|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dr Dizdarevic
12.5.2010 22:42:40   
sarajcica


Ja sam svoj prvi gin pregled kod nje obavila, bila sam uplasena nisam znala sta da ocekujem....mogu reci da je bila jako ljubazn, fina i puna razumijevanja, ali malo mi je bilo cudno sto mi nista nije napismeno dala, nego mi je samo rekla da je sve ok i to... takodje mi je propisala yaz pilule ,a prije me nije pitala dal imam problema s necim i tak to....e sad ne znam jel to ok?   Uglavnom sto se tice ljubaznosti jako jako sam zadovoljna...  Bas  je bila super!

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: dr Dizdarevic
13.5.2010 9:35:40   
rose
svi su oni ljubazni...ti placas njihov osmijeh user posted image

(odgovor članu sarajcica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: dr Dizdarevic
23.6.2010 22:48:43   
Esmeralda
Isla sam i sa prvom trudnocom prije 4 god, na kliniku kod Prof.Jadranke Dizdarevic Stojkanovic, a i ovaj put sam, rodila sam prije 2 mjeseca, Vodila me Prof.J. i njen sin Goran Stojkanovic..super su, ona sada nije imala toliko vremena jer je sef, pa me njen sin vise puta gledo ali bi njoj uvijek prenjeo kakav je nalaz UZ, ali vecinom su bili skupa na pregledu,
Ona je veliki strucnjak zato sam i isla kod nje, inace sam 80 posto invalid, imam problema s bubrezima i jetri, imam gleere u tim organima...
Oni su divni obadvoje, ja sam odusevljena, ispocetka nisam znala da je to njen sin, ali mi je on rekao da ce ona neko vrijeme biti odsutna i puna posla, pa sam isla u njegove dezure, jako je dobar, detaljan a prije svega ljubazan i divan, prije svega covjek pa onda ljekar....
Pred kraj trudnoce, me zvao i na mob, da vidi kako sam vrti li se beba, posto mi je pomalo plodna voda oticala, a njega sam otvoreno pitala i rekla mu, da bih voljela da se porodim kada bude on dezurni i kada radi PROF.Jadranka, tako je i bilo, porod mi je bio inducirani, nisu cekali da me zaboli, ionako je plodne vode pomalo nedostajalo...Sin Jadrankin je isti ko i ona, sto se tice ljubaznosti, pregleda i strucnosti, jeste da je mlad ali ima od koga da uci, i dosta zna rekao je meni prije nego sam se porodila, zvat ce Jadranku da njoj kaze moj nalaz i da ona kaze svoje misljenje pa ce mo onda vidjeti...stvarno svaka im cast...uradili su za mene dostaa, Ona je dosla od kuce, kada sam se porodila da vidi sto je s mnom u 9 navecer, samo rijeci hvala za nju imam....i prvo iskustvo mi je bilo takvoooo...pitala sam sve sto me interesuje, i dobila sam odgovor, po pola sata bi trajali moji pregledi na UZ...jako detaljniii....a kada bi me zabolilo na ginekoloskom stolu pri pregledu kada su me oni gledali, a potovo njen sin, zadnji put mi se izvinjavo, posto me stvarno zabolilo kada su mi tableticu stavljali u grlic, kada sam sisla sa stola, kaze izvini molim tee morao sam malo....vjerujte poroda me nije bilo strah ni prvi ni drugi put pored dobre podrske takvih ljekara....SVAKA CAST OBADVOMA


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: dr Dizdarevic
15.3.2011 15:19:33   
Ela35
Mene vodi Prof Dizdarević i o njoj samo riječi hvale. Imala sam jedan spontani prije i to u 5tom mjesecu trudnoće i trebao mi je stručnjak za patologiju trudnoće. Od početka je bila ljubazna, pažljiva i dala mi izvrsnu terapiju, evo me hvala Bogu u 9tom mjesecu trudnoće. Pitam se da li bi bez nje to uspjela. Jedini problem je to što je ona jako, jako zauzeta jer osim na GAKu radi i kao profesor, pa nema previše vremena. Pregledi koštaju 50 KM, što je skroz ok za jednog stručnjaka, do 8og mjeseca sam išla privatno, a u posljednje vrijeme me naručuje na kliniku i tako zaključujem da nije osoba kojoj je baš stalo do novca nego radi svoj posao zato što to voli. user posted image

Pozdrav svima.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: dr Dizdarevic
19.3.2011 9:47:24   
Esmeralda
slazem se s tobom u potpunosti.......zeni uopce nije stalo do novca...jako jako je zauzeta i jako sam se tesko narucivala......oba puta sam uz pomoc prof.iznjela trudnoce....zivjela prof.Jadranka da bogdo jos ima ovako starih kvalitetnih doktorauser posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 8:59:39 >

(odgovor članu Ela35)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: dr Dizdarevic
22.3.2011 20:16:54   
stefania
slazem se sa svim, dr. dizdarevic je najdivnija doktorica, a samo bih da dodatm da me je ta zena vise puta primila u svoju provatnu ordinaciju i nije mi te pregleda htjela naplatiti ( vjerujte u zivotu mi nije bilo neugodnije!) jer su me bili poslali iz bolnice kod nje jer nisu vise znali sta bi samnom..dakle zena nije htjela da mi naplati nekoliko zaista najdetaljnijih i najprofesionalnih pregleda koje sam ikada imala...eto tek sam to htjela da kazem :)

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: dr Dizdarevic
26.3.2011 10:21:12   
Esmeralda
vjerujem ti na to jer se i meni slicno desilo......zena je vrhunski profesionalac

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 8:59:51 >

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: dr Dizdarevic
1.4.2011 12:04:01   
Anica1
Ja sam 5 sedmica, i nisam jos isla na pregled. Odlucila sam se da zakazem kod nje privatno pregled. Nadam se da nisam pogrijesila, mnogi je hvale.
Inace, u augustu sam imala spontani u 7 sedmici, nije mi ona tada vodila trudnocu. 

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: dr Dizdarevic
2.4.2011 9:47:42   
Esmeralda
da mnogi je hvala kao i ja sto sam imala jako pozitivnih iskustava sto se tice nje....netko je imao i negativna....sto znam meni je stvarno super super doktorica...ja bih ti je toplo preporucila

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: dr Dizdarevic
2.4.2011 11:50:15   
Anica1
Hvala ti Esmeralda, zvala sam je, i dogovorila pregled. Rekla mi je i da preventivno do pregleda koristim Utrogestan vaginalete.

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: dr Dizdarevic
3.4.2011 18:23:11   
Esmeralda
super drago mi je da si dogovorila pregled...javi sto je biloooo i kakvi su utisci...puno srece dragauser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 9:00:02 >

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: dr Dizdarevic
3.4.2011 19:13:10   
stefania
sa srecom, i javi kako tebi bi :) i ja za par dana abko Bog da idem na pregled kod nje

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.7.2011 9:00:14 >


_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: dr Dizdarevic
20.4.2011 10:32:14   
Anica1
Sinoc sam bila na prvom pregledu kod dr Jadranke privatno. Cekala sam je 2 sata posto je imala hitan slucaj na klinici pa je morala otici i vratila se u ordinaciju da zavrsi preglede nas koji smo bili naruceni. Bila je ljubazna, pazljiva. Ja sam 7+2. Rekla mi je da je sve ok i narucila me da joj dodjem 25.05. kada budem 12 sedmica na mjerenje nuhalnog. Meni se to nesto ucinilo bas predaleko, ne znam. Nekako mi je pregled ostao nedorecen. Ona je rekla da je sve ok, ali na njenom licu dok me pregledala i nije bas bio taj izraz, mozda ja grijesim mozda sam bila isprepadana od toga hoce lis e cuti srce, posto sam imala vec jedna spontani. Nije me vagala ni mjerila pritisak, nisam ni dobila knjizicu trudnicku. Posto sam 0-, a mm A+ rekla mi je da antitijela necemo provjeravati sve do 20 sedmice :( Nisam bas 100% zadovoljna.

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: dr Dizdarevic
20.4.2011 10:50:42   
taurus
po meni je to dugo do slijedeće kontrole
mene je oba puta vodila dr. hadzismajlović i na početku trudnoće me naručivala svake druge sedmice
i odmah od prvog dana me vagala i mjerila pritisak
i krvne slika obavezno na početku i poslije još jednom

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: dr Dizdarevic
20.4.2011 11:01:06   
Anica1
To se i meni ucinilo cudno, da me tek tada zakaze ponovo. Da li bi bilo stetno za plod da se ja zakazem kod Amre u Clarusu sljedece sedmice, posto sam juce radila Uz, ne znam smijem li opet sljedece sedmice? Vjerujem ja da je Jadranka dobra, ali kod nje su uzasne guzve i ne posvecuje se bas puno pacijentici, bar se meni tako ucinilo.Nije mi ni trazila da radim neke nalaze, kada sam rekla da mi je zeljezo sada dobro, a prije sam bila anemicna kaze necemo to nista do 18 sedmice dok se ne ucvrsti plod.

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: dr Dizdarevic
20.4.2011 11:09:11   
taurus
ja bih otišla kod drugog ljekara
više je štetno da ne budeš pod kontrolom nego da ponovo uradiš UZ

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: dr Dizdarevic
20.4.2011 17:44:51   
stefania
draga anice, nemoj se naljutiti ali mislim da ti malo previse panicis...meni je i to jasno, ja sam isto kao vecina zena imala sponetani prije ove trudnoce pa znam da ti nije svejedno..ok je da odes i kod drugog doktora ali to sto te dizdarevicka narucila tek za nuhalni nabor, po meni znaci da ti je hvala Bogu, trudnoca uredna...budi sretna zbog toga...by the way, mene je ona i vagala i mjerila mi pritisak, a nalaze takoder nisam radila ako se sjecam dobro sve do nuhalnog nabora..eh, da trudnicku knjizicu ti ne otvara privatno ljekar...toliko i sretno

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: dr Dizdarevic
21.4.2011 8:57:22   
Anica1
Ne ljutim se naravno stefania, vec mi je tako cudno bilo da mi npr nije ukljucila zvuk da cujem kako srce kuca vec mi samo rukom pokazala na ekranu da treperi i kaze eto to ti je srce. Mene nije vagala i nije mi mjerila pritisak iako sam joj rekla da sam 4-5 dana prije nego sam uradila test za trudnocu imala povisen pritisak. Ja se iskreno nadam da si upravu kada kazes da je to normalno da me tada naruci i da imam urednu trudnocu, ja bi bila presretna samo i ovdje a i moje prijateljice koje su trudne ili su bile trudne kazu da su isle na pregled svake tri semdice pa mi se ovo ucinilo bas predaleko 5 semdica.

Znam da je ona strucna i da je bas specijalista za patologiju trudnoce i ne osporavam ja to uopste ali mi se cini da je preopterecena. Ja sam imala kod nje privatno termin u pola 7 (ja i jos jedna djevojka smo imale isti termin) i cekali smo 2 sata na pregled. Cula sam da sljedeci mjesec ide u penziju na Jezeru, ne znam jel to istina?

Kazi mi molim te jel onda trebam da se javim i u Skerlica ne pregled, posto tamo imam karton, da mi otvore trudnicku knjizicu?

Hvala ti!

(odgovor članu stefania)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: dr Dizdarevic
21.4.2011 11:40:19   
stefania
joj ma znam da je kod nje fakat uvijek neka frka i da pocesto je treba cekati, to se i meni par puta desilo..nego ja bih na tvom mjestu svakako otisla u skerlicevu i tamo rjesila te neke "tehnicke" stvari...ako ti je frka za UZ mislim da stvarno nema razloga da bude, ja sam sad trudna a posto sam imala nekih problema na pocetku su me stavljali na UZ svako malo..mislim da ni bebi ni tebi nece biti nista ako odes jos kod nekog doktora da te "uslika" :)...ja isto treba da se nakanim da konacno odem tamo i otvorim trudnicko uskoro aBd..tako nemoj se bezveze sikirati, nema potrebe..odi u skerlicevu ako mozes i obavi sta trebas bices puno mirnija..a ja na tvom mjestu bih svejedno opet otisla kod dr dizdarevic kad budes imala termin ne moras joj ni govoriti da si isla negdje drugo..to nisi duzna nikome :)

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: dr Dizdarevic
6.7.2011 5:57:49   
Psiha
Draga Anica,
Ja sam se prilicno kasno ukljucila, ali se prepoznah pa zato (ja sam ona djevojka koja je cekala s tobom u 18:30) i moram ti reci da se vise nikada nije desio onaj slucaj, uglavnom je dr. čekala mene. Stvarno ne brini, nemaš razloga, ritam pregleda je obicno svake 4 sedmice, a i ne trebaš raditi nista do te 12-te. Tako je i meni bilo. Ona zaista jeste taj dan bila preopterecena, inače stvarno nije takva, ali obzirom da sam i ja jednom prije 7 godina bila takav "hitan slučaj" na klinici, razumijem. Nadam se da te to nije pokolebalo i da je sve kod tebe dobro, izabrala si zaista najbolju doktoricu u našem gradu, ja sam danas 24-ta, puno mi je pomogla, a tada prije 7 godina, nakon bezbroj pregleda "s vezom" ona je meni i mojoj bebi spasila život...

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: dr Dizdarevic
21.7.2011 15:06:41   
bubamarita
Slažem se u potpunosti sa komentarom da je Prof. Dizdarević najbolji doktor u gradu:) Sve pohvale

(odgovor članu Psiha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: dr Dizdarevic
22.7.2011 23:17:52   
Esmeralda
IZVORNA PORUKA: bubamarita

Slažem se u potpunosti sa komentarom da je Prof. Dizdarević najbolji doktor u gradu:) Sve pohvale


ponovno potpisujem....najbolja prof.u gradu definitivno....jako jako poztivno iskustvo oba puta....i mami mi je spasila zivot....neka nama starih doktora....

(odgovor članu bubamarita)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: dr Dizdarevic
3.8.2011 10:32:18   
mrkva
Koliko sam uspjela pročitati, to je za Anicu bio prvi pregled, na prvom pregledu ni meni nije mjerila pritisak niti me je vagala, samo uradila ultrazvuk, rekla da dodjem za 4-5 sedmica , ona je na kontrolama super jeste da je zena prbukirana ali sve sto te inmeresuje mozes je pitati, to je sto se tiče kontrola i vodjenja trudnoće, ali da te ona poradja bar kad je prirodnim putem upitanju, ni slučajno, zena je toliko gruba. Meni j vadila konce nakon poroda i to je bilo gore nego sam porod, i na kraju sam zahvalila Bogu sto je bila nedjelja pa ona nije radila kad sam se poradjala, aliiiii, jako je dobro kad dojdjes na pregled na Jezero, ja sam tad bila na staroj klinici u oktobru prosle godine, da se opozoves na njeno ime i kazes da si njen pacijent onda te svi paze .

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: dr Dizdarevic
3.8.2011 18:04:32   
Vodolija83
Ja bih iskreno vecinu starih dr.poslala u penziju,nekima je vec odavno vakat (da ih ne nabrajam)...Lezala sam u bolnici nedavno 6 dana i svasta se nagledala,tako da ono...no comment...bolje je.
Al opet,svak ima svoje misljenje


_____________________________

Nase maleno sunceto :))) 25.10.2011. 19h

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: dr Dizdarevic
4.8.2011 22:14:03   
Esmeralda
IZVORNA PORUKA: mrkva

Koliko sam uspjela pročitati, to je za Anicu bio prvi pregled, na prvom pregledu ni meni nije mjerila pritisak niti me je vagala, samo uradila ultrazvuk, rekla da dodjem za 4-5 sedmica , ona je na kontrolama super jeste da je zena prbukirana ali sve sto te inmeresuje mozes je pitati, to je sto se tiče kontrola i vodjenja trudnoće, ali da te ona poradja bar kad je prirodnim putem upitanju, ni slučajno, zena je toliko gruba. Meni j vadila konce nakon poroda i to je bilo gore nego sam porod, i na kraju sam zahvalila Bogu sto je bila nedjelja pa ona nije radila kad sam se poradjala, aliiiii, jako je dobro kad dojdjes na pregled na Jezero, ja sam tad bila na staroj klinici u oktobru prosle godine, da se opozoves na njeno ime i kazes da si njen pacijent onda te svi paze .


da to ako si njen pacijent od prof.Jadranke svi te paze i dosta su ljubazniji..meni je vadila konce poslije porodaja i mogu se pohvaliti gruba nije ni sekunde, vodila dvije trudnoce porodila, gledala vaginalno zena je dosta njeznija od pojedinih starijih ginekologa.
Svako ima i normalno je da ima razlicito iskustvo i misljenje o svakom doktoru, ja sam doduse imala priliku da imam jako dobro iskustvo s njom sto neznaci da sam mogla naletiti da lose i prodjem...sve to nekako zavisi..ali eto ovdje smo da razmjenimo misljenja i iskustvauser posted image user posted image

(odgovor članu mrkva)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

(Nije zeza)


Kad zovete nekoga ko se zove Zumra, hocete li reci

ZumrO (87%)

ZumrA (13%)


Broj svih glasova: 111

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *