|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:11:45   
Apotekarka
Koristim max faktor puder,lorealovu maskaru...olovku za oci iz avona i to je to...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:19:58   
Amelaa RR
Draga ova Diorova sjena Eye show dodje 54KM
,imam i ove
user posted image user posted image

Predobre su traju dugo...cijena 119 KMuser posted image

ova je 71 KM,i ova
user posted image

ova je 43KM



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:25:03   
camm
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

Jel ova??
user posted image



jeste amela samo ne znam sta bi gore od moje slike
ja sam uzela najtamniju bakar.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:39:55   
Amelaa RR
I ova je extraaa 45KM
user posted image user posted image
Ova sjena je bila negdje oko 65KM i extra je samo meni jednom ispala i sva se sasulauser posted image user posted image ..ali ostalo je ...heheh imam je jos malo...a vise je ne proizvode..user posted image


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2008 17:42:10 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:41:58   
camm
Dobre su sjene amela ali su skupe vatra zivauser posted image
mada ima ona prednost da bas traju dugo.
ove prve mi se svidjaju odgovaraju mi bojeuser posted image

mada ja imam toga meni sveki donese iz njemacke
kupi tamo na snizenju  sebi i meni..zivila  svekiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:47:31   
Amelaa RR
I ove imam 80 KM al da ne ispadne da se hvalim...nego eto htijele ste da znate koliko se otprilike krecu cijene ovih sjena...a ja volim vise kupiti jednu ovu nego bruku drugih...a i eto ovisna sam o ovome...user posted image
user posted image



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:48:44   
nely
ja sam prezadovoljna sa max factorovom kozmetikom...i sve mi je pod tom markom...posebno bi izdvojila maskaruuser posted image jer je bas cesto nanosim...a trajne mi po cijeli dan..i ne razmazuje seuser posted image  
a nedavno sam kupila nivein gel za umivanje i stvarno je dobar...user posted image

_____________________________

...edvin...15/6/o8

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:51:09   
camm
ma znam ja da su one skupe
a ne zna moja curica dosta toga mi je unistila
al nema veze kupice ona mamiuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Kozmetika
8.11.2008 17:53:42   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: camm

ma znam ja da su one skupe
a ne zna moja curica dosta toga mi je unistila
al nema veze kupice ona mamiuser posted image user posted image
,

Dusa slatka...nemoj da je ruzis molim te...ma nego sta nego ce kupit ona svojoj mami...e ovo me tako raznjezilo...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Kozmetika
8.11.2008 18:01:54   
camm
ej amela ona keze kupicu ja tebi mama nema veze
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Kozmetika
8.11.2008 18:05:47   
tweety
Ma najbolja kozmetika je Max Factor,kakve ove ekstremno skupe,ne isplati se bacat pare toliko.



_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Kozmetika
8.11.2008 18:13:31   
mamy Sabina
Hvala na cjenama!
Po meni cijena nema blage veze s dužinom trajanja nekog proizvoda!
To se skuplje sjene sporije troše?
U kvalitetu ne ulazim,nisam probala ništa od gore navedenog ,pa ne mogu ni
suditi!
Ja volim Bourjois kozmetiku,srednja neka cijena!
Kvaliteta meni odlična!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Kozmetika
8.11.2008 18:15:53   
sanelicaaa
Moju torbicu sa sminkom zovem sataras...nema cega nema u njoj user posted image user posted image user posted image user posted image
Jedino sto sigurno vise necu traziti jeste maskara! Vec nekoliko god koristim Maybelline Volum Express sa uvijenom cetkicom i zakon mi je!!!
Ostalo kupujem,onako po izgledu! Ako mi se svidi...kupim!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Kozmetika
8.11.2008 18:21:44   
Anoniman
nije mi dosad padalo na pamet da tražim neke boli glava sjena, već kad sam u parfumeriji neka me boja privuče i to je to... ne stavljam ih uvijek nego kako kad...

< Poruku je uredio Shee -- 8.11.2008 18:22:50 >

(odgovor članu sanelicaaa)
  Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Kozmetika
8.11.2008 20:28:53   
Amelaa RR
Drage moje posto se sminkam 6 dana u sedmici od 8-19...mi je sminka na licu i eto ako je tako pa vala treba onda da gledam sta cu stavljati na lice jel tako???Ma vala drage moje posto eto trudim se uskladiti svaki dan boju sjene s odjecom i posto sam na poslu od 08:00 do 18:00-19:00 i nemam bas vremena da popravljam sminku po nekoliko puta na dan...Dior sjene su jedne od najboljih...najkvalitetnije sastojke u sebi ima,i Chanel su super al opet Dior je sto se tice sjena bolji.I ja sam narucivala sminku iz avona...oriflame i nikad ne bi to bilo to i na kraju ja to podijelim....I na kraju odem u TrioEdox gdje su cure fantasticne....preporucile mi sta da kupim..I MM mi je rekao da nije problem sto platim skuplje ako cu imati...ali ako mi avon ili oriflame vidi u rukama sve ono leti u kantu za smece user posted image user posted image al malo sutra...hehehe
.Imam i Loreal sjene koje su isto tako extra...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 8.11.2008 20:30:03 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Kozmetika
8.11.2008 20:40:02   
simba
Kod mene je kozmetika ipak avon....
Ja sam prezadovoljna sa sjenama a sa maskarom pogotovo iz razloga sto sve druge maskare koje sam koristila iz nekog razloga se brzo osuse i mogu ih bacit za mijesec dana. Nebi nikad vise bacala novac za neku markiranu kozmetiku... Pa davno sam uzela jednu i pitam se kad ce se potrosit ili osusit a koristim je svakodnevno....Isto tako sve ostali proizvode za njegu tijela i kose su avonovi proizvodi...Za sada mi odgovaraju...user posted image

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Kozmetika
8.11.2008 20:46:50   
Amelaa RR
Takodjer tete iz Samshop galery su extra tamo imam i karticu popusta pa tako da me izadje malo jeftinijeuser posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Kozmetika
14.11.2008 10:51:14   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Dina RR

max factor zakon... user posted image
isprobala sve i svasta, imam dekorativne kozmetike stvarno dosta, al mi se max factor super pokazao, kako za mene, tako i u poslu... doduse Revlon-ovi puderi su mi extra takodjer user posted image
a najmanja stvar bez koje ne mogu nikako je:

user posted image
malo pakovanje, a dugo traje; extra pokriva nedostatke i crvenilo na licu (to mu je i prvobitna funkcija), moze preko pudera, moze ispod njega, moze i samo na cisto lice .... PREPORUCUJEM user posted image




al jeli samo ovo od ardeco dobro??? i jeli skroz dobro pokriva, naprimjer i kad je se plavkasto ispod ociju, al bez da ono izgleda kao da se ima kila pudera????


Hvala u naprjed


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Kozmetika
14.11.2008 10:52:49   
suncan_dan
a ja jos nesto, dali se lahko nanosi, jer iskreno da ti kazem kad nanosim puder, onda imam 2 ljeve ruke user posted image

< Poruku je uredio semi83 -- 14.11.2008 10:53:03 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Kozmetika
14.11.2008 11:04:17   
Happy
Kozmetika je moja slaba tačka... Ali za sjene ne dajem toliko para, to je stvarno puno... I ja većinom koristom Borjous... Od drugarice sam dobila Kaneebo puder koji košta oko 80 KM i nikakavu razliku ne vidim...
Eh jesam se počastila maskarom Yves Saint Laurent - boja bordo ljubičasta i stvarno je super....

Prije sam koristila maskaru Collistar - trodimenzionalnu i super je svima je preporučujem.. Poprilično dugo traje....

Ostalo... Ma sve volim... Maze, lize... sve...
Imam i sreću jedna drugarica mi radi kao promotor za Max faktor, a druga za selektivnu kozmetiku, tako da često dobijem user posted image


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Kozmetika
14.11.2008 11:41:18   
travnicanka
Max faktor i loreal u kombinaciji ispunjaju sve moje potrebe kad je sminka u pitanju. Cijene su hajmo reci solidne mada cesto pomislim kako pretjeruju kad npr.kupim neku sjenicu i ona kosta 25 km. A o ovim holiwoodskim "markama " sto Amela navodi da ni ne pricam.....nebi mogla dati tolike pare,nema sanse....ali ok.svi imamo nesto cemu dajemo prioritet....kad su odjevne krpice u pitanju e tu nisam skrta!!!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Kozmetika
14.11.2008 11:56:34   
Anoniman
semi, Artdeco-ov camuflage puder je super za pokrivanje nedostataka na licu, lako se nanosi (prstom - kaziprstom) jer je potrebna jaaako mala kolicona. ova kutijica ti je velicina promjera 1,5cmx1,5,cm i kosta 10 km (barem je toliko kostao dok sam bila u Bosni, mada cisto sumnjam da mu se cijena promijenila - ovo govorima za one koji su u Bosni), ne znam koliko je u Njemackoj.
Imas nekoliko boja (8 ja mislim).
Ako zelis da pokrivas crvenilo i bubuljice po licu (to je crvenkaste boje), tada uzimas cream koji ide na zeleno (vidjeces kad pogledas da se presijava na zeleno), jer je zelena boja kontra crvenoj boji i samim tim imas kontra efekat na licu, tj cream ponistava crvenu boju i tako se flekice ne primjete ne licu.
Da bi pokrila podocnjake koji su ljubicaste ili plavkaste boje, uzimas zutu nijansu, jer je zuta kontrast od ljubicaste. Sve ti zavisi od intenziteta nedostatka - tome prilagodjavas boju creama.
Tako ako imas modricu na licu ili bilo gdje zelenkaste boje (obicno je tako) koristis crvenkasti cream...
Samo ime govori sve - kamuflaza, a svi znamo sta je to u stvari user posted image

Ja ovo koristim odavno vec i super je, a najbitnije dugo traje. Ako ti je lice suvise masno na mjestima gdje nanosis cream, poslije nanosenja crema predji puderom u kamenu koji je boje tvoga lica i eto ga... nedostatak prekriven potpuno.user posted image

LP

(odgovor članu suncan_dan)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Kozmetika
14.11.2008 12:06:32   
suncan_dan
user posted image user posted image user posted image super dina, hvala.... ja imam jos jedno pitanje user posted image kad ja to stavim, moram li onda preko toga da stavim puder, koji dobro prekriva (as puno pigmenta) ili mogu i neki koji neprekriva jako ( naravno bez da mi se vidi kamuflaza ispod)???

dina izvini sto te dusimuser posted image

lp


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Kozmetika
14.11.2008 12:10:03   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Happy

Kozmetika je moja slaba tačka... Ali za sjene ne dajem toliko para, to je stvarno puno...



ovde na tv pokazivali, nasminkali sa skupom sminkom i sa jeftinom, i pitali po ulici, sta misle kod koga je skupa sminka, a kod koga jeftina, svi rekli, da je kod one sto je jeftina skupa sminka


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Kozmetika
14.11.2008 12:43:07   
Anoniman
ma ne tusisi... pitas ono sto volim da objasnjavam hehehhe

u principu kamuflaza ide pretposljednja na lice: znaci prije pudera u kamenu, a poslije tecnog pudera / fundation pudera, zato da bi maximalno pokrila nedostatak. Nanosi se tapkanjem na nedostatku, ne razmazivanjem... znaci: lagano kaziprstom tapkas po nedostatku user posted image

Ako pak ne zelis da stavljas tecni puder prije kamufalze, onda ti je jaako bitno da fino naneses kamuflazu kako ne bi bila izrazajna na licu, zato je po meni najbolje nanijeti puder u kamenu koji sve to fino poveze na licu i izbalansira.

(odgovor članu suncan_dan)
  Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *