|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
15.10.2012 9:24:42   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: MALA1994

vjestice,zvonki.hate hvala vamuser posted image

medic tvoja mama je bas mlada bila user posted image moja je bar 59 godina napunila iako kada je majka u pitanju nikada nije lako .cuvaj se user posted image


Da user posted image

Mama 38 a pet godina nakon nje i otac u 44 godini. Bozja volja.

Nema ih ali u nasim srcima i molitvama su uvijek tu user posted image


zao mi je , ovako nesto ne volim ni da pomislim a kamo li da dozivim , bas mi je zao user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Moja mama...
15.10.2012 9:25:57   
Mirkica
http://www.youtube.com/watch?v=NZC8BJR4YWk
meni je 32 godine a ja i danas zaplacem uz ovu djeciju pjesmicu MAMA VOLIM TE DO NEBA I NAZAD user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Moja mama...
5.11.2012 13:32:11   
entinte
13. novembra ce biti punih 8 mj. kako moje mame nema, do danas se nisam mogla pomiriti s tim a ne znam da li cu ikada moci, vjerovatno ne. U 55. godini zivota samo nestade sa ovoga svijeta... Još uvijek imam osjecaj da je tu negdje, samo eto ne vidimo se ne cujemo se... Uoči bajrama sam mislila da ću nervni slom dobiti... Kako preživjeti bajram bez nje... Ništa više nije isto, nikada neće ni biti. Za ramazanski bajram smo "pobjegli" van BiH, ne znam kako bih podnijela da sam ostala. Ali eto, čovjek se mora suociti sa istinom. Znam da je na boljem... ali tako mi fali... Zato drage moje, koje imate majke, čuvajte ih, stope im ljubite... Jedna je samo majka...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Moja mama...
5.11.2012 16:21:25   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: entinte

13. novembra ce biti punih 8 mj. kako moje mame nema, do danas se nisam mogla pomiriti s tim a ne znam da li cu ikada moci, vjerovatno ne. U 55. godini zivota samo nestade sa ovoga svijeta... Još uvijek imam osjecaj da je tu negdje, samo eto ne vidimo se ne cujemo se... Uoči bajrama sam mislila da ću nervni slom dobiti... Kako preživjeti bajram bez nje... Ništa više nije isto, nikada neće ni biti. Za ramazanski bajram smo "pobjegli" van BiH, ne znam kako bih podnijela da sam ostala. Ali eto, čovjek se mora suociti sa istinom. Znam da je na boljem... ali tako mi fali... Zato drage moje, koje imate majke, čuvajte ih, stope im ljubite... Jedna je samo majka...

Rzumijem te,tako je meni vec 12,skoro 13 godina,najgre je bilo kad sam se udavala,kad mi je bila maturska vecer,rodjendani itd svi tu a nje nema user posted image user posted image sta bih sve dala da je pozivila jos pa da se raduje svojoj prvoj unuci,dana nema da ne oplacem ali moramo dalje,vidim imas dijete,moras bit jaka zbog seb njegauser posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Moja mama...
5.11.2012 16:40:17   
entinte

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Rzumijem te,tako je meni vec 12,skoro 13 godina,najgre je bilo kad sam se udavala,kad mi je bila maturska vecer,rodjendani itd svi tu a nje nema user posted image user posted image sta bih sve dala da je pozivila jos pa da se raduje svojoj prvoj unuci,dana nema da ne oplacem ali moramo dalje,vidim imas dijete,moras bit jaka zbog seb njegauser posted image


Dijete me je najvise spasilo nervnog sloma, sve radi njega sutim i gutam i nikome i ne pokazujem ali nema dana kada ne pomislim na nju. Poudala je i poženila djecu, dobila po jedni unuče od svoje 3 djece i nestade... Bila je tu na našim vjenčanjima, prinovama, mom diplomskom i taman sad kada je trebala da uziva umrla je. Nije se patila hvala Bogu ali tako mi nedostaje... user posted image user posted image user posted image žao mi je zbog tvog gubitka. Kolko god vremena da prodje jedino ta bol zbog gubitka nekoga se ne smanjuje...

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Moja mama...
5.11.2012 16:45:46   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: entinte


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Rzumijem te,tako je meni vec 12,skoro 13 godina,najgre je bilo kad sam se udavala,kad mi je bila maturska vecer,rodjendani itd svi tu a nje nema user posted image user posted image sta bih sve dala da je pozivila jos pa da se raduje svojoj prvoj unuci,dana nema da ne oplacem ali moramo dalje,vidim imas dijete,moras bit jaka zbog seb njegauser posted image


Dijete me je najvise spasilo nervnog sloma, sve radi njega sutim i gutam i nikome i ne pokazujem ali nema dana kada ne pomislim na nju. Poudala je i poženila djecu, dobila po jedni unuče od svoje 3 djece i nestade... Bila je tu na našim vjenčanjima, prinovama, mom diplomskom i taman sad kada je trebala da uziva umrla je. Nije se patila hvala Bogu ali tako mi nedostaje... user posted image user posted image user posted image žao mi je zbog tvog gubitka. Kolko god vremena da prodje jedino ta bol zbog gubitka nekoga se ne smanjuje...

Normalno bih sad trebala da te lazem pa da kazem izblijedice patnja ali ne moje nema vec 12 god a kao da je juce otisla nikad nisam nasla nacin da se lakse nosim stim, ja sam crkla kad sam letos trudna otisla na njen grob, dolazak moje bebe je jos vise otezao stvari,ja jesam pazila na moju mamu itd al tek sam sad videla koliko sam joj znacila,moja je otisla u najgore vrijeme dvije sestre su mi bile bebe jedna 4 druga 2 goidine imala to mi je najbolnije baska sve baska to.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Moja mama...
6.11.2012 8:38:22   
sarisari
iako nisam majka znam da me jedino ona bezuvjetno voli i da bi me ma sta god da uradim ili mi se desi isto me i dalje voljela i nikada ne bi osudjivala a i ja se također trudim da nju isto toliko volim i mislim da ne postoji nista na svijetu sto bi moglo stati izmedju nas
majka je jedna i ona ima posebno mjesto u mome srcu bez obzira koliko me i ona moze naljutiti to me prodje za par sekundi

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Moja mama...
12.2.2013 12:38:39   
Apotekarka
Mamice...Sve bih dala da ovo mozes procitati a kamoli da ti u oci kazem...
Mamice moja nosim djevojcicu,toliko zeljenu....Jednu malu cupavu .kaze dr ima kose kontam kao ja i ti ,tko zna mozda licila na tebe a mozda i tvoje ime nosila....Ako bude imala tamne oci skroz, tvoje su jer ih nitko nema drugi....
Kad mi je doktor napokon s 30 tjedana potvrdio da je curica bila sam i sretna i ganuta....
Zelim da je uredjujem kao sto si ti mene,haljinice,lakirane cipelice,masnice,kikice,snalice....Evo dok ovo pisem suze padaju po tastaturi....ZElim da raste uz svog bracu,uz svoje roditelje,zelim da je mama vodi prvi dan skole (a ne baka ko mene),zelim da uzivam u njoj jer ti nisi mogla u meni stalno si po bolnicama bila....A znas sto najvise od svega zelim da u meni ima pravu prijateljicu jer ja to mama nikad nisam imala a tako sam uvijek zeljela tebe uz sebe ,da ti se povjeravam,da imam oslonac,nazalost nikad nisam ....To mi je uvijek falilo i jos fali...Otac ko otac moze i po mjesec da me ne vidi i ne nazove....A majka je MAJKA....Hvala Bogu sto mi je podario curicu zelim da ima sve ono u zivotu sto ja nisam imala....Majcinsku ljubav,krilo i majcinske osjecajeuser posted image user posted image
Mucilo nas je svasta od prijeteceg pobacaja,prijevremenog poroda,mamini ovih groznih vena,pa sad povisen tlak ali jaka je ova cura u pupi prebrodit cemo jos koju sedmicu znam to....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Moja mama...
12.2.2013 12:40:04   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa neka me banuju za ovliki broj...al čvrši zagrljaj ne mogu prižiti sada


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Moja mama...
12.2.2013 12:47:04   
veeseelaa
Apotekarno user posted image budi jaka draga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Moja mama...
4.3.2013 10:24:54   
CombatKitten

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice...Sve bih dala da ovo mozes procitati a kamoli da ti u oci kazem...
Mamice moja nosim djevojcicu,toliko zeljenu....Jednu malu cupavu .kaze dr ima kose kontam kao ja i ti ,tko zna mozda licila na tebe a mozda i tvoje ime nosila....Ako bude imala tamne oci skroz, tvoje su jer ih nitko nema drugi....
Kad mi je doktor napokon s 30 tjedana potvrdio da je curica bila sam i sretna i ganuta....
Zelim da je uredjujem kao sto si ti mene,haljinice,lakirane cipelice,masnice,kikice,snalice....Evo dok ovo pisem suze padaju po tastaturi....ZElim da raste uz svog bracu,uz svoje roditelje,zelim da je mama vodi prvi dan skole (a ne baka ko mene),zelim da uzivam u njoj jer ti nisi mogla u meni stalno si po bolnicama bila....A znas sto najvise od svega zelim da u meni ima pravu prijateljicu jer ja to mama nikad nisam imala a tako sam uvijek zeljela tebe uz sebe ,da ti se povjeravam,da imam oslonac,nazalost nikad nisam ....To mi je uvijek falilo i jos fali...Otac ko otac moze i po mjesec da me ne vidi i ne nazove....A majka je MAJKA....Hvala Bogu sto mi je podario curicu zelim da ima sve ono u zivotu sto ja nisam imala....Majcinsku ljubav,krilo i majcinske osjecajeuser posted image user posted image
Mucilo nas je svasta od prijeteceg pobacaja,prijevremenog poroda,mamini ovih groznih vena,pa sad povisen tlak ali jaka je ova cura u pupi prebrodit cemo jos koju sedmicu znam to....



user posted image user posted image


user posted image user posted image

Draga Apotekarka, ja ti šaljem zagrljaj pun potpunog razumijevanja. Ove godine je bilo 15 godina otkako je moja mama preselila na bolji svijet. Meni je bilo 11 godina. Otkako sam saznala da nosim curicu, bol za koju sam mislila da sam s istom naučila živjeti je postala teška i nepodnošljiva, ni sa sestrom nisam u stanju pričati o tome. Samo znam da sve što me je naučila za tako kratko vrijeme da ću ja prenijeti na svoju kćerku, i da ću učiti iz njene greške i brinuti se uvijek o sebi, kako bi cijeli život mogla da brinem o svojoj curici aBd.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Moja mama...
4.3.2013 10:28:47   
salmy

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice...Sve bih dala da ovo mozes procitati a kamoli da ti u oci kazem...
Mamice moja nosim djevojcicu,toliko zeljenu....Jednu malu cupavu .kaze dr ima kose kontam kao ja i ti ,tko zna mozda licila na tebe a mozda i tvoje ime nosila....Ako bude imala tamne oci skroz, tvoje su jer ih nitko nema drugi....
Kad mi je doktor napokon s 30 tjedana potvrdio da je curica bila sam i sretna i ganuta....
Zelim da je uredjujem kao sto si ti mene,haljinice,lakirane cipelice,masnice,kikice,snalice....Evo dok ovo pisem suze padaju po tastaturi....ZElim da raste uz svog bracu,uz svoje roditelje,zelim da je mama vodi prvi dan skole (a ne baka ko mene),zelim da uzivam u njoj jer ti nisi mogla u meni stalno si po bolnicama bila....A znas sto najvise od svega zelim da u meni ima pravu prijateljicu jer ja to mama nikad nisam imala a tako sam uvijek zeljela tebe uz sebe ,da ti se povjeravam,da imam oslonac,nazalost nikad nisam ....To mi je uvijek falilo i jos fali...Otac ko otac moze i po mjesec da me ne vidi i ne nazove....A majka je MAJKA....Hvala Bogu sto mi je podario curicu zelim da ima sve ono u zivotu sto ja nisam imala....Majcinsku ljubav,krilo i majcinske osjecajeuser posted image user posted image
Mucilo nas je svasta od prijeteceg pobacaja,prijevremenog poroda,mamini ovih groznih vena,pa sad povisen tlak ali jaka je ova cura u pupi prebrodit cemo jos koju sedmicu znam to....

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Moja mama...
4.3.2013 10:39:30   
lajlac
Mama,

Zamjerim ti mnogo toga, ali te ipak volim i ne mogu zamisliti svoj zivot bez tebe. Neka mi dragi Bog oprosti na ovim rijecima, ali nisi mi uvijek oslonac i podrska i ucim te prihvatiti takvu kakva jesi, sebe i svoje misli i bol zbog svega sto osjecam i mislim. Osjecam se lose izgovarajuci sve ovo, mozda sam nerealna i grijesim ali tako se trenutno osjecam. Nek si mi ziva i zdrava, a sve ostalo se da ispraviti.

_____________________________

Lajla

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Moja mama...
4.3.2013 20:43:30   
Anoniman
Moja mama



je KING.
Sto sam starija, sve je vise volim, sve sam joj vise duzna, sve je vise shvacam, sve je vise osjecam.
Mama, volim te najvise, najjace!

(odgovor članu lajlac)
  Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Moja mama...
6.3.2013 10:06:32   
sarisari

Moja mama...

najjjdivnije stvorenje na ovom svijetu!!!

Mama , volim te najviše

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Moja mama...
6.3.2013 10:30:51   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Mamice...Sve bih dala da ovo mozes procitati a kamoli da ti u oci kazem...
Mamice moja nosim djevojcicu,toliko zeljenu....Jednu malu cupavu .kaze dr ima kose kontam kao ja i ti ,tko zna mozda licila na tebe a mozda i tvoje ime nosila....Ako bude imala tamne oci skroz, tvoje su jer ih nitko nema drugi....
Kad mi je doktor napokon s 30 tjedana potvrdio da je curica bila sam i sretna i ganuta....
Zelim da je uredjujem kao sto si ti mene,haljinice,lakirane cipelice,masnice,kikice,snalice....Evo dok ovo pisem suze padaju po tastaturi....ZElim da raste uz svog bracu,uz svoje roditelje,zelim da je mama vodi prvi dan skole (a ne baka ko mene),zelim da uzivam u njoj jer ti nisi mogla u meni stalno si po bolnicama bila....A znas sto najvise od svega zelim da u meni ima pravu prijateljicu jer ja to mama nikad nisam imala a tako sam uvijek zeljela tebe uz sebe ,da ti se povjeravam,da imam oslonac,nazalost nikad nisam ....To mi je uvijek falilo i jos fali...Otac ko otac moze i po mjesec da me ne vidi i ne nazove....A majka je MAJKA....Hvala Bogu sto mi je podario curicu zelim da ima sve ono u zivotu sto ja nisam imala....Majcinsku ljubav,krilo i majcinske osjecajeuser posted image user posted image
Mucilo nas je svasta od prijeteceg pobacaja,prijevremenog poroda,mamini ovih groznih vena,pa sad povisen tlak ali jaka je ova cura u pupi prebrodit cemo jos koju sedmicu znam to....



Ove godine navršava se punih 10 godina otkako nema moje majke a fali mi svakim danom sve više i više.
Juče je moja kćerka napunila 5.god a prvo na koga sam pomislila kad sam je rodila bila je moja mama.Jako je voljela djecu a pogotovo djevojčice.user posted image user posted image
Dala bi sve na svjetu da mogu zamo na tren da osjetim njen miris i topli zagrljaj.

O Bože kako je ovo teškouser posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Moja mama...
6.3.2013 10:34:09   
Apotekarka
Ja svoju mamu nisam sanjala 6-7 godina sigurno,neku noc je usnuh...Vjerovatno me zvala da joj dodjem na grob,sigurno joj drago sto ce se akobogda djevojcica zvati kao ona....Isla sam na groblje,mzapalila svijecu,pustila koju suzu...Bas mi nedostaje u ovoj trudnoci bas nesto....Nadam se da me sada gleda i cuva...
One koje su izgubile znaju kakav je osjecaj a ostale cuvajte svoje mame,vidjajte se sto je moguce cesce....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Moja mama...
7.3.2013 23:52:18   
lady_bubamara
Apotekarka dušo , šaljem ti od srca user posted image hrabrice user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Moja mama...
8.3.2013 8:08:06   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Ja svoju mamu nisam sanjala 6-7 godina sigurno,neku noc je usnuh...Vjerovatno me zvala da joj dodjem na grob,sigurno joj drago sto ce se akobogda djevojcica zvati kao ona....Isla sam na groblje,mzapalila svijecu,pustila koju suzu...Bas mi nedostaje u ovoj trudnoci bas nesto....Nadam se da me sada gleda i cuva...
One koje su izgubile znaju kakav je osjecaj a ostale cuvajte svoje mame,vidjajte se sto je moguce cesce....



user posted image

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Moja mama...
8.3.2013 9:07:15   
veeseelaa
Draga moja mamice, ti si ta koja me hrabriš, savjetuješ i činiš jakom
volim te, ti si moj ponos, sretna sam kad u sebi prepoznam tebe
Ti me učiš pravim vrijednostima i kad "zalutam" vraćaš me u realnost
Da si mi živa i zdrava još 100 godina
Samo pogled na tvoje oči daje mi smiraj, hrabra moja majkice, svašta si predeverala u životu, jaka si ko stijena a nježna ko ružica, puna razumjevanja za sve i svakog
Iz tebe crpim snagu

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Moja mama...
8.3.2013 13:50:29   
smajli80
Prođe punih 10god.otkako nisi sa nama draga moja mjko.
O kako bi voljela da ti još samo jednom čujem glas,pomilujem kosu...user posted image user posted image

SRETAN TI 8 MART MAJČICE MOJA MILA

http://www.youtube.com/watch?v=NZC8BJR4YWk

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Moja mama...
11.3.2013 22:44:00   
loomasa
ja sam oduvijek imala jako dobar (prijateljski) odnos sa mamom, ali je uvijek bilo i bezbroj konflikata i svađa, pogotovo oko tih zabrana... ne možeš ovdje, vrati se do 3 (iako nikada nisam razumjela zašto ne ostati negdje i do 6 kad sam već ostala do 3), onda kako se prokleti mobiteli pojaviše, javi se kad stigneš tu, javi ako gdje drugo budeš išla... (i to je sve trajalo do prije koju godinu, odn. dok nisam zatrudnila) user posted image
meni je samo bed u svemu što sam ja ipak milion stvari smuljala i uvijek ipak uspjevala biti gdje ne trebam i raditi što ne trebam. eh sad, već znam da će meni s kćerkom biti isto tako, sve je to u suštini isto, samo se stvari oko nas mijenjaju. i moj odnos prema mami se nakon poroda promijenio (ono, iz guzice u glavu) i vjerujem da će se i nastaviti mijenjati kako bebacha bude rasla.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Moja mama...
13.3.2013 17:14:43   
Malenaoduvijek
danas je 6 godina kako nisi sa nama...draga moja mamice.

kako bih voljela da te vratim,da budes sa nama.

volim te mnogo andjele moj user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu loomasa)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Moja mama...
27.3.2013 13:58:19   
Apotekarka
Mamice...priblizava se dan kad cu i ja akbogda ugledati svoju princezu....Tako sam i sretna i uplasena ,samo da sve prodje kako treba....Pitam se jesi li i ti jedva mene cekala kad sam se trebala roditi,znam da ti je trudnoca sa mnom ubrzala bolest ali ocito si me toliko zeljela dok si kao i svaka majka riskirala svoj zivot radi djeteta....
Nesto mi se skupilo strasno mi falis mamice moja....Cuvaj me s neba da ja i moj curetak prodjemo ovaj porod....
Nedavno se sjetih kako sam u nekim tvojim stihovima nasla recenicu SVE STO IMAM U ZIVOTU SAM TI JA,i doistza shvatam da je to tako djeca su najvece blago....Ja se nadam da cu svojoj djeci uvijek biti ziva i zdrava da im pruzim ono sto ja nisam imala,zelim da im citam neke vesele slikovnice sa sretnim zavrsetcima....a ne kao ti pepeljugu,sjecam se da si plakala uvijek citajuci je a ja mala pitam sto places a ti odgovaras shvatit ces jednog dana,ali hb naisao je princ majko koji me odveo i sad smo sretni zajedno s nasim sincicom i akobogda ubrzo s djevojcicom...
I znam sad zivot s jedne strane uzima a s druge daje....
Volim te mama

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Moja mama...
27.3.2013 14:00:27   
veeseelaa
draga moja Apotekarko, suosjećam s tobom i šaljem ti zagrljaj
tvoja mama te gleda s neba i ponosi se tobom, jer ti si divna kći, divna majka i supruga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *