|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 14:32:43   
almi
drage moje....meni doc kaže da ne može ni potvrditi ni negirati trudnoću.... da provjerim par dana nakon menzesa, ali je zato potvrdio vodenu cistu na jajniku user posted image

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: prvi znaci trudnoce
25.2.2008 15:22:39   
budućamama
Izvini, ali meni to nije jasno. Čuj ne može ni potvrditi ni negirati, i još da se pojaviš par dana nakon menzesa????
A da potražiš drugo mišljenje? Možda uradiš nalaz krvi?

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu almi)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: prvi znaci trudnoce
27.2.2008 9:08:51   
jelena 1
samo da vam javim da sam dobila user posted image   i ako mi je kasnilo 5 dana, i neću više da se opterećujem oko toga kad bude biće , imam 23 god. pa polako.............ljubim vas

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: prvi znaci trudnoce
27.2.2008 9:21:04   
lekica
vise srece drugi put ti zelim...
Ali jos si tako mlada...imas vremena na pretek...pozz

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 10:50:51   
jelena 1
juče sam radila test i user posted image  trudna sam ljudi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   biće user posted image  i zvaće se LENA user posted image  !!!!!!! 
A svima ostalima želim user posted image      ljubim vaaaaas

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 12:06:55   
Emina*
Cestitam jelena, od srca, zaista.....   user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 12:36:49   
Sonja
jelena cestitam sve najbolje u user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 13:32:35   
mali
sve naj tebi i user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 13:35:14   
jelena 1
HVALA PUNO a uz vas sam i pratim i dalje sve tu sam !
i čekam da vidim ko je sledeći držim palčeve cmoooooookuser posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2008 16:31:05   
Amela V.
Cestitam jelena, stvarno od srca.....
Koliko si cekala da uradis test? kakve si simptome imala?
Sada draga moja, cuvaj se i pazi na sebe

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: prvi znaci trudnoce
31.3.2008 13:38:40   
jelena 1
kasnilo mi je samo jedan dan draga i odmah sam uradila test, jer sam jedva čekala bebu ( al jedno stoi taj mjesec sam skroz bila opuštena a to je najveći napredak ka bebi vjeruj mi samo opušeno!) jedna je crvena bila a druga malo vidljiva, nakon dva dana preko krvi sam vidjela da sam trudna!  Što se tiče siptoma ništa posebno samo sam jela kao ludaaaaaa.... ne boli me ništa i nije mi muka ni grudi me ne bole samo jedem i piki stalno xexexex user posted image

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: prvi znaci trudnoce
20.5.2008 14:10:57   
sel_m
hello... nova sam ovdje..da vas pitam koji su ono bas prvi znaci trudnoce, znaci u skroz ranoj trudnoci,prve sedmice.. pls odgovorite ;) i cestitam svima koje su trudne i puno puno srece u zivotu

(odgovor članu jelena 1)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 10:48:28   
Dinkica
Zdravo svima,
meni se medju prvim znakovima trudnoce javila uzasna mucnina tokom cijelog dana. Da li neko zna nacin da se to ublazi? Hvala

(odgovor članu sel_m)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 10:55:34   
denny
Prvi znakovi trudnoće...hm, kod svakoga ti je individualno, evo ja sam drugi put trudna, i ni s jednim ni drugim nisam imala apsolutno nikakave mučnine, niti jednom. Jedini sigurni znak mi je bio što mi se stalno spavalo. Došla bi s posla mrtva i samo što bi se naslonila na kauč bi zaspala. I sve mi se jelo i stalno bi nešto jela. Eto, tako je bilo kod mene. Puno pozdrava i sreće.

_____________________________

L 21.12.2004.
L 10.10.2008.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 10:56:17   
idana_85
Prvi znakovi su ti uglavnom znakovi mjesecnice. Grudi bole, ali bradavice potamne. Nemas apetita, nervozna si, imas mucninu, osjetljiva si vise nego inace i sto moj muz kaze jedu ti se kiseli krastavci user posted image Uglavnom, odjedno osjetis ogromnu iscrpljenost ili ogromnu glad, nakon sto citav dan nemas apetita i nista ti se ne jede. Eh onda nakon par sedmica kado sjetis ogromnu glad osjetis i da ti se nesto cudno i neobicno jede sto ti se inace rijetko jelo, a jela koja bas volis ti se ne jedu. Joj to je ludnica

Za mucninu je najbolje uzimati Rennie, to je meni moj dr preporucio. To su tabelete koje se tope s okusom mentola i uzimas ih po potrebi. Meni su super pomogle i mucnine su prestale. Otidji u apoteku i pitaj za njih i kupi, mozes bez recepta.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:13:10   
Rabi
 i mene su te mucnine smarale, sreca nisu trajale dugo, mozada do polovine treceg mjeseca! Nisam uzimala nikakve tablete jer nisam znala da uopce postoje te da se smiju piti! Nego ti vidi da uzmes ove sto je idana pila, pa ce ti sigurno biti bolje! Ja sam trpila samo sreca ne dugo, pa i tebi zelim isto! Samo jos nesto, ako imas one jutarnje mucnine? Nemoj cim ustanes trcati da jedes misleci da ce ti to ublaziti mucninu! Znas sta sam ja radila, kad se probudim, obavezno nakon nekih 5 min dolazi i mucnina....  Napijem se vode i sacekam jos koji min i trcim na povracanje.... Kad povratim kiselinu, jedem i puno mi bolje bude, i cijeli dan sam znala biti mirna.... Probaj ovako raditi i nadam da ce ti biti puno boljeuser posted image  

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:21:54   
idana_85
Mmmm, mislim da nije pametno povracati Rabi osim ko mora. Ja sam trpila da ne povracam i povratila sam mozda svega tri puta. Jer beba se na pocetku razvija i najvise joj tad treba svega, pa treba izbjegavati da to zavrsi u wc skoljki. Najbolje je drzati kraj kreveta petit keks. I cim se probudis,bez naglih pokreta uzeti i grickati,dva tri, lagano. Ja sam po dva grickala po 15 min i bude puno lakse. I kad te uhvati mucnina,a nije velika uzmes petit keks grickas, ako bude jaca uzmes ovu tableticu i bice to ok.

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:24:00   
Adana
Cestitam jelena, stvarno od srca.....
Koliko si cekala da uradis test? kakve si simptome imala?
Sada draga moja, cuvaj se i pazi na sebe


I ja se pridruzujem cestitkama i lijepim zeljama!!!!!!! user posted image   user posted image  

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:25:50   
Dinkica
Hvala na savjetima, potrazicu definitvno tablete u apoteci, jer trudna sam tek jedan mjesec a valja se boriti sa mucninama narednih mjesec-dva. Sutra bih trebala ginekologu pa da vidim sta ce i ona reci. Cuvajte fige. Savjeti na forumu puno pomazu a ja sam sva nekakva razdrazljiva user posted image Pozdrav

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:40:51   
Rabi
meni se desavalo da ujutro kad ustanem i odem da se umijem, cim udjem u vc pocnem dobijati nagon da povratim... pa ti se tu sva jadna ispatim jer nemam sta povratiti...Tako da sam sama sebi olaksala, kad popijem tecnosti lakse mi je povratiti! A svakako cim povratim jela sam, pa ne bitno je li to jutro ili navece! I uvijek kad povratim mogla sam jesti i trudila sam se da nakon svakog povracanja jedem. U svakom slucaju bolje mi je je prijao dorucak poslije povracanja, nego dok sam trpala na onu mucninu! A i da sam samo povracala, a poslije toga nisam trpala, pa ne bih bila ovolika.user posted image poslije svakog povracanja treba jesti, pa zalogaj zalogaj...Koliko mozes!

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: prvi znaci trudnoce
20.6.2008 11:47:07   
idana_85
Zaboravila sam reci, nemoj se prejedati i nemoj nikada biti gladna. Jer kad si bas sita ili kad ogladnis odmah pocnu mucnine, mozda si to vec i sama primjetila. Jedi svako dva-tri sata pomalo,grickaj suho,bice ok

(odgovor članu Rabi)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: prvi znaci trudnoce
23.6.2008 10:38:50   
aldi
Meni  protiv mučnina pomažu bademi. Probaj...

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: prvi znaci trudnoce
23.6.2008 11:02:59   
*sunce*
za kaks što idana spomenu u pravu je i ja sam tako radila ali već pred kraj trećeg mjeseca i polako su prestajale normalno je da imaš mučnine i bolje je da povratiš jer to jutarnje povraćanje je ništa drugo do sama kiselina i šlajm nema tu hrane neke da bi bebi škodilo jer povratiš, a za tablete ja ti ne bih baš rekla da piješ pogotovo u tom početku trudnoće user posted image  ja sam išla na put za Hr kad sam bila negdje oko 9 ili 10 sedmice trudnoće i pošto u busu inače imam mučnine ja pitam dr.gin svoju dal smijem popiti tabletu za povraćanje da se ne mrcvarim dala mi je recept ali mi je i rekla da to i nije dobro i da ipak pokušam da je ne popijem i ja i nisam što rekla moja mama hajde povrati dva put i gotovo bolje nego da riskiraš šta. kakva god tableta nevalja, a ti kako hoćeš i ne kupuj ništa na svoju ruku sve pitaj dr. pozdrav.

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: prvi znaci trudnoce
28.7.2008 19:08:56   
slatkica iz Sa
ma neynam sta da vam kazem.
imam nekin umor konstantni,malo me bole ledja a ponekad imam i nesvjesticu.
ali kadi kako god uradila test on jedna crtica pa jedna...
ne ynam stvarno.
jel ja imam lazne simptome ili test moze da pogrijesi..user posted image

(odgovor članu ElaB)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: prvi znaci trudnoce
28.7.2008 19:24:40   
dadakg
jelena 1
Najlepše čestitke za lepu trudnoću user posted image

_____________________________

Nemogućnost postaje mogućnost kad dovoljno snažno poverujemo u nju.

(odgovor članu slatkica iz Sa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *