|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 17:41:08   
dzeny31
Drage moje, meni je bilo receno da klinika zvanicno treba da pocne sa radom 1-og...danas nazovem kliniku, sestra mi kaze za 15-20 dana...Bas sam se razocarala, prave nas budalama...Vrijeme ide, a mi u mjestu cupkamo...

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 2001
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 17:45:22   
Nutella74
Emmerald ja nemam zamrzute celije i nije mi lako,ali zamisli kako je ovim zenama sto cekaju i nadaju se kad ce poceti sa radom.I stalno govore pocetkom i krajem mjeseca.Moje iskustvo je bilo kakvo je bilo,slucajno sam usla na forum i moje moralno pravo je bilo da ispricam svoje iskustvo.

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 2002
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 17:59:05   
Emmerald
Ne znam. Ja da imam zamrznute embrije, ja bih lijepo ne bih stala do vlasnika klinike ali bih zahtjevala da mi se omoguci o njihovom trosku put i smjestaj u Istanbul i adekvatan tretman i FET. Mislim, velike su pare u pitanju a bogami i nečiji životi.
Ako kome treba pomoć sa sastavljanjem takvog pisma nek se javi...
Dzeny31 - upravo sam se po stoti put razočarala... I meni su rekli od 01 aprila kao sigurno, no međutim vidim da to nije slučaj.
Odoh bacat novčić - Zagreb ili Prag.

Recimo, DM je jedna obična super-snabdjevena samoposluga. A moto im je "tu me cijene, tu kupujem". Odoh i ja kupovati tamo gdje me cijene...

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2003
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 18:22:40   
Nutella74
Kako kazu dodjes u drzavu bez reda i pravis jos veci nered,ali nazalost ovdje se prave djeca.Nije ovo kapali carsija gdje ce prodavati farmerke i stampati laze lacosta majice.Profitiranju nikad kraja.

(odgovor članu Emmerald)
Neposredna veza do poruke: 2004
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 18:23:43   
Anoniman
Drage zenice dugo pratim vase postove i divim se vasoj hrabrosti jer sam i sama prosla kroz sve to.Ne mogu a da ne prokomentarisem aktuelnu temu o kojoj pisete.Ja sam bila Bahceci pacijent i zahvaljujuci njima sam nakon 15 godina postala majka jednog prelijepog djecaka.I ja imam zaledjene embrije kod njih ali se ne plasim za njih jer vjerujem da ce se situacija rijesiti i abd. mislim opet ici na postupak jer bih voljela biti majka jos jednom djetetu-Ne razumijem samo kako to da sada ih blatite,pisete svasta o njima a ljudi su pomogli da na svijet dodje "skola djece",usrecili su mnoge ,nakon toliko trazenja mnogi su svoju svjetlost ugledali zahvaljujuci njima.Strasno je to sto pisete,i nikako mi nije jasno ako imate takvo misljenje,ako smatrate da su toliko neprofesionalni,zasto ne odete u neku drugu kliniku,niko vam ne moze osporiti da uzmete embrije koji su zaledjeni tamo.Shvatam,i ja sam bila takva,covjek se hvata za slamku,trazi krivca u drugima,ali svako ima pravo na izbor.Pozdrav mom Bahceci timu,imate punu pozdsku od svojih pacijenata kojih je mnogo i koji su vam do neba zahvalni,a vama zenice zelim da uskoro ostvarite svoje zelje i postanete najsrecnije majke na svijetu..

(odgovor članu Emmerald)
  Neposredna veza do poruke: 2005
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 18:35:57   
Nutella74
Mi smo svi isli po licnom nahodjenju,upravo iz razloga sto smo vjerovali.Zar takva jedna klinika svjetskg ranga kako kazu moze sebi dopustiti ovakve stvari.Svi mi odgovaramo za svoje postupke.Pa tako i oni sami.Samo mi je zao zena sto se ovoliko sekiraju i cekaju svoju priliku.A prrilike ni na pomolu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2006
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 18:46:49   
Suncev sjaj
Mislim da nisu oni to dopustili sebi,zivimo u drzavi takvoj kakva jeste,gdje za obicni papir treba da cekas mjesec dana,a ne za verifikaciju diploma itd.Mislim da su se i oni pokajali sto su uopste ulagali u nesto u ovakvoj drzavi.Razumijem te svako pise po licnom iskustvu,moje se dosta razlikuje od tvog,ne mislim da nemaju dusu,jos manje mislim da su pacijenti kao na traci,postupak sam radila kod njih,i cijelu trudnocu pratila,sa svima sam imala prijateljski odnos a promjetila sam da i drugi pacijenti imaju....Niti jednom se nisam osjecala neugodno na klinici...Opet napominjem to je moje iskustvo :)

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2007
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 19:11:10   
Nutella74
Meni je jako drago kome god je uspjelo i ja napominjem da sam vjerovala.I sama sam zdravstveni radnik i znam kako to kod naroda ide,neko uvjek valja a neko nevalja.Moje iskustvo nije bas najbolje ali nikad necu reci da neznaju raditi svoj posao.Samo su u mom primjeru bili nehajni.I istina svi mi sudimo po sebi.

(odgovor članu Suncev sjaj)
Neposredna veza do poruke: 2008
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 19:21:31   
Anoniman
Aman. Nije poenta kome je uspjelo a kome nije. Onda ispada da mi "neuspjeli" smo ogorčeni na kliniku radi vlastitog nedostatka sreće.
"na muci se poznaju junaci" a ovo što se desilo je bogami i problem države ali i klinike. Fini su dok sve ide po planu, a vidi šta nam sada rade? Od januara obećavaju danas će, sutra će, sad ništa prije sredine Aprila...

A izgleda niko od nas ne vidi ono što nam je pred nosom. Neće oni ni otvoriti dok ne otvore u Istočnom Sarajevu...
http://www.bh-news.com/ba/vijest/35479/turski_bahceci_gradi_centar_za_vantjelesnu_oplodnju_u_istochnom_sarajevu.html

(odgovor članu Nutella74)
  Neposredna veza do poruke: 2009
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 19:50:50   
NEA
moze li mi neko dati broj telefona ili mail dr.Admira? Anoniman-imamo mi razloge za nevjericu, svako o svojoj muci prica, bar ovdje na forumu, nemorate nam pricati bajke. ISKRENO, JA BIH VOLJELA DA NISAM U PRAVU I DA SE MOGU NA KRAJU POKAJATI, KADA SE I MENI ZAVRSI POZITIVNO... Emmerald, podrzavam te i hvala svima koji su uz nas i razumiju nase tegobe. Pahuljicemala, s tobom smo i dalje, vjerujemo u bolje zajedno :)))

< Poruku je uredio NEA -- 24.3.2014 20:05:11 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2010
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 19:59:44   
Emmerald
NEA; imaš PP.

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2011
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 20:03:35   
Anoniman
I samo da dodam, sramotno je spominjati Doktora Mehmedbašića kao odgovornog za sve ovo.
Šta god ja mislila o njemu, da ih je on stvarno prijavio, i da su oni bili 100% u redu, ne bi im inspekcija mogla ništa.

Jao, već se vidim, ko god sada otvori i privatnu kliniku i ovaku i onaku. Dođem kod doktora.
-jeste vi sigurno završili medicinu? a gdje? Koji vam je prosjek bio?
- da li vaša firma, klinika i direktor zadovoljavaju sve stavke propisane zakonom?
- da li je ovo prava medicinska sestra?
- eh da, i da vas usput pitam, koji vam je procenat uspjeha?

Eh da. Jel iko od vas dobio zvanične podatke o % uspjeha? Ja nisam. Cito vidim stavlja na sajt kao i sve ostale klinike u Hr i EU....

(odgovor članu Emmerald)
  Neposredna veza do poruke: 2012
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 20:10:42   
M1985
Dragi saborci, meni ce ovo biti prvi postupak i nadam se posljednji user posted image
Znam da svi pisu iz licnog iskustva pa cu i ja reci da ono sto sam dozivila u Bahceci klinici je jedan vrhunski odnos prema pacijentu, posebno prema meni koja sam teski panicar. Zaista zelim da ovaj postupak provedem kod njih jer znam bezbroj onih koji su uspjeli. Jedino sto im zamjeram je to sto sute sto se javno ne oglase.
O postupku van BiH sam razmisljala iskljucivo zbog neizvjesnosti koja nas sviju muci vec danima. Pisala sam email Upravi u Turskoj pitajuci za uslove postupka u Istambulu i dobila sam odgovor da ce sigurno poceti sa radom 21.04 a mozda cak i ranije te predlaze da sacekam i postupak obavim u BiH. user posted image
Potvrdio mii je dva puta da je to definitivan datum pocetka rada klinike.

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2013
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 20:33:21   
Emmerald

IZVORNA PORUKA: M1985

Dragi saborci, meni ce ovo biti prvi postupak i nadam se posljednji user posted image
Znam da svi pisu iz licnog iskustva pa cu i ja reci da ono sto sam dozivila u Bahceci klinici je jedan vrhunski odnos prema pacijentu, posebno prema meni koja sam teski panicar. Zaista zelim da ovaj postupak provedem kod njih jer znam bezbroj onih koji su uspjeli. Jedino sto im zamjeram je to sto sute sto se javno ne oglase.
O postupku van BiH sam razmisljala iskljucivo zbog neizvjesnosti koja nas sviju muci vec danima. Pisala sam email Upravi u Turskoj pitajuci za uslove postupka u Istambulu i dobila sam odgovor da ce sigurno poceti sa radom 21.04 a mozda cak i ranije te predlaze da sacekam i postupak obavim u BiH. user posted image
Potvrdio mii je dva puta da je to definitivan datum pocetka rada klinike.



Draga M1985, ne bih da gnjavim, ali koliko se sjećam, tebi su i prije ovako 2 mjeseca rekli da počinju radit za mjesec dana, pa 15 dana, pa sad 21.04...
sta će se desiti 22.04 ako Bahceci ne otvori svoja vrata? osim što će hrpa nesretnih žena da doživi nervni slom, i hrpa nesretnih muževa tih istih žena da dobije batine iz čista mira....

_____________________________



Dječice moja draga, šta ću vam sve morati ispričati kad me pitate "mama kako sam se ja rodio?"

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2014
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
24.3.2014 20:34:49   
NEA
M1985 hvala ti ,ako nista, za nadu koju nam dajes :)))

(odgovor članu M1985)
Neposredna veza do poruke: 2015
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.3.2014 17:42:56   
dzeny31
Drage moje zenice kako ste mi? Imate li ikakvih informacija o klinici?

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2016
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.3.2014 20:26:34   
NEA
imam ja, ovo je od dr. Admira informacija: Ocekujemo pocetkom aprila. U aprilu ce klinika 100% raditi... eto, postoji nada za sve nas, drage zenice, a Dzeni31, zelim i tebi i ostalima, da se sve sretnemo uskoro na klinici user posted image

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2017
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
28.3.2014 20:48:32   
dzeny31
Hvala ti NEA... Blizu je april, izdrzat cemo :-)

(odgovor članu NEA)
Neposredna veza do poruke: 2018
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 11:05:18   
banchi35
to su divne vijesti...aBd...
da li slucajno iko od vas ima ikakve nove informacije o pocetku rada klinike? evo dosao nam je 1.april :)

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2019
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 13:13:06   
trag
Drage moje, ja sam jutros zvala i rekli su mi da: po najnovijim informacijama nece poceti sa radom prije polovine aprila. user posted image

(odgovor članu banchi35)
Neposredna veza do poruke: 2020
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 16:47:13   
banchi35
ma da, sirok pojam kad su rekli pocece sa radom u aprilu. mogu poceti i 30. aprila i opet ce biti da je pocetak u aprilu...user posted image , a npr kod mene ce biti situacija da ce to biti jos jedan propadnuti mjesec i da je pijenje tableta bilo bas uzaludno...
bas vise bezzzeee


(odgovor članu trag)
Neposredna veza do poruke: 2021
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 20:55:12   
Nutella74
Nekako mi je sve to sumljivo,stalno odlaganja i uvjek ista prica .Krjajem i pocetkom mjeseca.Ja im iskreno vise nista nevjerujem.

(odgovor članu banchi35)
Neposredna veza do poruke: 2022
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 22:03:22   
dzeny31
Ja vise na vjerujem da ce poceti i raditi...ovo je cetvrti mjesec kako govore pocetkom, sredinom, krajem mjeseca...Mislim da je fer da nam neko kaze istinu sta se desava...

(odgovor članu Nutella74)
Neposredna veza do poruke: 2023
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
1.4.2014 22:36:46   
Nutella74
Upravo tako Dzeny sve je i meni postalo cudno.

(odgovor članu dzeny31)
Neposredna veza do poruke: 2024
   RE: Pregledi za parove sa dijagnozom sterilit...
2.4.2014 10:02:45   
Anoniman
Ja sam čula toliko priča da su žene ostale trudne nakon ili između pokušaja VTO, kao poslijedica količine hormona koja se unosi u organizam i kako to traje više mjeseci. Shodno tome, uvijek sam čula da se treba 3-6 mjeseci odmoriti organizam od tih "napada" na isti.

Dakle, razumijem da se kontracepcijske tablete uzimaju da se "smire" jajnici i da bude bolji odgovor na stimulaciju. Ali meni uzimanje tih tableta 4-5 mjeseci znači samo kao dodatna kontrola da još slučajno ne zatrudnim "sa strane". Također mi nije jasno zašto mi je rečeno da najbolji rezultati budu kumulativni, ako se dva mejseca zaredom radi stimulacija?

Ako ko od vas ima pametan i smislen odgovor, samo da mi ne stvara paniku, koje sam više i prepuna...

(odgovor članu Nutella74)
  Neposredna veza do poruke: 2025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  79 80 [81] 82 83   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *