|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 8:43:50   
Mala Selma
Kako se zovu oni ćepići za izbacivanje šlajma?


Bronhopulmin-Slovenacki
Ozopulmin-Italijanski

A sto neprobas sa guscijom masti, svaki dan po kasikica u mlijeko ili hranu.Imam ja broj covjeka u Hrasnici koji prodaje.100ml kosta 20KM

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:06:23   
mila81
Nisam čula za ove štapiće, molim vas da mi malo pojasnite kako to frcera i šta????????

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:20:10   
selebriti
IZVORNA PORUKA: Mala Selma

Kako se zovu oni ćepići za izbacivanje šlajma?


Bronhopulmin-Slovenacki
Ozopulmin-Italijanski

A sto neprobas sa guscijom masti, svaki dan po kasikica u mlijeko ili hranu.Imam ja broj covjeka u Hrasnici koji prodaje.100ml kosta 20KM


E, ne znam sta vise da radim. Jutros se toliko rasplakala da je pocela povracat slajm, a ne zna, to je bilo grozno. Eno sad vise i ne jede, nece ni mlijeko. Poslijepodne je vodim kod Dr. Azre, pa cu onda vidjet sta cu.

< Poruku je uredio selebriti -- 20.1.2012 9:21:49 >


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:21:35   
selebriti

IZVORNA PORUKA: mila81

Nisam čula za ove štapiće, molim vas da mi malo pojasnite kako to frcera i šta????????


Koliko ja znam, to su čepići kojima se izbacuje šlajm ... imaš ove neke koji idu tek od tri godine, a imaju i ovi za mlađe. Nemaju se kod nas kupiti...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:22:27   
palachinken
Koja je donja dobna granica za te čepiće?

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:32:39   
Mala Selma
Meni je mama2009 donijela bronhopulmin i on ide od 30 mjeseci.To su cepici od borovih iglica koji se stavljaju u guzu i na taj naci valjda se izbacuje slajmuser posted image Svi ih hvale.

Selebriti, mozes joj stavljati i kozju mast (loj(, rastopis u mlijeku ili hrani, imam ja, ako hoces zovi me popodne.
Nama je najbolje djelovao denivit plus, izbaci na stolicu, kao i krema od dr.tajsa.Nikada nije povratio slajm, uvijek ga je izbacio putem urina ili stolice.
Mi smo koristili po preporici dr., bisolvon kapi i bronhobos sirup, kao i flumikan (valjda se ovako zove), razmuti se u vodi i pije.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 9:36:26   
selebriti
Selima... čujemo se poslijepodne.. Hvala...

Palachinken, ak nabavim ove sto je za mlađe, pogledaću koja je dobna granica....

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 12:10:10   
Mya_81 RR
Palachinken, cepici imaju i dosta nuspojava i nisu bas najbolje rjesenje. Pisalo se o tome, naravno na bebama. Uglavnom, to je bas onako zadnje rjesenje kad vec nista drugo ne pomaze i za djecu koja su sklona upalama.
Negdje sam ti vec napisala da mu slobodno mozes dati onaj caj od luka i jabuka koji je stvarno djelotvoran, a ja ga mijesam s nekim gustim sokom (mislim da i sok od breskve mozete vec piti).

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Iskasljavanje slajma-sluzi
20.1.2012 12:41:54   
palachinken
Mya, dajem ja njemu čaj, a za čepiće čisto informativno i za ne daj Bože. Prvo idem prirodnim lijekovima.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 59
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *