskog. Oni, zaista, nemaju ništa s tim što se ti, kako kažeš, boriš sa svojim djetetom ispred njihovih vrata.
Žao mi je što si izgubila živve i ošamarila svoju kćerku.




Potpis!
Ukratko i jasno....

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: neugodna situacija
9.2.2011 10:42:32   
vjestica
pobogu pa nije  zalupila vrata djetetu, nego je rekla ide u kuću i ostavila dijete sa majkom
a majka je ta koja djetetu treba objasniti da ne može dobiti sve što hoće
problem je nastao što se previše očekuje od drugih ljudi
ili traži pomoć ako ti treba
udarac ne bih komentarisala (protiv sam fizičkog kažnjavanja, ali razumijem da će neko tako u nekim ekstremnim situacijama reagovati, ali žene bar skinite prstenje sa ruke, nisam jednom vidjela da mama ošamari dijete sa prstenom na ruci, mene zaboli

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *