|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:21:58   
muaaa
Ali techer izvini sto cu reci,ja imam dvoje djece 7 i 5 razred meni se sve smucilo i skola i skolstvo i program i pritisak na djecu.Djeca ce nam izmahnitati ovim nacinom rada.Ja to kazem i nastavnicima i uciteljici i svi se slazu sa mnom kao plan i program je takav.Ok je sve to ali djeca su nam pod stresom ogromnim.Moja malena kad je bila 5 razred dobila gastritis sta dalje da pricam i ja nema snage vise ni da ih potenciram na nesto kad sam svjesna sta ih ceka sutra.Zalosno

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:23:32   
veeseelaa
muaaaa kakve sad to veze ime sa temom? user posted image
tiki veze nema sa planom i programom, žena radi za malo love, dobro ikako i dolazi na posao, pa to je mučenje i kod nje i Hanady


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:23:40   
Hannan
Situacija u drzavi je gozna, ja sve pogledam kad ce i kod nas buknuti, jer rijetki su zadovoljni.
znam da ni zaposlenim nije lahko, ali ne mozete ni zamisliti kako covjeka ubija kad ti diploma stoji negdje u kutu i skuplja prasinu.Sad ce u maju punih 6g kako sam zavrsila fakultet...toliko neprospavanih noci, brige, ucenja, ulaganja...nekad se pitam sto mi je to trebalo, da sam znala sta me ceka radije bi spavala, odmarala se, ulozeni novac potrosila u obilazak neke drzave...nego ovako se cijela porodica"stisla" za skolovanje mene i sestre...ona opet ima neki poslic, koji je kao i vasi bez radnog vremena, ali ni blizu onoga sto jedan fakultetski obrazovan covjek zasluzuje.

Sramotno!
Samo se dzaba iznerviram i cijelu noc cu se opet okretati u krevetu i razmisljati kud i kako dalje.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:23:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ništa vam ne preostaje nego da se uključite u neku političku partiju, valjda će tamo prepoznati vaše sposobnosti i pogurati vas user posted image ne vidim drugo rješenje
jer raditi za 1000 KM mi je user posted image


Ja sam državni službenikuser posted image
ja ne smijem u stranku, a bila sam i dobro kotirala u njojuser posted image
al teže preteže...nisams e više mogla igrati sizifa u ovoje zemlji...rodial sma dijete i porodicu stvrouila ja krive drne ispravljati neću niti mogu.

ja kao državni službenik imama zakonom propisnau platu....al mala je...mala nasprem svega što se raditi mora i onoga što doživljavati morašuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:24:52   
muaaa
Vesela ja se tebi ne obracam

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:26:50   
muaaa
tiki i ostale zene ce shvatiti o cemu pisem...poenta je o ucenju i samo ucenju i sta na kraju dobijes nista

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:27:35   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hannan

Situacija u drzavi je gozna, ja sve pogledam kad ce i kod nas buknuti, jer rijetki su zadovoljni.
znam da ni zaposlenim nije lahko, ali ne mozete ni zamisliti kako covjeka ubija kad ti diploma stoji negdje u kutu i skuplja prasinu.Sad ce u maju punih 6g kako sam zavrsila fakultet...toliko neprospavanih noci, brige, ucenja, ulaganja...nekad se pitam sto mi je to trebalo, da sam znala sta me ceka radije bi spavala, odmarala se, ulozeni novac potrosila u obilazak neke drzave...nego ovako se cijela porodica"stisla" za skolovanje mene i sestre...ona opet ima neki poslic, koji je kao i vasi bez radnog vremena, ali ni blizu onoga sto jedan fakultetski obrazovan covjek zasluzuje.

Sramotno!
Samo se dzaba iznerviram i cijelu noc cu se opet okretati u krevetu i razmisljati kud i kako dalje.

user posted image user posted image user posted image user posted image

a koliko je takvih čovječeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:28:04   
veeseelaa
pa ja znam jednu državnu službenicu koja je jako angažirana u političkim vodama
Nisam znala da je to nespojivo, ma kod nas je sve ok i sve može
Znam da npr Općine uslovljavaju nevladine organizacije odnosno njihove rukovodioce da ne mogu biti poltički angažirani ako žele da im država finansira projekte a za ovo što ti reče nemam pojma
ja bi s eipak laktala u nekoj političkoj partiji, bar vijećnik da budem, 300 - 400 KM mjesečno a jedna sjednica, malo koju baciš šuplju za govornici a para legla
Ma extra, eto ako je kom mrsko za dalje se laktati dobro je i u općinsko vijeće ući
a možda s eupadne i u koju komisijicu i tu ti je stoja mjesečno



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:30:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ali techer izvini sto cu reci,ja imam dvoje djece 7 i 5 razred meni se sve smucilo i skola i skolstvo i program i pritisak na djecu.Djeca ce nam izmahnitati ovim nacinom rada.Ja to kazem i nastavnicima i uciteljici i svi se slazu sa mnom kao plan i program je takav.Ok je sve to ali djeca su nam pod stresom ogromnim.Moja malena kad je bila 5 razred dobila gastritis sta dalje da pricam i ja nema snage vise ni da ih potenciram na nesto kad sam svjesna sta ih ceka sutra.Zalosno

da, ali to nema veze s nama profesorima nego sa onima koji prave taj plan i program. a ja govorim o necemu drugom- nepostivanje profesora, jednom prilikom je sin jednog politicara pokazivao profesoru u hodniku armani gace, doslovno se skinuo pred ostalim ucenicima i pitao prof. valjaju li mu nove gace! i nikom nista, zalosnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:30:27   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: muaaa

Vesela ja se tebi ne obracam


user posted image dobro, šta se odmah ljutiš user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:32:25   
myb@by
Blago vama koje radite. Moja diploma nažalost skuplja prašinu user posted image user posted image user posted image . Mm i ja smo cak o tome razmisljali da se prekvalifikujem i otvorim privatni biznis.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:32:54   
teacher75
a sad nagradno pitanje: koliko kostaju armani gace i koliko je to od profesorske plate?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:33:16   
veeseelaa
kad sve ovo pročitah, nikada više neću reći uh na svoj posao 

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:33:18   
Dida79
Divnouser posted image
Tema koja je trebala da posluzi da se covjek malo izjada koliko radimo mi ili nasi muzevi sad se je svela na to da je sramota napisati da mm radi za platu od 1000 km jer je touser posted image

Mislim da pokretacica teme nije zeljela da se ide u ovom pravcu nego je stvar u radnom vremenu ako grijesim neka me ispravi

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:33:23   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa ja znam jednu državnu službenicu koja je jako angažirana u političkim vodama
Nisam znala da je to nespojivo, ma kod nas je sve ok i sve može
Znam da npr Općine uslovljavaju nevladine organizacije odnosno njihove rukovodioce da ne mogu biti poltički angažirani ako žele da im država finansira projekte a za ovo što ti reče nemam pojma
ja bi s eipak laktala u nekoj političkoj partiji, bar vijećnik da budem, 300 - 400 KM mjesečno a jedna sjednica, malo koju baciš šuplju za govornici a para legla
Ma extra, eto ako je kom mrsko za dalje se laktati dobro je i u općinsko vijeće ući
a možda s eupadne i u koju komisijicu i tu ti je stoja mjesečno




Državni službenik ne može biti u stranci dobro kotirajući niti na nekom položaju. ta tvoja možda radi u državnoj službi ali nije državni službenik.user posted image

ja jesam član stranke ali ne mogu bti aktivna, ne mogu biti na listi...prije nego sam položila u ADS-u bila sma na listi u novog gradu i odradila mandat vjećnikauser posted image
i bila u komisije dvije...

i nije to vesela bacanje šuplje na govornici...upravo radi takvih koji smao radi tih 400 Km idu u stranku i u vijeća i pralamenet ovako nam je...ja sma radila i naradila se kao vjećnik...i zahvalnice dobuila od onih koji su mi glasove dali po završenom mandatu.

no to su bila prošla vremena.

sada mi moj posao i pozicija to ne dozvoljavaju.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:34:45   
muaaa
tiki nemoj licno shvatiti,znam eto i napisala sam da je do plana i programa....cemu i ucenje i obolijevanje i stresovi od malih nogu kod nas sve dzaba eto to je poenta

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:34:51   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Dida79

Divnouser posted image
Tema koja je trebala da posluzi da se covjek malo izjada koliko radimo mi ili nasi muzevi sad se je svela na to da je sramota napisati da mm radi za platu od 1000 km jer je touser posted image

Mislim da pokretacica teme nije zeljela da se ide u ovom pravcu nego je stvar u radnom vremenu ako grijesim neka me ispravi

pa dida, sto se ljutis i jeste sramota, kad uporedis koliko politicari zaradjuju mlateci praznu slamu i koliki su troskovi zivljenja, naravno da je sramota. ali slazem se da smo OT

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:36:28   
Dalil@
1000 KM je super cifra za one koji nemaju ni priblizno toliko. A takvih je, nazalost, i previse user posted image

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:36:46   
veeseelaa
pa Didi zar nije malo  1000 KM za tm koji radi toliko?????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:37:00   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dalil@

1000 KM je super cifra za one koji nemaju ni priblizno toliko. A takvih je, nazalost, i previse user posted image

potpisujem

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:37:18   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dida79

Divnouser posted image
Tema koja je trebala da posluzi da se covjek malo izjada koliko radimo mi ili nasi muzevi sad se je svela na to da je sramota napisati da mm radi za platu od 1000 km jer je touser posted image

Mislim da pokretacica teme nije zeljela da se ide u ovom pravcu nego je stvar u radnom vremenu ako grijesim neka me ispravi


vidiš dido sve ti je to u sklopu radnog vremena...
gdje da ideš da ti radno valja...ako radno valja ostalo ne valja...
slabo se u ovoj zemlji može na zelenu granu starti.
jedna je istina smai sebi biramo vlast...al najtužnija je istina što šta god d abiraš nađe se onaj neki koji ti kroji radno vrijeme i život ti pretvori u mašinuuser posted image
a što te sramot napisat da radi za 1000Km...to je fina plata al zato mu radno vrijeme ne velja i ugrožena su mu sva prav akao radnika....
a da ima nedgej manju platu imao bi ostalo...elem takva nam je zemlja kako ono kažu ne možeš i jare i pare...user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:37:46   
muaaa
veselauser posted image
a kad smo kod armani gaca.....kad su se trebale poceti nositi kecelje roditelji se bunili jer se nece vidjeti Beneton majica

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:38:22   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dalil@

1000 KM je super cifra za one koji nemaju ni priblizno toliko. A takvih je, nazalost, i previse user posted image


ma stoji to al cure su fakultetski obrazovane, pa koliko bi onda trebao imati platu onaj sa srednjoj školom? 600 - 700 KM po toj logici? i šta s njima??? pa bar 200 KM će potrošiti na prevoz i hranu na posluuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:38:39   
teacher75
IZVORNA PORUKA: muaaa

tiki nemoj licno shvatiti,znam eto i napisala sam da je do plana i programa....cemu i ucenje i obolijevanje i stresovi od malih nogu kod nas sve dzaba eto to je poenta

ma ne zalim se ja na one sto ne uce, uce sebi ne uce meni, vec na one sto nemaju postovanje niti neku osnovnu kulturu... cuj pokazivati profesoru gace. svasta sebi daju za pravo da pitaju i da rade. kad se sjetim kad sam ja bila ucenik, nisam se smjela obratiti prof. a sada je boze sacuvaj, jos radim u jednoj od najboljih skoli u gradu, kako li je tek u tehnickim skolamauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Radno vrijeme
9.2.2011 0:38:50   
Dida79

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Dida79

Divnouser posted image
Tema koja je trebala da posluzi da se covjek malo izjada koliko radimo mi ili nasi muzevi sad se je svela na to da je sramota napisati da mm radi za platu od 1000 km jer je touser posted image

Mislim da pokretacica teme nije zeljela da se ide u ovom pravcu nego je stvar u radnom vremenu ako grijesim neka me ispravi

pa dida, sto se ljutis i jeste sramota, kad uporedis koliko politicari zaradjuju mlateci praznu slamu i koliki su troskovi zivljenja, naravno da je sramota. ali slazem se da smo OT


Ne ne ljutim se uopste...nego citajuci ove silne postove dosla sam do zakljucka da bi sad trebala probuditi svoga muza i reci mu
Ti sutra ne ides na posaouser posted image jer tvoja plata je nula....I sta onda sjedit cemo i gledati kud sunce hoda


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *