|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poklon za useljenje
25.2.2011 11:03:35   
Lulu_08
Tako da i mi pretežno pitamo kome šta treba i to i nosimo user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Poklon za useljenje
28.2.2011 13:10:18   
SdZ
Kao sto neko rece, ako mi je neko blizak ja bih pitala sta im treba pa bih pokusala to uklopiti u svoje financijske mogucnosti. Zatim, nekome bih, ako bih tad bila u mogucnosti, dala kovertu.
Pokloni koje bih sama izabrala su: nesto od posudja(bakreno posudje najvise mi svidja kao pokloni, npr. tacne), lampu, vazu s aranziranim cvijecem....

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Poklon za useljenje
28.2.2011 15:26:49   
Dinkica
Samo kovertu ili nešto po njihovoj želji i to tačan model da šta ne fulim. Od estetskih stvari nikad ne bih ništa na svoju ruku, niti posteljine, niti slike, lampe, hiljadu ljudi hiljadu ukusa, znači samo ako mi kažu tačan model šta i kako.

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:03:28   
mamin curetak
koliko sam vidjela, uglavnom, s ponekim izuzetkom, svi su raspolozeni za koverte. Sta mislite koliko je "ok" staviti u kovertu? ili koliko obicno stavljate u kovertu?

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:04:50   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: mamin curetak

koliko sam vidjela, uglavnom, s ponekim izuzetkom, svi su raspolozeni za koverte. Sta mislite koliko je "ok" staviti u kovertu? ili koliko obicno stavljate u kovertu?



Sve zavisi ko je upitanju i koliki ti je jorgan,

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:11:10   
mamin curetak
iskreno dosad nisam davala koverte, osim na "celo", pa me zanima kolika je to otprilike suma, pa radije bih posjet odgodila za slijedeci mjesec, a da to bude o.k. (da meni nije puno, a njima nije malo user posted image  )

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:21:33   
veeseelaa
pa mislim da ispod 100 KM ne ide, ja tako mislim.... a opet ovisi koliko ste bliski, možda treba i više

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:22:03   
Blue rose RR
Da se razumijemo, nama je uvijek "puno" a njima je uvijek "malo" - logično.
Zato ako iole pozaješ te kojima dolaziš na naselje, onda izabeti neki lijep poklon, shodno njihovim ukusima.
Neko nema niti jedne slike u stanu, a neko ima npr. lampe, ćupove, vazne i slično. Prelije poklon su mi oni ukrasi tipa kompleta - vazna, činija za stola (za slatko ili voće) i pepeljara. ima i drugih kominacija, ali dolaze u kompletu.
Imaju dvije radnje u tramvajskoj ulici (M.M Bašeskije), malo visočije od Vječne vatre, prema čaršiji, gdje se prodaju prekrasne sitnice za poklone. U istom su nizu, jedna je preko puta one ribarnice, a druga visočije.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Poklon za useljenje
2.8.2011 15:22:43   
sarisari
meni ko je god dolazio na naselje od blizih su pitali sta da mi kupe pa sam ja tako podijelila poklone, od prilike znam ko je u kakvoj finansijskoj mogucnosti pa je nekoga zapao usisivac, nekoga escajg, plazma,...kako koga:)
a ako idem nekome ko mi nije toliko blizak onda kupim nesto sto mi se u tom trenutku ucini prikladnim ne zamaram se previse

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Poklon za useljenje
20.8.2011 8:57:09   
Meri29
Mi smo kumi kupili set serpi i bonsai. Za bonsai je izrazila zelju, a serpe su ionako bile na spisku i eto, ona prezadovoljna

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Poklon za useljenje
21.8.2011 12:29:58   
koka i po
sve samo serpe ne.
kod mene je bilo ko god dolazi nosi serpe user posted image .
na kraju puna kuca serpiuser posted image .ja mislim da je najljepsi poklon na naselje onaj koji ce dugo trajati,koji se nece trositi i na koji ljudi najmanje misle jer imaju precih stvari za kupiti.
e sad ako kazem koji bice reklama user posted image pa zato necuuser posted image .
uglavnom...lijepo,neobicno,nesvakidasnje i nesto sto predstavlja luksuz na danasnjem vremenu.
to bi bio moj izbor.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Poklon za useljenje
25.11.2012 22:11:15   
Derya
Nadam se da sam na pravoj temi, ako ne onda me prebacite :D jer se ne mogu snaci nikako..
Meni je potreban savjet u vezi poklona za kolegicu ( koja je i sisana kuma dijetu ), udala se nedavno, a i uselila u novu kucu. Na vjencanje nismo isli, pa sad trebamo ici kod njih..a ne znam sta kupiti? I nisam bas u dobroj financijskoj situaciji, a ne zelim da odgađam zbog toga. Pa sta predlazete? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:28:36   
gvendolina
Ja sam prije par mjeseci isla na naselje prijateljici i uzela sam joj rucni usisivac. po meni je to super poklon,nesto sto ce se rijetko tko sjetiti da uzme tako da sigurno nece dobiti dupli poklon,a jako zanimljiva i korisna stvar.

Evo jos nekih prijedloga a nisu puno skupi kuhalo za vodu,elektricna sjeckalica,kuhinjska vaga,neka lijepa lampa (ukoiliko znas kako im je dom uredjen) cjediljka-sokovik za citruse. Najbolje je da pitas,ne ono sta vam treba,nego predlozi par stvari koje odgovaraju tvom novcaniku i da ti kazu sta nemaju ili sta im je potrebnije,nadam se da ce prijedlozi biti od pomociuser posted image

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:41:00   
ninuska
IZVORNA PORUKA: gvendolina

Ja sam prije par mjeseci isla na naselje prijateljici i uzela sam joj rucni usisivac. po meni je to super poklon,nesto sto ce se rijetko tko sjetiti da uzme tako da sigurno nece dobiti dupli poklon,a jako zanimljiva i korisna stvar.

Evo jos nekih prijedloga a nisu puno skupi kuhalo za vodu,elektricna sjeckalica,kuhinjska vaga,neka lijepa lampa (ukoiliko znas kako im je dom uredjen) cjediljka-sokovik za citruse. Najbolje je da pitas,ne ono sta vam treba,nego predlozi par stvari koje odgovaraju tvom novcaniku i da ti kazu sta nemaju ili sta im je potrebnije,nadam se da ce prijedlozi biti od pomociuser posted image


ovo mi je super poklon, ali naravno zavisi da li prijateljica voli lampe. Mozes kupiti podnu ili dvije za ormaric u spavacoj sobi ( nestro sto ce se uklopiti)..
Nije lose dati i kovertu, pa nek uzmu sta im treba. Dalje, toster, kuhalo za vodu ( mi dobili i bas nam dobro doslo kad se mala rodila zbog prokuhane vode), posteljiina, daska za peglanje, kutija za hljeb...

< Poruku je uredio ninuska -- 26.11.2012 12:51:20 >

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:48:19   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Derya

Nadam se da sam na pravoj temi, ako ne onda me prebacite :D jer se ne mogu snaci nikako..
Meni je potreban savjet u vezi poklona za kolegicu ( koja je i sisana kuma dijetu ), udala se nedavno, a i uselila u novu kucu. Na vjencanje nismo isli, pa sad trebamo ici kod njih..a ne znam sta kupiti? I nisam bas u dobroj financijskoj situaciji, a ne zelim da odgađam zbog toga. Pa sta predlazete? user posted image user posted image user posted image


posto ti treba jeftiniji poklon ja cu ti reci sta sam ja svojoj drugarici skontala kad se udala

mislila sam mislila....pa se dosjetila necega sto joj niko nece donijeti

bitnija je simbolika nego sam poklon, pa sam kupila mlin za kahvu, onaj rucni, starinski, imas od 25km pa nadalje kupiti vrijednosti, i prilozis neku lijepu poruku u smislu "sa zeljom da zajedno ostarite i mnogo kahve skupa popijete", naravno ako su kahvedzijeuser posted image

eh ko ima dublji dzep super su mi i oni bakreni setovi, tabla i dzezve na carsiji il samo bakrena tabla, krecu se od 80-120km, a set je skupljiuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:52:23   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: sarisari

meni ko je god dolazio na naselje od blizih su pitali sta da mi kupe pa sam ja tako podijelila poklone, od prilike znam ko je u kakvoj finansijskoj mogucnosti pa je nekoga zapao usisivac, nekoga escajg, plazma,...kako koga:)
a ako idem nekome ko mi nije toliko blizak onda kupim nesto sto mi se u tom trenutku ucini prikladnim ne zamaram se previse



escajg je super poklonuser posted image

mi smo kupili nasim prijateljima nedavno kad smo vracali babine za malu jer su nam donijeli bas skupe poklone i mnogo novca pa sam nasla super escajg za 50km, inace imaju specifican ukus pa sam se bojala s vaznom il sl da ne pogrijesim a escajg je super stvar, pogotovo za ljude koji se vole druziti praviti vecere, toga nikad dostauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:59:46   
Jeca_Perec
posteljine kvalitetne nikad dosta.. ja sam kupila sebi TAC posteljinu, i bas sam zadovoljna da se pranjem nije boja isprala.. posteljina dobra uvijek trebauser posted image isto tako, lijepe case za vino uvijek dobro dodju... slazem se sa kvalitetnim i dobrim escajgom.. serpe, lonci i poklopci se najcesce poklanjaju, pa bih to zaobisla.. a nije sramota na kraju koverta sa lijepom cestitkom i 100 KM ubaciti, nije sramota ako je od srca

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 12:59:48   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja ne volim koverte...niti da mi donesu niti da poklanjamuser posted image

ja volim da neko pokaže svoj interes da mi priušti zadovoljstvo i cvjetom jednim...
ja svoje poklone čuvam...ama uvijek aj njima mjesto nađem...doduše prostor je veliki...

poklanjam kako osjećam da je nekome potreba za nečim ili će mu pirčiniti radot.

meni kad donesu kovetru imama osjećaj ko ono evo da te skinem s adnevnog reda...a kad mi sam izabere recimo servis posuđa, pa ja vidim kako se neko potrudio da mi izabere meni golemo...a u koverti je moglo biti i za 3 servisa al džaba meni milina da je neko radi mene išao u potragu za lijepim poklonom.user posted image


i jauser posted image

volim kad se ljudi sjete neceg simpaticnog, korisnog

eh ne volim jedino poklone koji su isto reda radi kad npr mm od 110kg donesu kosulju L velicine jer su valjda imali neku "viska" il mojoj curici npr tetica zena (koja ima malog starijeg 2mj) donijela muski bebi kompletic jer je vjerovatno proslijedila dobiveno,

ruzno je mozda sto komentarisem al ko ne moze priustiti nek samo otvori vrata bez icega nego sa me skine s necim sto je i on dobio pa mu smetauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 13:01:17   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec

posteljine kvalitetne nikad dosta.. ja sam kupila sebi TAC posteljinu, i bas sam zadovoljna da se pranjem nije boja isprala.. posteljina dobra uvijek trebauser posted image isto tako, lijepe case za vino uvijek dobro dodju... slazem se sa kvalitetnim i dobrim escajgom.. serpe, lonci i poklopci se najcesce poklanjaju, pa bih to zaobisla.. a nije sramota na kraju koverta sa lijepom cestitkom i 100 KM ubaciti, nije sramota ako je od srca


i meni se posteljina svidja

npr jedna komsinica kad mi je dolazila na babine donijela super slatku bebi posteljinu to mi je bas dobro doslo user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 13:03:41   
Jeca_Perec

IZVORNA PORUKA: Bebica11
ruzno je mozda sto komentarisem al ko ne moze priustiti nek samo otvori vrata bez icega nego sa me skine s necim sto je i on dobio pa mu smetauser posted image

meni koverta nije mrskauser posted image , bolje i novac nego da mi poklanjaju kineske miksere, a a ja se bojim staviti u uticnicu, da ne bude neki belajuser posted image , ti salji dalje pokloni su mi fuj, kad je vise kutija ofucana nosi jednom nosi drugom .. neko mora da ih ostavi sebi i zaustavi krug..ja sam tako jedan mikser spasila da ne ide dalje .. stoji mi na ormaru i kupi prasinu

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 13:08:07   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: Bebica11
ruzno je mozda sto komentarisem al ko ne moze priustiti nek samo otvori vrata bez icega nego sa me skine s necim sto je i on dobio pa mu smetauser posted image

meni koverta nije mrskauser posted image , bolje i novac nego da mi poklanjaju kineske miksere, a a ja se bojim staviti u uticnicu, da ne bude neki belajuser posted image , ti salji dalje pokloni su mi fuj, kad je vise kutija ofucana nosi jednom nosi drugom .. neko mora da ih ostavi sebi i zaustavi krug..ja sam tako jedan mikser spasila da ne ide dalje .. stoji mi na ormaru i kupi prasinu


user posted image



_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 15:55:03   
Derya

Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 15:58:24   
Derya
IZVORNA PORUKA: Jeca_Perec


IZVORNA PORUKA: Bebica11
ruzno je mozda sto komentarisem al ko ne moze priustiti nek samo otvori vrata bez icega nego sa me skine s necim sto je i on dobio pa mu smetauser posted image

meni koverta nije mrskauser posted image , bolje i novac nego da mi poklanjaju kineske miksere, a a ja se bojim staviti u uticnicu, da ne bude neki belajuser posted image , ti salji dalje pokloni su mi fuj, kad je vise kutija ofucana nosi jednom nosi drugom .. neko mora da ih ostavi sebi i zaustavi krug..ja sam tako jedan mikser spasila da ne ide dalje .. stoji mi na ormaru i kupi prasinu



Uff to mi je najgore, ja sam dobila puno tanjira, skoro pa istih, posteljine koje one odgovaraju, vaze za kisobrane :D nista sto mi pase..ali nisam ni proslijeđivala dalje..nego eno kupi prasinu. Jedino tu posteljinu mozda proslijedim ako bude prilike, nova je..hehe A najljepsi poklon su bile koverte :D haha malo sale, ali kao sto Hanady kaze,lijepo je i kad imas od nekoga uspomenu :) a pare odu i u bezveze nesto...ovako svaki put kada pogledas, prisjetis se te osobe. :)
I da napomenem, ja od nje nisam dobila kovertu, ali jesam nesto jako korisno..sto nisam imala, a nju kad pitam kaze imam sve.

< Poruku je uredio Derya -- 26.11.2012 16:03:37 >

(odgovor članu Jeca_Perec)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 16:15:20   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Derya


Ja sam razmisljala o koverti :D i uz to neko pice, nesto slatko? Ali mi nekako malo, a trenutno nemam 200-300 Km da izdvojim za to. A odgađam vec duze vrijeme jer oni rade, moj muz također, pa nikako da uskladimo vrijeme. Također sam mislila staviti manje u kovertu, a kupiti uz to neku vazu, lampu ili posteljinu..ali glupo mi nekako user posted image ..

A, sto bi bilo glupo. Mozes staviti manje u kovertu i kupiti lijepu posteljinu ili nesto od nabrojanog.
Obzirom da nisi pri novcima 300 KM je puno. Ako imate bas fina primanja onda ok

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Poklon za useljenje
26.11.2012 16:22:55   
DM
Derya-da li koriste/vole bakar? Meni je to nekako "trajan" poklon-kupiš neku džezvu i uvijek će je sjećati na tebe(ako već ne možeš set kupiti, a i kada kupuješ set može se fino cijena spustiti-moja sveki nedavno kupila tablu i džezvu 0,7 dL za 120 KM)


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Derya)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *