|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
18.9.2013 22:42:24   
CombatKitten
Apotekarko, mamabbuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja se sjetim svoje mame svaki put kad uzmem svoju malu curicu u naručje da je smirim...
bila sam 5 razred i imala sam strašnu tremu pred kontrolni iz matematike, mama me zagrlila pred polazak u školu i odjednom je sva trema nestala...nedugo nakon toga je otišla poslijednji put u bolnicu...
na duši nosim i teret dječije nezrelosti...na dan kad je umrla otac me pitao da li želim s njim u posjetu mami, odgovrila sam da želim ostati kući da nešto odgledam na tv-u, da je to samo taj dan na programu, a da ću nju gledati cijeli život...nikad više je nisam vidjela....
boli i sama pomisao da je nema već 15 godinauser posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Moja mama...
18.9.2013 23:06:07   
Apotekarka
Combatikenuser posted image user posted image ,zao mi je to je ta djecja nezrelost
Ja se sjecam trebam krenuti u skoli stigla posta od mame iz bolnice iz Splita(sto ti je majka) u njoj orginal tene za mene,orginal farmerke,tati nesto i pismo Cuvajte mi djevojcicu....U svoj bolesti na pameti joj bilo da mi kupi sve novo za skoleuser posted image user posted image user posted image U tom pismu je pisalo i da zna da nece dugo....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Moja mama...
19.9.2013 11:15:20   
Super Beba
Drage moje user posted image user posted image

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Moja mama...
19.9.2013 11:31:10   
mamabb
Teško je ovo sve, a deverat se mora. Nisam znala koliko će da boli, nek mi Bog oprosti, naročito što ja sa svojom nisam bila bliska, kao što recimo znam ovdje da pročitam ili da vidim oko sebe. Nije me nešto mazila, nisam joj po krilu bila, nisam se uzdala u nju ni za šta, nisam ni tražila nit se ona plaho nudila, valjda što sam od malena naučila: u se i u svoje kljuse, i znala je da ja mogu sama, i znala je bez obzira koje ja rondalo bila da me mogla zvati za bilo šta i ja bih se nacrtala, nikad nisam pitala. Kako sam se udala išla sam joj kad se poželim, moram priznati bilo je često i kad joj trebam, znala je da ću doći, da je neću iznevjerit i da ja puno ne pričam, nego djelima pokazujem. Nekad mi je teško padalo, što sam ja bila dežurni ¨krivac¨ a neke je maksuz zvala da pita šta rade i kako su, a moje je bilo da ja zovem nju. Al drage moje žene, boli užasno boli...tako mi nedostaje pa da mi i planove poremeti...uvijek ostane neki žal, a to valjda tako mora da bude.
Oprostite, o ovome ja ni s kim i nikom al eto negdje moradoh.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Moja mama...
29.10.2013 14:10:17   
Apotekarka
Mama b user posted image ,zao mi je mama je mama....


Mamice....Jesen u meni budi stara sjecanja,kad smo skupa setale i kroz zuto lisce koracale,ti uvijek nasmijana,vedra,pozitivna,tako bolesna a puna snage....Zelim biti kao ti ali ne mogu valjda me previse toga dotuklo kroz djetinjstvo uvijek sam uplasena,zabrinuta,pesimisticna,ne zelim to biti jer ti takva nisi bila,ti si do kraja heroj bila,itekakav heroj...
Mamice nesto me u zadnje vrijeme ne ide,stalno nesto,koracam uzdignute glave,a u ocima tuga,zabrinutost....Zelim da si tu da me zagrlis,das koju rijec utjehe,nasmjesis se ali tebe nema,ja nemam nikog vise mamice,imam svoju malu obitelj i tebe gore ,molim te cuvaj nas,ja ne zelim vise gubitaka u mom zivotu,previse ih je bilo....ti i Onaj gore to znate,molite se za nas da sve dobro zavrsi i da uzivamo u ovoj ljubavi nasoj nas 4....
Da vidis Ancice ima tvpju blagu,njeznu facu,usta,nosic....dosta kaze da podsjeca na tebe....Vjerujem da bi sad ponosna bila na nas,po koji put kazem mama je mama,otac je nestoi sasvim drugo,mada nisu svi ocevi isti ali eto moj mene 15 dana nije ni nazvao a kamoli dosao....Mamice ne zamjeram mu...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu CombatKitten)
Neposredna veza do poruke: 505
   [Obrisana poruka]
29.10.2013 14:33:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 506
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *