|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Flert
5.11.2013 23:57:24   
Anoniman
Pozdrav žene...
Da ne pišem zašto sam anonimna...user posted image
Mislim da imam problem... U braku sam 7 godina, volim svog muža, dobro funkcionišemo u svakom smislu, imamo malo dijete, imamo normalan život radimo oboje imamo krov nad glavom itd... Eh sad grize me nešto par mjeseci...
Naime na poslu u mom kolektivu postoji muškarac puno stariji od mene koji flerta samnom, diskretno ali flerta... Znači ne umišljam dovoljno sam zrela i pri pameti da skontam... Upućuje mi komplimente često, mijenja izraze lica ili se pocrveni kad mi se obraća pogotovo kad smo sami... Često se zezamo i u početku sam mislila da je sve zezancija ali bogami... Počinjem se osjećati neprijatno u njegovom prisustvu, imam osjećaj da se i ja u nekim situacijama crvenim...
Ne znam komplimenti svakome gode pa mi je ponekad i prijalo kad mi uputi koji kompliment ali ništa više od toga nisam ni pomislila... Osjećam se ružno, nikada ne bih povrijedila svog muža ili ugrozila svoj brak pa me peče savjest i zbog ovoga...
Želim samo neki savjet, ne znam kako da se ponašam prema njemu a da ne budem gruba i papanka... Hvala
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Flert
6.11.2013 0:43:56   
Latinka
Kako on diskretno flerta, tako i ti njega diskretno izbjegavaj user posted image
I salim se i ne. Nastoj ga izbjegavati koliko mozes. Kazes da se lijepo slazes s muzem, ne treba ti takav odnos, pogotovo na radnom mjestu. Ipak se tu provodi 8 i vise sati i dok kazes keks sve se to moze pretvoriti u nesto na sta sad mozda i ne pomisljas

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Flert
6.11.2013 6:31:35   
madam x
Ja bih jednom bezobrazno odbrusila i onda bi mu bilo sve jasno.user posted image

Kod nas jedan kolega ima običaj tako nešto bzveze...stavi ruku na rame dok pričate, ako se pozdravimo onda ko fol drži ruku nešto, ma bezveze i hajde. I onda ja njemu jednom kažem, da mi pusti ruku i da ja to ne volim . I gotovo. Završena priča.

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Flert
6.11.2013 7:10:38   
Mirkica
ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Flert
6.11.2013 7:43:20   
bebbe RR

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .


Slazem se.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Flert
6.11.2013 9:31:59   
Lulu_08
Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Flert
6.11.2013 9:34:38   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.

Da potpišem, meni to sve OK, dok ne prelazi "granicu dobrog ukusa".

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Flert
6.11.2013 9:35:27   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: MicoTico

IZVORNA PORUKA: Lulu_08

Ja lično volim flertovati sa svima, čisto smatram to jednim dijelom svakodnevne komunikacije. Sa flertovanjem ja podrazumjevam poneki kompliment uputiti i primiti, kroz zezu promijeniti izraz lica i sl. Fizički kontakt u tom smislu ne bih tolerisala, doživjela sam lično jednom i jasno dala do znanja da ne želim da mi se tako približava jedan dotični "gospodin" i to je bilo to, više nije. Znam da i moj muž flertuje, primjetila sam nekoliko puta i ne smeta mi, čak mi budi jednu malu dozu ljubomore koja me tjera da se "udvaram" svom sopstvenom mužu, čini nas mladim hehehe. Isto sam 7ma godina u braku, imamo dvoje djece i neki skroz tipično normalan brak, volimo se a u nečemu slažemo više nečemu manje i to bi bilo to.

Da potpišem, meni to sve OK, dok ne prelazi "granicu dobrog ukusa".


Slažem se kao i u svemu u životu je ta granica vrlo važna user posted image


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Flert
6.11.2013 11:43:51   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav žene...
Da ne pišem zašto sam anonimna...user posted image
Mislim da imam problem... U braku sam 7 godina, volim svog muža, dobro funkcionišemo u svakom smislu, imamo malo dijete, imamo normalan život radimo oboje imamo krov nad glavom itd... Eh sad grize me nešto par mjeseci...
Naime na poslu u mom kolektivu postoji muškarac puno stariji od mene koji flerta samnom, diskretno ali flerta... Znači ne umišljam dovoljno sam zrela i pri pameti da skontam... Upućuje mi komplimente često, mijenja izraze lica ili se pocrveni kad mi se obraća pogotovo kad smo sami... Često se zezamo i u početku sam mislila da je sve zezancija ali bogami... Počinjem se osjećati neprijatno u njegovom prisustvu, imam osjećaj da se i ja u nekim situacijama crvenim...
Ne znam komplimenti svakome gode pa mi je ponekad i prijalo kad mi uputi koji kompliment ali ništa više od toga nisam ni pomislila... Osjećam se ružno, nikada ne bih povrijedila svog muža ili ugrozila svoj brak pa me peče savjest i zbog ovoga...
Želim samo neki savjet, ne znam kako da se ponašam prema njemu a da ne budem gruba i papanka... Hvala



ne znam
flesrt mi je ok dok nije neugodno
mada ti vodi igru pa je kanališi gdje treba
ne mora to biti klasično odjebi al ne pričaj previše, ne kikoći se i ne postavlja suvišna pitanja
nek se tvoja priča sve više svodi o poslu a ne nako neš beuveze

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Flert
6.11.2013 13:59:47   
Medić*
Otvoreno kazes da prestane ! Fino i kulturno. Ja bih tako :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 6.11.2013 14:00:53 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Flert
6.11.2013 22:38:53   
Anoniman
Hvala vam na odgovorima user posted image
Uglavnom se i ponašam slično vašim savjetima... Nemam razloga biti gruba niti tako direktna prema čovjeku jer još ni jednom nije prešao granicu pristojnosti... On je jedan normalan kulturan zreo i obrazovan muškarac... Jednostavno primijetim to da me drugačije gleda drugačije mi se obraća i bojim se da to i drugi ne primijete pa da krenu ogovaranja i slično...
Što se mene tiče ja ne osjećam nikakvu privlačnost prema njemu sexualnu pogotovo jer je čovjek onako prosječan i u zrelijim godinama tako da user posted image Onako mi je samo drag jer je zaista dobra osoba prijatan i pozitivan...

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Flert
6.11.2013 22:46:25   
D_K

IZVORNA PORUKA: Mirkica

ako zelis sama to mozes lijepo i na lijep nacin rjesiti ako zelis naravno , mislim da je covjek tj. kolega dovoljno kulturan i zreo da ce skontat i signal kad je dosta :)) jer ocito da si do sada davala signal da smije e sada daj signal kad je dosta , znas muskarci su cudni oni prevedu sebi malo drugacije nego mi posaljemo ako je tebi godio njegovo kompliment on je kontao nesto vise .


potpis ko kuca.
ako flertuje a ti ne zelis da on flertuje lagano ga na ignore, poslovno i kratko.


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Flert
7.11.2013 0:32:11   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: zinanina

Ja bih jednom bezobrazno odbrusila i onda bi mu bilo sve jasno.user posted image

Kod nas jedan kolega ima običaj tako nešto bzveze...stavi ruku na rame dok pričate, ako se pozdravimo onda ko fol drži ruku nešto, ma bezveze i hajde. I onda ja njemu jednom kažem, da mi pusti ruku i da ja to ne volim . I gotovo. Završena priča.


Od ovakvih mi se kosa diže na glavi. To su prave narcisoidne tetkice. user posted image

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Flert
7.11.2013 15:41:48   
Anoniman
Sve dok je flert, dobro je.
Kad prestane biti flert, eto belajauser posted image


< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.11.2013 15:42:06 >

(odgovor članu amra_sa)
  Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *