|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:41:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Neimastina moze jako negativno uticati na osobe AKO nemaju jak i stabilan karakter. Moze ih natjerati na raznorazne zloce, moze u njima izazvati zavist, nemir i zelju da drugima unesu nemir...ako ne svjesno, onda nesvjesno nesumljivo(naglasavam, ako osoba nije stabilna i odmjerena). Mozda je tvoje sestre zadesila takva sudbina...?


u tom slučaju anonimna treba da pomaže svojim sestrama
ja nikada ne bi mogla moju A odvesti na ćevape a znam da moj brat ne može to isto priuštiti svojoj djeci
moje bi srce otkazalo

sve što bi uradila za moje dijete i za bratovo bi bez pogovora

ne bi mogla imati pun frižider a da mi je kod brata poluprazan

hB pa smo takvi i ja i moj brat



Da. To je konacni cilj ove cijele price. I ja tako razmisljam i osjecam.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:42:56   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sestra ti je nešto ko majka, samo malo bliža 



bas tako! meni oci ostanu na nekom kad vidim da se lijepo slaze sa sestrom. moja mama npr. ili moja svekrva koja ima tri sestre

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:44:34   
veeseelaa
došo neki čudan vakat pa se ljudi izvitoperili
svak se sebi okrenuo, svom partneru i djeci...
zaboravili neki kad ih je majka jednim jorganom pokrivala.... ko da je bilo prije 100 godina.... a ne prije neku godinu... eh .....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:46:32   
SailorMoon


Djeca se mogu ite kako djeliti. Eto naprimer i ja i moja sestra znamo da mama ipak malo mene vise voli od nje, stime sto bi zivot za obadvije dala. Ali kljuc je u tome sto ima razlika? Pa zazlika u tome je kad su se moji roditelji razveli meni je bilo 1,5 godinu. I posto mama nije tada radila na razvodu ja priadnem ocu. Mama me samo vikendom vidjala (dobro joj srce nije puklo kad samo zamislim kako bi meni bilo sa mojom malom) Tek posle gotove 4 godine oni su se pomirili i sestra se rodila. Tako da ona mene radi tog izkustva da me kao bebu/djete nije imala sad mene malo vise voli.... i moja sestra to zna i potpuno razumi i nikad se nije lose osjecala radi toga.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:48:14   
SailorMoon


Meni iskreno je i preca sestra od mame. Nemoj te me kameniti ali ja sam sestru fakticno odgojila a i uvjek pomislim. Mama mi jedog dana (pu pu  - da mi je 100godina ziva) nece biti a sestre bogami hoce i da me Bog to jos nazivi

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:52:39   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

i jos nesto...anonimna,kazes da oni idu kod mame i rade po njenom zato što im ona finansijski pomaze,a kazes da si i ti imucna pa ako vec govoris istinu kako onda ne lete i tebi,mislim da si ti pobrkala loncice i kad bi tvoja obitelj znala sta mislis o njima mislim da bi oni bili ti koji bi htjeli prekinut veze s tobom.jako,jako ruzno i djetinjasto od tebe.ocito si navikla da lak i lagodan zivot,i da sve bude po tvome pa ti smeta sto one idu u mame bez tebe!BLAGO TEBI KAD NEMAS VECIH PROBLEMA fino smiri se i porazgovaraj sa njima(ako jos uvjek mislis da je problem u njima a ne u tebi a po tvojoj prici mislim da nije) vdjet ces da pravis problem oko nicega,a nedaj boze da izgubis nekog od njih zamisli kako bi ti bilo zao sto si se ljutila na njih bez nekog posebnog razloga.

Ja nisam rekla da sam ja imućna nego da imam onoliko koliko je meni dovoljno a to dovoljno dam i njima dosta toga šta im got treba uvijek pitam sestre fali li im išta da im kupim a da se izjasnim ja imam troje dijece muž mi je vozač i dovoljno zarađuje pošto je non stop na putu i rijetko je kod kuće on meni sve ostavlja tako da me nije ostavio da ja moram nekog tražit da me odveze negdje ili bilo šta.Kako će meni doć kada su se faktički tamo preselile i žive s mamom a i kad dođu da nepričam dalje vidim da me pogrešno shvaćate.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Moja mama...
17.7.2012 15:58:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: Anoniman

i jos nesto...anonimna,kazes da oni idu kod mame i rade po njenom zato što im ona finansijski pomaze,a kazes da si i ti imucna pa ako vec govoris istinu kako onda ne lete i tebi,mislim da si ti pobrkala loncice i kad bi tvoja obitelj znala sta mislis o njima mislim da bi oni bili ti koji bi htjeli prekinut veze s tobom.jako,jako ruzno i djetinjasto od tebe.ocito si navikla da lak i lagodan zivot,i da sve bude po tvome pa ti smeta sto one idu u mame bez tebe!BLAGO TEBI KAD NEMAS VECIH PROBLEMA fino smiri se i porazgovaraj sa njima(ako jos uvjek mislis da je problem u njima a ne u tebi a po tvojoj prici mislim da nije) vdjet ces da pravis problem oko nicega,a nedaj boze da izgubis nekog od njih zamisli kako bi ti bilo zao sto si se ljutila na njih bez nekog posebnog razloga.

Ja nisam rekla da sam ja imućna nego da imam onoliko koliko je meni dovoljno a to dovoljno dam i njima dosta toga šta im got treba uvijek pitam sestre fali li im išta da im kupim a da se izjasnim ja imam troje dijece muž mi je vozač i dovoljno zarađuje pošto je non stop na putu i rijetko je kod kuće on meni sve ostavlja tako da me nije ostavio da ja moram nekog tražit da me odveze negdje ili bilo šta.Kako će meni doć kada su se faktički tamo preselile i žive s mamom a i kad dođu da nepričam dalje vidim da me pogrešno shvaćate.

Uzmi to lakse k srcu.
Ako su one zalutale, budi ti pametnija pa sredi situaciju.
Najlakse je staviti tacku na pricu.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Moja mama...
17.7.2012 16:02:42   
SailorMoon


Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Moja mama...
17.7.2012 16:30:23   
Mirkica
meni ove anonimne zao , imam osjecaj da su ej svi pogresno skontali, jadna zene muz joj nije dnaima kuci ide da radi sofer niej biti lako , em je ona sama danima em djeca , ima dovoljno i ne trebba jij pomoc ali ne vjerujem da ima da djeli .
Anonimna ti popricaj s mamom a meni je van pameti da ti djelis ono sto je tvoj muz mukom zaradio (niste vi neki sada aman imate koliko vam treba), pa ne posalju ni one svoje muzeve da glumi oca tvojoj djeci kad zatreba .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Moja mama...
17.7.2012 16:44:06   
Hanady RR
Život treba živjeti svaki dan, a ne kao d aje jučer počeo...ako nišat majka te ''uadojila'' odgojila u školu spremala....nije od juče mamam tu pa da se ti sad nečeka odričeš...
nije se ni ona oderkla prve temperature, prljuskavica itd...

Nemoj nikada ljudima raditi što nebi da oni tebi urade...
ako su životn eokolsnoti tvoje seste odvele mami bliže a ti imaš život koji je organiziran tako da nisi stalno kod nje...nemoj se doricati, djeliti među setrsma i majci umanjiti ime MAJKA....
imai je živu i spoemnuti uvijek treba ustati...
odrasla si s anjom...nisi u domu odrasla nedo Bog...


Živi i pomozi...i mami i sekama ako možeš...
ako ne možeš onda nemoj im otežavati...
te seke su joj sada ''na ruku'''
a ko zna šta nosi dan šta noć...možda smao ti ostaneš hizmet majci da činiš...
ne narušavaj vezu kad ne moraš...

život je jedan...živi ga da ne povrijediš majčino krilo...
a ona kao majka koja je tolku djecu izrodila i odgojila nebi tebe najerno povrijedila...jednostavno splet životnih okolnisti je doveo do toga da je seka bliže njoj pri dolasku i boravku...

samo polako...
sve je bolje od posta ''majko da si mi živa da ti na ramenu zaplačem...''user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:05:00   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

Meni stvarno nesmeta što je to tako a meni je samo krivo što mene zapostavljaju,ja kada imam uvijek i njima dam kupim njihovoj dijeci a moja mama ako vjerujete kada je mojoj dijeci rođendan kupi loptu ili neku tablu briši piši. A sestrama kapom i šakom ja digot upitam dice njihove joj što vam je to lipo što ste obukli kažu baba kupila,nek ona uzima netreba mojima a nek ima neki stav prema dijeci a prema meni netreba ga ni imati.Neki dan pošli mama i tata u brdo da obiđu krumpire i baštu pokupili dijecu od sestara a moje ostavili.

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:10:56   
Anoniman
a st aje sa muzevima od sestra jesul zdravi ,pravi , normalni

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:11:24   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

Meni stvarno nesmeta što je to tako a meni je samo krivo što mene zapostavljaju,ja kada imam uvijek i njima dam kupim njihovoj dijeci a moja mama ako vjerujete kada je mojoj dijeci rođendan kupi loptu ili neku tablu briši piši. A sestrama kapom i šakom ja digot upitam dice njihove joj što vam je to lipo što ste obukli kažu baba kupila,nek ona uzima netreba mojima a nek ima neki stav prema dijeci a prema meni netreba ga ni imati.Neki dan pošli mama i tata u brdo da obiđu krumpire i baštu pokupili dijecu od sestara a moje ostavili.


Izvini anonimna ali stvarno me ovo nasmija user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:27:13   
Anoniman
Ma nije to smiješno nego žalosno,a muževi sposobni,zdravi i neće da rade digot koju dnevnicu tuknu i to je to. Ma imala bi ja vama svašta za kazat ali se stidim svojih roditelja

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:31:01   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

Meni stvarno nesmeta što je to tako a meni je samo krivo što mene zapostavljaju,ja kada imam uvijek i njima dam kupim njihovoj dijeci a moja mama ako vjerujete kada je mojoj dijeci rođendan kupi loptu ili neku tablu briši piši. A sestrama kapom i šakom ja digot upitam dice njihove joj što vam je to lipo što ste obukli kažu baba kupila,nek ona uzima netreba mojima a nek ima neki stav prema dijeci a prema meni netreba ga ni imati.Neki dan pošli mama i tata u brdo da obiđu krumpire i baštu pokupili dijecu od sestara a moje ostavili.


Izvini anonimna ali stvarno me ovo nasmija user posted image

a zasto ti je to smjesno , mozda su i njena djeca bili kod djeda i babe taj dan taj momenat a oni otisli u obilazak baste poveli ove unucad a ove ostavili , meni je to zalosno.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Moja mama...
17.7.2012 17:45:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

Meni stvarno nesmeta što je to tako a meni je samo krivo što mene zapostavljaju,ja kada imam uvijek i njima dam kupim njihovoj dijeci a moja mama ako vjerujete kada je mojoj dijeci rođendan kupi loptu ili neku tablu briši piši. A sestrama kapom i šakom ja digot upitam dice njihove joj što vam je to lipo što ste obukli kažu baba kupila,nek ona uzima netreba mojima a nek ima neki stav prema dijeci a prema meni netreba ga ni imati.Neki dan pošli mama i tata u brdo da obiđu krumpire i baštu pokupili dijecu od sestara a moje ostavili.


Izvini anonimna ali stvarno me ovo nasmija user posted image

a zasto ti je to smjesno , mozda su i njena djeca bili kod djeda i babe taj dan taj momenat a oni otisli u obilazak baste poveli ove unucad a ove ostavili , meni je to zalosno.

slazem se user posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Moja mama...
17.7.2012 22:40:33   
Visnja RR
zamolicu sve clanice da ubuduce ne pokusavaju otkriti ko se nalazi ispod opcije anoniman... za takve pokusaje tj nagadjanja bez opomene ce se dobiti ban u trajanju od 7 dana ...
kada je tema zezancija pa se sakrivamo i otkrivamo onda ok...ali ako neko zbog nekog problema sakriva svoj nick onda to postujte i ne iznosite javno ako znate ko je to...

Hvala!
RR


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Moja mama...
17.7.2012 22:54:13   
Medić*

IZVORNA PORUKA: triputmama


IZVORNA PORUKA: Mirkica


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: Anoniman


IZVORNA PORUKA: SailorMoon



Ja sam licno Anonimnu tako svatila da njoj nesmeta sto ima mama pomaze i sve to nego sto su nju ocito izbacili iz tog kruga. I mogu je razumiti. Pa sta sad ona treba da radi? Da joj muz da otkaz da i ona nema da bi je sestre u krug primile? Pomaze im koliko moze ali ima i ona 3 djece. Ja bi prje rekla da su njene sestre ljubomorne i zato je nogirale. Tuzno, zalosno ali sta ces tu. Malo se distanciraj i prati situaciju.

Meni stvarno nesmeta što je to tako a meni je samo krivo što mene zapostavljaju,ja kada imam uvijek i njima dam kupim njihovoj dijeci a moja mama ako vjerujete kada je mojoj dijeci rođendan kupi loptu ili neku tablu briši piši. A sestrama kapom i šakom ja digot upitam dice njihove joj što vam je to lipo što ste obukli kažu baba kupila,nek ona uzima netreba mojima a nek ima neki stav prema dijeci a prema meni netreba ga ni imati.Neki dan pošli mama i tata u brdo da obiđu krumpire i baštu pokupili dijecu od sestara a moje ostavili.


Izvini anonimna ali stvarno me ovo nasmija user posted image

a zasto ti je to smjesno , mozda su i njena djeca bili kod djeda i babe taj dan taj momenat a oni otisli u obilazak baste poveli ove unucad a ove ostavili , meni je to zalosno.

slazem se user posted image



To jeste zalosno, sve to stoji. Onako me samo slatko nasmijala, ne znaci da ne vjerujem zeni. Prosto ne mogu da vjerujem da neko moze odvojati i zanemarivati unucice, ocigledno da moze. Covjek i kada je tuzan i kada ima problema i kada procita nesto tuzno ima momenta kada ga nesto moze nasmijati. Nista nije bilo zlonamjerno.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Moja mama...
23.7.2012 12:21:30   
Mirela_sa
Moja mama... moj najbolji drug.Mozda ce sad zvucati istroseno, ali moja mama meni i mojoj seki je najbolji prijatelj i da nema moje mame, ma ne mogu ni pomisliti sta cu kad je jednog dana ne bude.., Gledam svoje pile kako spava i raste i svaki put u sebi pomislim da mi je biti mama ko moja i imati snage kao moja mama.....
Moja mama je 100% invalid, jedva se krece 20 godina bitku vodi sa bolesti, pogresno je lijecili, meni sa 10 god rekli da cu majku u kolicima vozati, a moja majka i danas se bori i ni jednog trenutka nismo osjetili da je bolesna, da ne moze..placem... jer je svaki dan vidjela smisao u zivotu, u meni, sestri unucadima... i sada kada sam ja rodila moja mama 100% invalid nakuha meni da imam jesti i kaze " ma cuvace njega nana, ako nista lavor vode da ga mogu oprati da ga ne dizem jer ne mogu", a tu je i dedo, moj predivni otac, bez kojeg nebi zivot mogla zamisliti, koji je u po noci tu za mene... koji se bori sa nama, dijeli nase muke... i placem jer sam ljubomorna sto je sestrina djeca svaki dan zovu nano, budu kod nje, a strah me da mi ne ode a da je moje dijete ne upozna ne zovne nanon... i samo molim dragog Boga da joj podari zivot, mom borcu i da meni da upola snage koju ona ima... zato moje zene, znam da da ima svakavih majki, ali i vi ste sada majke... sta bi nasa djeca bez nas...a sta bi mo bez svojih majki... ljubim vas puno i majko volim te najvise

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Moja mama...
5.8.2012 19:30:07   
Galicia
Sretan rodjendan mojoj najdrazoj mami. Danas cu te obradovati i kupiti nove kuhinjske aparate, bas onakve kakve si zelila godinama. Od frizidera, mikrovalne, sporeta, masine za sudje, sve cu ti omoguciti jer volim te vidjeti sretnu. Dok sam ja ziva i zdrava, tebi nece nista faliti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Moja mama...
5.8.2012 19:43:37   
veeseelaa
svaka čas Gali, tvojoj mami sretan rodjendan, puno zdravlja i sreće želim joj od srca

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Moja mama...
5.8.2012 19:44:07   
veeseelaa
zamolicu sve clanice da ubuduce ne pokusavaju otkriti ko se nalazi ispod opcije anoniman... za takve pokusaje tj nagadjanja bez opomene ce se dobiti ban u trajanju od 7 dana ...


e baš tako! ne znam čemu to mahalanje


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Moja mama...
5.8.2012 20:21:02   
Galicia
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

svaka čas Gali, tvojoj mami sretan rodjendan, puno zdravlja i sreće želim joj od srca


Hvala vesela. Kad cemo kafu popiti?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Moja mama...
5.8.2012 23:48:15   
veeseelaa
kako misliiiš????? jesil to u Sa????? il dolaziš
izvinjavam se za ot


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Moja mama...
6.8.2012 14:18:33   
Galicia
OT. Nisam u Sa, ali mozda sljedece ljeto. Bilo bi fino da se kafica popije. Ja castim. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *