|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 14:16:14   
mnn
Opet su krenuli problemi sa stolicom, a baš sam se ponadala da je krenulo na boljeuser posted image . preživjeti ču, budem počela piti čajeve, rekli su mi da je majčina dušica jako dobra za probavu, a matičnjak za želudac. počinjem piti pa javim.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 14:40:05   
mynxlee
Mnn, je li ti stolica tvrda ili imas proliv?

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 16:06:23   
mnn
Tvrda mi je, i to dosta. Upočetku trudnoče mi je isto bilo  tako a onda se popravila i sad opet....možda zbog mučnina jer pijem sok od jabuke koji mi pomaže kao i čajeve...nisam više pametna.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 20:55:55   
Amela V.

IZVORNA PORUKA: mnn
rekli su mi da je majčina dušica jako dobra za probavu, a matičnjak za želudac. počinjem piti pa javim.


Ja ti ne bih preporucila da pijes majcinu dusicu u trudnoci, barem je meni moja doktorica zabranila. Ne bih da te plasim, ali mozda je bolje da se posavjetujes sa svojim ginekologom prije.



_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 21:07:04   
mynxlee
svaku noc pred spavanje pojedi jabuku i ujutro kad ustanes ili isto tako ujutro na gladan stomak popij casu hladne vode, protjerace te namah, sto bi rekli.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 21:28:49   
Amela V.
Ja sam svoju stolicu uredovila integralnim zitaricama i jogurtom za dorucak. Isto tako tjesteninu jedem integralnu, jer sadrzi vise vlakana. Pijem dosta tecnosti, a ujutro kad ustanem popijem prvo veliku casu vose, ali ne hladne nego sebi naspem navece prije spavanja i to ujutro popijem

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 21:35:56   
mynxlee
jeste i integralne zitarice su dobre za probavu. meni ovih dana treba nesto za zaustavljanje. ne znam kako se to sve poremeti. da li mozda dijete sad dok se spusta dole, vrsi pritisak i na debelo crijevo, pa ga iritira. stvarno ne znam.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 21:38:14   
Amela V.
Nema veze to sa spustanjem djeteta, to je mozda malo na psihickoj bazi.... sto je opet sasvim normalno. Pojedi malo cokolade za kuhanje ili skuhaj sebi rizu ali samo onako na vodi, to ce ti sigurno pomoci

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 22:11:12   
mynxlee
neka se dobro crijeva isprazne, ne smeta meni to za sada. dosta su se i patila.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Amela V.)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.11.2008 22:24:45   
Anoniman
ja bi vas nesto upitala ako moze????mada sam prosla sa teme,nisam trudna ali boze dragi ja neznam sta da radim,cim sta pojedem odma trcim u wc.imam uzas nadut stomak(gasove)neznam sta da radim????imal sta protiv nadutosti????HVALA....(Izvinjavam se sto,sam promasila temu)....

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.11.2008 14:53:08   
mynxlee
samo rokaj! user posted image to ti je najbolje ako mozes. problem je ako ti je nadut, a ne mozes prducnuti. probaj piti jogurt, ali bez glutena. ne pij nikakva gazirana pica. polako jedi i dobro sazvaci. i izbjegavaj jesti hranu koja te nadima, bar dok te ne prodje ta kriza.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.11.2008 15:13:08   
Anoniman
probacuuser posted image user posted image user posted image user posted image hvala ti!!!!!nepijem,ja gazirano nikako zato,sto nesmijem radi krajnika,.......

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.11.2008 15:24:02   
mnn
Hvala vam puno na savjetima.Popila sam jutros na tašte Donat mg i odmah me pročistilo, ali probati ču i sa jabukom.user posted image čajeve sam probala ali ništa od toga.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Stolica u trudnoći :(
10.12.2008 15:08:23   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: mynxlee

uh, pa imam i ja vjetrove. znam da je ruzno za reci, ali nekad kad idem ulicom zna mi se otrgnuti pokoji gulubic, ali onaj tihomirovic. idem i pravim se luda. i kuci isto tako. vec sam dobila nadimak. prdilica! hehehe... tako mi MM tepa.



same here! :)) mene je mm prozvao jos gore- prdaca!!!user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Stolica u trudnoći :(
11.12.2008 15:30:59   
mynxlee
oni su jos gori od nas. nas malo izvlaci ovo ''drugo stanje'' user posted image

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Stolica u trudnoći :(
2.1.2009 13:56:49   
Anoniman
Eh, drage moje... ja sa stolicom nikad nisam imala problema, ni prije trudnoće a ni do prije 7-8 dana.  Evo me na polovini osmog mjeseca...i , (da oprostite) nekad ne stignem do WC-a.  Sve sama voda iz mene izlazi. Strah me izaći iz kuće....da ne bi "krenulo" samo od sebe....jer ja ne mogu kontrolisati svoju guzu.
Nemam pojma šta je u pitanju....jedem sve što i inače......možda, što neko reče, uzrok psihološke naravi!  Valja mi slijedeće sedmice na kontrolu pa ću pitati dok., a dotad....ima li iko ikakav savjet (znam za čokoladu za kuhanje, ali baš i nisam luda za slatkim)

(odgovor članu mynxlee)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Stolica u trudnoći :(
2.1.2009 13:57:04   
Ilhana RR
Nisam citala sve postove pa neznam jel ovo vec neko rekao..

Pijete li dodatak za zeljezo? To zna da previse zatvori kad se pije... ja nisam imala nikakvih problema sa tim al moja snaha je bolovala radi toga a morala je da pije dodatak za zeljezo jer joj je bilo nisko... a ja sam imala visoko zeljezo tako da nisam morala piti.

Ako bas imate problema sa stolicom ima Laktulos Recip, neznam sad dal ima to dole al uglavnom smiju i trudnice i dojilje to da piju, meni dali kad sam se tek porodila da nebih imala problema radi konaca ispocetka...

Ukus toga je isto agda za baklavu, koja meni nimalo nije godila jer nevolim toliko slatkise... al dobro je i za preporuciti...

Evo nadjoh i drugi preparata koje trudnice mogu piti...

Duphalac
Laktipex
Laktulos Alternova



< Poruku je uredio Ilhana -- 2.1.2009 13:58:57 >

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Stolica u trudnoći :(
9.2.2009 10:40:42   
taze_mlada
ja bas juce skontah da me ponovo zeza malo stolica, ali mi se upalise lampice da mi je vjerovtano od tableta zeljeza koje pijem.... i napravim si kompot sinoc od suhih sljiva i tako mi lose bilo od njega da zamalo ne povratih ...damn... odoh popiti pola case donata.... 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.1.2010 0:36:51   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: bubamara80

kako vi rješavate problem sa probavom? imate li neke savjete. U zadnje vrijeme mi je probava nikakva a i strah me da se nešto previše naprežem na toaletu.
evo se zadnja dva dana patim, pila sok od kruške, rijeđu kafu i sl. ali ne pomaže.
ima li neko dobar jednostavan savjet??



IZVORNA PORUKA: ebru

Ja sam pila kompot od suhih sljiva!
Stvarno mi je pomogao!
Isto pred porod,i poslije poroda!
Poslije poroda sam imala malo problema sa tvrdom stolicom,ali ne toliko kako sam cula da zene imaju...


IZVORNA PORUKA: peanut

Bubamaro, imala sam isti problem, to je sastavni dio trudnoce, ako ne pazis na ishranu, sto se meni desilo...Na kraju su mi i hemoroidi prokrvarili. Uzas! Ono sto je meni pomoglo- piti dosta tecnosti, najbolje vode, jesti svjeze voce, proizvode bogate vlaknima (npr. jogurt s mekinjama), koristiti maslinovo ulje u ishrani isto kao i masline, naravno, kompot od suhih sljiva... Sad je sve o.k. 


IZVORNA PORUKA: idana_85

I ja imam isti problem,ali meni najbolje pomaze jedna stvar. Ujutro, prije dorcka kafa,bijela,slatka. Ma nakon sat vremena sve bude uredu,a i stolica ne bude tvrda.
Druga opcija koja mi pomaze su mekinje za ljudsku ishranu. Fino uzmem jogurt u njega stavim mekinja i pojedem. Te mekinje nemaju nikakav ukus,a u ustima je osjecaj kao da jedes pilotu ili kokosovo brasno,mislim pod zubima.
Treca opcija je musli. Ujutro za dorucak skuham malo muslija u mlijeku i onda u to dodam jos pahuljica i malo kras cokolade i nema problema.
Pitala sam dr, on kaze samo tako prirodnim putem, sljive, kompot ili sta mi vec odgovara, cajevi i pomocna sredstva ne dolaze u obzir. Pogotovo cajevi koji sadrze biljku Senu, jer je ona jako agresivna i moze izazvati pobacaj.
Eto, sretno i javi ako ti nesto od ovoga pomogne.



IZVORNA PORUKA: bubamara80

ja juče napisah šta za tvrdu stolicu i odem na toalet i napnem se i lijepo prokrvarim vjerovatno unutarnji hemeroid, nikad to nisam imala prije i malo me prepalo.svratim sa posla u apoteku i žena kaže ne mora biti, možda ti je kako si se napela, kapilar pukao ali mi je dala hemopropin na bazi propolisa kaže to svakako zacjeljuje sluznicu a pij kompota od šljiva. Što se ishrane tiče uravnotežena je ali sam jela feferone (volim ljuto) dva tri dana, izgleda da ljuto moram izbaciti a i zbog mirovanja i nekretanja i sjedenja čitav dan valjda se i to moralo desiti.  Iskreno sad me strah otići na toalet.


IZVORNA PORUKA: majki

Ti problemi su strašni, naročito u trudnoći i poslije poroda. Pokušaj sa zobrnim pahuljicama, ima ih samljevenih i u zrnu (kao musli), naravno kompot od šljiva, a vrlo je jednostavno i učinkovito, razmutiti u mlakoj vodi kašiku bestilja i popiti, u roku od pola sata sve gotovo.


IZVORNA PORUKA: Amrino RR

ja sam svako jutro za dorucak jela ili puru...ili zobene pahuljice. Izbacila ljuto...masno ionako ne jedem- i sve se vremenom regulisalo. U trudnoci je to najnormalnija stvar...izlucuje se hormon koji ucvrscuje maternicu...pa se vremenom crijeva "ulijene"...skracena verzija onoga sto je meni doktorica objasnila.
Savjet za "hitne slucajeve"...ako bas "zapekne" najbolje je uzeti glicerinske cepice (cisti glicerin- znaci nista stetno nema)...Ne stavljati naravno cesto da se tijelo ne bi naviklo na njih...Meni su npr. pomogli prvi put poslije poroda- jer me bilo strah otici na wc...Stavis ujutro...i dok operes zube...sve se ugl. brzo rijesi :;-)



IZVORNA PORUKA: lida

Ja sam s tim imala problema pred sami porod su mi se pojavili hemoroidi i bilo je podnosljivo ali na porodu su se pravo pogorsali.

Svako jutro prvo uzmi jednu kasikicu pekmeza od sljiva,pij dosta jogurta(meni je pomagao bioaktiv sa sljivama) i koliko god mozes kompota.Stavljaj dole gazu natopljenu kantarionovim uljem i ono pomaze.

Nadam se da ces ti to rjesiti prije poroda i da ce sve biti OK.



IZVORNA PORUKA: Di

Ja sam i prije trudnoce imala problem s tvrdom stolicom al odkako sam pocela redovno piti kompot od sljiva, Danone Activia musli i piti mnogo tecnosti sve se popravilo na bolje...evo u 8 nedjelji sam i sve ok.




IZVORNA PORUKA: Amela V.

Ja bih ti preporucila da za dorucak jedes mekinje sa jogurtom ili musli sa jogurtom.
I naravno sto vise tecnosti, integralnu tjesteninu....




IZVORNA PORUKA: nesanica

Ah to je normalno. Ja sam imala problema i nakon poroda. Ali kompot od sljiva je meni spas, pura za dorucak ili mozes potopiti nekoliko suhih sljiva navecer i ujutru prvo pojedi sljive i popi tu vodu. Cula sam i da soljica mlake vode ono odmah nakon budjenja pomaze, ali to nisam probala.



IZVORNA PORUKA: Happy

Ujutro ja pijem med sa mlakom vodom i super pomaže, te sjemenke lana sa jogurtom i pomaže mi 



IZVORNA PORUKA: poetesa

to je prilično individualno, svako treba skontati šta mu pomaže. Meni naprimjer uopće nisu djelovale suhe šljive niti jogurt, jabuke, mekinje i sl. ali jesu djelovale kruške ( sirove) i gusti sok od breske što sam isprobala po savjetu.




IZVORNA PORUKA: aammina

individualno svakako....meni nekada nije moglo pomoci nista od navedenog a sve sam jela i pila.naj bolje mi je pomagao donat u hitnim slucajevima....
sretno sa stolicom znam kako ti je...



IZVORNA PORUKA: nikita

Molim vas nek mi se jave trudnice ili mame koje imaju/imale problema sa stolicom i kojima je dr dao neki konkretan lijek za to, nemojte mi pisat o prehrani, sve sam moguce probala ama bas sve ,ne pomaze mi nista...tvrda je i svako tri dana je...I ako ima netko recept kako se proljev dobija voljela b da mi ga napise 


IZVORNA PORUKA: Happy

Ako bas prehrana ne pomaze, meni je dr dao PORTOLAK  sirup, ima da se kupi u apoteci i smiju ga i  , cak j za njih.... Pa da i to probas????


IZVORNA PORUKA: Tam Tam

Pozdrav svima, nova sam na forumu sto se tice registracije, ali vas nekoliko dana vec citam..

Danas ulazim u 10. nedelju i vec mi se javljaju problemi sa probavom.
Toliko veliki da danima ne idem u wc, a kad odem ne bude mi dobro. Cak sam dozivela i pojavu hemoroida i njihovo krvarenje

A onda sam naisla na vas. Pocela da jedem musli ujutru i da pijem vodu od kompota od sljive i bolje je.
Probala sam i mekinje u jogurtu... Ostalo je jos da probam zasladjenu kamilicu i iskreno se nadam totalnoj regulaciji. I ovako jedem dosta laganu hranu i, sto se tice ishrane, nemam razloga da se brinem ili bilo sta menjam.

Hvala vam na indirektnoj pomoci.. Mlade trudnice, posebno prva trudnoca, su uvek zahvalne sto ovakvi forumi postoje...

       



IZVORNA PORUKA: dzeny_2103

Znam kako vam je , ja otkako za sebe znam imam tvrdu stolicu,mama kaze da je sa monom kao bebom imala problema sa tim.Neznam kada sam posljednji put otišla na WC bez napinjanja a nekada se zna desiti da neodem i po pet-šest dana na WC(nisam trudna).Probavala sam sve sta mi je god ko rekao ali nema neke vece pomoci, ali sam primjetila da ukoliko manje jedem slatko onda sve to lakse ide.
A gdje kupujete te mekinje za ljude, da i to probam


IZVORNA PORUKA: maida_sa

Vjerovale ili ne ja sam kontala da otvorim ovu temu ali me bilo stid reko hocete reci da sam luda ja isto imam problema sa tvrdom stolico a zadnjih petnest dana se bas patim da vise neznam sta da radim sad pijem caj od sene i on nekad pomogne nekad ne inace od kad znam za sebe ja imam problem sa tim pa ako neko ima sta pametno da mi preporuci bila bih vam puno zahvalna


IZVORNA PORUKA: Nadja08

puno, puno, puno vode, obavezno voce vise puta dnevno, i kuhani obroci su za mene bili idealno rjesenje u trudnoci.  


IZVORNA PORUKA: de_de

Evo da se i ja pridruzim klubu, ma svaki put otplacem na solji, katastrofa.
Meni je dr dala sirup Portalak (ja mislim da se tako zove). Pila sam 8 dana i nista. Kod mene je svaki treci dan mucenje. Posto sirup nije djelovao, ostaju nam samo jos cepici, al to cemo vidjeti na slijedecoj kontroli.
Sto se tice caja od sene on je dobar laksativ, ali se ne preporucuje u trudnoci.
Sto se tice prirodnih sredstava za regulisanje stolice, nista mi nije pomoglo, a isprobala sam sve, od suhih sljiva, svjezih sljiva, jogurta, meda sa toplom voodom, smokava....



IZVORNA PORUKA: novi dan

Probala sam pojedinachno od laksativa, bestilja i smokvi pa do kompota od shljiva - i nishta. U medjuvremenu, muka ziva + osjecaj da cu eksplodirati od silne hrane u meni koja nije htjela izaci ni nakon 7 dana...

E onda, se naoruzam informacijama i sad pravim jutarnji mix od kukuruze sa dvije supene kashike mekinja koje prelijem sa jogurtom Sensia ili Probavin. Vjerujem da bi neko nakon ovoga zavrshio na Kosevu, ali mene je doveo do pozicije da sada idem na WC svakih 2-3 dana. Finally!

Sretno!

P.S. Chula sam od prijateljice da su gljive izvrstan prirodni laksativ, kao i sjemenke lana prelivene jogurtom, ali ih sama nisam probala.









_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Stolica u trudnoći :(
17.1.2010 10:14:32   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Dina*

mislim da je bolje jesti kompot od suhih sljiva, dosta voca...vode piti, zasladjene kamilice
po meni sena je stetna, bar trudnicama... toliko "napinjanje" i nije bas preporucljivo
to je moja logika :)


IZVORNA PORUKA: stella

Mene su kruske spasile posle poroda
Pojela3ili4 i jedva stigla na wc


IZVORNA PORUKA: Aldi_27

Drage trudnice,
takodjer imam problem sa probavom i najvise mi pomogne voda Donat mg, a i suhe sljive su dobre. Navece dvije case Donat-a i ujutru rijesen problem!




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.4.2010 20:56:11   
Paoly
ja ineča sam imala problema s probavom pune 2 god.radi stresa i sad se opet javili u trudnoći.međutim svaki dan pijem šumeći magnezij i vitamin c i jedem suho voće npr.grožđice ubacim u pahuljice i mlijeko tu i tamo skuham suhe šljive i problema nema!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Stolica u trudnoći :(
12.4.2010 21:01:11   
Husic10
I mene je pocelo da muci skroz... par dana mi je stolica bila skroz zatvorena...pa sad proljev...user posted image user posted image user posted image

A znaci taj magnezij pomaze....hmmm cula sam i da pomaze sa grcevima u nogama...da sam Bogdo znala prije...spasila bi i sebe i muza onih nocni trauma gdje me grc uhvati a ja se derem ko luda..muz skace sta ti je? sta ti je bona? jel te boli? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Paoly)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Stolica u trudnoći :(
24.4.2010 22:48:29   
Miau
U koliko vam nista ne pomaze posavjetujte se s doktorom smijete li uzimati duphalac. Evo da se informirate: http://www.abbottgrowth.com.hr/lijekovi/gastroenterologija/duphalac/0,,74892-19-0,00.htm

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Stolica u trudnoći :(
26.4.2010 8:32:14   
magnolija*
Drage trudnice,
ja sam "otkirla" donat i preporucujem ga svima vama koje imate problemia sa stolicom.
guglala sam malo i on se moze normalno piti u trudnoci, pun je magnezija koji poboljsava probavu. trudnice ga mogu piti cak i preko pola litra dnevno, ako imaju zatvor, to sam citala na njihovoj stranici. najbolje ga piti na tašte, casu, a po potrebi i vise i to prije jela.
meni super pomaze. jedna casa mi reguliše stolicu narednih 3 dana.


_____________________________

E. vole te mama i tata !!!

(odgovor članu Miau)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Stolica u trudnoći :(
13.5.2010 16:42:28   
vila_7
evo da se i ja javim-do sad nikako nisam imala problema sa stolicom, bila mi je redovna i prije i sad za vrijeme trudnoće ali od nedavno (sad sam u 27.sedmici), uzas - po 3 dana nemam a i kad imam jako je tvrda a strah me se napinjati! user posted image
I ja sam cula za Donat pa ga probam i javim vaam, a probat cu i sa sljivama jer ih prije nisam ni smjela jesti - nakon samo 2 šljive , po 3 puta u sat vremena bih trcala u WC. Eto , javim vam hoce li mi ista pomoci!


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu magnolija*)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *