|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
6.8.2012 14:27:28   
felix

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sretan rodjendan mojoj najdrazoj mami. Danas cu te obradovati i kupiti nove kuhinjske aparate, bas onakve kakve si zelila godinama. Od frizidera, mikrovalne, sporeta, masine za sudje, sve cu ti omoguciti jer volim te vidjeti sretnu. Dok sam ja ziva i zdrava, tebi nece nista faliti.

sretan rodjendan tvojoj mamici sve najbolje , user posted image user posted image user posted image
ot i ja bi s vama kafenisala nidje ne vidim bujrumauser posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: Moja mama...
6.8.2012 14:28:58   
bellla

IZVORNA PORUKA: Galicia

Sretan rodjendan mojoj najdrazoj mami. Danas cu te obradovati i kupiti nove kuhinjske aparate, bas onakve kakve si zelila godinama. Od frizidera, mikrovalne, sporeta, masine za sudje, sve cu ti omoguciti jer volim te vidjeti sretnu. Dok sam ja ziva i zdrava, tebi nece nista faliti.


Divno!

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: Moja mama...
6.8.2012 15:50:57   
Galicia
Hvala felix, hvala bella. Felix, hocemo hocemo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: Moja mama...
27.8.2012 15:31:32   
jasmin
http://www.youtube.com/watch?v=kNo6izAL6dY

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: Moja mama...
27.8.2012 15:41:26   
veeseelaa
uvijek draga jasmin, kad legnem kad ustanem user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: Moja mama...
28.8.2012 9:05:19   
DM
Nekad me strah koliko mislim na tebe najdraža moja! I svaki tren s tobom malo mi, ja bih još i još! I vidim te i odem , a jabih odmah opet da dođem! Tvoji zagrljaji, tvoji pogledi....ničiji nisu kao tvoji!
Volim te many mojauser posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: Moja mama...
28.8.2012 12:03:31   
veeseelaa
dešaval se vama da u sred noći mislite na majku i prosto poželite takim intenzitetom da odete do nje i da je zagrlite? (mislim na one žene koje haman pa svkodnevno vidjaju svoju majku)
ja budem kod mame do 20-21 sat i u neka doba bi opet otrčala do nje da je zagrlim, mila moja.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:09:25   
Anoniman
Mozda nije najprikladnija tema ali jednostavno sam osjetila potrebu da s nekim ovo podijelim . Radi se o tome da sa mojom mamom nemam neki prisan odnos iako bih ja to jako zeljela .Ne znam zasto ali zena bukvalno ne obraca paznju na mene i moje probleme .U braku sam 3 godine, nemam djece ;borimo se sa neplodnoscu a ona nikad nije upitala ni kako sam ,ni idem li doktoru ma nista . Kad joj se podjem zaliti prosto vidim da joj to nije zanimljivo .... da ne duljim ima toga jos puno sto me lomi iznutra ne znam u cemu je problem . Vidim vi sa svojim mamama imate divan odnos prosto me stid moje situacije zato i pisem anonimno....... Sta mislite o ovome ?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 383
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:13:37   
veeseelaa
kakav ste odnos imale prije tvoje udaje?




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:15:37   
mama75
Mozda zena ne zna kako da te utjesi i da ti pomogne, pa "ignorise" tvoj problem. Jesi li pokusala njoj reci ovo sto si sada napisala?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:22:30   
Anoniman
isto je bilo i prije .Zena je sva u svom svijetu u svojim nekim problemima i kad joj pokusam objasniti da mi je tesko da ne trazim pomoc nego podrsku ona mi samo kaze kako to nije najgore zamisli da ...... i mastavi o svojim problemima . Nikad me nije pitalakako mi je uopste u braku,ma nista user posted image

(odgovor članu mama75)
  Neposredna veza do poruke: 386
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:22:34   
vjestica

IZVORNA PORUKA: mama75

Mozda zena ne zna kako da te utjesi i da ti pomogne, pa "ignorise" tvoj problem. Jesi li pokusala njoj reci ovo sto si sada napisala?

ovo je i meni palo na pamet
nešto što previše boli, nekad čovjek pokušava šutnjom umanjiti i izgleda kao da ga ne interesuje
kod mene je bio obrnuto, ja sam ta koja nije mogla razgovarati o neplodnsoti, a moja mama je insistirala
jedva sam joj se otvorila
narvno da je mama najbolja drugarica i niko kao mama, ali nekad njednostavno nešto previše boli da ne možeš razgovarati o tome
kakv je inače vaš odnos?
koliko ste inače bliske i kad su druge stavri u pitanju?

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:26:13   
Anoniman
I kad su druge stvari u pitanju nekako je ravnodusna na sve mada mi je jedna njena kolegica rekla da joj je jako tesko ali da ne moze o tome sa mnom pricati ali meni nije jasno zasto ?! pa ko ce ?

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 388
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:27:49   
veeseelaa
očito da je ona neki čudan tipuser posted image
ja bi s njom otvoreno porazgovarala, rekla šta mi smeta, rekla kakav bi željela odnos a ako ona i dalje istraje na dosadašnjem odnosu ništa ti ne preostaje nego da se pomiriš sa tim

al znaj da prema svojoj majci moraš biti blaga, brižna, nježna itd

bitno je da nije do tebe

sretno


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:28:20   
mama75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I kad su druge stvari u pitanju nekako je ravnodusna na sve mada mi je jedna njena kolegica rekla da joj je jako tesko ali da ne moze o tome sa mnom pricati ali meni nije jasno zasto ?! pa ko ce ?

Samo budi strpljiva s njom draga moja. Roditelja problem njegovog djeteta boli vise nego dijete. Vidjeces to aBd uskoro kada i ti budes majka. Pokusaj pomalo da pricas s njom, da se svaki put vratis na zapocetu temu iako ona skrece s nje, reci joj ovo sto si sada nama rekla, da te boli, da ocekujes od nje podrsku, utjehu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:32:50   
Anoniman
Ja se jako trudim pogotovo sad kad smo imali tezak gubitak u porodici,otac mi je umro ,sad je uopste ne opterecujem svojim problemima ali ona je takva oduvijek . Na neki nacin sam se i pomirila s tim ali eto kad vidim ovakve teme ne mogu a da se ne Zapitam a sta je sa mojom mamom......

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 391
   RE: Moja mama...
30.8.2012 11:51:22   
Anoniman
u svakom slucaju hvala na komentarima.............

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 392
   RE: Moja mama...
18.9.2012 15:50:58   
Apotekarka
Koga na danasnji dan da zagrlim,koga da poljubim...
Ostaje mi samo tvoja slika na onoj ploci spomenika,par cvjetaka na njoj donesenih,par svijeca zapaljenih...Zar tako da slavimo tvoj rodjendan,bez torte,bez osmjeha,s bolom u srcu....Neki su zaboravili danasnji dan,neki su zaboravili i tvoj lik a ja zivim bez tebe 19 godina i 19 put rodjendan cekas  u zemlji....U tisini...i znam gledas me svojim sjetnim pogledom s neba...Osjecam tvoj osmjeh na licu,suzu u okU....Majcice SRETAN TI RODJENDAN...
P.S ne volim jesen,ne volim zuto lisce,ne volim jesenske kise jer u ovom mjesecu si se i rodila i umrla....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: Moja mama...
18.9.2012 16:09:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Koga na danasnji dan da zagrlim,koga da poljubim...
Ostaje mi samo tvoja slika na onoj ploci spomenika,par cvjetaka na njoj donesenih,par svijeca zapaljenih...Zar tako da slavimo tvoj rodjendan,bez torte,bez osmjeha,s bolom u srcu....Neki su zaboravili danasnji dan,neki su zaboravili i tvoj lik a ja zivim bez tebe 19 godina i 19 put rodjendan cekas  u zemlji....U tisini...i znam gledas me svojim sjetnim pogledom s neba...Osjecam tvoj osmjeh na licu,suzu u okU....Majcice SRETAN TI RODJENDAN...
P.S ne volim jesen,ne volim zuto lisce,ne volim jesenske kise jer u ovom mjesecu si se i rodila i umrla....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: Moja mama...
18.9.2012 16:30:04   
Amani12

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Koga na danasnji dan da zagrlim,koga da poljubim...
Ostaje mi samo tvoja slika na onoj ploci spomenika,par cvjetaka na njoj donesenih,par svijeca zapaljenih...Zar tako da slavimo tvoj rodjendan,bez torte,bez osmjeha,s bolom u srcu....Neki su zaboravili danasnji dan,neki su zaboravili i tvoj lik a ja zivim bez tebe 19 godina i 19 put rodjendan cekas  u zemlji....U tisini...i znam gledas me svojim sjetnim pogledom s neba...Osjecam tvoj osmjeh na licu,suzu u okU....Majcice SRETAN TI RODJENDAN...
P.S ne volim jesen,ne volim zuto lisce,ne volim jesenske kise jer u ovom mjesecu si se i rodila i umrla....


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: Moja mama...
18.9.2012 16:56:10   
dinaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Koga na danasnji dan da zagrlim,koga da poljubim...
Ostaje mi samo tvoja slika na onoj ploci spomenika,par cvjetaka na njoj donesenih,par svijeca zapaljenih...Zar tako da slavimo tvoj rodjendan,bez torte,bez osmjeha,s bolom u srcu....Neki su zaboravili danasnji dan,neki su zaboravili i tvoj lik a ja zivim bez tebe 19 godina i 19 put rodjendan cekas  u zemlji....U tisini...i znam gledas me svojim sjetnim pogledom s neba...Osjecam tvoj osmjeh na licu,suzu u okU....Majcice SRETAN TI RODJENDAN...
P.S ne volim jesen,ne volim zuto lisce,ne volim jesenske kise jer u ovom mjesecu si se i rodila i umrla....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto ti je sudbina...
i mojoj mami je prije sest dana bio rodjendanuser posted image user posted image user posted image i tacno znam draga moja kako se danas osjecasuser posted image

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 396
   RE: Moja mama...
20.9.2012 13:37:15   
veeseelaa
u snu sam te noćas ja vidio majko
u snu sam ti majko zaplakao jako

čemer što te nema dušu mi je tako
kao dijete majko ja sam tebi plako....

tvoje ruke mile nedostaju meni
tvoje riječi tople
i tvoj pogled sneni

Noćas sam te majko ja pred sabah snio
i u krilu tvome tako sretan bio
navriješe mi suze po budjenju odmah
život bez tebe majko, za mene je mora

na tvoj mezar stojim i učim fatihu
behar rukom sklanjam, pustam suzu tihu

nikad više majko ti mi nećeš doći
ostadoše majko samo puste noći
Snovi, jad, čemer  i tuga se slila
najmilija žena ti si meni bila



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 397
   RE: Moja mama...
20.9.2012 13:46:46   
veeseelaa

Prolazili sati, godine i dani
ja se pitam majko šta mi život kani
Donijeti mi dobre ili loše stvari?
ti bi znala reći, jedino ti mariš

Za strahove moje, za nemirne noći
nadolazeća jutra
al ti nećeš doći
Pa se pitam majko šta li bi ti rekla
kad me život zgazi, kad izlaza nema

Tvoj bi savjet dukata vrijedio
ovako samome, um mi se sledio
Ne umijem sam odluku donijeti
pa se pitam majko kako ću podnijeti

Ovaj život gorki, vjetar što me nosi
nema tebe majko da miluješ po kosi
da umiriš srce, da odneseš bol
da u krilu tvome nestane nemir moj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 398
   RE: Moja mama...
20.9.2012 14:03:03   
lost

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Prolazili sati, godine i dani
ja se pitam majko šta mi život kani
Donijeti mi dobre ili loše stvari?
ti bi znala reći, jedino ti mariš

Za strahove moje, za nemirne noći
nadolazeća jutra
al ti nećeš doći
Pa se pitam majko šta li bi ti rekla
kad me život zgazi, kad izlaza nema

Tvoj bi savjet dukata vrijedio
ovako samome, um mi se sledio
Ne umijem sam odluku donijeti
pa se pitam majko kako ću podnijeti

Ovaj život gorki, vjetar što me nosi
nema tebe majko da miluješ po kosi
da umiriš srce, da odneseš bol
da u krilu tvome nestane nemir moj



Divni stihovi veselauser posted image
Ja živim 70tak km od svojih roditelja i ne viđam ih baš često i grize me savjest što ne odem češće. Ali život danas lud nekakav, vazda obaveza milion, poso, kuća, dijete, nekako se ne stigneuser posted image Čujemo se doduše svaki dan uglavnom


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 399
   RE: Moja mama...
20.9.2012 14:16:35   
smajli80

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Koga na danasnji dan da zagrlim,koga da poljubim...
Ostaje mi samo tvoja slika na onoj ploci spomenika,par cvjetaka na njoj donesenih,par svijeca zapaljenih...Zar tako da slavimo tvoj rodjendan,bez torte,bez osmjeha,s bolom u srcu....Neki su zaboravili danasnji dan,neki su zaboravili i tvoj lik a ja zivim bez tebe 19 godina i 19 put rodjendan cekas  u zemlji....U tisini...i znam gledas me svojim sjetnim pogledom s neba...Osjecam tvoj osmjeh na licu,suzu u okU....Majcice SRETAN TI RODJENDAN...
P.S ne volim jesen,ne volim zuto lisce,ne volim jesenske kise jer u ovom mjesecu si se i rodila i umrla....



user posted image user posted image Dala bih sve na svjetu za još samo jedan osmjeh tvoj,miris iz tvog krila-majčice moja milauser posted image user posted image


Veseela prelijepi stihoviuser posted image user posted image



_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *