|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 13:35:43   
suadas
jos nista on user posted image nadam se da nece doci,primjetila sam da su mi grudi uvecale i da su mi bradavice potamnila kao o oko njih,pojavile su se vene ogromne su,krsta me ubise ziganje pogotovo,neku vece sam povracala,na licu nemam ni jednu bobuljicu a to kod mene nije normalno,mora ih uvjek biti pred user posted image ,cesce mokrim i jako sam osjetljiva rasplacem se zbog gluposti,a imam i iscjedak koji je bio zlatkas a sad je bijel i vodenast malo sam pretjerala ali moram pozzzz

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 1426
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 14:43:48   
dandi84
Imas sve simptome user posted image pa sutra radi test I javi nam rezultate. Navijam za user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 1427
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 15:50:54   
thuglife3
Meni kasni preko 10 dana, inace mi zna kasniti oko par dana, ovo sad je vec pretjeralo, imala sam mucnine, i neki mirisevi mi smetaju, bradavice su mi potamnile, i osjecam svrab, imam gasove u stomaku, sto mi se prije nije desavalo, i evo vec par dana osjecam kao da cu dobiti, bolove, ali nista, povecan mi je sekret, gusci je i bijel, umorna sam, stalno mi se spava, nervozna, nisam jos radila test, imala sam polne odnose u vrijeme plodnih dana bez zastite, bez ejakulacije, sada se vec pocinjem brinuti. user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1428
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 16:01:46   
thuglife3
A i cesto trcim da piskim, svaki cas, poludila sam vise, a i grudi me bole, inace sam teska na jelu, slabo jedem, a u zadnje vrijeme trazi mi se hrana

(odgovor članu thuglife3)
Neposredna veza do poruke: 1429
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 16:24:36   
dandi84

IZVORNA PORUKA: thuglife3

Meni kasni preko 10 dana, inace mi zna kasniti oko par dana, ovo sad je vec pretjeralo, imala sam mucnine, i neki mirisevi mi smetaju, bradavice su mi potamnile, i osjecam svrab, imam gasove u stomaku, sto mi se prije nije desavalo, i evo vec par dana osjecam kao da cu dobiti, bolove, ali nista, povecan mi je sekret, gusci je i bijel, umorna sam, stalno mi se spava, nervozna, nisam jos radila test, imala sam polne odnose u vrijeme plodnih dana bez zastite, bez ejakulacije, sada se vec pocinjem brinuti. user posted image user posted image

Proliv sam i ja imala i to mi je bio jedini simptom user posted image koji se razlikovao od simptoma PMS. Tri dana prije testa proliv non stop..Grudi narasle, areole potamnile, vene na grudima izražene, napuhana bila i tako...Dan kašnjenja i test user posted image ...Radi test i vidi na čemu si, nemas sta čekati...Sve najboljeuser posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu thuglife3)
Neposredna veza do poruke: 1430
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 17:00:45   
suadas
i ja imam proliv sto mi je malo cudno i navijam za user posted image ,sutra radim test i ABD valjda ce biti user posted image ...lijep pozzz user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1431
   RE: prvi znaci trudnoce
23.3.2014 17:22:18   
dandi84

IZVORNA PORUKA: suadas

i ja imam proliv sto mi je malo cudno i navijam za user posted image ,sutra radim test i ABD valjda ce biti user posted image ...lijep pozzz user posted image user posted image user posted image

Srecno pa nam javi jel user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu suadas)
Neposredna veza do poruke: 1432
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 11:45:49   
lovepower
jeste li radile test?nadam se da su pozitivni user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 1433
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 13:17:11   
suadas
ja nisam jos kontam da je rano tek 2 dan kasni,pa se bojim da mi ne pokaze negativno user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1434
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 13:20:15   
Vanne

IZVORNA PORUKA: suadas

ja nisam jos kontam da je rano tek 2 dan kasni,pa se bojim da mi ne pokaze negativno user posted image


Nije ti rano..ja sam na dan ocekivane menstruacije radila tesr i bio je pozitivan...nije mi kasnila uopste...
Kupila sam gravgnost ultra i u obje mi je trudnoce rezultat bio pozitivan na dan kad sam trebala dobiti....
Hajde uradi test iavi nam se s lijepim vijestima user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu suadas)
Neposredna veza do poruke: 1435
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 15:28:31   
lovepower
ma nije kasno ja radila 2 dana prije ocekivane jest da je bila jedva vidljiva linija ali je bila hajde uradi pa nam javni

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1436
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 15:29:16   
lovepower
cuj mene nije kasno user posted image tek sad vidjeh sta sam napisala naravno htjela sam reci nije ti RANOuser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 1437
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 19:17:36   
suadas
hahhaha ma nisam ni ja skontala vjeruj mi...kontam da sacekam do petka STRAH me user posted image valjda user posted image nece doci...

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1438
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 20:41:29   
lovepower
ako mozes sacekaj,svaka ti cast na strpljenu,ali ubij vrijeme necim da ne razmisljas toliko o tome jel ti prije kasnila?

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu suadas)
Neposredna veza do poruke: 1439
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 20:52:29   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: suadas

hahhaha ma nisam ni ja skontala vjeruj mi...kontam da sacekam do petka STRAH me user posted image valjda user posted image nece doci...


Ako imaš strpljenja sacekaj,ja sam zadnji put uradila 10 ili 11 dan test,i bio pozitivan,
a sve mi se nije dalo,bilo me stomak,ja sve mislila nije to to,kad na kraju bas jestuser posted image ...

A prije toga svaki mjesec koza nije htjela doci dok ne uradim testuser posted image ,
ja uradim,i ona onda dođe...
Javi nam rezultat,i nadam se da ce biti user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu suadas)
Neposredna veza do poruke: 1440
   RE: prvi znaci trudnoce
25.3.2014 23:00:49   
thuglife3
Ja nisam radila, dobila sam jutros, nisam ga imala potrebe raditi, valjda mi jos nije vrijeme, kada Bog da, bice, poljubac user posted image user posted image

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1441
   RE: prvi znaci trudnoce
26.3.2014 14:09:00   
suadas
strpljen spasen hehe,ma i prije mi je kasnila do 5 dana sto je normalno,sreca mi je pa ne razmisljam puno o tome zbog posla,ABD ja se nadam daali i nekako imam osjecaj kao da ce doci user posted image svakog trena nije fer user posted image user posted image uglavno sta god bude od Boga je truditicemo se dalje mora upaliti hehe POZIĆĆĆ

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1442
   RE: prvi znaci trudnoce
27.3.2014 19:10:53   
lovepower

IZVORNA PORUKA: thuglife3

Ja nisam radila, dobila sam jutros, nisam ga imala potrebe raditi, valjda mi jos nije vrijeme, kada Bog da, bice, poljubac user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image nemoj biti tuzna,upravo tako kad je sudjeno bit ce,svakome od nas,ne gubi nadu i vjeru i ubrzo ce testic potvrditi da je kasnjenje vjestice ustvari trudnocauser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu thuglife3)
Neposredna veza do poruke: 1443
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 13:14:29   
suadas
pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je user posted image dosla user posted image user posted image ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 1444
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 13:27:51   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je user posted image dosla user posted image user posted image ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi user posted image ,može biti i trudnocauser posted image ,mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseciuser posted image ,
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojaviuser posted image ,svakako uradi test,
jer možda si trudnauser posted image ...

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu suadas)
Neposredna veza do poruke: 1445
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 17:42:29   
swedica

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je user posted image dosla user posted image user posted image ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi user posted image ,može biti i trudnocauser posted image ,mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseciuser posted image ,
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojaviuser posted image ,svakako uradi test,
jer možda si trudnauser posted image ...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2014 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1446
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 17:45:22   
swedica

IZVORNA PORUKA: swedica


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je user posted image dosla user posted image user posted image ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi user posted image ,može biti i trudnocauser posted image ,mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseciuser posted image ,
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojaviuser posted image ,svakako uradi test,
jer možda si trudnauser posted image ...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2013 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe


(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 1447
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 18:44:41   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: swedica


IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: suadas

pozdrav....da javim da sam jutros dobila smećkasto krvarenje koje sada nema,bojim se da je user posted image dosla user posted image user posted image ali me zbunjuje zasto je prestalo!!!!


Ako ti se ne pojavi user posted image ,može biti i trudnocauser posted image ,mnogim ženama se pojavi
malo smeđkasti iscjedak nakon čega nemaju 9 mjeseciuser posted image ,
jesi li radila test???,,,

Ako nisi,sacekaj do sutra ako se ne pojaviuser posted image ,svakako uradi test,
jer možda si trudnauser posted image ...

Mozda je implatacisko ja sam imala 27.12. 2014 19 januara dobijem krvarenje smedje rozo 26 uradim test i evo me u 13 sedmici trudnoce sretno mozda je i kod tebe

I ja sam pomislila i na to,ali reko' necu je plasiti,ali svejedno bi trebala uraditi test. da zna jel u pitanju trudnoca....

Ja mislila da ti imas vise sedmica trudnoce,jos malo ces nam i ti aBd saznati user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 1448
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 19:01:35   
swedica
bubydina tek imam pregled 5 .maja akobogda.pa cu znati bas pisah
na drugoj temi danas sam se ispovracala haos nije mi hamn godila hrana lose sam uhh

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 1449
   RE: prvi znaci trudnoce
28.3.2014 19:50:46   
suadas
evo dodjem s posla u wc kad na papiru krv i to me user posted image user posted image user posted image ,sigurna sam da je user posted image dosla,evo glava me razvaljuje krsta me ubijaju od bolova,hocu povracati losa sam drama...od moje user posted image nista za ovaj mjesec ,ali ABD bice nadam se,ali ne kontam zasto su mi bradavice ovolike,a potamnile su i vene se pojavile ,nisam umislila simptome u to sam sigurna,ali opet nadam se Nada zadnja umire user posted image ,jojjj hocu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu swedica)
Neposredna veza do poruke: 1450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  56 57 [58] 59 60   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *