|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na upisu u skolu?
6.5.2015 11:58:26   
maja78 RR
evo i mi zavrsili na testiranje, A bio unutra dok sam ja neki formular popunjavala ispred pa me zovnuli naknadno da udjem

A kaze pitali ga o predmetima, pa da nadje "uljeza" sta ne leti, crtao mamu i tatu, pricali o vrticu


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu muzika28)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Na upisu u skolu?
6.5.2015 12:13:14   
škorpija

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

evo i mi zavrsili na testiranje, A bio unutra dok sam ja neki formular popunjavala ispred pa me zovnuli naknadno da udjem

A kaze pitali ga o predmetima, pa da nadje "uljeza" sta ne leti, crtao mamu i tatu, pricali o vrticu


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Na upisu u skolu?
6.5.2015 12:20:50   
gvendolina
Mi smo testiranje zavrsili u ponedjeljak, razgovor sa pedagogociom crtao, brojao...
sada nek odmori do polaska u skolu user posted image
skorpija jeste li vi isli na testiranje?

_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Na upisu u skolu?
6.5.2015 12:31:31   
škorpija

IZVORNA PORUKA: gvendolina

Mi smo testiranje zavrsili u ponedjeljak, razgovor sa pedagogociom crtao, brojao...
sada nek odmori do polaska u skolu user posted image
skorpija jeste li vi isli na testiranje?

mi smo naručeni u petak, samo se nadam da neće tražiti da recitira pjesmicu, ne zna niti jednu kako treba, izmišlja sam riječi user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Na upisu u skolu?
6.5.2015 12:38:33   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: škorpija


IZVORNA PORUKA: gvendolina

Mi smo testiranje zavrsili u ponedjeljak, razgovor sa pedagogociom crtao, brojao...
sada nek odmori do polaska u skolu user posted image
skorpija jeste li vi isli na testiranje?

mi smo naručeni u petak, samo se nadam da neće tražiti da recitira pjesmicu, ne zna niti jednu kako treba, izmišlja sam riječi user posted image


user posted image ma on je stihoklepac, sta ima veze user posted image
Ajdin ej bio samo 15-ak min, a trebao napisati samo ime kaze dzaba sam prezime vjezbao user posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 6.5.2015 12:43:26 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 17:32:35   
Visnja RR
jel ima djece koja nisu primljena na upisu?
Mene danas šokirala jedna drugarica kad mi reče da je dobila odbijenicu za upis u KŠC....navodno se previše djece upisalo... odbijeno 30 djece user posted image al da ima drugi upisni rok

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 20:54:54   
R&T@
Moja beba 2009 danas zvanicno upisana u prvi razred...user posted image
Ponosna sam...

Visnja,.odavno to nisam cula...
Sigurno zbog prostora kojim skola raspolaze...
U tom slucaju prednost imaju djeca s adresom na podrucju kojem skola pripada...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 20:59:55   
salmy
user posted image user posted image

danas sam upoznala zenu koja je upisala djecaka koji je napunio 5 u januaru..kontam da ga je bas pretjerala...no svako zna najbolje sto mu je cinit

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 21:01:16   
Visnja RR
a znam ...al postoje dvije KŠC...i na osnovu stanovanja se roditelji odlucuju u koju će jer u obje imaju po 3 razreda prvačica... e svasta .... 30 djece je jedno odjeljenje ...što ne naprave jos jedno i gotova prica

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 21:03:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: R&T@

Moja beba 2009 danas zvanicno upisana u prvi razred...user posted image
Ponosna sam...

Visnja,.odavno to nisam cula...
Sigurno zbog prostora kojim skola raspolaze...
U tom slucaju prednost imaju djeca s adresom na podrucju kojem skola pripada...

R&T@


user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 22:30:36   
škorpija
Višnja onda bi morali zaposliti još jednu učiteljicu a mozda nemaju budžet za to, a nisam u toku kad je u pitanju kšc, jel se plaća školarina kod njih ?

Mi smo danas bili na testiranju pitala ga zna li čitat ( ne zna) pjesmicu da izrecitira, nesto je smrljavio, trazila da napise ime i prezime, ali malim slovima, e ni to nije znao, zna samo velika slova

< Poruku je uredio škorpija -- 8.5.2015 22:45:14 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 23:22:00   
Medić*

IZVORNA PORUKA: škorpija

Višnja onda bi morali zaposliti još jednu učiteljicu a mozda nemaju budžet za to, a nisam u toku kad je u pitanju kšc, jel se plaća školarina kod njih ?

Mi smo danas bili na testiranju pitala ga zna li čitat ( ne zna) pjesmicu da izrecitira, nesto je smrljavio, trazila da napise ime i prezime, ali malim slovima, e ni to nije znao, zna samo velika slova


I oni vala pretjeruju user posted image
Vecinom djeca nauce velika slova, mala u skoli uce, ma uce sve u skoli, neka djeca uopste slova ni ne nauce prije skole, ali hajde :)

Nama naredne sedmice testiranje aBg :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 23:44:55   
jasminah
Mi smo zavrsili sa testiranjem. Momak upisan u skolu. Na testiranju su ga pitali boje, geometrijske oblike, da nacrta seku ( ne smijem ni da mislim na sta je to licilouser posted image ) i da napise ime. Ja nisam prisustvovala, to je ono sto mi je A ispricao. Uciteljica mu je rekla 5+ i bio je presretan. Sretno djecici, a i nama

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 23:50:41   
Medić*
IZVORNA PORUKA: jasminah

Mi smo zavrsili sa testiranjem. Momak upisan u skolu. Na testiranju su ga pitali boje, geometrijske oblike, da nacrta seku ( ne smijem ni da mislim na sta je to licilouser posted image ) i da napise ime. Ja nisam prisustvovala, to je ono sto mi je A ispricao. Uciteljica mu je rekla 5+ i bio je presretan. Sretno djecici, a i nama

user posted image user posted image


Moj crta Boze sacuvaj user posted image user posted image
Sretno drugarima user posted image

< Poruku je uredio Medić* -- 8.5.2015 23:51:06 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Na upisu u skolu?
8.5.2015 23:56:33   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Medić*

IZVORNA PORUKA: jasminah

Mi smo zavrsili sa testiranjem. Momak upisan u skolu. Na testiranju su ga pitali boje, geometrijske oblike, da nacrta seku ( ne smijem ni da mislim na sta je to licilouser posted image ) i da napise ime. Ja nisam prisustvovala, to je ono sto mi je A ispricao. Uciteljica mu je rekla 5+ i bio je presretan. Sretno djecici, a i nama

user posted image user posted image


Moj crta Boze sacuvaj user posted image user posted image
Sretno drugarima user posted image

Tvoj barem crtauser posted image . Za moga A to je gubljenje vremena, a i kada se natjera ne mozes razaznati o cemu se radi. Imalo mu je po kome i doci :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Na upisu u skolu?
9.5.2015 0:01:14   
jasminah

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

jel ima djece koja nisu primljena na upisu?
Mene danas šokirala jedna drugarica kad mi reče da je dobila odbijenicu za upis u KŠC....navodno se previše djece upisalo... odbijeno 30 djece user posted image al da ima drugi upisni rok

Prosle godine sina moje prijateljice nisu primili u KCS, uz obrazlozenje da je bolje pricekati jos jednu god. Ali na iducem roku su ipak popustili.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Na upisu u skolu?
9.5.2015 0:02:39   
Medić*

IZVORNA PORUKA: jasminah


IZVORNA PORUKA: Medić*

IZVORNA PORUKA: jasminah

Mi smo zavrsili sa testiranjem. Momak upisan u skolu. Na testiranju su ga pitali boje, geometrijske oblike, da nacrta seku ( ne smijem ni da mislim na sta je to licilouser posted image ) i da napise ime. Ja nisam prisustvovala, to je ono sto mi je A ispricao. Uciteljica mu je rekla 5+ i bio je presretan. Sretno djecici, a i nama

user posted image user posted image


Moj crta Boze sacuvaj user posted image user posted image
Sretno drugarima user posted image

Tvoj barem crtauser posted image . Za moga A to je gubljenje vremena, a i kada se natjera ne mozes razaznati o cemu se radi. Imalo mu je po kome i doci :)


Ma slabo, u istom smo sosu. Crtanje traje par min, eto toliko da obavi to user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu jasminah)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Na upisu u skolu?
10.5.2015 15:08:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

Višnja onda bi morali zaposliti još jednu učiteljicu a mozda nemaju budžet za to, a nisam u toku kad je u pitanju kšc, jel se plaća školarina kod njih ?

Mi smo danas bili na testiranju pitala ga zna li čitat ( ne zna) pjesmicu da izrecitira, nesto je smrljavio, trazila da napise ime i prezime, ali malim slovima, e ni to nije znao, zna samo velika slova


Ne plaća ..

problem je sto nemaju vise učionica za npr četiri 1. razreda...
Sad se to djeci razbija o glavu a odavno se reklo kako ce se jednog ljeta širiti škola...za sprat više...to su i prošle godine najvlivali kad se Asja upisivala u školu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Na upisu u skolu?
10.5.2015 15:11:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Medić*


IZVORNA PORUKA: škorpija

Višnja onda bi morali zaposliti još jednu učiteljicu a mozda nemaju budžet za to, a nisam u toku kad je u pitanju kšc, jel se plaća školarina kod njih ?

Mi smo danas bili na testiranju pitala ga zna li čitat ( ne zna) pjesmicu da izrecitira, nesto je smrljavio, trazila da napise ime i prezime, ali malim slovima, e ni to nije znao, zna samo velika slova


I oni vala pretjeruju user posted image
Vecinom djeca nauce velika slova, mala u skoli uce, ma uce sve u skoli, neka djeca uopste slova ni ne nauce prije skole, ali hajde :)

Nama naredne sedmice testiranje aBg :)


pretjeruju nego šta.... čak i da ne zna slova pa šta?? učiće ih u školi...
rekla bih da je on njima djelovao mnogo zreliai pa su htjeli vidjeti da li zna i velika ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Na upisu u skolu?
10.5.2015 15:25:14   
Medić*
Naravno Visnja.
Svakako nije problem I da ne znaju. Ucit ce u skoli.
Ja bih samo isla na te neke osnovne stvari tipa boje, oblici, velicine, pjesmica kakva, crtez neki mali, ime I prezime. Mslo koga djeca imaju u porodici : ))

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Na upisu u skolu?
11.5.2015 18:31:36   
koka i po
mi idemo sutra na upis aBd..
mama je uzbudjena i sretna ...

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Na upisu u skolu?
21.5.2015 14:50:53   
megi
I mi smo se upisali

crtala je seku i kucu, a sve minijaturno, rekoh joj slobodno ti mozes seku i vecu od mrava nacrtati

dali im neke listove sa nakvim oblicima da precrtavaju, pa neke kvadratice sa kockicama unutra da iste takve precrtaju
malo ih ispitivali slova, brojeve, boje i tako
nista strasno

a pedagogica nam rece da je cura osjetljiva i razmazena user posted image

Visnja cula sam i ja za KSC da su bas dosta djece vratila, kolegica je upisala malu kaze ne znam sta bih da nisam jer joj jedno dijete vec tu ide u skolu i bas je bez veze ako roditelji koji vec tu imaju jedno dijete drugo budu morali voditi u drugu skolu

_____________________________

mrvica nas obradovala 26.juna 2009.
seka stigla 13.aprila 2012.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Na upisu u skolu?
21.5.2015 15:58:25   
škorpija

IZVORNA PORUKA: megi

I mi smo se upisali

crtala je seku i kucu, a sve minijaturno, rekoh joj slobodno ti mozes seku i vecu od mrava nacrtati

dali im neke listove sa nakvim oblicima da precrtavaju, pa neke kvadratice sa kockicama unutra da iste takve precrtaju
malo ih ispitivali slova, brojeve, boje i tako
nista strasno

a pedagogica nam rece da je cura osjetljiva i razmazena user posted image

Visnja cula sam i ja za KSC da su bas dosta djece vratila, kolegica je upisala malu kaze ne znam sta bih da nisam jer joj jedno dijete vec tu ide u skolu i bas je bez veze ako roditelji koji vec tu imaju jedno dijete drugo budu morali voditi u drugu skolu


user posted image

sretno Adna user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu megi)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Na upisu u skolu?
16.6.2015 21:43:25   
Mama2013
Zna li iko na osnovu cega se vrši selekcija za upis u Ksc, kad ih je toliko dobilo odbijenica?

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Na upisu u skolu?
16.2.2016 19:18:19   
Visnja RR
Počinje sistematski za djecu u KS

http://www.ringeraja.ba/clanak/sistematski-pregledi-djece-za-upis-u-skolu_2505.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mama2013)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *