|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:31:10   
bebana27
nemas se sta bojati to je i kod men tako bilo samo ja sam uradila test 8 dana poslije i bio jeuser posted image medjutim jos imam bolove u donjem dijelu stomaka sto je sasvim normalno u trudnoci znaci nema te sta biti strah neces dobiti to je sigurno sad jedino odi dr jer ja sam nakon 2 dana otisla dr i sad pijem terapiju i dobro mi je

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:34:37   
Minče
Hocu zvat cu doktora da vidim kad me moze primit.... a dok me ne primi odmarat cu jer kad lezim nista me ne boli...vise kad hodam ili sjedim...samo sto eto dok sam na poslu malo cu se pripazit..... Osjetila sam dok se vozim do posla da me na svakoj rupi malo zaboli....Hvala ti puno...

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:38:12   
Anoniman
mince neka te nebrinu bolovi,i ja sam ih imala i imam ih i danas danuser posted image user posted image samo,moram mirovati i pijem dabrason.Otidji kod ginica,cim mognes cuvaj se sada i uzivaj u trudnociuser posted image user posted image user posted image Nemoj se sikirati,i brinuti samo....

(odgovor članu Minče)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:39:41   
bebana27
meni je dr rekla da se moram cuvati i odmarati sto ja i radim to ti je sad najbolje za tvoje dobro ja pijem 4 tableta i za 4 dana idem na kontrolu nadam se da ce sve biti super za sad nemam neki veci bolova ali uglavnom dobro je dok nemam mucnine

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:41:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Minče

Hocu zvat cu doktora da vidim kad me moze primit.... a dok me ne primi odmarat cu jer kad lezim nista me ne boli...vise kad hodam ili sjedim...samo sto eto dok sam na poslu malo cu se pripazit..... Osjetila sam dok se vozim do posla da me na svakoj rupi malo zaboli....Hvala ti puno...
mince mene isto,stomak boli,kad hodam ili sjedim zato moram mirovatiuser posted image nemoj brinuti,cula sam da na pocetku trudnoce stomak boli,zato sto se nas organizam privikava na strano tijelo,i treba vremena i siri se maternica zato boli nemoj da te to brine.Sto vise mozes odmaraj,,i uzivaj!!!user posted image user posted image

(odgovor članu Minče)
  Neposredna veza do poruke: 180
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 13:46:20   
bebana27
Mince poslat cu ti pp

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 16:33:34   
Shishica
user posted image Pomozite mi curice!!!
Osecam se kao nikad do sada,ali moja ljubav me ne uzima za ozbiljno
posto znate ono...kad vuk stvarno dodje niko ne veruje...
Jadan decak iz price... Sad ga potpuno razumem.

Nego sta vi mislite o ovome: Negde oko jedanaestog-dvanaestog
dana od kad sam dobila pocela sam da se osecam kao da cu TEK dobiti,
poceo je i da me boli stomak, a onda za dva dana poceo je jos vise. Donji deo
stomaka i krsta me bas bole,ali kada lezim lakse je. Grudi me bole i natekle su (mada je tako i kad trebam dobiti),
malo mi je dolazila i vrtoglavica par puta. Imam ponekad beli iscedak bez mirisa i nekih dr. simptoma.
U stomaku kao da imam balonuser posted image

To traje oko sest dana, a trebala bi da dobijem tek izmedju 15-og i 19-tog..

Sta bi to moglo biti sem trudnoce?

Kupila bi dva testa pa jedan da uradim ove nedelje, a drugi tek kasnije...

Puno bi mi znacile vase reci....

A tako bi zelela malo bebce...user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 16:35:46   
maslačak82
Sta bi to moglo biti sem trudnoce?

Šišice draga, nismo ni mi sveznalice ni babe gatare pa da znamo sve, ako te je strah odi doktoru, nadam se da će ti se ispuniti želja,Sretno!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Shishica)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 16:39:45   
bebana27
meni su se pojavili ti bolovi prije na par dana nego sto mi je trebala dociuser posted image ali sam mislila da sam umislila medjutim ponekad imam i laganu vrtoglavicu ali sam test uradila poslije 8 dana bio je pozitivan nisam vjerovala odem dr i ona mi potvrdi trudnocu i kaze mi da sam najvjerovatnije ostala trudna 3 dan poslijeuser posted image
ja bi na tvom mjsetu uradila test a onda sacekala da vidis hoces li dobiti ako to ne bude ponovis test

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Shishica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 16:53:07   
Shishica
Maslacak znam da niste gatare, rekla sam samo da bi mi znacile vase reci.

Bebana, hvala ti puno.. Javim se kad saznam nesto vise user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 18:44:01   
Anoniman
slazem se sa bebanom,uradi test pa ces rijesiti svoje nedoumice i  javi nam,lijepe vijesti.Sretnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Neposredna veza do poruke: 186
   RE: prvi znaci trudnoce
2.2.2009 19:45:35   
Minče
Hvala vam cure pune....nisam ni svjesna koliko sam sretna sto vas imam... jer nemam kome drugom da postavljam ovoliko pitanja....
Bebana27 poslala sam i ja tebi pp....


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: prvi znaci trudnoce
3.2.2009 18:43:25   
Shishica
Nadam se samo da nije rano za test pa da bude lazno negativan a ja se razocaram... Ali moracu ga uraditi..Kupila sam ga ali nemam hrabrosti user posted image Javicu se user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 0:02:43   
nada1986
Cao svima! Molim vas da mi pomognete oko moje sumnje.... Ne znam sta je sa mnom...Sumnjam da sam trudna, sto bi me i najvise usrecilouser posted image   Problem je sto od prvog dana meni je neredovna user posted image , dobijala sam ponekad i nakon 4-5 meseci.... ali vremenom ona se normalizuje i sve je manji taj razmak.... sada i dalje imam tih problema ali dobijem ili par dana kasnije ili najvise mesec dana kasni, a traje oko 5-6 dana. Inace nemam nikakvih probelema sa bolovima kad dobijem...samo mi se jako spava, a dva tri dana ranije menjam mnogo raspolozenja, glava me boli, jedem mnogo vise nego obicno...E, najveci problem je sto nisam bila kod ginekologa nikada...niti bih otisla jer imam strah veliki, bar ne bih sad islauser posted image , a svesna sam da je to sve sto trebam da uradim da bih ,,skratila muke,,. Imam decka vec 5 godina, a odnose oko 2-3 puta mesecno. Zadnji put sam imala user posted image  5. decembra, a oko 20-og janura sam bila ubedjena da cu dobiti jer sam imala simptome...osim sto mi se jos na poslu(dok sam sedela) dva dana za redom odjednom na 2-3 min zavrtelo naglo. Radila sam danas poslepodne test za trudnocu i negativan je... Inace, od kako sam trebala da dobijem svaki dan spavam po 2-3 sata kad dodjem sa posla jer me savlada umor, idem u wc svaka 3-4 sata a ranije sam oko 2 puta dnevno isla, bradavice me nikad u zivotu nisu bolele a sada vec 5-6 dan boli me na dodir, i pre 2 dana mi se pojavila neka bela gusca tecnost pa ne mogu bez dnevnih ulozaka. lako se iznerviram i napeta sam i mislim da je uzrok napetosti sumnja jer ne znam sta mi je. Ranije nisam mogla da jedem nista kad ustanem ujutru sve dok ne prodju 2-3 sata najmanje, a sada cim se probudim trazim nesto da prezalogajim.  Sada mi je jako potreban vas savet i misljenje...a da to nije ginekologuser posted image     Pozdrav!

(odgovor članu Shishica)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 0:17:16   
Anoniman
Pa to sve što si opisala liči na user posted image .
Al budući da imaš neredovne user posted image ....hm. Sačekaj još par dana pa uradi opet test, iskreno ne znam šta drugo da ti kažem... Želim ti da ugledaš user posted image  i obavezno se javi.
user posted image Ovo ti šaljem  za sreću, a user posted image  za bolje raspoloženje! user posted image

(odgovor članu nada1986)
  Neposredna veza do poruke: 190
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 13:50:48   
Minče
Pozdrav moje forumasice.... Evo mene prezivjela i 7dan:))) Za sad sam ok nemam ni musnina ni nekih posebnih zahtjeva, ai ne jede mi se vala nesto posebno....
Samo sto me jos uvijek boli stomak kao da cu dobiti svakog casa...to me zaboli najvise kada se vracam sa posla....
Danas kada sam se brisala u wc - u na papiru sam primjetila mali zuti iscjedak ali bas zut???? Da li je neko ima sat takvo....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 13:59:58   
maslačak82
Na Rodi sam čitala da je to normalno u prvim tjednima trudnoće, kao on može biti i pokazatelj ako nije još urađen test, jedan od simptoma, uglavnom ništa za brigu ako nema neugodnog mirisa!

_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 14:04:41   
Minče
Radila sam dva testa... oba su pokazala jako vidljive user posted image user posted image ....ali me samo stomak malo vise ponekad zaboli...ali to su mi rekli da je normalno.... a mirisa nema nikakvog...hvala

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 14:10:42   
liebevoll
Draga Mince, ne brini, iscjedak je sasvim normalan, ja sam 11. sedmica ui jos uvjek ga imam, sve dok je bez mirisa i dok te nista ne boli, sasvim je u redu.

Opusti se i uzivaj!

_____________________________

"Ti si zelja iza koje druge zelje nema..."
24.8.2009.

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 14:13:28   
Minče
Ma ne boli me kada mokrim ili kada lezim...malo me zaboli na momente kada hodam ili sjedim...ali mislim da je to ok za trudnocu...sleece sedmice idem doktorici...pa vidjet cu sta ce reci....

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 22:26:22   
nada1986
Enisa_Sara, i ja se nadam da je user posted image . Ako u narednih par dana ne dobijem user posted image , uradicu test jos jednom ali ovaj put u jutarnjum satima.  Zelim ti puno zdravlja, i tebi i tvojoj bebi. A ja se javljam uskoro sa user posted image  ili user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: prvi znaci trudnoce
4.2.2009 22:41:57   
mnn
neznam da li si pročitala neke postove...ja sam 7testova napravila i 8 bio plus...sad je bebica tu.user posted image  samo ti napravi ujutro....i vidjeti češ.sretno, želim ti plusič user posted image  i da je user posted image  na putu!

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu nada1986)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: prvi znaci trudnoce
5.2.2009 20:33:00   
Shishica
Poludela sam od toga sto ne znam sta mi je pa sam uradila test ali ne sa prvom jutarnjom vec trecom... I bila je samo jedna crta... Mozda je rano jer trebam dobiti tek izmedju 15-og i 19-og, a i nisam tradila odmah ujutru....ali sve vise mislim da sam se samo zavaravala i da je upala jajnika ili ciste...user posted image

Jos cu videti

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: prvi znaci trudnoce
5.2.2009 20:37:13   
mala curica
Nisi trebala tako rano raditi test
Sacekaj dan ocekivane
i ako ne dodze ti ponovo uradi  user posted image

Sretno

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Shishica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: prvi znaci trudnoce
5.2.2009 21:11:07   
ena0002
ja sam morala danas da se uclanim na ovaj sajt...ovaj forum je jako dobar!!
naime,imam decka vec 2god i uvek smo imali odnos bez ikakve zastite, trebala sam ovaj mesec dobiti 26-og ali nisam,kasnila mi je 5 dana i bas sam se zabrinula!! Sluzila sam se raznim sajtovima i citala o prvim simptomima, cest odlazak u wc,bol u donjem delu stomaka,bolne bradavice, mucnina u zelucu,sekret i sve to se poklapalo sa mojim stanjem!! Posto sam vec bila preplasena na njegov nagovor kupila sam test..to mi je bio prvi put da se srecem s tim,tresle su mi se ruke,ma sve uh.. cak nisam smela mi da gledam u test plaseci se druge crte..sva sreca bio je negativan!! Al neki tvrde da to i nije toliko pouzdano pa sam ja i dalje bila u strahu..al sve moje brige su se malopre zavrsile.. dobila sam! Sad jos samo da podnesem sto mi decko u srecu putuje u slovacku i sve ce biti ok!! Ljubim vas!

Bolje mi je da ovo i ne komentarisem, pogotovo onaj dio "sva sreca bio je negativan".Ali moram, zaista. Shvatam ja u potpunosti da neko u odredjeno vrijeme ne zeli bebu, ali brate moj zato postoji milion vrsta zastite, od tableta preko kondoma pa nadalje. Mislim kad vec stupate (znaci mislim generalno) u sexsulne odnose trebali bi se i dobro informisati o svim mogucim posljedicama. Mislim, ja koja pokusavam ostati user posted image  vise od 2 god.,kad ovo citam ne mogu da ne prokomentarisem. Bila sam i ja u vezi 7 god. i u braku sam 4, pa je znaci bio perod kada nisam htjela da user posted image , ali tada sam se u tom fazonu i ponasala, znaci koristila sam zastitu.

(odgovor članu komshinka)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *